Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  8  9  10  11  12    >
Forum dyskusyjne » Angielski puchary » Spurs vs. WHU
19 grudnia 2013, 00:18 [cytuj]
Ramzes powiedział/a:
Wystawiłbym Fredriksena na prawo.
Niech biega


Nawet nie wiesz jak się nazywa, ale byłby lepszy od Walkera? A tak serio, widać było gołym okiem, że Sherwood i spółka chcieli wystawić mocny skład i wygrać z WHU jak najwyżej. Ale nie udało się, a dodatkowo daliśmy 90 minut Chirichesowi, Dembele, Lennonowi, Defoe, Capoue i jeszcze Townsend złapał kontuzję. Soton ma free wina praktycznie.

raku powiedział/a:
Jeśli nie widziałeś tego, że brakowało wsparcia przed środkowymi obrońcami ze strony JAKIEGOKOLWIEK defensywnego pomocnika, to chyba ja powinienem Ciebie, tak jak Ty mnie starałeś przed meczem, odesłać do solidnej powtórki z rozrywki i ponownego, lub też pierwszego, obejrzenia tego spotkania. Szczególnie wtedy, gdy z boiska zszedł Adebayor, który w głównej mierze robił za defensywnego :)


Jakby dać Capoue na defensywnego, to wtedy Fryers musiałby grać na środku, co skończyłoby się jeszcze gorzej.

Diegomir powiedział/a:
Dajcie już spokój. Sherwood dostał drużynę w poniedziałek i jaką miał zrobić rewolucję przez 2 dni?? Obrona nie jest zgrana, bo jak ma być, kiedy na środku defensywy zmuszony jest do grana DP?? A jak narzekacie na brak DP to kto miał się znaleźć na tej pozycji? Paulinho - kartka, Sandro - kontuzja, Capoue - ŚO, bo nie ma Janka i Dawsona. Brakuje kilku ważnych piłkarzy i to jest przyczyną słabej gry w obronie


Nom, a jak AVB był, to wszystko była jego wina, a nie kontuzji obrońców.

Ramzes powiedział/a:
To mogl wywalic Dawsona, zostawic Caulkera zamiast Lameli kupić LO i napastnika.
Miał hajs?
Miał
Mógl se sprowadzic kogo chciał?
Mógł
Kogo wina?
Boasa (i Tuska troche)

Sawik, nie uważam by Eriksen, Holtby, Siggurdson, Dembele byli gorsi od wspomnianych pomocników Valencii.
Oni po prostu grali asekuracyjnie


No, teraz to mądry jesteś. Poza tym skąd wiesz, że AVB mógł sobie wybierać graczy? Skąd wiesz jak dokładnie to działa u nas w drużynie?

RAFO THFC powiedział/a:

To również daje światło na osobę trenera w Spurs. Nie żebym skreślał Sherwood-a(!). Niemniej jest to osoba, związana z THFC mentalnie - być może tak jak większość z nas KOCHA TEN KLUB i dlatego dziś nie było wystraczjąco dużo kalkulacji w jego poczynaniach i właśnie dlatego "ZIMNY" SAM go pokonał...
:mysli:


