Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

<  1  2  3  4  
Forum dyskusyjne » Angielski puchary » Spurs vs. Sheffield
21 stycznia 2015, 23:02 [cytuj]
Wduwek powiedział/a:
Wynik nie jest zły (zwycięstwo, bez wyjazdowej bramki rywali).


Bramki na wyjeździe nie mają znaczenia, więc słabo.
Bramki na wyjeździe nie mają znaczenia, więc słabo
White Hart Lane was always a place where I felt I belonged
21 stycznia 2015, 23:02 [cytuj]
Ja się spodziewałem właśnie takiego meczu. W tym sezonie nie idzie nam gra gdy drużyna przeciwna się broni a dzisiaj Sheffield broniło się CAŁĄ jedenastką na własnej połowie. Żaden z ich piłkarzy nie wychodził do pressingu do naszych środkowych obrońców którzy w końcówce rozgrywali już z połowy rywali. Skrzydła były tak zapchane że Walker przez cały mecz miał chyba jedno ofensywne wejście. Brawo dla chłopaków bo jednak zdołali wbić tą jedną bramkę co przed rewanżem jest na wagę złota bo Sheffield będzie musiało się prędzej czy później otworzyć więc powinno nam być znacznie łatwiej.
Ja się spodziewałem właśnie takiego meczu. W tym sezonie nie idzie nam gra gdy drużyna przeciwna się broni a dzisiaj Sheffield broniło się CAŁĄ jedenastką na własnej połowie. Żaden z ich piłkarzy nie wychodził do pressingu do naszych środkowych obrońców którzy w końcówce rozgrywali już z połowy rywali. Skrzydła były tak zapchane że Walker przez cały mecz miał chyba jedno ofensywne wejście. Brawo dla chłopaków bo jednak zdołali wbić tą jedną bramkę co przed rewanżem jest na wagę złota bo Sheffield będzie musiało się prędzej czy później otworzyć więc powinno nam być znacznie łatwiej
21 stycznia 2015, 23:02 [cytuj]
wg mnie najlepszy i najpewniejszy dziś Vertonghen. Po ostatnich przyzwoitych meczach bez tysiąca strzałów, dzisiaj się Townsendowi przypomniało - co mnie zazwyczaj bardzo denerwuje. Kane ok, Stambouli najpierw fajnie, potem mniej. Reszta raczej in minus
wg mnie najlepszy i najpewniejszy dziś Vertonghen. Po ostatnich przyzwoitych meczach bez tysiąca strzałów, dzisiaj się Townsendowi przypomniało - co mnie zazwyczaj bardzo denerwuje. Kane ok, Stambouli najpierw fajnie, potem mniej. Reszta raczej in minus
21 stycznia 2015, 23:04 [cytuj]
kubaem powiedział/a:
Co myślał Pocz odstawiając Sigurdssona i Holtbiego?
Ewidentnie w tym meczu brakowało kogoś ich pokroju, kto w PL nie zagra, ale na taki mecz będzie gotowy w 100% i nie będzie biegał jak Eriksen, który w nogach ma kolejne niepotrzebne 90minut. Nie mamy tak naprawdę alternatywy na środkowego ofensywnego i lewego pomocnika. Mamy wuchte defensorów, ale jak przychodzi co do czego to i tak jest lipa, bo połowa jest poniżej formy. Mecz zagraliśmy słabo, ale wydaje mi się, że to wina taktyki na ten mecz, bo chyba nawet takiej nie było. Mogliśmy zagrać podobnie jak z S'landem, ale my nawet zamku im nie potrafiliśmy założyć. Mecz do zapomnienia. Townsend na plus. A przy karnym powinna być druga żółta


Jeśli półfinał pucharu ligi to niepotrzebne 90 min to nie wiem na jakie mecze powinniśmy oszczędzać Eriksena.
Jeśli półfinał pucharu ligi to niepotrzebne 90 min to nie wiem na jakie mecze powinniśmy oszczędzać Eriksena
21 stycznia 2015, 23:04 [cytuj]
Jeszcze jedno na koniec; to spotkanie nalezalo i trzeba bylo wygrac zdecydowanie wieksza roznica goli. Po rewanzu z Sheffield w kalendarzu mamy spotkanie z Arsenalem. Eriksen, Kane itd znowu maja uganiac sie w meczu pucharowym? Jestem w dodatku gotow zalozyc sie, ze w sobote znowu zobaczymy ich od pierwszej minuty. Poch chce chyba chwycic wszystkie sroki za ogon, watpie, aby tym sposobem, bez oszczedzania kluczowych graczy, udalo mu sie wygrac cokolwiek. Czas pokaze.
Jeszcze jedno na koniec; to spotkanie nalezalo i trzeba bylo wygrac zdecydowanie wieksza roznica goli. Po rewanzu z Sheffield w kalendarzu mamy spotkanie z Arsenalem. Eriksen, Kane itd znowu maja uganiac sie w meczu pucharowym? Jestem w dodatku gotow zalozyc sie, ze w sobote znowu zobaczymy ich od pierwszej minuty. Poch chce chyba chwycic wszystkie sroki za ogon, watpie, aby tym sposobem, bez oszczedzania kluczowych graczy, udalo mu sie wygrac cokolwiek. Czas pokaze
21 stycznia 2015, 23:12 [cytuj]
dzejkob powiedział/a:
Jeśli półfinał pucharu ligi to niepotrzebne 90 min to nie wiem na jakie mecze powinniśmy oszczędzać Eriksena

