Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

<  1  2  3  4  5  
Forum dyskusyjne » Angielski puchary » Ostatni krok od Wembley
28 stycznia 2015, 22:39 [cytuj]
Wembley, ale styl pozostawia do życzenia...
Wembley, ale styl pozostawia do życzenia
COYS!
28 stycznia 2015, 22:40 [cytuj]
Czarosław powiedział/a:
Ja pierdole, w glowie się to nie mieści


Oj, już nie przesadzaj. Jest awans? Jest. To najważniejsze.
Oj, już nie przesadzaj. Jest awans? Jest. To najważniejsze
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
28 stycznia 2015, 22:41 [cytuj]
Nic normalnie wygrać nie możemy-taki klub.Nie mówcie, że 3 ligowiec- tylko półfinalista pucharu, z taka grą Szable by sobie dały rade w PL.
Jesteśmy w finale:D
Nic normalnie wygrać nie możemy-taki klub.Nie mówcie, że 3 ligowiec- tylko półfinalista pucharu, z taka grą Szable by sobie dały rade w PL. Jesteśmy w finale:D
28 stycznia 2015, 22:41 [cytuj]
Czarosław powiedział/a:
Ja pierdole, w glowie się to nie mieści
Ty Tottenham oglądasz i się tobie to nie mieści? To coś chyba mało ich oglądasz :D
Ty Tottenham oglądasz i się tobie to nie mieści? To coś chyba mało ich oglądasz :D
28 stycznia 2015, 22:41 [cytuj]
Powiem tak, wiedziałem kiedy wyjezdzac do Londynu:) Fuck Yeaaahhhhh. COYS.....
Powiem tak, wiedziałem kiedy wyjezdzac do Londynu:) Fuck Yeaaahhhhh. COYS
28 stycznia 2015, 22:43 [cytuj]
Takie mecze tylko z Tottenhamem :)
Takie mecze tylko z Tottenhamem :)
28 stycznia 2015, 22:43 [cytuj]
Mateuszek powiedział/a:
Ty Tottenham oglądasz i się tobie to nie mieści? To coś chyba mało ich oglądasz :D


Różne mecze widziałem, ale dzisiejszy przeszedł moje najśmielsze oczekiwania :D
Różne mecze widziałem, ale dzisiejszy przeszedł moje najśmielsze oczekiwania :D
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
28 stycznia 2015, 22:45 [cytuj]
Czarosław powiedział/a:
Różne mecze widziałem, ale dzisiejszy przeszedł moje najśmielsze oczekiwania :D
Dośc podobny scenariusz tyczył się Leicester ale fakt, tego nie można było zobaczyć.
Dośc podobny scenariusz tyczył się Leicester ale fakt, tego nie można było zobaczyć
28 stycznia 2015, 22:46 [cytuj]
Milo wrócić z pracy i zastać wiadomość że jesteśmy w finale pucharu
:brawo:
Milo wrócić z pracy i zastać wiadomość że jesteśmy w finale pucharu :brawo:
28 stycznia 2015, 22:54 [cytuj]
Słabe zmiany MP dziś- Dembele jeszcze rozumiem , że zszedł,bo okulał, ale po co zdjął świetnego dziś Lamele. Townsend i Paulinho to mistrzowie chaosu.
Słabe zmiany MP dziś- Dembele jeszcze rozumiem , że zszedł,bo okulał, ale po co zdjął świetnego dziś Lamele. Townsend i Paulinho to mistrzowie chaosu
28 stycznia 2015, 23:08 [cytuj]
Oj dzieciaki i malkontenci... przecież to był piękny mecz. Tak to jest jak się ściąga Dembele (chyba go MP oszczędzał)...
Ale chodzi mi o to, że po prostu piękne spotkanie i piękna historia! Wchodzi dwóch juniorków i daje nadzieję drużynie z Division One. Jeden z nich strzela dwie bramki w debiucie! Jak to jest ważne dla tych kibiców Szabli to chyba nie ma co mówić.

Mecz z naszej strony ok, a nawet bardzo ok tyle, że Davis dał ciała po całości. Zawalił bramki i dał się objeżdżać.

