Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  4  5  6  7  8  
Forum dyskusyjne » Angielski puchary » Aston Villa - Tottenham
24 września 2013, 23:34 [cytuj]
No to jak panowie widzicie naszą ofensywną czwórkę na Chelsea? Czy widzicie możliwość gry Eriksena i Lewisa w jednym składzie.
Kto na skrzydło?
No to jak panowie widzicie naszą ofensywną czwórkę na Chelsea? Czy widzicie możliwość gry Eriksena i Lewisa w jednym składzie. Kto na skrzydło?
24 września 2013, 23:50 [cytuj]
Zapomniałem pochwalić Harryego Kane, dzisiaj zagrał bardzo dobry mecz. Zrobił więcej niż Soldado przez wszystkie ostatnie mecze w których grał.
Zapomniałem pochwalić Harryego Kane, dzisiaj zagrał bardzo dobry mecz. Zrobił więcej niż Soldado przez wszystkie ostatnie mecze w których grał
24 września 2013, 23:55 [cytuj]
http://101greatgoals.com/blog/jan-vertonghen-pulls-the-shorts-down-of-nicklas-helenius-during-aston-villa-0-spurs-4/
Tutaj scena z majtkami.
http://101greatgoals.com/blog/jan-vertonghen-pulls-the-shorts-down-of-nicklas-helenius-during-aston-villa-0-spurs-4/ Tutaj scena z majtkami
25 września 2013, 00:14 [cytuj]
raku powiedział/a:
No, no, strzelanie po nogach przeciwników, nieumiejętność przyjęcia piłki, dryblingu, pokazania się do gry i podania - świetny mecz :)

Swindon. Tam chyba było 0-2. Może z Harrym .....;)
Swindon. Tam chyba było 0-2. Może z Harrym .....;)
You're the first thing, and the last thing on my mind Tottenham Hotspur
25 września 2013, 00:15 [cytuj]
Widze, żUe meczu się nie oglądało, lepiej sie zastawiał jak Soldado, wygrywał pojedynki glówkowe i w pierwszej polowie mógł mieć asystę jakby Defoe lepiej strzelił, jak dla mnie bardzo dobry jego mecz.
Widze, żUe meczu się nie oglądało, lepiej sie zastawiał jak Soldado, wygrywał pojedynki glówkowe i w pierwszej polowie mógł mieć asystę jakby Defoe lepiej strzelił, jak dla mnie bardzo dobry jego mecz
25 września 2013, 00:15 [cytuj]
Denninstoun powiedział/a:
No to jak panowie widzicie naszą ofensywną czwórkę na Chelsea? Czy widzicie możliwość gry Eriksena i Lewisa w jednym składzie.
Kto na skrzydło?


można zrobić tak ze jeden bedzie wchodził na rozegranie drugi na lewe skrzydlo, Eriksen tak grał w Ajaxie, przynajmniej wtedy kiedy ja oglądałem:luzik:
można zrobić tak ze jeden bedzie wchodził na rozegranie drugi na lewe skrzydlo, Eriksen tak grał w Ajaxie, przynajmniej wtedy kiedy ja oglądałem:luzik:
25 września 2013, 00:17 [cytuj]
raku
Od siebie mogę dodać że do gry w dorosłej reprezentacji Hiszpanii brakuje mu tylko hiszpańskiego paszportu.:P

Tak serio to nie było najgorzej. Myślę że z Vlada będziemy mieli sporo korzyści. Zaki też bez tragedii

Wydaje mi się jednak jeden boczny obrońca portafiący grać na obu stronach to posada jakiej nam brakuje.
Gdy wypada Rose albo Walker w ważnym meczu to ciężko powiedzieć kto ma ich zastąpić. Może grać Jan. Jednak wtedy wypychamy lidera defensywy na bok. Swoją drogą to jego podstawowa pozycja w Belgii
Może AVB w razie (broń boże) dłuższych pauz bocznych obrońców przekwalifikuje jakiegoś skrzydłowego na obronę
raku Od siebie mogę dodać że do gry w dorosłej reprezentacji Hiszpanii brakuje mu tylko hiszpańskiego paszportu.:P Tak serio to nie było najgorzej. Myślę że z Vlada będziemy mieli sporo korzyści. Zaki też bez tragedii Wydaje mi się jednak jeden boczny obrońca portafiący grać na obu stronach to posada jakiej nam brakuje. Gdy wypada Rose albo Walker w ważnym meczu to ciężko powiedzieć kto ma ich zastąpić. Może grać Jan. Jednak wtedy wypychamy lidera defensywy na bok. Swoją drogą to jego podstawowa pozycja w Belgii Może AVB w razie (broń boże) dłuższych pauz bocznych obrońców przekwalifikuje jakiegoś skrzydłowego na obronę
25 września 2013, 00:17 [cytuj]
Za Soldado powinni grac Lamela -Eriksen - Holtby za zabezpieczaja Paulinho i Dembele albo Sandro i Dembele
Za Soldado powinni grac Lamela -Eriksen - Holtby za zabezpieczaja Paulinho i Dembele albo Sandro i Dembele
25 września 2013, 00:27 [cytuj]
Pamiętam jak 3 kolejki temu wszyscy narzekali.
"W tej drużynie nie ma playmakera"
Całe szczęście nie wróciliśmy już do grania trójką w środku pola Capoue-Dembele-Paulinho po przerwie reprezentacji. 3pkt w 2 meczach zdobyte jednak bardzo miernie gra wyglądała.