Ta, a Andre nienawidził Tottenhamu i robił wszystko, żeby przegrać. A Sherwood pograł u nas kilka lat, a teraz tu pracuje tylko. Skąd wiesz, że kocha ten klub? Poza tym jak nie zrobił potrzebnych kalkulacji, to chyba nie świadczy o nim zbyt dobrze?
Nawet nie wiesz jak się nazywa, ale byłby lepszy od Walkera? A tak serio, widać było gołym okiem, że Sherwood i spółka chcieli wystawić mocny skład i wygrać z WHU jak najwyżej. Ale nie udało się, a dodatkowo daliśmy 90 minut Chirichesowi, Dembele, Lennonowi, Defoe, Capoue i jeszcze Townsend złapał kontuzję. Soton ma free wina praktycznie. [quote=raku]Jeśli nie widziałeś tego, że brakowało wsparcia przed środkowymi obrońcami ze strony JAKIEGOKOLWIEK defensywnego pomocnika, to chyba ja powinienem Ciebie, tak jak Ty mnie starałeś przed meczem, odesłać do solidnej powtórki z rozrywki i ponownego, lub też pierwszego, obejrzenia tego spotkania. Szczególnie wtedy, gdy z boiska zszedł Adebayor, który w głównej mierze robił za defensywnego :)
LMAO
19 grudnia 2013, 00:19 [cytuj]
Sawik ty się zdecyduj, bo raz mówisz że liczy się to co na boisku (Adebayor najlepszy i najbardziej się starał) a nie w prasie, a potem wyskakujesz jakąś wątpliwą fotką. Trochę się to kupy nie trzyma. Co chwile wyjeżdżasz z jakimś uwielbieniem do Barcelony na którą wszyscy tu leją ciepłym moczem. Wejdź sobie na główną bo Adebayor został przez kibiców wybrany zawodnikiem meczu i nikt się nie czepia nic nie znaczącej fotki. Dla trzech osób na spursmanii Levy sprzeda Ade, żeby przeszedł wam ból dupy.
Sawik ty się zdecyduj, bo raz mówisz że liczy się to co na boisku (Adebayor najlepszy i najbardziej się starał) a nie w prasie, a potem wyskakujesz jakąś wątpliwą fotką. Trochę się to kupy nie trzyma. Co chwile wyjeżdżasz z jakimś uwielbieniem do Barcelony na którą wszyscy tu leją ciepłym moczem. Wejdź sobie na główną bo Adebayor został przez kibiców wybrany zawodnikiem meczu i nikt się nie czepia nic nie znaczącej fotki. Dla trzech osób na spursmanii Levy sprzeda Ade, żeby przeszedł wam ból dupy
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
19 grudnia 2013, 00:26 [cytuj]
Jeszcze raz przeczytam porownanie o tych symulantach z kataloni to chyba zwroce kolacje:D
Jeszcze raz przeczytam porownanie o tych symulantach z kataloni to chyba zwroce kolacje:D
19 grudnia 2013, 00:29 [cytuj]
varba powiedział/a:
Sawik ty się zdecyduj, bo raz mówisz że liczy się to co na boisku (Adebayor najlepszy i najbardziej się starał) a nie w prasie, a potem wyskakujesz jakąś wątpliwą fotką. Trochę się to kupy nie trzyma. Co chwile wyjeżdżasz z jakimś uwielbieniem do Barcelony na którą wszyscy tu leją ciepłym moczem. Wejdź sobie na główną bo Adebayor został przez kibiców wybrany zawodnikiem meczu i nikt się nie czepia nic nie znaczącej fotki. Dla trzech osób na spursmanii Levy sprzeda Ade, żeby przeszedł wam ból dupy


No i fajnie, że się starał, ale awansu nam nie wywalczył, bo od Soldado wymaga się, żeby wygrywał samemu mecze. Starać się to mógł również AVB wymachując rękami do zawodników, zagrzewając ich z ławki rezerwowych. No i co z tego? Ade zdobył wczoraj bramkę. OK, ale co ona nam dała? Nic.

Wątpliwa fotka? I przypadkiem wrzucona po meczu z interesującym dopiskiem. Z przeprosin Ade wynika, że on to spotkanie oglądał, a fotka została wrzucona po meczu.

