Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

<  1  2  3  4    >
Forum dyskusyjne » Angielski puchary » SPURS vs BRIGHTON
29 października 2014, 22:26 [cytuj]
Ale nie sądziłem, że zatęsknię za Naughtonem! On nie miał jeszcze dwa miesiące pauzować?
Ale nie sądziłem, że zatęsknię za Naughtonem! On nie miał jeszcze dwa miesiące pauzować?
29 października 2014, 22:27 [cytuj]
Ten Stambouli jest tak okrutnie przeciętny, że nawet w swojej przeciętności jest przeciętny. Niech ktoś mi wytłumaczy: co miał na celu ten transfer? Czy ja czegoś w nim nie dostrzegam?
Ten Stambouli jest tak okrutnie przeciętny, że nawet w swojej przeciętności jest przeciętny. Niech ktoś mi wytłumaczy: co miał na celu ten transfer? Czy ja czegoś w nim nie dostrzegam?
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
29 października 2014, 22:28 [cytuj]
MatMar powiedział/a:
Ten Stambouli jest tak okrutnie przeciętny, że nawet w swojej przeciętności jest przeciętny. Niech ktoś mi wytłumaczy: co miał na celu ten transfer? Czy ja czegoś w nim nie dostrzegam?

jak powiedział o nim Gary Neville -"adorably average" :muza:
jak powiedział o nim Gary Neville -"adorably average" :muza:
It's not the size of the dog in the fight, it's the size of the fight in the dog.
29 października 2014, 22:30 [cytuj]
Kane nie wierzył, że Townsend poda:)
Kane nie wierzył, że Townsend poda:)
"If you don't have to drag yourself off the field exhausted after 90 minutes, you can't claim to have done your best."
29 października 2014, 22:32 [cytuj]
niby tylko dobił do pustej ,ale jak poszedł ,to Kane podawał na początku do Townsenda :brawo:
jak dzik w żołędzie ;)
niby tylko dobił do pustej ,ale jak poszedł ,to Kane podawał na początku do Townsenda :brawo: jak dzik w żołędzie ;)
29 października 2014, 22:37 [cytuj]
Nie wiem Panowie jak Wam, ale mnie bardzo przypadł do gustu dzisiaj Fazio, chłop czyści wszytsko, wzorcowo wychodzi za zawodnikami Brighton i przeważnie kończy się to przechwytem, pomimo, że to drużyna plasująca się na 21. miejscu Championship. :brawo: :plask:
Nie wiem Panowie jak Wam, ale mnie bardzo przypadł do gustu dzisiaj Fazio, chłop czyści wszytsko, wzorcowo wychodzi za zawodnikami Brighton i przeważnie kończy się to przechwytem, pomimo, że to drużyna plasująca się na 21. miejscu Championship. :brawo: :plask:
It's not the size of the dog in the fight, it's the size of the fight in the dog.
29 października 2014, 22:37 [cytuj]
trochę mi szkoda Soldado. Nie gra wcale źle, zawsze gra na niezłym poziomie, nie ma po prostu szczęścia do goli. Ciekawe, czy jeszcze się u nas rozkręci, czy jednak odejdzie w niesławie.
trochę mi szkoda Soldado. Nie gra wcale źle, zawsze gra na niezłym poziomie, nie ma po prostu szczęścia do goli. Ciekawe, czy jeszcze się u nas rozkręci, czy jednak odejdzie w niesławie
"If you don't have to drag yourself off the field exhausted after 90 minutes, you can't claim to have done your best."
29 października 2014, 22:41 [cytuj]
KTO TO WCHODZI :D
KTO TO WCHODZI :D
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
29 października 2014, 22:52 [cytuj]
Jedyne pozytywy tego meczu to obie bramki (było-nie było - po ładnych akcjach) i to, ze jesteśmy w ćwierćfinale. Kane świetnie zachował się przy bramce. Podał między nogami obrońcy do Townsenda i od razu popędził w pole karne. :brawo: ciekawe co musi zrobić żeby w końcu dostać szansę w PL

MatMar powiedział/a:
Ten Stambouli jest tak okrutnie przeciętny, że nawet w swojej przeciętności jest przeciętny. Niech ktoś mi wytłumaczy: co miał na celu ten transfer? Czy ja czegoś w nim nie dostrzegam?


To miał być nasz nowy Sandro...

