Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  5  6  7  8  9  
Forum dyskusyjne » Angielski puchary » Burnley vs Spurs
14 stycznia 2015, 22:34 [cytuj]
onomah wchodzi :pies:
onomah wchodzi :pies:
14 stycznia 2015, 22:35 [cytuj]
lee harpin ‏@lmharpin 3 min.3 minuty temu Brent, London

No fans in the world would still give the warm support Spurs fans give to Soldado after his failure to deliver, says #BBC5live's David Pleat

Onomah debiutuję! NARESZCIE! Pogba z Naszej akademii!
lee harpin ‏@lmharpin 3 min.3 minuty temu Brent, London No fans in the world would still give the warm support Spurs fans give to Soldado after his failure to deliver, says #BBC5live's David Pleat Onomah debiutuję! NARESZCIE! Pogba z Naszej akademii!
Offence win games, defence wins titles
14 stycznia 2015, 22:36 [cytuj]
Ten Josh Onomah to skrzydłowy ?
Ten Josh Onomah to skrzydłowy ?
14 stycznia 2015, 22:37 [cytuj]
bart powiedział/a:
onomah wchodzi :pies:


kurwa nie ma co się cieszyć, nie widzieliśmy jego debiutu :P
kurwa nie ma co się cieszyć, nie widzieliśmy jego debiutu :P
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
14 stycznia 2015, 22:39 [cytuj]
Boyd powiedział/a:
Ten Josh Onomah to skrzydłowy ?

Nie. Pomocnik: Defensywny/Środkowy/Ofensywny.
Nie. Pomocnik: Defensywny/Środkowy/Ofensywny
Offence win games, defence wins titles
14 stycznia 2015, 22:39 [cytuj]
słyszymy jego debiut :]
słyszymy jego debiut :]
14 stycznia 2015, 22:45 [cytuj]
Wszystkie bramki w super jakości BBC http://www.bbc.co.uk/sport/0/football/30824635
Wszystkie bramki w super jakości BBC: http://www.bbc.co.uk/sport/0/football/30824635
You're the first thing, and the last thing on my mind Tottenham Hotspur
14 stycznia 2015, 22:45 [cytuj]
PatricziwwersjiBeta powiedział/a:
Nie. Pomocnik: Defensywny/Środkowy/Ofensywny


Ale w tym meczu gra jako skrzydłowy.
Ale w tym meczu gra jako skrzydłowy
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
14 stycznia 2015, 22:46 [cytuj]
trzaskal powiedział/a:
Wszystkie bramki w super jakości BBC http://www.bbc.co.uk/sport/0/football/30824635[/quote]
"Sorry, this media is not available in your territory" :nerwus:
"Sorry, this media is not available in your territory" :nerwus:
It's not the size of the dog in the fight, it's the size of the fight in the dog.
14 stycznia 2015, 22:54 [cytuj]
Nawet lepiej , że gramy z Leicester w następnej rundzie niż z jakimś ambitnym zespołem z niższej ligi. Lisy wystawią rezerwy, bo walczą o utrzymanie i dzisiejszy skład powinien wystarczyć.
Nawet lepiej , że gramy z Leicester w następnej rundzie niż z jakimś ambitnym zespołem z niższej ligi. Lisy wystawią rezerwy, bo walczą o utrzymanie i dzisiejszy skład powinien wystarczyć
14 stycznia 2015, 22:54 [cytuj]
Zainstaluj sobie wtyczkę hola.
Zainstaluj sobie wtyczkę hola
14 stycznia 2015, 22:57 [cytuj]
Gan1982 powiedział/a:
Zainstaluj sobie wtyczkę hola

dzieki gan :)
dzieki gan :)
It's not the size of the dog in the fight, it's the size of the fight in the dog.
14 stycznia 2015, 23:00 [cytuj]
playmaker powiedział/a:
dzieki gan :)