To, że ty To napisałeś to się kupy nie trzyma, bo kilka stron wcześniej zarzuciłeś dla Raka, że ten cieszy się z naszej porażki, a bronisz człowieka, który obnosił się tym z dumą i uśmiechem na twarzy. Gratuluję :brawo:

Ja nie wnikam na to czy Ty lejesz na Barcę czy nie, bo mnie to nie interesuje w zupełności. Jak dla mnie to możesz lać sobie do łóżka. Dla mnie zawodnik, który cieszy się z porażki własnego klubu jest nikim. Ale co można się spodziewać po piłkarzu, który swego czasu występował w Arsenalu, a teraz przywdziewa nasze barwy.
No i fajnie, że się starał, ale awansu nam nie wywalczył, bo od Soldado wymaga się, żeby wygrywał samemu mecze. Starać się to mógł również AVB wymachując rękami do zawodników, zagrzewając ich z ławki rezerwowych. No i co z tego? Ade zdobył wczoraj bramkę. OK, ale co ona nam dała? Nic. Wątpliwa fotka? I przypadkiem wrzucona po meczu z interesującym dopiskiem. Z przeprosin Ade wynika, że on to spotkanie oglądał, a fotka została wrzucona po meczu. To, że ty To napisałeś to się kupy nie trzyma, bo kilka stron wcześniej zarzuciłeś dla Raka, że ten cieszy się z naszej porażki, a bronisz człowieka, który obnosił się tym z dumą i uśmiechem na twarzy. Gratuluję :brawo: Ja nie wnikam na to czy Ty lejesz na Barcę czy nie, bo mnie to nie interesuje w zupełności. Jak dla mnie to możesz lać sobie do łóżka. Dla mnie zawodnik, który cieszy się z porażki własnego klubu jest nikim. Ale co można się spodziewać po piłkarzu, który swego czasu występował w Arsenalu, a teraz przywdziewa nasze barwy
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą...
19 grudnia 2013, 00:32 [cytuj]
Przemas1988 powiedział/a:
Jeszcze raz przeczytam porownanie o tych symulantach z kataloni to chyba zwroce kolacje:D


A obejrzałeś chociaż 50% spotkań ich w ciągu ostatnich 2 lat? Jak nie to się nie wypowiadaj, bo ja nigdy nie wypowiadałem się o podobno wątpliwych karnych dla United, bo ich spotkania bardzo rzadko oglądam.

Sorry, zapomniałem. Ktoś w internecie napisał, że są symulantami, świetnie źródło informacji :brawo:
A obejrzałeś chociaż 50% spotkań ich w ciągu ostatnich 2 lat? Jak nie to się nie wypowiadaj, bo ja nigdy nie wypowiadałem się o podobno wątpliwych karnych dla United, bo ich spotkania bardzo rzadko oglądam. Sorry, zapomniałem. Ktoś w internecie napisał, że są symulantami, świetnie źródło informacji :brawo:
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą...
19 grudnia 2013, 00:34 [cytuj]
http://video.interia.pl/obejrzyj,film,133908,sortuj,sm,st,133908,pozycja,1,Jeden_koń_mechaniczny_(%3F)

tymczasem Ukaraina coraz bliżej EUROPY
---
spokojnie - DL wszystkich nas niedługo zaskoczy
http://video.interia.pl/obejrzyj,film,133908,sortuj,sm,st,133908,pozycja,1,Jeden_koń_mechaniczny_(%3F) tymczasem Ukaraina coraz bliżej EUROPY --- spokojnie - DL wszystkich nas niedługo zaskoczy
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
19 grudnia 2013, 00:36 [cytuj]
Sawik powiedział/a:
A obejrzałeś chociaż 50% spotkań ich w ciągu ostatnich 2 lat? Jak nie to się nie wypowiadaj, bo ja nigdy nie wypowiadałem się o podobno wątpliwych karnych dla United, bo ich spotkania bardzo rzadko oglądam.

Sorry, zapomniałem. Ktoś w internecie napisał, że są symulantami, świetnie źródło informacji :brawo:


Bede sie wypowiadal i Tobie nic do tego. Absolutnie w kazdym meczu jaki ogladalem jakis gracz Barcelony symulowal, wiec nie lece na opini kogos z internetu.

