Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <  3  4  5  6  7    >  >|
Forum dyskusyjne » Angielski puchary » Aston Villa - Tottenham
24 września 2013, 21:43 [cytuj]
Defoe gra tak dobrze bo chce wejść do pierwszego składu, presja Soldado na niego podziałała. Holtby w końcu się rozegrał, niektórzy go skreślali w poprzednim sezonie
Defoe gra tak dobrze bo chce wejść do pierwszego składu, presja Soldado na niego podziałała. Holtby w końcu się rozegrał, niektórzy go skreślali w poprzednim sezonie
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
24 września 2013, 21:47 [cytuj]
Dobra połówka. Chiriches trochę nie pewnie, popełnił błąd w tej sytuacji kiedy Albrighton wyszedł sam na sam i Friedel obronił, po za tym ma sporo niecelnych podań. Nie mówię, że jest słaby, bo na pewno nie jest, ale jeszcze musi zagrać przynajmniej kilka meczów w LE, czy pucharze ligi zanim dostanie szansę od pierwszych minut w lidze. Holtby - asysta marzenie i cała połówka znakomita w jego wykonaniu, ciągnie naszą grę do przodu, coraz odważniej puka do wyjściowej jedenastki. Lamela tak jak Varba napisał z każdym meczem coraz lepiej, podoba mi się Kane, nie jest to zawodnik na pierwszy skład, ale w LE spokojnie może grać. Defoe tym razem strzelił mimo, że nie gramy z ogórkami, chociaż mógł mieć tych bramek więcej. Jak dalej będzie tak strzelał to niedługo AVB nie będzie miał wyboru i wywalczy swoją szansę w meczu ligowym, chociaż myślę, że jeszcze nie z Chelsea.

W drugiej trzeba szybko dorzucić gola i przy 2:0 szanować piłkę szukać szans na podwyższenie.
Dobra połówka. Chiriches trochę nie pewnie, popełnił błąd w tej sytuacji kiedy Albrighton wyszedł sam na sam i Friedel obronił, po za tym ma sporo niecelnych podań. Nie mówię, że jest słaby, bo na pewno nie jest, ale jeszcze musi zagrać przynajmniej kilka meczów w LE, czy pucharze ligi zanim dostanie szansę od pierwszych minut w lidze. Holtby - asysta marzenie i cała połówka znakomita w jego wykonaniu, ciągnie naszą grę do przodu, coraz odważniej puka do wyjściowej jedenastki. Lamela tak jak Varba napisał z każdym meczem coraz lepiej, podoba mi się Kane, nie jest to zawodnik na pierwszy skład, ale w LE spokojnie może grać. Defoe tym razem strzelił mimo, że nie gramy z ogórkami, chociaż mógł mieć tych bramek więcej. Jak dalej będzie tak strzelał to niedługo AVB nie będzie miał wyboru i wywalczy swoją szansę w meczu ligowym, chociaż myślę, że jeszcze nie z Chelsea. W drugiej trzeba szybko dorzucić gola i przy 2:0 szanować piłkę szukać szans na podwyższenie
24 września 2013, 21:48 [cytuj]
smackey powiedział/a:
szybko zapominamy o zmarnowanej setce, strzale w środek bramki i to w sumie wszystko :D

powinien wejść soldado w drugiej i na przeciwniku o jednym poziomie pokazać kto lepiej zagra
Wystarczy zobaczyć na statystyki tego sezonu... Popatrz w ilu meczach zagrał Soldado i ile strzelił goli z gry, i porównaj jego staty z Defoe. A to że oddał strzał w środek bramki? To nie była setka, w przeciwieństwie do dwoch sytuacji jakie mial Soldado w ostatnim meczu. Wierzę w Soldado, ale na obecnym etapie nie jest on jeszcze zgrany z drużyną. pewniejszą opcją jest Defoe, który ewidentnie jest w gazie!

kamildoman powiedział/a:
może na Chelsea coś takiego:

----DEMBELE-----PAULINHO------

LAMELA---HOLTBY----ERIKSEN----


Jak myślicie??
Eriksen, jako typowy playmaker musi być raczej w środku :)
Wystarczy zobaczyć na statystyki tego sezonu... Popatrz w ilu meczach zagrał Soldado i ile strzelił goli z gry, i porównaj jego staty z Defoe. A to że oddał strzał w środek bramki? To nie była setka, w przeciwieństwie do dwoch sytuacji jakie mial Soldado w ostatnim meczu. Wierzę w Soldado, ale na obecnym etapie nie jest on jeszcze zgrany z drużyną. pewniejszą opcją jest Defoe, który ewidentnie jest w gazie! [quote=kamildoman]może na Chelsea coś takiego: ----DEMBELE-----PAULINHO------ LAMELA---HOLTBY----ERIKSEN---- Jak myślicie??
24 września 2013, 21:48 [cytuj]
Ktoś mówił coś o formacji na CFC, może by spróbować 4-3-2-1? Dembele-Sandro-Paulinho a przed nimi Holtby i Eriksen? Trzeba mieć na prawdę mocny środek na CFC, a tu taki się wydaję być, ale to moja wyobraźnia tylko ;)
Ps, przez wypisywanie deklaracji do matury nie widziałem asysty Holtbyego:bezradny:
Ktoś mówił coś o formacji na CFC, może by spróbować 4-3-2-1? Dembele-Sandro-Paulinho a przed nimi Holtby i Eriksen? Trzeba mieć na prawdę mocny środek na CFC, a tu taki się wydaję być, ale to moja wyobraźnia tylko ;) Ps, przez wypisywanie deklaracji do matury nie widziałem asysty Holtbyego:bezradny:
Offence win games, defence wins titles
24 września 2013, 21:50 [cytuj]
Matura ważniejsza od meczu? :glupek:

:wysmiewacz::wysmiewacz::wysmiewacz:
Matura ważniejsza od meczu? :glupek: :wysmiewacz::wysmiewacz::wysmiewacz:
24 września 2013, 21:53 [cytuj]
Janek Ty zboczeńcu!! :rotfl:
Janek Ty zboczeńcu!! :rotfl:
24 września 2013, 21:53 [cytuj]
zdjął mu spodenki :rotfl:
zdjął mu spodenki :rotfl:
24 września 2013, 21:54 [cytuj]
Janek jak jakiś paralityk :bezradny:
Janek jak jakiś paralityk :bezradny:
Dobry czas to nie rolex tylko chwile co są wolne
24 września 2013, 21:54 [cytuj]
Janek ty świnio! :P
Janek ty świnio! :P
Offence win games, defence wins titles
24 września 2013, 21:54 [cytuj]
beka lol.
beka lol
24 września 2013, 21:54 [cytuj]
to jest komedia nie ogarniam :rotfl:
to jest komedia nie ogarniam :rotfl:
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
24 września 2013, 21:54 [cytuj]
CO go Kyle zsiatował :D
CO go Kyle zsiatował :D
24 września 2013, 21:54 [cytuj]
Janek MOTM!!!
Janek MOTM!!!
You're the first thing, and the last thing on my mind Tottenham Hotspur
24 września 2013, 21:55 [cytuj]
Uszczypnijcie mnie. GOL Z ROŻNEGO? :boisie:
Uszczypnijcie mnie. GOL Z ROŻNEGO? :boisie:
24 września 2013, 21:55 [cytuj]
Paulinho się rozstrzelał
Paulinho się rozstrzelał
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
24 września 2013, 21:56 [cytuj]
O kuurcze :D Ibrahimovic
O kuurcze :D Ibrahimovic
24 września 2013, 21:56 [cytuj]
a teraz karate kid , dziwny mecz
a teraz karate kid , dziwny mecz
24 września 2013, 21:56 [cytuj]
Po co komu Ozil za 50 baniek?:P
Holtby za dwie a tu proszę :D Ale jaki karateka z Paulinho.
Po co komu Ozil za 50 baniek?:P Holtby za dwie a tu proszę :D Ale jaki karateka z Paulinho
Offence win games, defence wins titles
24 września 2013, 21:56 [cytuj]
pięknie :)
pięknie :)
Dobry czas to nie rolex tylko chwile co są wolne
24 września 2013, 21:56 [cytuj]
Teraz już widziałem, bramka Paulinho aka Ibra Król :D
Teraz już widziałem, bramka Paulinho aka Ibra Król :D
|<  <  3  4  5  6  7    >  >|

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 146 Zarejestrowanych użytkowników: 5230 Ostatnio zarejestrowany: MariaFlofe

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się