Mimo wszystko po tym meczu wszyscy są zadowoleni i chyba to jest najlepsze.
Oj dzieciaki i malkontenci... przecież to był piękny mecz. Tak to jest jak się ściąga Dembele (chyba go MP oszczędzał)... Ale chodzi mi o to, że po prostu piękne spotkanie i piękna historia! Wchodzi dwóch juniorków i daje nadzieję drużynie z Division One. Jeden z nich strzela dwie bramki w debiucie! Jak to jest ważne dla tych kibiców Szabli to chyba nie ma co mówić. Mecz z naszej strony ok, a nawet bardzo ok tyle, że Davis dał ciała po całości. Zawalił bramki i dał się objeżdżać. Mimo wszystko po tym meczu wszyscy są zadowoleni i chyba to jest najlepsze
28 stycznia 2015, 23:10 [cytuj]
Walu powiedział/a:
Takie mecze tylko z Tottenhamem :)
I z Reprezentacją Polski w Piłkę Ręczną :D
I z Reprezentacją Polski w Piłkę Ręczną :D
28 stycznia 2015, 23:28 [cytuj]
Diego powiedział/a:
I z Reprezentacją Polski w Piłkę Ręczną :D


:ok:
:ok:
28 stycznia 2015, 23:33 [cytuj]
Walu powiedział/a:
Takie mecze tylko z Tottenhamem :)


:ok:

jest dobrze, 2-2, emocje, trochę tragedii - COYS!
.
.
:ok: jest dobrze, 2-2, emocje, trochę tragedii - COYS! .
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
28 stycznia 2015, 23:40 [cytuj]
Niestety rzut oka na terminarz i straciłem nadzieje- final COC po wyjeździe do Florencji, a Chelsky co najgorsze ma tydzień wolnego.:bezradny:
Niestety rzut oka na terminarz i straciłem nadzieje- final COC po wyjeździe do Florencji, a Chelsky co najgorsze ma tydzień wolnego.:bezradny:
28 stycznia 2015, 23:42 [cytuj]
01/03/2015 - CAPITAL ONE CUP FINAL - CHELSEA VS SPURS Tickets

bilety po 400 funtów
01/03/2015 - CAPITAL ONE CUP FINAL - CHELSEA VS SPURS Tickets bilety po 400 funtów
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
28 stycznia 2015, 23:45 [cytuj]
Boyd powiedział/a:
Niestety rzut oka na terminarz i straciłem nadzieje- final COC po wyjeździe do Florencji, a Chelsky co najgorsze ma tydzień wolnego.:bezradny:


trzeba więc Fiole poczęstować u siebie jakimś 3-0 ... a tam pojechać bez Eriksena, Kane i Chadliego :mysli:

.
.
trzeba więc Fiole poczęstować u siebie jakimś 3-0 ... a tam pojechać bez Eriksena, Kane i Chadliego :mysli: .
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
28 stycznia 2015, 23:54 [cytuj]
W takich meczach w piłkarzach wyzwalają się dodatkowe pokłady energii. Jestem pewien, że choćby z Fiorentiną musieli grać dogrywkę, to na Wembley i tak będą gryźć trawę, a dodatkowy mecz w tygodniu nie będzie miał żadnego znaczenia. To nie mecz z Crystal Palace albo innym Burnley, tutaj nikt nie będzie myślał o zmęczeniu. Tym bardziej, ze jak do tej pory wyglądamy znakomicie pod względem przygotowanie fizycznego w tym sezonie.
W takich meczach w piłkarzach wyzwalają się dodatkowe pokłady energii. Jestem pewien, że choćby z Fiorentiną musieli grać dogrywkę, to na Wembley i tak będą gryźć trawę, a dodatkowy mecz w tygodniu nie będzie miał żadnego znaczenia. To nie mecz z Crystal Palace albo innym Burnley, tutaj nikt nie będzie myślał o zmęczeniu. Tym bardziej, ze jak do tej pory wyglądamy znakomicie pod względem przygotowanie fizycznego w tym sezonie
28 stycznia 2015, 23:54 [cytuj]
RAFO THFC powiedział/a:
trzeba więc Fiole poczęstować u siebie jakimś 3-0 ... a tam pojechać bez Eriksena, Kane i Chadliego :mysli:

.

Stanelo mi przed oczyma spotkanie z Interem, i to 3-0 na WHL. Mimo to, rewanz byl tragiczny.
Stanelo mi przed oczyma spotkanie z Interem, i to 3-0 na WHL. Mimo to, rewanz byl tragiczny
<  1  2  3  4  5  

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 75 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się