Nawet z takiego dzika jak Mascherano Barco zrobila symulanta:brawo:
Bede sie wypowiadal i Tobie nic do tego. Absolutnie w kazdym meczu jaki ogladalem jakis gracz Barcelony symulowal, wiec nie lece na opini kogos z internetu. Nawet z takiego dzika jak Mascherano Barco zrobila symulanta:brawo:
19 grudnia 2013, 00:43 [cytuj]
Przemas1988 powiedział/a:
Bede sie wypowiadal i Tobie nic do tego. Absolutnie w kazdym meczu jaki ogladalem jakis gracz Barcelony symulowal, wiec nie lece na opini kogos z internetu.

Nawet z takiego dzika jak Mascherano Barco zrobila symulanta:brawo:


To jak się wypowiadasz to pisz o rzeczach, które mają miejsce. Ja oglądałem w 80% meczów Barcy w tym sezonie, czytałem zagraniczną prasę i o symulowaniu Barcy mówi się niewiele o ile się mówi.

Mascherano? Kiedy oglądałeś ostatnie spotkanie z jego udziałem? Ja oglądałem chociażby z wtorku czy soboty. Symulował? Nic na ten temat nie wiem, ale Ty wiesz lepiej jak pn gra :brawo:
To jak się wypowiadasz to pisz o rzeczach, które mają miejsce. Ja oglądałem w 80% meczów Barcy w tym sezonie, czytałem zagraniczną prasę i o symulowaniu Barcy mówi się niewiele o ile się mówi. Mascherano? Kiedy oglądałeś ostatnie spotkanie z jego udziałem? Ja oglądałem chociażby z wtorku czy soboty. Symulował? Nic na ten temat nie wiem, ale Ty wiesz lepiej jak pn gra :brawo:
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą...
19 grudnia 2013, 00:45 [cytuj]
Jestes kibicem Barcy wiec oczywiste ze masz problemy ze wzrokiem jesli chodzi o ich symulowanie i wymuszanie :glupek:
Jestes kibicem Barcy wiec oczywiste ze masz problemy ze wzrokiem jesli chodzi o ich symulowanie i wymuszanie :glupek:
19 grudnia 2013, 00:51 [cytuj]
Przemas1988 powiedział/a:
Jestes kibicem Barcy wiec oczywiste ze masz problemy ze wzrokiem jesli chodzi o ich symulowanie i wymuszanie :glupek:


Analogicznie mogę stwierdzić, że nie lubisz Barcy i w każdym upadku zawodnika tego klubu widzisz symulowanie :brawo:

Z twojego toku rozumowania można wywnioskować, że zawodników ocenia się po kilku spotkaniach. Całe szczęście, że to Ty nie jesteś skautem w Tottenhamie :zmeczony:
Analogicznie mogę stwierdzić, że nie lubisz Barcy i w każdym upadku zawodnika tego klubu widzisz symulowanie :brawo: Z twojego toku rozumowania można wywnioskować, że zawodników ocenia się po kilku spotkaniach. Całe szczęście, że to Ty nie jesteś skautem w Tottenhamie :zmeczony:
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą...
19 grudnia 2013, 01:18 [cytuj]
Sawik dalsza dyskusja nie ma sensu, rozmawianie z tobą to jak dyskusja o Smoleńsku z Macierewiczem. Ade mówi że się nie cieszył z naszej porażki, a ty siedzisz w jego głowie i wiesz lepiej. Ade MOTM, to nie było suche staranie, boisko przemówiło tak jak chciałeś
Sawik dalsza dyskusja nie ma sensu, rozmawianie z tobą to jak dyskusja o Smoleńsku z Macierewiczem. Ade mówi że się nie cieszył z naszej porażki, a ty siedzisz w jego głowie i wiesz lepiej. Ade MOTM, to nie było suche staranie, boisko przemówiło tak jak chciałeś
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
19 grudnia 2013, 01:22 [cytuj]
Sawik powiedział/a:
A zadam inne pytanie? A znasz kogoś kto o niezbyt silnej pozycji oficjalnie narzeka na decyzje swojego szefa? W prasie niejednokrotnie można natknąć się na artykuły, które sugerowały, że coś nie gra.

