Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

1  2  3  4  5    >  >>  >|
Forum dyskusyjne » Angielski puchary » Carlisle United - Tottenham Hotspur
25 września 2012, 20:55 [cytuj]
Jutro (26.09) Tottenham zagra na wyjeździe w ramach pucharu ligi z Carlisle. Mecz rozpocznie się o 20:45.

Wydaję się być pewne miejsce w 11-ce Llorisa. Andre wystawi raczej drugi skład więc od początku widzę Townsenda,Huddlestona, Dawsona i Caulkera. Zobaczymy co zrobi Andre. Oczywiście o wyniku nie trzeba pisać, bo jak chyba wszyscy nie widzimy innego rezultatu niż wygrana.
Jutro (26.09) Tottenham zagra na wyjeździe w ramach pucharu ligi z Carlisle. Mecz rozpocznie się o 20:45. Wydaję się być pewne miejsce w 11-ce Llorisa. Andre wystawi raczej drugi skład więc od początku widzę Townsenda,Huddlestona, Dawsona i Caulkera. Zobaczymy co zrobi Andre. Oczywiście o wyniku nie trzeba pisać, bo jak chyba wszyscy nie widzimy innego rezultatu niż wygrana.
Jesteśmy królami z White Hart Lane!
25 września 2012, 20:59 [cytuj]
oby nie 1;0 w dogrywce ...
oby nie 1;0 w dogrywce
25 września 2012, 21:51 [cytuj]
Moim zdaniem Andre powinien dać szansę na występ Cudiciniemu. W obronie pewnie Vertonghen, Caulker, Gallas, Walker (no chyba że AVB postawi na Hudda na środku obrony). Koniecznie na ławę Lennona, żeby odpoczął przed MU. Bale'a też nie należy męczyć ;> w ataku mamy chyba tylko Defoe więc innego wyjścia nie widzę, chyba że Gylfiego wstawi na szpicę :D
Moim zdaniem Andre powinien dać szansę na występ Cudiciniemu. W obronie pewnie Vertonghen, Caulker, Gallas, Walker (no chyba że AVB postawi na Hudda na środku obrony). Koniecznie na ławę Lennona, żeby odpoczął przed MU. Bale'a też nie należy męczyć ;> w ataku mamy chyba tylko Defoe więc innego wyjścia nie widzę, chyba że Gylfiego wstawi na szpicę :D
"If you don't have to drag yourself off the field exhausted after 90 minutes, you can't claim to have done your best."
25 września 2012, 21:55 [cytuj]
ade zdąży na utd czy raczej nie???
ade zdąży na utd czy raczej nie???
25 września 2012, 22:12 [cytuj]
ja to bym dal odpoczac Walkerowi i wstawic caly drugi sklad, nawet z Cudicinim na napadzie..
ja to bym dal odpoczac Walkerowi i wstawic caly drugi sklad, nawet z Cudicinim na napadzie
25 września 2012, 23:10 [cytuj]
Loris powinien bronić. Obrona - Walker/Gallas/Caulker/Dowson

/ Towsend / Hudd / Dembele / Dempsey

//////// Suleymane Coulibale [?] (od 60 min JD) / Sigg
Loris powinien bronić. Obrona - Walker/Gallas/Caulker/Dowson / Towsend / Hudd / Dembele / Dempsey //////// Suleymane Coulibale [?] (od 60 min JD) / Sigg
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
25 września 2012, 23:23 [cytuj]
Dowson ? to jakis mlodzik ? bo nie kojarze tego gracza?
Dowson ? to jakis mlodzik ? bo nie kojarze tego gracza?
26 września 2012, 00:57 [cytuj]
A ja mam nadzieję, że zobaczymy nasze dwie zapowiadające się młode gwiazdki - Coulibaly i Pritcharda. Nawet i od pierwszej minuty bo i tak powinniśmy na luzie to wygrać. Najbardziej martwi brak zmienników na boki obrony na ten mecz.
A ja mam nadzieję, że zobaczymy nasze dwie zapowiadające się młode gwiazdki - Coulibaly i Pritcharda. Nawet i od pierwszej minuty bo i tak powinniśmy na luzie to wygrać. Najbardziej martwi brak zmienników na boki obrony na ten mecz
26 września 2012, 07:42 [cytuj]
Eidur prosze Cię, nie stawiaj w jednym szeregu Coulibalyego i Pritcharda, ten pierwszy jest naszą nadzieją (jesli mówimy o skali świadowej) ale w Alexa nie wierze, obym się mylił :) a reprezenanta WKS z chęcią bym obejrzał w najbliższym meczu !:D
Eidur prosze Cię, nie stawiaj w jednym szeregu Coulibalyego i Pritcharda, ten pierwszy jest naszą nadzieją (jesli mówimy o skali świadowej) ale w Alexa nie wierze, obym się mylił :) a reprezenanta WKS z chęcią bym obejrzał w najbliższym meczu !:D
To dare is to do.
26 września 2012, 10:22 [cytuj]
No to już jedną niespodziankę mamy za nami :) W sumie to dwie bo przegraną Evertonu też można zaliczyć jako niespodzianka :D Co do wystawienia Coulibalyego jestem za! Właśnie w takich meczach powinni otrzymywać szanse, a jak wiemy Andre lubi stawiać na młodzików.
No to już jedną niespodziankę mamy za nami :) W sumie to dwie bo przegraną Evertonu też można zaliczyć jako niespodzianka :D Co do wystawienia Coulibalyego jestem za! Właśnie w takich meczach powinni otrzymywać szanse, a jak wiemy Andre lubi stawiać na młodzików
Jesteśmy królami z White Hart Lane!
26 września 2012, 12:14 [cytuj]
Pewnie zobaczymy Masona w ataku. Mam nadzieję na fajny, eksperymentalny i młody skład. No i Dawson oczywiście.
Pewnie zobaczymy Masona w ataku. Mam nadzieję na fajny, eksperymentalny i młody skład. No i Dawson oczywiście
LMAO
26 września 2012, 12:44 [cytuj]
saikor powiedział/a:
Eidur prosze Cię, nie stawiaj w jednym szeregu Coulibalyego i Pritcharda, ten pierwszy jest naszą nadzieją (jesli mówimy o skali świadowej) ale w Alexa nie wierze, obym się mylił :) a reprezenanta WKS z chęcią bym obejrzał w najbliższym meczu !:D