A czy półfinał sprawia, że Sheffield staje się rywalem na poziomie chociażby PL? No chyba nie, bo to że grali z zaangażowaniem większym od nas to fakt, ale w takim wypadku, powinniśmy udowodnić wyższość piłkarsko, co wynika z wyniku(skromny, ale najważniejsze, że do przodu), ale nie z gry, niestety..:blee:
A czy półfinał sprawia, że Sheffield staje się rywalem na poziomie chociażby PL? No chyba nie, bo to że grali z zaangażowaniem większym od nas to fakt, ale w takim wypadku, powinniśmy udowodnić wyższość piłkarsko, co wynika z wyniku(skromny, ale najważniejsze, że do przodu), ale nie z gry, niestety..:blee:
21 stycznia 2015, 23:26 [cytuj]
Dla mnie przypadła do gustu dzisiaj gra Diera. Byłem ciekawy jak pokaże się na swojej nominalnej pozycji i się nie rozczarowałem jak dotąd. Górne piłki wygrane (poza chyba jednym faulem), kilka ciekawych odbiorów i przeczytanych piłek. Czasami tylko gubił krycie przy wrzutkach i albo nieudolność zawodników Sheffield albo Walker ratowali efekt.
Dla mnie przypadła do gustu dzisiaj gra Diera. Byłem ciekawy jak pokaże się na swojej nominalnej pozycji i się nie rozczarowałem jak dotąd. Górne piłki wygrane (poza chyba jednym faulem), kilka ciekawych odbiorów i przeczytanych piłek. Czasami tylko gubił krycie przy wrzutkach i albo nieudolność zawodników Sheffield albo Walker ratowali efekt
21 stycznia 2015, 23:41 [cytuj]
Eidur powiedział/a:
Chadli poleciał do Belgii z powodu śmierci ojca


Do Maroka
Do Maroka
21 stycznia 2015, 23:44 [cytuj]
tomasz87 powiedział/a:
Jestem w dodatku gotow zalozyc sie, ze w sobote znowu zobaczymy ich od pierwszej minuty.


Dzisiaj się założyłeś, że wygramy różnicą minimum dwóch goli, więc wyrocznią nie jesteś ;)
Dzisiaj się założyłeś, że wygramy różnicą minimum dwóch goli, więc wyrocznią nie jesteś ;)
21 stycznia 2015, 23:50 [cytuj]
kubaem powiedział/a:
A czy półfinał sprawia, że Sheffield staje się rywalem na poziomie chociażby PL? No chyba nie, bo to że grali z zaangażowaniem większym od nas to fakt, ale w takim wypadku, powinniśmy udowodnić wyższość piłkarsko, co wynika z wyniku(skromny, ale najważniejsze, że do przodu), ale nie z gry, niestety..:blee:


Czyli jak Southampton z nimi przegrało, to na jakim są teraz poziomie, bo chyba nie Premier League? Uwielbiam to wasze "powinniśmy". Wychodzi na to że Kane i Eriksen są za słabi na League One, skoro tak słabo zagrali i nie dawali radę Sheffield
Czyli jak Southampton z nimi przegrało, to na jakim są teraz poziomie, bo chyba nie Premier League? Uwielbiam to wasze "powinniśmy". Wychodzi na to że Kane i Eriksen są za słabi na League One, skoro tak słabo zagrali i nie dawali radę Sheffield
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
21 stycznia 2015, 23:54 [cytuj]
kubaem powiedział/a:
A czy półfinał sprawia, że Sheffield staje się rywalem na poziomie chociażby PL? No chyba nie, bo to że grali z zaangażowaniem większym od nas to fakt, ale w takim wypadku, powinniśmy udowodnić wyższość piłkarsko, co wynika z wyniku(skromny, ale najważniejsze, że do przodu), ale nie z gry, niestety..:blee:


A jeśli w finale trafilibysmy na jakiegoś drugo czy trzecioligowca to tez powinniśmy oszczędzać najlepszych bo to tylko trzecioligowiec? Jesteśmy na takim etapie rozgrywek gdzie nie oszczędza się najlepszych graczy niezależnie od przeciwnika. Gdyby to była pierwsza runda pryznalbym Ci racje. Sheffield udowodnilo i dziś i w poprzednich meczach ze trafiło do polfinału nie przypadkowo. Cieszę się że Pochetino wyciągnął wnioski z porażek Soton, Qpr i innych i nie zlekcewazyl rywala bo jak widać nawet pierwszym składem mieliśmy problemy. Co by się działo gdyby zagrał drugi garnitur a my byśmy przegrali? Mamy naprawdę duża szanse na trofeum w tym sezonie i trzeba to wykorzystać.
A jeśli w finale trafilibysmy na jakiegoś drugo czy trzecioligowca to tez powinniśmy oszczędzać najlepszych bo to tylko trzecioligowiec? Jesteśmy na takim etapie rozgrywek gdzie nie oszczędza się najlepszych graczy niezależnie od przeciwnika. Gdyby to była pierwsza runda pryznalbym Ci racje. Sheffield udowodnilo i dziś i w poprzednich meczach ze trafiło do polfinału nie przypadkowo. Cieszę się że Pochetino wyciągnął wnioski z porażek Soton, Qpr i innych i nie zlekcewazyl rywala bo jak widać nawet pierwszym składem mieliśmy problemy. Co by się działo gdyby zagrał drugi garnitur a my byśmy przegrali? Mamy naprawdę duża szanse na trofeum w tym sezonie i trzeba to wykorzystać
21 stycznia 2015, 23:58 [cytuj]
varba powiedział/a:
Czyli jak Southampton z nimi przegrało, to na jakim są teraz poziomie, bo chyba nie Premier League? Uwielbiam to wasze "powinniśmy". Wychodzi na to że Kane i Eriksen są za słabi na League One, skoro tak słabo zagrali i nie dawali radę Sheffield

Nie tylko oni byli na boisku.
Co do tego ma Southampton, procz porazki runde wczesniej? Odwracanie kota ogonem. Tottenham, po raz kolejny zagral beznajdziejnie. Rewanz bedzie niepotrzebnym obciazeniem dla najlepszych, przed spotkaniem z Arsenalem. Tyle.
Nie tylko oni byli na boisku. Co do tego ma Southampton, procz porazki runde wczesniej? Odwracanie kota ogonem. Tottenham, po raz kolejny zagral beznajdziejnie. Rewanz bedzie niepotrzebnym obciazeniem dla najlepszych, przed spotkaniem z Arsenalem. Tyle
22 stycznia 2015, 00:01 [cytuj]
A ja wam powiem - bardzo dobry mecz w naszym wykonaniu - robota wykonana!
A ja wam powiem - bardzo dobry mecz w naszym wykonaniu - robota wykonana!
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
22 stycznia 2015, 00:06 [cytuj]
RAFO THFC powiedział/a:
A ja wam powiem - bardzo dobry mecz w naszym wykonaniu - robota wykonana!


Liczy się przede wszystkim to, że robota wykonana
Liczy się przede wszystkim to, że robota wykonana
22 stycznia 2015, 00:08 [cytuj]
Ja nie mam problemu do końca z tym, że dziś grał Eriksen, ale tak naprawdę Pocz nie przemyślał przed sezonem, że poza PL, jest LE, COC i FA i teraz gramy we wszystkich rozgrywkach a on na niektóre pozycje nie ma zawodników zamiennych, albo po prostu zmiennicy są za słabi. Przecież jest już 22 stycznia, a my trzymamy wszystkich obrońców, z czego pewni gry można być tylko Janka, który także lata mecz za meczem. Prędzej czy później (w walce o top4 zapewne) zaczną się kontuzję, albo niektórzy będą totalnie bez formy, bo w sobote, kolejny zacny puchar FA( terminarz COC i wgl. sposób gry znacznie korzystniejszy w końcu już półfinał), i tam też nie będzie łatwo, bo Leicester już w lidzę pokazało, ze nasze 3 punkty bardzo naciągane były.
Ja nie mam problemu do końca z tym, że dziś grał Eriksen, ale tak naprawdę Pocz nie przemyślał przed sezonem, że poza PL, jest LE, COC i FA i teraz gramy we wszystkich rozgrywkach a on na niektóre pozycje nie ma zawodników zamiennych, albo po prostu zmiennicy są za słabi. Przecież jest już 22 stycznia, a my trzymamy wszystkich obrońców, z czego pewni gry można być tylko Janka, który także lata mecz za meczem. Prędzej czy później (w walce o top4 zapewne) zaczną się kontuzję, albo niektórzy będą totalnie bez formy, bo w sobote, kolejny zacny puchar FA( terminarz COC i wgl. sposób gry znacznie korzystniejszy w końcu już półfinał), i tam też nie będzie łatwo, bo Leicester już w lidzę pokazało, ze nasze 3 punkty bardzo naciągane były
<  1  2  3  4  

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 93 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się