John Terry swego czasu też mówił, że w 100% popiera AVB. Jak to potoczyło się dalej, wszyscy wiemy. Jak poważnie podchodzisz do tego co piłkarze mówią w prasie, to gratuluję.


Sawik, mój post był odpowiedzią na coś co napisałeś: "Jak ja czytam WYPOWIEDZI zawodników, że im się nie podoba pozycja, liczba minut na boisku, taktyka, kolor koszulek, temperatura w szatni to mnie szlak trafia."

Zapytałem Cię więc o konkretną WYPOWIEDŹ któregoś z zawodników, z wyłączeniem Janka, bo jego już na spursmanii przerabialiśmy, a wyraźnie napisałeś zawodników - liczba mnoga. W końcu czytałeś ich WYPOWIEDZI.

Po moim pytaniu nagle o jakichkolwiek negatywnych WYPOWIEDZIACH naszych zawodników o AVB nie wspomniałeś, tylko obróciłeś kota ogonem i piszesz jakieś pierdoły żeby nie ufać temu co piłkarze mówią w prasie. Szybko zapomniałeś o tych krytycznych wypowiedziach. Wiesz czemu? Bo ich nie było.

Czy znam kogoś o niezbyt mocnej pozycji kto narzeka na decyzje swojego szefa?

Jasne.

Balotelli, Tevez, to mi tak w przeciągu 20 sekund przyszło na myśl, jakbym się dłużej zastanowił to byłoby tego więcej.

Pisałeś też coś o artykułach, które sugerowały, że coś nie gra. Przykłady?


Ogólnie to możesz na tego posta odpisać, nie musisz, mi szkoda czasu na rozmowę, bo i tak jesteś zapatrzonym w swoje - w wielu przypadkach błędne - zdanie, które popierasz jakimiś dowodami, które nikomu oprócz Ciebie niczego nie dowodzą. Co ma do rzeczy to, że BAE grał mecz dzień wcześniej o 16? Mogli zdjęcie zrobić 5 minut przed meczem na WHL, chyba nie potrzebował doby, żeby tam dotrzeć po swoim meczu? Bo tylko w takim przypadku to zdjęcie nie mogłoby być zrobione przed meczem. Szczerze, to gdybym był na ich miejscu to nawet bym nie pomyślał o tym, że pokazujemy łącznie 5 palców, czyli tyle ile nasza drużyna dostała wpierdol, nawet jeśli to zdjęcie było robione po meczu.

