Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  4  5  6  7  8  
Forum dyskusyjne » Angielski puchary » Tottenham - Hull
30 października 2013, 23:25 [cytuj]
Lamela?!?
Lamela?!?
30 października 2013, 23:27 [cytuj]
no, no.. Paulinho :brawo:
no, no.. Paulinho :brawo:
30 października 2013, 23:31 [cytuj]
FRIEDEL <3
FRIEDEL <3
30 października 2013, 23:32 [cytuj]
Haha zły los się odwrócił. Lamel było wiadomo że spartoli-ale poziom karnych w naszym wykonaniu zaskakująco dobry.
Haha zły los się odwrócił. Lamel było wiadomo że spartoli-ale poziom karnych w naszym wykonaniu zaskakująco dobry
30 października 2013, 23:34 [cytuj]
http://i.imgur.com/cu1EIF2.gif
http://i.imgur.com/cu1EIF2.gif
30 października 2013, 23:34 [cytuj]
Lameli chyba brakuje pewności siebie, ale w tym meczu parę razy pokazał trochę umiejętności, tylko szkoda tego karnego.
Lameli chyba brakuje pewności siebie, ale w tym meczu parę razy pokazał trochę umiejętności, tylko szkoda tego karnego
30 października 2013, 23:36 [cytuj]
ma ktoś może stream do losowania? bo chyba teraz ma od razu byc?
ma ktoś może stream do losowania? bo chyba teraz ma od razu byc?
30 października 2013, 23:37 [cytuj]
zawal zawal zawal, wazne, ze udalo sie wygrac, bdb wystep Sigurdssona i Paulinho (w regulaminowym czasie), Lamela tez cos pokazal, trzeba mu jeszcze dac troche czasu i na pewno da nam jeszcze wiele powodow do radosci :)
zawal zawal zawal, wazne, ze udalo sie wygrac, bdb wystep Sigurdssona i Paulinho (w regulaminowym czasie), Lamela tez cos pokazal, trzeba mu jeszcze dac troche czasu i na pewno da nam jeszcze wiele powodow do radosci :)
30 października 2013, 23:38 [cytuj]
Quarter-final draw:
Leicester v Man City
Sunderland or Southampton v Chelsea
Stoke v Man Utd
Spurs v West Ham
Quarter-final draw: Leicester v Man City Sunderland or Southampton v Chelsea Stoke v Man Utd Spurs v West Ham
30 października 2013, 23:40 [cytuj]
Arcz powiedział/a:
Quarter-final draw:
Leicester v Man City
Sunderland or Southampton v Chelsea
Stoke v Man Utd
Spurs v West Ham


Okazja do rewanżu :cwaniak:
Okazja do rewanżu :cwaniak:
30 października 2013, 23:40 [cytuj]
bedzie szansa zeby sie odegrac :P
bedzie szansa zeby sie odegrac :P
30 października 2013, 23:41 [cytuj]
pięknie :cwaniak::cwaniak: mam nadzieję, że rozjedziemy teraz west ham

gylfi MOTM zdecydowanie, fenomenalne zawody
pięknie :cwaniak::cwaniak: mam nadzieję, że rozjedziemy teraz west ham gylfi MOTM zdecydowanie, fenomenalne zawody
30 października 2013, 23:41 [cytuj]
Będzie okazja by się zemścić:cwaniak:
Będzie okazja by się zemścić:cwaniak:
30 października 2013, 23:41 [cytuj]
Lamela jak najbardziej na plus, bardzo podobała mi się jego gra i zaangażowanie, szkoda, że karnego nie wykorzystał.
Lamela jak najbardziej na plus, bardzo podobała mi się jego gra i zaangażowanie, szkoda, że karnego nie wykorzystał
Tottenham till I die, I'm Tottenham till I die, I know I am, I'm sure I am, I'm Tottenham till I die...
30 października 2013, 23:46 [cytuj]
Lamela odniosłem wrażenie, że był dobry dopiero w końcówce drugiej połowy i dogrywce jak zrobiło się trochę więcej przestrzeni. Jak nie miał miejsca żeby się choć trochę rozpędzić to był bezradny. Myślę, że będzie z nim trochę jak z Gylfim. W poprzednim sezonie bezużyteczny, a teraz ładuje bramki i gra coraz lepiej :)
Lamela odniosłem wrażenie, że był dobry dopiero w końcówce drugiej połowy i dogrywce jak zrobiło się trochę więcej przestrzeni. Jak nie miał miejsca żeby się choć trochę rozpędzić to był bezradny. Myślę, że będzie z nim trochę jak z Gylfim. W poprzednim sezonie bezużyteczny, a teraz ładuje bramki i gra coraz lepiej :)
31 października 2013, 00:05 [cytuj]
Działo się na WHL. Tak jak chcieli kibice... Pierwsza połowa dobra w naszym wykonaniu, byłem pewien, że kontrolujemy te zawody i w drugiej odsłonie przypieczętujemy to bramką na 2-0. Myślę, że takie zadufanie poczuli też nasi piłkarze i od 46 min. zaczęli pięknie nawozić piach - 1-1 ... i przypomniały się czasy Jola i Arrego (z całym szacunkiem dla tych trenerów) 1-2 ... ale dogoniliśmy Hull i daliśmy popis w karnych. Cieszę się tylko, że nie graliśmy z MC albo CFC bo z taką formą byłoby szybkie 0-3 i po rozgrywkach. :mysli:
Działo się na WHL. Tak jak chcieli kibice... Pierwsza połowa dobra w naszym wykonaniu, byłem pewien, że kontrolujemy te zawody i w drugiej odsłonie przypieczętujemy to bramką na 2-0. Myślę, że takie zadufanie poczuli też nasi piłkarze i od 46 min. zaczęli pięknie nawozić piach - 1-1 ... i przypomniały się czasy Jola i Arrego (z całym szacunkiem dla tych trenerów) 1-2 ... ale dogoniliśmy Hull i daliśmy popis w karnych. Cieszę się tylko, że nie graliśmy z MC albo CFC bo z taką formą byłoby szybkie 0-3 i po rozgrywkach. :mysli:
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
31 października 2013, 00:15 [cytuj]
W kolejnym meczu nie byliśmy zbyt przekonujący, ale, cholera, czy tylko mi brakowało takiego dreszczowca?!?! Do tej pory cały buzuję!! Stary dobry Tottenham!
W kolejnym meczu nie byliśmy zbyt przekonujący, ale, cholera, czy tylko mi brakowało takiego dreszczowca?!?! Do tej pory cały buzuję!! Stary dobry Tottenham!
|<  <<  <  4  5  6  7  8  

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 150 Zarejestrowanych użytkowników: 5227 Ostatnio zarejestrowany: Normankeype

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się