Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

<  1  2  3  4  5    >
Forum dyskusyjne » Angielski puchary » Ostatni krok od Wembley
28 stycznia 2015, 21:04 [cytuj]
Nauczy się kiedyś Walker tych wrzutek? Przecież on tam miał z dwie godziny, żeby przymierzyć!
Nauczy się kiedyś Walker tych wrzutek? Przecież on tam miał z dwie godziny, żeby przymierzyć!
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
28 stycznia 2015, 21:08 [cytuj]
ależ ten F.Torres szaleje zwlaszcza w pierwszych minutach:hejka:
ależ ten F.Torres szaleje zwlaszcza w pierwszych minutach:hejka:
28 stycznia 2015, 21:10 [cytuj]
Nie wierzyłem, że kiedykolwiek się odbuduję, a tu proszę :D
Nie wierzyłem, że kiedykolwiek się odbuduję, a tu proszę :D
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
28 stycznia 2015, 21:12 [cytuj]
więc trzeba tak samo reklamować Soldado w Hiszpani, żeby ktoś go zechciał kupic za jakieś w miare powazne pieniądze
więc trzeba tak samo reklamować Soldado w Hiszpani, żeby ktoś go zechciał kupic za jakieś w miare powazne pieniądze
28 stycznia 2015, 21:13 [cytuj]
Kawał piłkarza z tego Stambouliego. Kto by się spodziewał.
Kawał piłkarza z tego Stambouliego. Kto by się spodziewał
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
28 stycznia 2015, 21:13 [cytuj]
ERIKSEN! O KURWA! Co to było?!
ERIKSEN! O KURWA! Co to było?!
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
28 stycznia 2015, 21:13 [cytuj]
WOW
WOW
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
28 stycznia 2015, 21:13 [cytuj]
ale urwał :O
ale urwał :O
28 stycznia 2015, 21:13 [cytuj]
Bezcenny!
Bezcenny!
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
28 stycznia 2015, 21:13 [cytuj]
BUM!
BUM!
28 stycznia 2015, 21:14 [cytuj]
Cudo :)
Cudo :)
28 stycznia 2015, 21:15 [cytuj]
Perfekcyjnie wymierzył :D
Perfekcyjnie wymierzył :D
28 stycznia 2015, 21:17 [cytuj]
Teraz trzeba tylko zapomnieć, że się jest Tottenhamem, strzelić drugą bramkę, i spokojnie dograć mecz do końca :)
Teraz trzeba tylko zapomnieć, że się jest Tottenhamem, strzelić drugą bramkę, i spokojnie dograć mecz do końca :)
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
28 stycznia 2015, 21:21 [cytuj]
Mason mi czasem przypomina Parkera za najlepszych lat
Mason mi czasem przypomina Parkera za najlepszych lat
28 stycznia 2015, 21:26 [cytuj]
Dembele co nie gra dzisiaj :O
Dembele co nie gra dzisiaj :O
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
28 stycznia 2015, 21:31 [cytuj]
kruwa kane mi się wydaje tak drewniany, ale nieraz omija przeciwników jak jakiś brazylijczyk czy coś :D
kruwa kane mi się wydaje tak drewniany, ale nieraz omija przeciwników jak jakiś brazylijczyk czy coś :D
28 stycznia 2015, 21:33 [cytuj]
smackey powiedział/a:
kruwa kane mi się wydaje tak drewniany, ale nieraz omija przeciwników jak jakiś brazylijczyk czy coś :D
coś w tym jest, tylko też mógłby czasem podać, już ktoś kiedyś pisał, momentami przypomina defoe i ładuje z każdej pozycji
coś w tym jest, tylko też mógłby czasem podać, już ktoś kiedyś pisał, momentami przypomina defoe i ładuje z każdej pozycji
28 stycznia 2015, 21:34 [cytuj]
Początek nerwowy, ale potem pełna kontrola (przynajmniej w przeważającej części). Ale tę drugą bramkę to mogliby mimo wszystko strzelić.
Początek nerwowy, ale potem pełna kontrola (przynajmniej w przeważającej części). Ale tę drugą bramkę to mogliby mimo wszystko strzelić
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
28 stycznia 2015, 21:36 [cytuj]
Arcz powiedział/a:
coś w tym jest, tylko też mógłby czasem podać, już ktoś kiedyś pisał, momentami przypomina defoe i ładuje z każdej pozycji
Ale słupek miał ;) Niech ładuje jak chce, mamy dwie bramy w zapasie.
Czarosław powiedział/a:
ERIKSEN! O KURWA! Co to było?!
Piszesz jakby coś schrzanił :X
Ale słupek miał ;) Niech ładuje jak chce, mamy dwie bramy w zapasie. [quote=Czarosław]ERIKSEN! O KURWA! Co to było?!
28 stycznia 2015, 21:37 [cytuj]
rozpoczęliśmy ten mecz z ogromnym respektem do rywala, imho zbyt dużym ... na szczęście po nerwowym początku nasi wzięli się w garść i prowadzimy jak najbardziej zasłużenie, imponuje mi dziś Dembele, niewiele gorzej Mason (jego wślizg z 7 minuty - cud!)
rozpoczęliśmy ten mecz z ogromnym respektem do rywala, imho zbyt dużym ... na szczęście po nerwowym początku nasi wzięli się w garść i prowadzimy jak najbardziej zasłużenie, imponuje mi dziś Dembele, niewiele gorzej Mason (jego wślizg z 7 minuty - cud!)
<  1  2  3  4  5    >

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 145 Zarejestrowanych użytkowników: 5230 Ostatnio zarejestrowany: MariaFlofe

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się