Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  6  7  8  9  10    >  >|
Forum dyskusyjne » Angielski puchary » Spurs vs. WHU
18 grudnia 2013, 22:38 [cytuj]
nie mam siły...
nie mam siły
18 grudnia 2013, 22:38 [cytuj]
Zatrudnijmy Allardayce'a... będzie taktyka. 60 metrowe lagi do przodu i zwycięstwo.
Zatrudnijmy Allardayce'a... będzie taktyka. 60 metrowe lagi do przodu i zwycięstwo
18 grudnia 2013, 22:38 [cytuj]
Obrona dzisiaj była słaba jak teoria Gender
Obrona dzisiaj była słaba jak teoria Gender
18 grudnia 2013, 22:39 [cytuj]
Ale Maiga mógł strzelić dziś 2 bramki! Pamiętajmy to.
Ale Maiga mógł strzelić dziś 2 bramki! Pamiętajmy to
Offence win games, defence wins titles
18 grudnia 2013, 22:40 [cytuj]
GG. Sherwood wjebał najmocniejszy skład na puchar, a i tak przejebaliśmy jak frajerzy z WHU. A ja głupi myślałem, że niżej upaść nie można. No cóż, Baldini, wyciągaj De Boer'a z Ajaxu.
GG. Sherwood wjebał najmocniejszy skład na puchar, a i tak przejebaliśmy jak frajerzy z WHU. A ja głupi myślałem, że niżej upaść nie można. No cóż, Baldini, wyciągaj De Boer'a z Ajaxu
LMAO
18 grudnia 2013, 22:41 [cytuj]
nie leży nam ten West Ham ewidentnie. Ale co się stało dzisiaj to przechodzi ludzkie pojęcie. JEDYNYM piłkarzem, który coś wnosi do drużyny jest Townsend. Reszta to jak dzieci we mgle. Ade dzisiaj strzelił i grał też w defensywie więc można wyróżnić i jego. Gdy zeszli = koniec gry. Nie wyobrażam sobie wyjazdu na Świętych.
nie leży nam ten West Ham ewidentnie. Ale co się stało dzisiaj to przechodzi ludzkie pojęcie. JEDYNYM piłkarzem, który coś wnosi do drużyny jest Townsend. Reszta to jak dzieci we mgle. Ade dzisiaj strzelił i grał też w defensywie więc można wyróżnić i jego. Gdy zeszli = koniec gry. Nie wyobrażam sobie wyjazdu na Świętych
"If you don't have to drag yourself off the field exhausted after 90 minutes, you can't claim to have done your best."
18 grudnia 2013, 22:42 [cytuj]
Arcz powiedział/a:
Kurwaa, a na początku meczu mieliśmy taką przewagę, że cały czas siedzieliśmy w ich polu karnym


nie da sie grać na takich obrotach cały mecz, dlatego troche było to głupie, przeczekali to i walneli nam 2 bramki


Licze na doświadczonego trenera, który zamiast siga da eriksena/holtbyego, a Ade da na szpice a za jego plecy da Holtbyego/eriksena
nie da sie grać na takich obrotach cały mecz, dlatego troche było to głupie, przeczekali to i walneli nam 2 bramki Licze na doświadczonego trenera, który zamiast siga da eriksena/holtbyego, a Ade da na szpice a za jego plecy da Holtbyego/eriksena
18 grudnia 2013, 22:43 [cytuj]
Robert powiedział/a:
nie da sie grać na takich obrotach cały mecz, dlatego troche było to głupie, przeczekali to i walneli nam 2 bramki


Licze na doświadczonego trenera, który zamiast siga da eriksena/holtbyego, a Ade da na szpice a za jego plecy da Holtbyego/eriksena
dobrze o tym wiem, tylko trzeba było coś wykorzystać jak już na nich siedzieliśmy
dobrze o tym wiem, tylko trzeba było coś wykorzystać jak już na nich siedzieliśmy
18 grudnia 2013, 22:43 [cytuj]
Mnie cieszy bramka Adebayora :ok:
Mnie cieszy bramka Adebayora :ok:
Tottenham till I die, I'm Tottenham till I die, I know I am, I'm sure I am, I'm Tottenham till I die...
18 grudnia 2013, 22:44 [cytuj]
raku powiedział/a:
Tak, to ja, a przy mnie Twoja twarz ;)


Raku komu kibicujesz, temu klubowi czy byłemu trenerowi ? Bo czasem się gubię w twojej ironii, a wyglądasz na zadowolonego z porażki ...
Raku komu kibicujesz, temu klubowi czy byłemu trenerowi ? Bo czasem się gubię w twojej ironii, a wyglądasz na zadowolonego z porażki
18 grudnia 2013, 22:46 [cytuj]
Arcz powiedział/a:
dobrze o tym wiem, tylko trzeba było coś wykorzystać jak już na nich siedzieliśmy


ale jak siedzimy w ich polu i ida wysokie piłki na defoe to ja na dużo nie licze, niestety. Jedna wrzutka do ade i bramka:brawo:
ale jak siedzimy w ich polu i ida wysokie piłki na defoe to ja na dużo nie licze, niestety. Jedna wrzutka do ade i bramka:brawo:
18 grudnia 2013, 22:46 [cytuj]
Solidnie Cie pogrzało z tym AVB:boisie:
Solidnie Cie pogrzało z tym AVB:boisie:
18 grudnia 2013, 22:46 [cytuj]
Zabrakło Dawsona na te lagi, Big Sam zafundował nam od początku stary angielski styl. Przegraliśmy dwa pojedynki główkowe i po meczu, szkoda. Niestety zmiany nam mecz załatwiły, Fryers tylko się przyglądał jak z lewej idzie piłka w pole karne
Zabrakło Dawsona na te lagi, Big Sam zafundował nam od początku stary angielski styl. Przegraliśmy dwa pojedynki główkowe i po meczu, szkoda. Niestety zmiany nam mecz załatwiły, Fryers tylko się przyglądał jak z lewej idzie piłka w pole karne
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
18 grudnia 2013, 22:46 [cytuj]
raku powiedział/a:
Ale wina wciąż AVB, nie? :)

Co Ty z tym AVB ciągle, poszedł nie ma. Ma żonę i dwie córki więc chyba musisz go sobie odpuścić :P
Co Ty z tym AVB ciągle, poszedł nie ma. Ma żonę i dwie córki więc chyba musisz go sobie odpuścić :P
Offence win games, defence wins titles
18 grudnia 2013, 22:48 [cytuj]
raku powiedział/a:
Ale wina wciąż AVB, nie? :)


Ten świętuje naszą porażkę :brawo:
Ten świętuje naszą porażkę :brawo:
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
18 grudnia 2013, 22:50 [cytuj]
Pośmiewisko robimy z siebie od pierwszego meczu z West Hamem.
Pośmiewisko robimy z siebie od pierwszego meczu z West Hamem
18 grudnia 2013, 22:51 [cytuj]
Nie, AVB zrównałby Big Sama z gównem. Najpierw rozpracowałby go jak dziecko, dopasował taktykę typowo pod West Ham i nie byłoby czego zbierać. Tak to miał w zwyczaju robić jak dobrze pamiętam.
Nie, AVB zrównałby Big Sama z gównem. Najpierw rozpracowałby go jak dziecko, dopasował taktykę typowo pod West Ham i nie byłoby czego zbierać. Tak to miał w zwyczaju robić jak dobrze pamiętam
White Hart Lane was always a place where I felt I belonged
|<  <<  <  6  7  8  9  10    >  >|

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 93 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się