Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Tottenham Hotspur -:- Arsenal FC

Tottenham Hotspur
15 września 2024, 15:00 Tottenham Hotspur Stadium
Arsenal FC
Premier League

Newcastle United 2:1 Tottenham Hotspur

Newcastle United
1 września 2024, 14:30 St James' Park
Tottenham Hotspur
Premier League

Tottenham Hotspur 4:0 Everton FC

Tottenham Hotspur
24 sierpnia 2024, 16:00 Tottenham Hotspur Stadium
Everton FC
Premier League

Leicester City 1:1 Tottenham Hotspur

Leicester City
19 sierpnia 2024, 21:00 King Power Stadium
Tottenham Hotspur
Premier League

Forum dyskusyjne

<  1  2  3  4    >
Forum dyskusyjne » Angielski puchary » Tottenham - Norwich
31 października 2012, 22:48 [cytuj]
I teraz zliczyć te ok 8 + 6 za Clinta i daję nam 14 mln Funtów... + oferta 12 mln Euro no kurde byłby willian :/
I teraz zliczyć te ok 8 + 6 za Clinta i daję nam 14 mln Funtów... + oferta 12 mln Euro no kurde byłby willian :/
Offence win games, defence wins titles
31 października 2012, 22:50 [cytuj]
Tak to jest jak Levy swoim skąpstwem nie dopłacił 20 tys do tygodniówki Moutinho i sprawił nam Dempseya , ale i tak Najgorszy piłkarz : Sigurdsson ( który to już raz ? )
Tak to jest jak Levy swoim skąpstwem nie dopłacił 20 tys do tygodniówki Moutinho i sprawił nam Dempseya , ale i tak Najgorszy piłkarz : Sigurdsson ( który to już raz ? )
31 października 2012, 22:51 [cytuj]
Jedynie z Chelsae coś pokazał a wszystkie inne meczy lipa no i sparingi gdzie były zachwyty....
Jedynie z Chelsae coś pokazał a wszystkie inne meczy lipa no i sparingi gdzie były zachwyty
Offence win games, defence wins titles
31 października 2012, 22:52 [cytuj]
Taktyka Boasa dziś była śmiała. Dowieść 1-0 a jak już robił zmianę Vertonghen to czemu od razu Defoe nie wpuścił. Taktyka taka ze może jednak dowieziemy. A można było ich dobić. Wkurwia mnie coś takiego. Brak totalnego myślenia. Narobili balasa.
Taktyka Boasa dziś była śmiała. Dowieść 1-0 a jak już robił zmianę Vertonghen to czemu od razu Defoe nie wpuścił. Taktyka taka ze może jednak dowieziemy. A można było ich dobić. Wkurwia mnie coś takiego. Brak totalnego myślenia. Narobili balasa
E.F.E.N.D.I.
31 października 2012, 22:56 [cytuj]
:bezradny: Co do pucharu to za bardzo mi na tym nie zależy. Ale takiego karnego w ostatnich minutach nie wykorzystać co jest ważny dla drużyny, no panowie to trochę śmiech.
:bezradny: Co do pucharu to za bardzo mi na tym nie zależy. Ale takiego karnego w ostatnich minutach nie wykorzystać co jest ważny dla drużyny, no panowie to trochę śmiech
E.F.E.N.D.I.
31 października 2012, 22:57 [cytuj]
ja mysle ze zmiana Boasa ( Verts za Carrola ) byla spowodowana lekką kontuzją Walkera co pozniej zauwazylismy jak wchodził Defoe i to był glowny zamysl AVB , gdyby cos to Verts na lewą i Naughton na prawą , ale niestety 2 ciosy z Norwich i porażka , jeden puchar myszki miki mniej . Teraz skupić sie na Premier League i Lidze Europejskiej .
ja mysle ze zmiana Boasa ( Verts za Carrola ) byla spowodowana lekką kontuzją Walkera co pozniej zauwazylismy jak wchodził Defoe i to był glowny zamysl AVB , gdyby cos to Verts na lewą i Naughton na prawą , ale niestety 2 ciosy z Norwich i porażka , jeden puchar myszki miki mniej . Teraz skupić sie na Premier League i Lidze Europejskiej
31 października 2012, 22:57 [cytuj]
Przecież to jego stara sprawdzona taktyka, z Norwich już ją 2 razy wykorzystał na nasza zgubę. A co do Sigurdssona to nie kupiłbym gracza nieprzypisanego do pozycji, chyba że jest magikiem jakim był Rafa Van der Vaart:zalamka:
Przecież to jego stara sprawdzona taktyka, z Norwich już ją 2 razy wykorzystał na nasza zgubę. A co do Sigurdssona to nie kupiłbym gracza nieprzypisanego do pozycji, chyba że jest magikiem jakim był Rafa Van der Vaart:zalamka:
31 października 2012, 23:01 [cytuj]
Boyd zgadzam się co do Sigurdssona to on umie gdzieś w miarę normalnie grać. Jak dotąd strzelił 1 bramkę, no i poza tym nic nie pokazał.(??) Dempsey na sprzedaż w styczniu a Sigurdsson do wypożyczenia, dać mu szanse.
Boyd zgadzam się co do Sigurdssona to on umie gdzieś w miarę normalnie grać. Jak dotąd strzelił 1 bramkę, no i poza tym nic nie pokazał.(??) Dempsey na sprzedaż w styczniu a Sigurdsson do wypożyczenia, dać mu szanse
E.F.E.N.D.I.
31 października 2012, 23:02 [cytuj]
Kto GO do 11-stki wytypował, skoro na placu był np. Bale, wykonawca karnych dla repr Walii ?? Nie dziwcie sie Dempsey and Makepeace - on grał do tej pory dla wieśniaków z fulham - więc teraz go presja przerosła...Może kiedyś dozyje ze jakakolwiek drużyna Spurs czy to będzie u-12 czy U-17 czy III skład wyciągnie chociaż z 0:2 na 3:2, nie pisząc już o wyciągnięciu z 0:4....
Kto GO do 11-stki wytypował, skoro na placu był np. Bale, wykonawca karnych dla repr Walii ?? Nie dziwcie sie Dempsey and Makepeace - on grał do tej pory dla wieśniaków z fulham - więc teraz go presja przerosła...Może kiedyś dozyje ze jakakolwiek drużyna Spurs czy to będzie u-12 czy U-17 czy III skład wyciągnie chociaż z 0:2 na 3:2, nie pisząc już o wyciągnięciu z 0:4
31 października 2012, 23:03 [cytuj]
Boyd- Bo to wszystko przez te baby... Tak to Rafa by został. Odczuwam pewien niepokój co do pozytywnego zakończenia misji AVB in Spurs...
Boyd- Bo to wszystko przez te baby... Tak to Rafa by został. Odczuwam pewien niepokój co do pozytywnego zakończenia misji AVB in Spurs
Offence win games, defence wins titles
31 października 2012, 23:07 [cytuj]
Ja mam tylko jedno pytanie.: Po co nam Dempsey włogóle jest. Na cholerę. Jak on chuja za przeproszeniem gra. Dobra z United strzelił bo dobił w sumie na pustą, Podobna sytuacja była ostatnio z Southamptonem, też dobijał. Nie widziałem go jeszcze w żadnej akcji którą by sam rozegrał i zdobył bramkę. NA RYNEK Z NIM.
Ja mam tylko jedno pytanie.: Po co nam Dempsey włogóle jest. Na cholerę. Jak on chuja za przeproszeniem gra. Dobra z United strzelił bo dobił w sumie na pustą, Podobna sytuacja była ostatnio z Southamptonem, też dobijał. Nie widziałem go jeszcze w żadnej akcji którą by sam rozegrał i zdobył bramkę. NA RYNEK Z NIM
E.F.E.N.D.I.
31 października 2012, 23:13 [cytuj]
Tylko kto go zechce? Ma już swój wiek, w Fulham go już pewnie chcieć nie będą. A jak już ktoś się zgłosi to 6mlŁ pewno nie da. Tak się kończy skup interwencyjny...
Tylko kto go zechce? Ma już swój wiek, w Fulham go już pewnie chcieć nie będą. A jak już ktoś się zgłosi to 6mlŁ pewno nie da. Tak się kończy skup interwencyjny
Offence win games, defence wins titles
31 października 2012, 23:17 [cytuj]
Dobrze powiedziane.. Kupujemy dziadków, oni się u nas psują jeszcze bardziej, i sprzedajemy w cenie promocyjnej za 3,5 mil. I takie myślenie. Eh cieszko to wyjaśnić. Może niech go chociaż druga liga kupi. Tam by się jeszcze nadał.
Dobrze powiedziane.. Kupujemy dziadków, oni się u nas psują jeszcze bardziej, i sprzedajemy w cenie promocyjnej za 3,5 mil. I takie myślenie. Eh cieszko to wyjaśnić. Może niech go chociaż druga liga kupi. Tam by się jeszcze nadał
E.F.E.N.D.I.
31 października 2012, 23:21 [cytuj]
A może Podbeskidzie? Jeleń w Ataku Dempsey za nim... Taki żart prowadzącego na koniec.