Mam pytanie, oglądałeś występ naszej młodzieży z Barcelońską? Na mnie Pritchard zrobił bardzo dobre wrażenie, podobnie jak Iworyjczyk. Myślę, że występ z trzecioligowcem choćby po wejściu z ławki mu się należy :) Coulibaly ma większe szanse oczywiście na występ z racji tego, że mamy tylko Defoe w obecnej chwili.
Mam pytanie, oglądałeś występ naszej młodzieży z Barcelońską? Na mnie Pritchard zrobił bardzo dobre wrażenie, podobnie jak Iworyjczyk. Myślę, że występ z trzecioligowcem choćby po wejściu z ławki mu się należy :) Coulibaly ma większe szanse oczywiście na występ z racji tego, że mamy tylko Defoe w obecnej chwili
26 września 2012, 13:00 [cytuj]
nwm może jestem ślepy ale nie widzą meczu na Wiziwig jak będziecie mieli przyzwoitego SpoCast'a napiszcie
nwm może jestem ślepy ale nie widzą meczu na Wiziwig jak będziecie mieli przyzwoitego SpoCast'a napiszcie
Blue and white blood...
26 września 2012, 13:04 [cytuj]
Wątpię, że będzie jakaś transmisja. Chociaż mam nadzieję, że się mylę.
Wątpię, że będzie jakaś transmisja. Chociaż mam nadzieję, że się mylę
LMAO
26 września 2012, 13:15 [cytuj]
Mam nadzieję, że AVB dotrzyma słowa i zastosuje tą jakże oczekiwaną rotację ... Bale, Lennon i spółka niech zostaną w Londynie, bo będziemy ich potrzebować w sobotę na Old Trafford.

Lloris - Smith, Dawson, Caulker, Gallas - Huddlestone, Jenas - Townsend, Sigurdsson, Iago Falque - Coulibaly i możemy grać ;)
Mam nadzieję, że AVB dotrzyma słowa i zastosuje tą jakże oczekiwaną rotację ... Bale, Lennon i spółka niech zostaną w Londynie, bo będziemy ich potrzebować w sobotę na Old Trafford. Lloris - Smith, Dawson, Caulker, Gallas - Huddlestone, Jenas - Townsend, Sigurdsson, Iago Falque - Coulibaly i możemy grać ;)
26 września 2012, 14:24 [cytuj]
Idzie ten mecz z Carlisle zobaczyć ?? Przydałaby się jakaś transmisja.
Idzie ten mecz z Carlisle zobaczyć ?? Przydałaby się jakaś transmisja
26 września 2012, 14:47 [cytuj]
Oglądałem mecz z Barceloną, ale w krajowych rozgrywkach dupy pewnie nie urywa, mam jednak nadzieje że uda mu się:)
Oglądałem mecz z Barceloną, ale w krajowych rozgrywkach dupy pewnie nie urywa, mam jednak nadzieje że uda mu się:)
To dare is to do.
26 września 2012, 15:21 [cytuj]
jestem_michu powiedział/a:
Idzie ten mecz z Carlisle zobaczyć ?? Przydałaby się jakaś transmisja

idzie, live na stadionie w Carlisle.
Ludzie toż to Szkocja prawie. Tak sobie dumam z czym mi się kojarzy Cumbria i kurka nie mogę sobie przypomnieć. Skumbrie to od razu, ale gdzie ja tę Cumbrię widziałem?
idzie, live na stadionie w Carlisle. Ludzie toż to Szkocja prawie. Tak sobie dumam z czym mi się kojarzy Cumbria i kurka nie mogę sobie przypomnieć. Skumbrie to od razu, ale gdzie ja tę Cumbrię widziałem?
Well, stone me! We've had cocaine, bribery and Arsenal scoring two goals at home. But just when you thought there were truly no surprises left in football, Vinnie Jones turns out to be an international player!
1  2  3  4  5    >  >>  >|

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 152 Zarejestrowanych użytkowników: 5227 Ostatnio zarejestrowany: Normankeype

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się