Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

<  1  2  3  4  5    >  >|
Forum dyskusyjne » Angielski puchary » Carlisle United - Tottenham Hotspur
26 września 2012, 18:48 [cytuj]
czyli Livesports - i zerkamy na wynik co 2 minuty - takie oglądanie ... ja myślę, że będzie przeprawa z Carlisle - 1-1 jakieś typuje:mysli:
czyli Livesports - i zerkamy na wynik co 2 minuty - takie oglądanie ... ja myślę, że będzie przeprawa z Carlisle - 1-1 jakieś typuje:mysli:
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
26 września 2012, 19:07 [cytuj]
Jeden stream znalazłem. Ale nie daję głowy, że będzie działał :/

http://watchpremierleague.net/live/livestream-5/channel-1/

Dla Kogutów w UK jest relacja radiowa na BBCRadio5Live albo BBC London 94.9
Jeden stream znalazłem. Ale nie daję głowy, że będzie działał :/ http://watchpremierleague.net/live/livestream-5/channel-1/ Dla Kogutów w UK jest relacja radiowa na BBCRadio5Live albo BBC London 94.9
Can't Smile Without You!!!
26 września 2012, 19:53 [cytuj]
Kiedyś Sportklub się bawił w transmisję z pucharów a teraz nie mają nawet spotkanie Newcastle - Man Und. Nie wiem ile FA chce za te prawa do transmisji że nikt nie decyduje się ich wykupić. Na miejscu sponsora Capital One trochę bym się zbuntował, bo co to dla nich za reklama jak nikt tego nie widzi :bezradny:
Kiedyś Sportklub się bawił w transmisję z pucharów a teraz nie mają nawet spotkanie Newcastle - Man Und. Nie wiem ile FA chce za te prawa do transmisji że nikt nie decyduje się ich wykupić. Na miejscu sponsora Capital One trochę bym się zbuntował, bo co to dla nich za reklama jak nikt tego nie widzi :bezradny:
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
26 września 2012, 19:56 [cytuj]
Our starting team tonight is: Cudicini, Smith, Caulker, Dawson, Vertonghen Townsend, Sigurdsson, Huddlestone, Mason, Falque & Dempsey
Our starting team tonight is: Cudicini, Smith, Caulker, Dawson, Vertonghen Townsend, Sigurdsson, Huddlestone, Mason, Falque & Dempsey
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
26 września 2012, 19:57 [cytuj]
Ławka: Gomes, Lennon, Defoe, Walker, Sandro, Obika and Carroll
Ławka: Gomes, Lennon, Defoe, Walker, Sandro, Obika and Carroll
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
26 września 2012, 19:57 [cytuj]
Niezła kombinacja ;)

Andros za Bale'a, Iago za Azzę, Mason z Huddem w środku i Gylfi za Dempseyem.

Dla tych co nie wiedzą - JJ'a nie ma w składzie pewnie dlatego, że został wypożyczony do Nott Forest na 7 dni (bodajże), z opcją przedłużenia na dni 30 (zależnie od jego sprawności fizycznej sic!)
Niezła kombinacja ;) Andros za Bale'a, Iago za Azzę, Mason z Huddem w środku i Gylfi za Dempseyem. Dla tych co nie wiedzą - JJ'a nie ma w składzie pewnie dlatego, że został wypożyczony do Nott Forest na 7 dni (bodajże), z opcją przedłużenia na dni 30 (zależnie od jego sprawności fizycznej sic!)
Can't Smile Without You!!!
26 września 2012, 19:57 [cytuj]
Czemu nie gra Lloris!? :bezradny:
Czemu gra Vertonghen, chłop musi odpocząć!
Czemu nie gra Lloris!? :bezradny: Czemu gra Vertonghen, chłop musi odpocząć!
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
26 września 2012, 20:09 [cytuj]
tak mi się wydawało, że Cudicini dzisiaj zagra :D
tak mi się wydawało, że Cudicini dzisiaj zagra :D
26 września 2012, 20:17 [cytuj]
może AVB boi się że Lloris nabawiłby się żylaków od stania przez 90 min w bez ruchu :mysli:
może AVB boi się że Lloris nabawiłby się żylaków od stania przez 90 min w bez ruchu :mysli:
Blue and white blood...
26 września 2012, 20:20 [cytuj]
To jest jakiś żart, sprowadzamy bramkarza reprezentacji Francji, klasowego golkipera już dziś znajdującego się w ścisłej czołówce (moim zdaniem), a tymczasem nie gra on ani w lidze, ani w Pucharze Ligi ... nie zdziwię się, jak po zakończeniu sezonu trzaśnie transfer request, ile można być upokarzanym w taki sposób.