Z mojej strony to tyle. I tak dziwię się, że poświęciłem tyle czasu na tego posta bo Ty przecież i tak znajdziesz pierdyliard niepodważalnych - w tylko i wyłącznie Twoim przekonaniu - pseudokontrargumentów.
Sawik, mój post był odpowiedzią na coś co napisałeś: "Jak ja czytam WYPOWIEDZI zawodników, że im się nie podoba pozycja, liczba minut na boisku, taktyka, kolor koszulek, temperatura w szatni to mnie szlak trafia." Zapytałem Cię więc o konkretną WYPOWIEDŹ któregoś z zawodników, z wyłączeniem Janka, bo jego już na spursmanii przerabialiśmy, a wyraźnie napisałeś zawodników - liczba mnoga. W końcu czytałeś ich WYPOWIEDZI. Po moim pytaniu nagle o jakichkolwiek negatywnych WYPOWIEDZIACH naszych zawodników o AVB nie wspomniałeś, tylko obróciłeś kota ogonem i piszesz jakieś pierdoły żeby nie ufać temu co piłkarze mówią w prasie. Szybko zapomniałeś o tych krytycznych wypowiedziach. Wiesz czemu? Bo ich nie było. Czy znam kogoś o niezbyt mocnej pozycji kto narzeka na decyzje swojego szefa? Jasne. Balotelli, Tevez, to mi tak w przeciągu 20 sekund przyszło na myśl, jakbym się dłużej zastanowił to byłoby tego więcej. Pisałeś też coś o artykułach, które sugerowały, że coś nie gra. Przykłady? Ogólnie to możesz na tego posta odpisać, nie musisz, mi szkoda czasu na rozmowę, bo i tak jesteś zapatrzonym w swoje - w wielu przypadkach błędne - zdanie, które popierasz jakimiś dowodami, które nikomu oprócz Ciebie niczego nie dowodzą. Co ma do rzeczy to, że BAE grał mecz dzień wcześniej o 16? Mogli zdjęcie zrobić 5 minut przed meczem na WHL, chyba nie potrzebował doby, żeby tam dotrzeć po swoim meczu? Bo tylko w takim przypadku to zdjęcie nie mogłoby być zrobione przed meczem. Szczerze, to gdybym był na ich miejscu to nawet bym nie pomyślał o tym, że pokazujemy łącznie 5 palców, czyli tyle ile nasza drużyna dostała wpierdol, nawet jeśli to zdjęcie było robione po meczu. Z mojej strony to tyle. I tak dziwię się, że poświęciłem tyle czasu na tego posta bo Ty przecież i tak znajdziesz pierdyliard niepodważalnych - w tylko i wyłącznie Twoim przekonaniu - pseudokontrargumentów
19 grudnia 2013, 01:22 [cytuj]
Sawik powiedział/a:
To jak się wypowiadasz to pisz o rzeczach, które mają miejsce. Ja oglądałem w 80% meczów Barcy w tym sezonie, czytałem zagraniczną prasę i o symulowaniu Barcy mówi się niewiele o ile się mówi.

Mascherano? Kiedy oglądałeś ostatnie spotkanie z jego udziałem? Ja oglądałem chociażby z wtorku czy soboty. Symulował? Nic na ten temat nie wiem, ale Ty wiesz lepiej jak pn gra :brawo:



spójrz na temat tego forum, ja napisałem że leje na Barce z pewnego powodu, nie dlatego że chciałem obrazić super potęge ;)
spójrz na temat tego forum, ja napisałem że leje na Barce z pewnego powodu, nie dlatego że chciałem obrazić super potęge ;)
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
19 grudnia 2013, 01:52 [cytuj]
Hades to było wiadome, dostawał to czego chciał, tylko ktoś kto ma klapy na oczach może twierdzić inaczej.(w twoim przypadku to ja sie już przyzwyczailrm, różowe okularki to norma) Przepierdzielili 100 mln, z czego mądrze wydane jest 6 na Vlada i 14 na Eriksena, ew 9 na Capoue. Nie wierzę ze Levy z Bambinim sie nie konsultowali z AVB.
btw. Za Harrego graliśmy lepiej, a drużyna była bardziej ekonomiczna. Po uszach powinni dostać ci co sprawili ze dzisiaj to,wygląda jak wygląda.

ps. O ile pamiętam to Ryan miał wejście smoka w lidze europy.

ps 2
Niech oni zaczną w końcu grać jak przystało, bo przez to wszystko sytuacja na forum napieła sie jak Cristiano przy usłyszeniu kwoty za która przechodzi Bale do Realu.