...Jaki Sandro, taki Tottenham...
To miał być nasz nowy Sandro... ...Jaki Sandro, taki Tottenham
29 października 2014, 23:02 [cytuj]
u nas tak sie zastepuje, Lamela za Bale, Benjamin za Sandro, no i znajdziesz jeszcze sporo takich "dobrych" zmian w kadrze:)
u nas tak sie zastepuje, Lamela za Bale, Benjamin za Sandro, no i znajdziesz jeszcze sporo takich "dobrych" zmian w kadrze:)
29 października 2014, 23:16 [cytuj]
co wy chcecie od stambuliego, dobry mecz
co wy chcecie od stambuliego, dobry mecz
29 października 2014, 23:33 [cytuj]
Marcin108 powiedział/a:
trochę mi szkoda Soldado. Nie gra wcale źle, zawsze gra na niezłym poziomie, nie ma po prostu szczęścia do goli. Ciekawe, czy jeszcze się u nas rozkręci, czy jednak odejdzie w niesławie


jak się odblokuje - będzie walił jak z karabinu - czuje to !
. .
jak się odblokuje - będzie walił jak z karabinu - czuje to !
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
30 października 2014, 08:55 [cytuj]
Ja też nie wiem o co chodzi ze Stamboulim, zagrał poprawny mecz, mogę się założyć, że takie były założenia taktyczne, miał nie kombinować, oddawać piłkę lepszym na razie, bo jeszcze się z ekipą za bardzo nie rozumie.
Ja też nie wiem o co chodzi ze Stamboulim, zagrał poprawny mecz, mogę się założyć, że takie były założenia taktyczne, miał nie kombinować, oddawać piłkę lepszym na razie, bo jeszcze się z ekipą za bardzo nie rozumie
30 października 2014, 09:36 [cytuj]
RAFO THFC powiedział/a:
jak się odblokuje - będzie walił jak z karabinu - czuje to !


Tak!! Za karabinu na kulki piankowe :D
Tak!! Za karabinu na kulki piankowe :D
You're the first thing, and the last thing on my mind Tottenham Hotspur
30 października 2014, 11:22 [cytuj]
Newcastle w ćwierćfinale, oczywiście na WHL, tak poprostu musiało byc:D
Newcastle w ćwierćfinale, oczywiście na WHL, tak poprostu musiało byc:D
30 października 2014, 13:35 [cytuj]
http://www.dailymail.co.uk/sport/football/article-2813348/Mauricio-Pochettino-wait-Erik-Lamela-emerge-toilet-cubicle-half-time.html

:D
http://www.dailymail.co.uk/sport/football/article-2813348/Mauricio-Pochettino-wait-Erik-Lamela-emerge-toilet-cubicle-half-time.html :D
You're the first thing, and the last thing on my mind Tottenham Hotspur
30 października 2014, 14:04 [cytuj]
w sumie fajnie by było wygrać ten puchar, tylko kurwa jak tu ewentualnie ograć chelsea :glupek:
w sumie fajnie by było wygrać ten puchar, tylko kurwa jak tu ewentualnie ograć chelsea :glupek:
30 października 2014, 14:43 [cytuj]
Trzeba liczyć na to, że ktoś sprawi niespodziankę i ogra Chelsea wcześniej :) A przede wszystkim powinniśmy się skupić na tym jak pokonać N'castle, które już raz nas objechało i w dodatku zrobili to samo z City :)
Trzeba liczyć na to, że ktoś sprawi niespodziankę i ogra Chelsea wcześniej :) A przede wszystkim powinniśmy się skupić na tym jak pokonać N'castle, które już raz nas objechało i w dodatku zrobili to samo z City :)
30 października 2014, 18:01 [cytuj]
smackey powiedział/a:
w sumie fajnie by było wygrać ten puchar, tylko kurwa jak tu ewentualnie ograć chelsea :glupek:

Trudne to będzie bardzo, ale może ktoś inny nas wyręczy.
Trudne to będzie bardzo, ale może ktoś inny nas wyręczy
COYS!
31 października 2014, 00:06 [cytuj]
tak szczerze mówiąc to mecz w naszym wykonaniu mocno przeciętny, ze spotkania na spotkanie wygląda to coraz bardziej niepokojąco ...

mam ogromny dylemat ws. Soldado. Lubię tego małego i zadziornego Hiszpanka, ma gość charakter i widać, że mu zależy, ale ... ile można czekać? Pierwszy sezon tragedia, teraz chwalę go za każde udane zagranie do kolegi z drużyny ... on po prostu nie może trafić do bramki, wiemy, że potrafi grać, więc w czym problem? Psychika?
tak szczerze mówiąc to mecz w naszym wykonaniu mocno przeciętny, ze spotkania na spotkanie wygląda to coraz bardziej niepokojąco ... mam ogromny dylemat ws. Soldado. Lubię tego małego i zadziornego Hiszpanka, ma gość charakter i widać, że mu zależy, ale ... ile można czekać? Pierwszy sezon tragedia, teraz chwalę go za każde udane zagranie do kolegi z drużyny ... on po prostu nie może trafić do bramki, wiemy, że potrafi grać, więc w czym problem? Psychika?
<  1  2  3  4    >

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 304 Zarejestrowanych użytkowników: 5230 Ostatnio zarejestrowany: MariaFlofe

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się