Tak, zdaję sobie sprawę, że Friedel spisuje się dobrze, ale śmiem twierdzić, że Lloris nie prezentowałby się gorzej. A mam głupie wrażenie, że magia tego rekordu będzie działać i Hugo sobie na tej ławce posiedzi ...
To jest jakiś żart, sprowadzamy bramkarza reprezentacji Francji, klasowego golkipera już dziś znajdującego się w ścisłej czołówce (moim zdaniem), a tymczasem nie gra on ani w lidze, ani w Pucharze Ligi ... nie zdziwię się, jak po zakończeniu sezonu trzaśnie transfer request, ile można być upokarzanym w taki sposób. Tak, zdaję sobie sprawę, że Friedel spisuje się dobrze, ale śmiem twierdzić, że Lloris nie prezentowałby się gorzej. A mam głupie wrażenie, że magia tego rekordu będzie działać i Hugo sobie na tej ławce posiedzi
26 września 2012, 20:24 [cytuj]
Lloris'a Tottenham musi zatrzymać na dłużej, póki co to początek sezonu u 41 latków nie wiadomo czy coś prychnie" ze zdrowiem. Mam nadzieję że Hugo jest na tyle inteligentny czy bystry aby dojść do wniosku że przyszedł 1 rok posiedzieć na ławce pare razy zagrać w LE czy innych turniejach a w przyszłym zadebiutować w PL w trampkach Łysego :D
Lloris'a Tottenham musi zatrzymać na dłużej, póki co to początek sezonu u 41 latków nie wiadomo czy coś prychnie" ze zdrowiem. Mam nadzieję że Hugo jest na tyle inteligentny czy bystry aby dojść do wniosku że przyszedł 1 rok posiedzieć na ławce pare razy zagrać w LE czy innych turniejach a w przyszłym zadebiutować w PL w trampkach Łysego :D
Blue and white blood...
26 września 2012, 20:28 [cytuj]
MichalTOT powiedział/a:
Lloris'a Tottenham musi zatrzymać na dłużej, póki co to początek sezonu u 41 latków nie wiadomo czy coś prychnie" ze zdrowiem. Mam nadzieję że Hugo jest na tyle inteligentny czy bystry aby dojść do wniosku że przyszedł 1 rok posiedzieć na ławce pare razy zagrać w LE czy innych turniejach a w przyszłym zadebiutować w PL w trampkach Łysego :D


to by niezbyt dobrze świadczyło o jego inteligencji, a już fatalnie o jego ambicji ... zresztą nie wierzę, że Lloris przyszedł tutaj przesiedzieć ten sezon na ławce, AVB musiał mu obiecać pierwszy skład, nie jesteśmy Manchesterem United, FC Barceloną czy też Realem Madryt, by piłkarze takiej klasy godzili się na ławkę / trybuny by "może kiedyś" grać w wyjściowym składzie.
to by niezbyt dobrze świadczyło o jego inteligencji, a już fatalnie o jego ambicji ... zresztą nie wierzę, że Lloris przyszedł tutaj przesiedzieć ten sezon na ławce, AVB musiał mu obiecać pierwszy skład, nie jesteśmy Manchesterem United, FC Barceloną czy też Realem Madryt, by piłkarze takiej klasy godzili się na ławkę / trybuny by "może kiedyś" grać w wyjściowym składzie
26 września 2012, 20:29 [cytuj]
Sytuacja Llorisa w klubie wydaję się być niezrozumiała. Nie ma sensu się rozpisywać bo to już raczej każdy wie.
Sytuacja Llorisa w klubie wydaję się być niezrozumiała. Nie ma sensu się rozpisywać bo to już raczej każdy wie
Jesteśmy królami z White Hart Lane!
26 września 2012, 20:29 [cytuj]
varba powiedział/a:
Czemu nie gra Lloris!? :bezradny:
Czemu gra Vertonghen, chłop musi odpocząć!