ps 3
Dzisiejsza porażka nic nie znaczy w kontekście całego sezonu, ale chłopaki MUSZĄ sie podnieść! Ten okres jest najważniejszy w Premier League...
Na święta prezentów ze strony Tottenhamu chyba nie będzie (a liczyłem na prezent pod choinkę).
Hades to było wiadome, dostawał to czego chciał, tylko ktoś kto ma klapy na oczach może twierdzić inaczej.(w twoim przypadku to ja sie już przyzwyczailrm, różowe okularki to norma) Przepierdzielili 100 mln, z czego mądrze wydane jest 6 na Vlada i 14 na Eriksena, ew 9 na Capoue. Nie wierzę ze Levy z Bambinim sie nie konsultowali z AVB. btw. Za Harrego graliśmy lepiej, a drużyna była bardziej ekonomiczna. Po uszach powinni dostać ci co sprawili ze dzisiaj to,wygląda jak wygląda. ps. O ile pamiętam to Ryan miał wejście smoka w lidze europy. ps 2 Niech oni zaczną w końcu grać jak przystało, bo przez to wszystko sytuacja na forum napieła sie jak Cristiano przy usłyszeniu kwoty za która przechodzi Bale do Realu. ps 3 Dzisiejsza porażka nic nie znaczy w kontekście całego sezonu, ale chłopaki MUSZĄ sie podnieść! Ten okres jest najważniejszy w Premier League... Na święta prezentów ze strony Tottenhamu chyba nie będzie (a liczyłem na prezent pod choinkę)
19 grudnia 2013, 02:05 [cytuj]
Ramzes powiedział/a:
Hades to było wiadome, dostawał to czego chciał, tylko ktoś kto ma klapy na oczach może twierdzić inaczej.(w twoim przypadku to ja sie już przyzwyczailrm, różowe okularki to norma) Przepierdzielili 100 mln, z czego mądrze wydane jest 6 na Vlada i 14 na Eriksena, ew 9 na Capoue. Nie wierzę ze Levy z Bambinim sie nie konsultowali z AVB.
btw. Za Harrego graliśmy lepiej, a drużyna była bardziej ekonomiczna. Po uszach powinni dostać ci co sprawili ze dzisiaj to,wygląda jak wygląda.

ps. O ile pamiętam to Ryan miał wejście smoka w lidze europy.

ps 2
Niech oni zaczną w końcu grać jak przystało, bo przez to wszystko sytuacja na forum napieła sie jak Cristiano przy usłyszeniu kwoty za która przechodzi Bale do Realu


http://www.101greatgoals.com/blog/avb-did-not-want-56m-spurs-summer-signings-lamela-chadli-chiriches-eriksen-daily-mail/?
Może nie jest to jakieś super źródło, ale chyba warto się zastanowić, zanim napiszesz coś o czym nie masz zielonego pojęcia.

Serio, za Harry'ego było aż tak super? Mogło być o wiele lepiej, a też nie wiem o co Ci chodzi pisząc, że wtedy drużyna była bardziej ekonomiczna. W sensie, że za 100 mln z Bale'a dostalibyśmy 6 30-latków, kilku free-agentów i zostałoby z 60 mln?

A gdzie napisałem, że nie zagrał dobrze? Miej pretensje do trenera.

A jak przystało im grać? Z obecną obroną tylko na to nas stać. Szczerze mówiąc mamy może 4 znośnych obrońców ostatnio. W tym Rose i Vlad są świeżo po kontuzji, a Janka jeszcze trochę nie będzie. Dodatkowo, ofensywni gracze im tego nie ułatwiają.
http://www.101greatgoals.com/blog/avb-did-not-want-56m-spurs-summer-signings-lamela-chadli-chiriches-eriksen-daily-mail/? Może nie jest to jakieś super źródło, ale chyba warto się zastanowić, zanim napiszesz coś o czym nie masz zielonego pojęcia. Serio, za Harry'ego było aż tak super? Mogło być o wiele lepiej, a też nie wiem o co Ci chodzi pisząc, że wtedy drużyna była bardziej ekonomiczna. W sensie, że za 100 mln z Bale'a dostalibyśmy 6 30-latków, kilku free-agentów i zostałoby z 60 mln? A gdzie napisałem, że nie zagrał dobrze? Miej pretensje do trenera. A jak przystało im grać? Z obecną obroną tylko na to nas stać. Szczerze mówiąc mamy może 4 znośnych obrońców ostatnio. W tym Rose i Vlad są świeżo po kontuzji, a Janka jeszcze trochę nie będzie. Dodatkowo, ofensywni gracze im tego nie ułatwiają
LMAO
19 grudnia 2013, 07:10 [cytuj]
Ciekawe, że AVB nie chciał tych graczy, skoro o Chadlim wypowiadał się, że oglądał go już przed rokiem, tak jak Eriksena :), zwolniony to szuka winy :).
Ciekawe, że AVB nie chciał tych graczy, skoro o Chadlim wypowiadał się, że oglądał go już przed rokiem, tak jak Eriksena :), zwolniony to szuka winy :)
19 grudnia 2013, 10:36 [cytuj]
Było kupić LO w lecie. I może Alderweirelda, bo był do wyjęcia.

