Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne » Angielski puchary » Tottenham Carling Cup 2008/2009
20 stycznia 2009, 15:35 [cytuj]
Jutro odbędzie się mecz rewanżowy z Burnley.(pierwszy mecz wygralismy 4-1).Na oficjalnej stronie pisze,że na pewno nie zagra King,a Lennon,Corluka,Jenas i Gomes być może również nie wystąpią,ponieważ narzekają na urazy,za to lepsze wieści są o Pawluczence,ale raczej nie zagra i Ekotto prawdopodobnie zobaczymy od początku spotkania.Tak więc nasz skład pewnie będzie rezerowy w większości,myślę również,że można by dać odpocząć Modricowi oraz Defoe i dać szanse Taarabtowi,Huddlestonowi,Campbellowi oraz Dos Santosowi.
Jutro odbędzie się mecz rewanżowy z Burnley.(pierwszy mecz wygralismy 4-1).Na oficjalnej stronie pisze,że na pewno nie zagra King,a Lennon,Corluka,Jenas i Gomes być może również nie wystąpią,ponieważ narzekają na urazy,za to lepsze wieści są o Pawluczence,ale raczej nie zagra i Ekotto prawdopodobnie zobaczymy od początku spotkania.Tak więc nasz skład pewnie będzie rezerowy w większości,myślę również,że można by dać odpocząć Modricowi oraz Defoe i dać szanse Taarabtowi,Huddlestonowi,Campbellowi oraz Dos Santosowi
20 stycznia 2009, 16:53 [cytuj]
przecież jest news na stronie głównej :blee:
przecież jest news na stronie głównej :blee:
In a world full of Uniteds, Citys and Rovers, there is only One Hotspur!!!
20 stycznia 2009, 16:59 [cytuj]
no jest,ale założyłem,żeby było już na finał xD
no jest,ale założyłem,żeby było już na finał xD
20 stycznia 2009, 19:59 [cytuj]
Dobra,to kto obstawia ,że Derby będzie w finale? :F
Dobra,to kto obstawia ,że Derby będzie w finale? :F
20 stycznia 2009, 20:29 [cytuj]
Ja obstawiam,że Man.Utd,po prostu Derby straci ze 4 gole.
Ja obstawiam,że Man.Utd,po prostu Derby straci ze 4 gole
20 stycznia 2009, 20:31 [cytuj]
Ja obstawiam,że Man.Utd,po prostu Derby straci ze 4 gole.
Ja obstawiam,że Man.Utd,po prostu Derby straci ze 4 gole
20 stycznia 2009, 23:09 [cytuj]
ktoś panuje nad tymi tematami co olivier mnoży? Niedługo na forum będzie jak w SB.
ktoś panuje nad tymi tematami co olivier mnoży? Niedługo na forum będzie jak w SB
Well, stone me! We've had cocaine, bribery and Arsenal scoring two goals at home. But just when you thought there were truly no surprises left in football, Vinnie Jones turns out to be an international player!
21 stycznia 2009, 14:50 [cytuj]
jakimi tematami człowieku?Założyłem tylko ten jeden a to,że posty się podwajają to nie moja wina.
jakimi tematami człowieku?Założyłem tylko ten jeden a to,że posty się podwajają to nie moja wina

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 159 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się