1. Bo AVB szykuje mu mocne wejście w weekend.
2. Bo to jedyny inteligentny zawodnik obecnie.
1. Bo AVB szykuje mu mocne wejście w weekend. 2. Bo to jedyny inteligentny zawodnik obecnie
Well, stone me! We've had cocaine, bribery and Arsenal scoring two goals at home. But just when you thought there were truly no surprises left in football, Vinnie Jones turns out to be an international player!
26 września 2012, 20:31 [cytuj]
Tymczasem Van der Vaart strzela gola przeciwko Borussi M'gladbach.Brawo Varst :brawo:
Tymczasem Van der Vaart strzela gola przeciwko Borussi M'gladbach.Brawo Varst :brawo:
Jesteśmy królami z White Hart Lane!
26 września 2012, 20:34 [cytuj]
Moje zdanie krąży wokół historyjki mówiącej że PL jest inną piłką nożną niż prezentowaną taką jaką miał do czynienia Lloris w zeszłym sezonie. Tutaj jest prowadzony inny styl gry, bramkarz ma w pewnym stopniu przewidzieć ruch przeciwnika, być przygotowanym na wszystko a nie tylko na strzał z dystansu czy jakieś czytelne akcje. W lidze angielskiej jak wiecie dużo rzeczy dzieje się z przypadku, poniekąd chaosu pod bramką.
Moje zdanie krąży wokół historyjki mówiącej że PL jest inną piłką nożną niż prezentowaną taką jaką miał do czynienia Lloris w zeszłym sezonie. Tutaj jest prowadzony inny styl gry, bramkarz ma w pewnym stopniu przewidzieć ruch przeciwnika, być przygotowanym na wszystko a nie tylko na strzał z dystansu czy jakieś czytelne akcje. W lidze angielskiej jak wiecie dużo rzeczy dzieje się z przypadku, poniekąd chaosu pod bramką
Blue and white blood...
26 września 2012, 20:40 [cytuj]
aapa powiedział/a:
1. Bo AVB szykuje mu mocne wejście w weekend.
2. Bo to jedyny inteligentny zawodnik obecnie


Mocne wejście z Llorisem na ławce, dla mnie właśnie jest ważne, żeby grał Francuz i trzymał formę meczową. 2)To prawda ale czy warto go eksploatować w takim meczu, mi się wydaję że nie. Jak będzie grywał dwa razy w tygodniu to ile on tak pociągnie z tą formą!?
Mocne wejście z Llorisem na ławce, dla mnie właśnie jest ważne, żeby grał Francuz i trzymał formę meczową. 2)To prawda ale czy warto go eksploatować w takim meczu, mi się wydaję że nie. Jak będzie grywał dwa razy w tygodniu to ile on tak pociągnie z tą formą!?
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
26 września 2012, 20:45 [cytuj]
Moim zdaniem Verts zagra na lewej stronie w meczu z MU i dzisiejszy mecz to taka ... rozgrzewka dla Jana pod kątem gry na tej pozycji, ale mogę się mylić ;)
Moim zdaniem Verts zagra na lewej stronie w meczu z MU i dzisiejszy mecz to taka ... rozgrzewka dla Jana pod kątem gry na tej pozycji, ale mogę się mylić ;)
26 września 2012, 20:47 [cytuj]
Widocznie jest dobrze przygotowany do sezonu. Spokojnie z Llorisem. Będzie grał w LE, a w drugiej połowie sezonu pewnie będzie grał na zmianę z Bradem, albo w pełni go wywali ze składu. Zobaczymy jak mu pójdzie. No i on albo Gomes w pucharze Anglii.
Widocznie jest dobrze przygotowany do sezonu. Spokojnie z Llorisem. Będzie grał w LE, a w drugiej połowie sezonu pewnie będzie grał na zmianę z Bradem, albo w pełni go wywali ze składu. Zobaczymy jak mu pójdzie. No i on albo Gomes w pucharze Anglii
LMAO
<  1  2  3  4  5    >  >|

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 100 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się