Wolę Falque w składzie za miast niego nie dość że młody to i dobry i widać że mu się chce, i jeszcze Carrol i Pritchard ach, weźmy przykład z Ajaxu niby transfery żadne sami wychowankowie itd a City 3:1 rozwalili,,, Czy my też tak nie możemy?
A może Podbeskidzie? Jeleń w Ataku Dempsey za nim... Taki żart prowadzącego na koniec. Wolę Falque w składzie za miast niego nie dość że młody to i dobry i widać że mu się chce, i jeszcze Carrol i Pritchard ach, weźmy przykład z Ajaxu niby transfery żadne sami wychowankowie itd a City 3:1 rozwalili,,, Czy my też tak nie możemy?
Offence win games, defence wins titles
31 października 2012, 23:29 [cytuj]
No właśnie. Dobra nie ma co płakać nad tym meczem skupmy się na lidze i na LE. Zdecydowanie Faque lepszy, będą z niego ludzie. Dempseya na rynek w styczniu, a dalej zobaczymy co będzie.
No właśnie. Dobra nie ma co płakać nad tym meczem skupmy się na lidze i na LE. Zdecydowanie Faque lepszy, będą z niego ludzie. Dempseya na rynek w styczniu, a dalej zobaczymy co będzie
E.F.E.N.D.I.
31 października 2012, 23:45 [cytuj]
Jak dobrze ,że tego meczu nie obejrzałem oszczędziłem sobie nerwów :muza:
Jak dobrze ,że tego meczu nie obejrzałem oszczędziłem sobie nerwów :muza:
Jesteśmy królami z White Hart Lane!
31 października 2012, 23:47 [cytuj]
Nie oglądałem meczu ale z tego co czytam to Dempsey się nie popisał... Jak przychodził to mówiłem że jest to drewno i niewiele potrafi... Jedyne co potrafi to wbiegac na dobitke co pokazał już u nas... Mam wrażenie że AVB był przekonany o ty iż Moutiniho będzie nas i dlatego pozwolił VdV odejść, a tu levy cmyk uparł się że nie da wiecej i ch..j. Teraz wszyscy będą na Andre najeżdać, a moim zdaniem to jest wina naszego prezesa. Sprzedał dwóch graczy decydujących o naszej ofensywie i ROZEGRANIU !!! Za nich kupił Dembele (Brawo !!! ale moim zdaniem dużo lepiej by się prezentował jako ofensywny pomocnik) i właśnie Dempseya, mówiło się o moutinho i willianie tylko że szkoda mu było kasy. No trudno mam nadzieje że jakoś będziemy skubać te puknty do stycznia i wtedy Daniel podejmie właściwą decyzje.
Nie oglądałem meczu ale z tego co czytam to Dempsey się nie popisał... Jak przychodził to mówiłem że jest to drewno i niewiele potrafi... Jedyne co potrafi to wbiegac na dobitke co pokazał już u nas... Mam wrażenie że AVB był przekonany o ty iż Moutiniho będzie nas i dlatego pozwolił VdV odejść, a tu levy cmyk uparł się że nie da wiecej i ch..j. Teraz wszyscy będą na Andre najeżdać, a moim zdaniem to jest wina naszego prezesa. Sprzedał dwóch graczy decydujących o naszej ofensywie i ROZEGRANIU !!! Za nich kupił Dembele (Brawo !!! ale moim zdaniem dużo lepiej by się prezentował jako ofensywny pomocnik) i właśnie Dempseya, mówiło się o moutinho i willianie tylko że szkoda mu było kasy. No trudno mam nadzieje że jakoś będziemy skubać te puknty do stycznia i wtedy Daniel podejmie właściwą decyzje
1 listopada 2012, 03:41 [cytuj]
Jeśli ktoś wierzy, że w styczniu Daniel sypnie kasą to :wysmiewacz: :luzik: Nie sypnął teraz to i w styczniu nie sypnie(pozwoli kogoś opchnąć i za tą kasę kupić)