Nie ma za co :)
Na emigracji bez tego nie dało by rady nic z polski obejrzeć, np. na wspólnej czy gesslerowej buhahah ;p
Nie ma za co :) Na emigracji bez tego nie dało by rady nic z polski obejrzeć, np. na wspólnej czy gesslerowej buhahah ;p
14 stycznia 2015, 23:16 [cytuj]
C O Y S !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :brawo:
C O Y S !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :brawo:
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
15 stycznia 2015, 00:42 [cytuj]
Marcin108 powiedział/a:
jest już gdzieś w necie to pudło Soldado?:)


W skrótach z BBC. Ale chyba nie chcesz tego widzieć :milczek:
W skrótach z BBC. Ale chyba nie chcesz tego widzieć :milczek:
15 stycznia 2015, 00:58 [cytuj]
Panowie byłem na meczu to coś napisze. Początek my prowdzilismy grę bez szału ale my,dwa okropne błędy obrony i dwa gole, przy drugim to nawet moja dziewczyna(która ciągle uczy się co to spalony,a w tym meczu zapytała się mnie dlaczego oni zawsze po bramce zaczynaja od stocks? 😁;) Skomentowała, że oni stoją a nie bronią.
Potem Panowie wzięli się ostro do roboty i było na co popatrzeć, fajny męczył,1000 rwal ostro swoją flanka,i to wszystko zaowocowało4 bramkami. Po 4 bramce mecz się skończył i Panowie sobie na lajciku dograli do końca.
Co do sprzeczki środkowych to Janek jechał na Kabula że nie pokrył przeciwnika za jego plecami i pozwolił mu wyjść na pozycję jak atak szedł prawą stroną.
Debiutant grał na środku pomocy,nic specjalnego ale i też nic złego.
Podobał mi się Diet po zmianie.
Pudło Soldado okropne ale asysta piękna.
Ps.przed meczem przeszedłem obok Lameli(1m),żyje!
COYS.
Panowie byłem na meczu to coś napisze. Początek my prowdzilismy grę bez szału ale my,dwa okropne błędy obrony i dwa gole, przy drugim to nawet moja dziewczyna(która ciągle uczy się co to spalony,a w tym meczu zapytała się mnie dlaczego oni zawsze po bramce zaczynaja od stocks? 😁) Skomentowała, że oni stoją a nie bronią. Potem Panowie wzięli się ostro do roboty i było na co popatrzeć, fajny męczył,1000 rwal ostro swoją flanka,i to wszystko zaowocowało4 bramkami. Po 4 bramce mecz się skończył i Panowie sobie na lajciku dograli do końca. Co do sprzeczki środkowych to Janek jechał na Kabula że nie pokrył przeciwnika za jego plecami i pozwolił mu wyjść na pozycję jak atak szedł prawą stroną. Debiutant grał na środku pomocy,nic specjalnego ale i też nic złego. Podobał mi się Diet po zmianie. Pudło Soldado okropne ale asysta piękna. Ps.przed meczem przeszedłem obok Lameli(1m),żyje! COYS
15 stycznia 2015, 01:01 [cytuj]
Przepraszam za te pomyłki,słownik mi tak pozmienial i nie zauważyłem.
Przepraszam za te pomyłki,słownik mi tak pozmienial i nie zauważyłem
15 stycznia 2015, 06:08 [cytuj]
https://vine.co/v/OD2hpFb3a2V tu macie naszego superstrzelca w popisowej akcji :rotfl:
https://vine.co/v/OD2hpFb3a2V tu macie naszego superstrzelca w popisowej akcji :rotfl:
15 stycznia 2015, 08:09 [cytuj]
Nigdy nie ogarnę o co chodzi z tymi pudłami Soldado :blee:
Nigdy nie ogarnę o co chodzi z tymi pudłami Soldado :blee:
15 stycznia 2015, 11:18 [cytuj]
zbyt dużo siły, no ale przed przyjściem do tottenhamu też z tego co oglądałem, też robił taką siłówke, tylko ze to siedziało
zbyt dużo siły, no ale przed przyjściem do tottenhamu też z tego co oglądałem, też robił taką siłówke, tylko ze to siedziało
|<  <<  <  5  6  7  8  9  

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 112 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się