Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

<  1  2  3  4  
Forum dyskusyjne » Angielski puchary » SPURS vs BRIGHTON
31 października 2014, 00:21 [cytuj]
@mosaj, jak dla mnie psychika, ktoś jak za bardzo chce to nie da rady tego zrobić, no i pewnie tak z nim jest, było troche sytuacji ze jak by nieco wstrzymał noge to może była by brama, a on na siłe chce wcisnąć bramke. No i sam dobrze wie ze miał strzelać mase bramek a bramek to za bardzo jeszcze nie było. jeśli by dostał szanse do zagrania w kilku meczach podrząd w nieco wiekszym wymiarze czasowym to moze coś by z tego było ;)
@mosaj, jak dla mnie psychika, ktoś jak za bardzo chce to nie da rady tego zrobić, no i pewnie tak z nim jest, było troche sytuacji ze jak by nieco wstrzymał noge to może była by brama, a on na siłe chce wcisnąć bramke. No i sam dobrze wie ze miał strzelać mase bramek a bramek to za bardzo jeszcze nie było. jeśli by dostał szanse do zagrania w kilku meczach podrząd w nieco wiekszym wymiarze czasowym to moze coś by z tego było ;)
31 października 2014, 02:14 [cytuj]
Dobrym pomysłem byłoby ustawienie go za napastnikiem, tym bardziej, że Eriksen jest bez formy ostatnio. Strzelanie mu nie wychodzi ale podać potrafi. Ciekawe czy Pochettino brał coś takiego pod uwagę.
Dobrym pomysłem byłoby ustawienie go za napastnikiem, tym bardziej, że Eriksen jest bez formy ostatnio. Strzelanie mu nie wychodzi ale podać potrafi. Ciekawe czy Pochettino brał coś takiego pod uwagę
<  1  2  3  4  

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 95 Zarejestrowanych użytkowników: 5227 Ostatnio zarejestrowany: Normankeype

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się