Levy nie z tych, co pożary czy brak punktów ratuje milionami :tak:
Jeśli ktoś wierzy, że w styczniu Daniel sypnie kasą to :wysmiewacz: :luzik: Nie sypnął teraz to i w styczniu nie sypnie(pozwoli kogoś opchnąć i za tą kasę kupić) Levy nie z tych, co pożary czy brak punktów ratuje milionami :tak:
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
1 listopada 2012, 09:30 [cytuj]
Dempsey i Gylfi najsłabsi na boisku. Nie dziwię się też, że Dawson nie gra w pierwszym składzie. Puchar mnie nie obchodzi, ale absolutnie nie powinniśmy grać tak jak z Norwich nawet w meczach o nic.
Dempsey i Gylfi najsłabsi na boisku. Nie dziwię się też, że Dawson nie gra w pierwszym składzie. Puchar mnie nie obchodzi, ale absolutnie nie powinniśmy grać tak jak z Norwich nawet w meczach o nic
COYS!
1 listopada 2012, 19:20 [cytuj]
olivier powiedział/a:
Tak to jest jak Levy swoim skąpstwem nie dopłacił 20 tys do tygodniówki Moutinho i sprawił nam Dempseya , ale i tak Najgorszy piłkarz : Sigurdsson ( który to już raz ? )


Może po prostu oszczędza kasę? Milion funtów na rok piechotą nie chodzi.

dawidskuza powiedział/a:
Ja mam tylko jedno pytanie.: Po co nam Dempsey włogóle jest. Na cholerę. Jak on chuja za przeproszeniem gra. Dobra z United strzelił bo dobił w sumie na pustą, Podobna sytuacja była ostatnio z Southamptonem, też dobijał. Nie widziałem go jeszcze w żadnej akcji którą by sam rozegrał i zdobył bramkę. NA RYNEK Z NIM


Weź ogarnij. Jeszcze się nam przyda. Tylko niech się rozkręci. Na pewno nie opłaca się go sprzedawać. A tymi dwoma bramkami pokazuje, że przynajmniej dobrze się ustawia.

jin_tae powiedział/a:
Jeśli ktoś wierzy, że w styczniu Daniel sypnie kasą to :wysmiewacz: :luzik: Nie sypnął teraz to i w styczniu nie sypnie(pozwoli kogoś opchnąć i za tą kasę kupić)


Może doda tą, która została z lata chociaż?
Może po prostu oszczędza kasę? Milion funtów na rok piechotą nie chodzi. [quote=dawidskuza]Ja mam tylko jedno pytanie.: Po co nam Dempsey włogóle jest. Na cholerę. Jak on chuja za przeproszeniem gra. Dobra z United strzelił bo dobił w sumie na pustą, Podobna sytuacja była ostatnio z Southamptonem, też dobijał. Nie widziałem go jeszcze w żadnej akcji którą by sam rozegrał i zdobył bramkę. NA RYNEK Z NIM
LMAO
<  1  2  3  4    >

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Liverpool FC 3 3 0 0 9
2. Manchester City 3 3 0 0 9
3. Arsenal FC 3 2 1 0 7
4. Brighton & Hove Albion F.C. 3 2 1 0 7
5. Newcastle United 3 2 1 0 7
6. Brentford F.C. 3 2 0 1 6
7. Aston Villa F.C. 3 2 0 1 6
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2024/2025?
1 100%
2-3 0%
4-6 0%
7-10 0%
11-20 0%
1 oddany głos
archiwum ankiet

kontuzje

Dominic Solanke
Kontuzja kostki/stopy
data powrotu: 15 września 2024
Użytkownicy online: Gości online: 9 Zarejestrowanych użytkowników: 5238 Ostatnio zarejestrowany: dean26

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się