Można rozgrzeszac trenerów ze zostaliśmy 5 czy 6 goli, w końcu grała obrona godna Championship, ale juz za marazm w ofensywie juz winę ponosi menadżer. Tam zawodników nie brakuje (Napastnicy jak widać tez są)
Było kupić LO w lecie. I może Alderweirelda, bo był do wyjęcia. Można rozgrzeszac trenerów ze zostaliśmy 5 czy 6 goli, w końcu grała obrona godna Championship, ale juz za marazm w ofensywie juz winę ponosi menadżer. Tam zawodników nie brakuje (Napastnicy jak widać tez są)
19 grudnia 2013, 11:47 [cytuj]
@ Sawik, idź być sobie kibicem barcelony gdzie indziej. Innym podawali strony kondonierzy.pl czy jakoś tak, ty chyba znasz strony barcy, to idź sobie tam:plask:

kiedys był pomysł blokowania cudzych wpisów, szczerze wolałem czytać wpisy Mateuszka czy Motorniczego jak Sawika, to widzicie jak słabo:wysmiewacz:

Ramzes powiedział/a:

Można rozgrzeszac trenerów ze zostaliśmy 5 czy 6 goli, w końcu grała obrona godna Championship, ale juz za marazm w ofensywie juz winę ponosi menadżer. Tam zawodników nie brakuje (Napastnicy jak widać tez są)

takie arsenal mógł wyciągnąć na 6-3, jak byśmy my to przegrali 6-3 a z liverpoolem 5-3 wątpie aby ktoś mówił o zmianie trenera

Po wczorajszym meczu było widać ze wymyślanie kontuzji u ade to był strzał w swoje stopy i kolana na raz
takie arsenal mógł wyciągnąć na 6-3, jak byśmy my to przegrali 6-3 a z liverpoolem 5-3 wątpie aby ktoś mówił o zmianie trenera Po wczorajszym meczu było widać ze wymyślanie kontuzji u ade to był strzał w swoje stopy i kolana na raz
19 grudnia 2013, 11:53 [cytuj]
Hade powiedział/a:
http://www.101greatgoals.com/blog/avb-did-not-want-56m-spurs-summer-signings-lamela-chadli-chiriches-eriksen-daily-mail/?
Może nie jest to jakieś super źródło, ale chyba warto się zastanowić, zanim napiszesz coś o czym nie masz zielonego pojęcia.


sam chciał dyrektora, sam na siebie ukręcił bata:zalamka:

Ciekawe kogo chciał ściągnąć na ŚO zamiast Vlada, kogo na ofensywnego jak nie Eriksena i kogo na skrzydło za Bale jak nie Lamele. Jedynie moge sie zgodzić co do Chadliego ze to jest póki co najgorszy transfer:wnerw:
sam chciał dyrektora, sam na siebie ukręcił bata:zalamka: Ciekawe kogo chciał ściągnąć na ŚO zamiast Vlada, kogo na ofensywnego jak nie Eriksena i kogo na skrzydło za Bale jak nie Lamele. Jedynie moge sie zgodzić co do Chadliego ze to jest póki co najgorszy transfer:wnerw:
|<  <<  <  8  9  10  11  12    >

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 59 Zarejestrowanych użytkowników: 5227 Ostatnio zarejestrowany: Normankeype

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się