Dziś ból głowy bo "10" w kapitalnej formie są dwie i nie wiadomo kto ma grać. Tak sobie myślę że może kontuzja Capoue wyszła na dobre na tym etapie sezonu.
AVB po reprezentacjach nie próbował już grać 3 DMFami bo mieliśmy tylko 3 w kadrze ( w tym Sandro który chyba nie do końca był zdolny fizycznie do gry na 90 minut)
Pamiętam jak 3 kolejki temu wszyscy narzekali. "W tej drużynie nie ma playmakera" Całe szczęście nie wróciliśmy już do grania trójką w środku pola Capoue-Dembele-Paulinho po przerwie reprezentacji. 3pkt w 2 meczach zdobyte jednak bardzo miernie gra wyglądała. Dziś ból głowy bo "10" w kapitalnej formie są dwie i nie wiadomo kto ma grać. Tak sobie myślę że może kontuzja Capoue wyszła na dobre na tym etapie sezonu. AVB po reprezentacjach nie próbował już grać 3 DMFami bo mieliśmy tylko 3 w kadrze ( w tym Sandro który chyba nie do końca był zdolny fizycznie do gry na 90 minut)
25 września 2013, 00:29 [cytuj]
Akuratnie Capoue grał bardzo dobrze.
Akuratnie Capoue grał bardzo dobrze
25 września 2013, 00:31 [cytuj]
Wiem że grał dobrze. Bardzo bezpiecznie. Jednak obok niego Dembele i Paul grali słabo bo musieli podchodzić pod napastnika. Napewno z Etienna będzie jeszcze ogromna ilość pożytku. Mam nadzieje że w ustawieniu 4-2-3-1

Swoją drogą to za ściągnięcie spodenek na powtórkach dla mnie karny. Całe szczęście piłkarz Villi za wszelką cenę chciał strzelić zamiast się przewrócić
Wiem że grał dobrze. Bardzo bezpiecznie. Jednak obok niego Dembele i Paul grali słabo bo musieli podchodzić pod napastnika. Napewno z Etienna będzie jeszcze ogromna ilość pożytku. Mam nadzieje że w ustawieniu 4-2-3-1 Swoją drogą to za ściągnięcie spodenek na powtórkach dla mnie karny. Całe szczęście piłkarz Villi za wszelką cenę chciał strzelić zamiast się przewrócić
25 września 2013, 07:24 [cytuj]
Też jestem za wyjsciem Defoe w meczu z Chelsea, przecież mamy tylu nowych w skladzie, a Defoe ma setki takich meczy za sobą, potrzebujemy takiego weterana ;)
Też jestem za wyjsciem Defoe w meczu z Chelsea, przecież mamy tylu nowych w skladzie, a Defoe ma setki takich meczy za sobą, potrzebujemy takiego weterana ;)
To dare is to do.
25 września 2013, 09:30 [cytuj]
saikor powiedział/a:
Też jestem za wyjsciem Defoe w meczu z Chelsea, przecież mamy tylu nowych w skladzie, a Defoe ma setki takich meczy za sobą, potrzebujemy takiego weterana ;)


Tak tylko Defoe nigdy nie zagrał dobrego meczu z topową drużyną. Zawsze strzelał ogórkom, a jak przyszło do gry z kimś dobrym to był niewidoczny. Takie drużyny mają obrońców, którzy wiedzą jak sobie radzić z Defoe. Nie jest powiedziane że Soldado nie strzelałby seryjnie w Lidze Europy, albo z rezerwami Aston Villa. W eliminacjach Soldado też strzelił dwie bramki. Defoe jest dobry na słabsze drużyny, zawsze im strzelał dużo goli.
Tak tylko Defoe nigdy nie zagrał dobrego meczu z topową drużyną. Zawsze strzelał ogórkom, a jak przyszło do gry z kimś dobrym to był niewidoczny. Takie drużyny mają obrońców, którzy wiedzą jak sobie radzić z Defoe. Nie jest powiedziane że Soldado nie strzelałby seryjnie w Lidze Europy, albo z rezerwami Aston Villa. W eliminacjach Soldado też strzelił dwie bramki. Defoe jest dobry na słabsze drużyny, zawsze im strzelał dużo goli
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
25 września 2013, 11:10 [cytuj]
varba powiedział/a:
Tak tylko Defoe nigdy nie zagrał dobrego meczu z topową drużyną. Zawsze strzelał ogórkom, a jak przyszło do gry z kimś dobrym to był niewidoczny. Takie drużyny mają obrońców, którzy wiedzą jak sobie radzić z Defoe. Nie jest powiedziane że Soldado nie strzelałby seryjnie w Lidze Europy, albo z rezerwami Aston Villa. W eliminacjach Soldado też strzelił dwie bramki. Defoe jest dobry na słabsze drużyny, zawsze im strzelał dużo goli


#THIS

Choć nie ukrywam, że na miejscu AVB też zacząłbym mecz z Chelsea z JD w ataku, a jak nie wypali - to się sprawa sama rozwiąże.
#THIS Choć nie ukrywam, że na miejscu AVB też zacząłbym mecz z Chelsea z JD w ataku, a jak nie wypali - to się sprawa sama rozwiąże
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
25 września 2013, 11:39 [cytuj]
varba powiedział/a:
Tak tylko Defoe nigdy nie zagrał dobrego meczu z topową drużyną. Zawsze strzelał ogórkom, a jak przyszło do gry z kimś dobrym to był niewidoczny. Takie drużyny mają obrońców, którzy wiedzą jak sobie radzić z Defoe. Nie jest powiedziane że Soldado nie strzelałby seryjnie w Lidze Europy, albo z rezerwami Aston Villa. W eliminacjach Soldado też strzelił dwie bramki. Defoe jest dobry na słabsze drużyny, zawsze im strzelał dużo goli


:brawo:

Baro i tak nie zrozumieja :D
:brawo: Baro i tak nie zrozumieja :D
|<  <<  <  4  5  6  7  8  

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 169 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się