Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

8 lutego 2015, 17:07 [cytuj]
Rzucam narazie pomysł na zlot do dyskusji , w grę wchodzą dwa terminy 01.03. finał z Chelsea albo 15.03. mecz z Diabłami ...Oba są niefortunne, gdyż mecze wypadają w niedzielę i chyba trzeba byłoby wziąć wolny poniedziałek na dojście do siebie :tak: Opcje są dwie albo pub w Londku albo u mnie w mieście czyli Harlow ,w połowie drogi między Tottenhamem a Stansted .Mam dojście do taniego schroniska, są również dwa hotele w mieście gdyby ktoś chciał lepszejszych warunków . Gorzej będzie z wynajęciem pubu w Harlow , na mecze są zawsze wypełnione... Może ma ktoś dojście do jakiegoś pubu w Londku ???
Rzucam narazie pomysł na zlot do dyskusji , w grę wchodzą dwa terminy 01.03. finał z Chelsea albo 15.03. mecz z Diabłami ...Oba są niefortunne, gdyż mecze wypadają w niedzielę i chyba trzeba byłoby wziąć wolny poniedziałek na dojście do siebie :tak: Opcje są dwie albo pub w Londku albo u mnie w mieście czyli Harlow ,w połowie drogi między Tottenhamem a Stansted .Mam dojście do taniego schroniska, są również dwa hotele w mieście gdyby ktoś chciał lepszejszych warunków . Gorzej będzie z wynajęciem pubu w Harlow , na mecze są zawsze wypełnione... Może ma ktoś dojście do jakiegoś pubu w Londku ???
8 lutego 2015, 21:59 [cytuj]
Jestem jak najbardziej za.
Moge sie zakrecic za jakims lokalem ale tylko w rejonie greenford, jesli mniejsza liczba osob moze byc u mnie(60" tv.
Jestem jak najbardziej za. Moge sie zakrecic za jakims lokalem ale tylko w rejonie greenford, jesli mniejsza liczba osob moze byc u mnie(60" tv
8 lutego 2015, 22:09 [cytuj]
Jak cos sie znajdzie, to spróbuje wpasc. ;P
Jak cos sie znajdzie, to spróbuje wpasc. ;P
LMAO
9 lutego 2015, 18:50 [cytuj]
Piekny ja na pewno wpadnę jakby co , nie ma bata żebym finał oglądał sam ...a mój jedyny kumpel ,który jest co prawda kibicem Barcy ,choć sympatyzuje ze Spursami jest w Polsce. Zastanawiam się czy nie rzucić tematu na tottenham.pl i tottenham24.pl bo z samej spursmanii to chyba zbyt wiele ludzi się nie uzbiera. Tylko nie wiem czy to dobry pomysł jako że rzadko tak zaglądam. Żeby się nie okazało ,że wbije banda dresów na zlot i będzie pełen rozpierdol :P jak ktoś tam jest aktywny to niech poradzi ...
Piekny ja na pewno wpadnę jakby co , nie ma bata żebym finał oglądał sam ...a mój jedyny kumpel ,który jest co prawda kibicem Barcy ,choć sympatyzuje ze Spursami jest w Polsce. Zastanawiam się czy nie rzucić tematu na tottenham.pl i tottenham24.pl bo z samej spursmanii to chyba zbyt wiele ludzi się nie uzbiera. Tylko nie wiem czy to dobry pomysł jako że rzadko tak zaglądam. Żeby się nie okazało ,że wbije banda dresów na zlot i będzie pełen rozpierdol :P jak ktoś tam jest aktywny to niech poradzi
9 lutego 2015, 20:04 [cytuj]
Ja zlozylem aplikacjie o bilecik na final, ale jak nie dostane to jestesmy umowieni.Jak by co to na diably.
Ja zlozylem aplikacjie o bilecik na final, ale jak nie dostane to jestesmy umowieni.Jak by co to na diably
13 lutego 2015, 12:02 [cytuj]
Witam, jestem w Londku od paru dni, ale po warszawskim zlocie jak nic musimy sie tez skrzyknac, w tej chwili mieszkam na polnocy Londynu - Southgate, takze mam nadzieje do zobaczenia 1 marca, gdziekolwiek, mi pasuje wszedzie.
Witam, jestem w Londku od paru dni, ale po warszawskim zlocie jak nic musimy sie tez skrzyknac, w tej chwili mieszkam na polnocy Londynu - Southgate, takze mam nadzieje do zobaczenia 1 marca, gdziekolwiek, mi pasuje wszedzie
13 lutego 2015, 17:26 [cytuj]
Mi 1.03 nie pasuje bo jestem na urlopie w Polsce, ale nad inna datą chętnie pomyślę
Mi 1.03 nie pasuje bo jestem na urlopie w Polsce, ale nad inna datą chętnie pomyślę
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
13 lutego 2015, 22:20 [cytuj]
Szkoda Varba ,liczyłem ,że zaszczycisz nas swoją obecnością :( Piekny daj znać czy dostałeś ten bilet czy nie ,i ile ewentualnie osób pomieści twoja chata ... a może jakiś pub koło White Hart Lane ?dajcie znać czy ktoś tam był , ale tam to chyba tłumy nas zagłuszą ...ogólnie to zwisał mi ten capital cup ,ale skoro gramy z Chelsea to już zupełnie inna sprawa.
Szkoda Varba ,liczyłem ,że zaszczycisz nas swoją obecnością :( Piekny daj znać czy dostałeś ten bilet czy nie ,i ile ewentualnie osób pomieści twoja chata ... a może jakiś pub koło White Hart Lane ?dajcie znać czy ktoś tam był , ale tam to chyba tłumy nas zagłuszą ...ogólnie to zwisał mi ten capital cup ,ale skoro gramy z Chelsea to już zupełnie inna sprawa
16 lutego 2015, 22:03 [cytuj]
Wiec biletu nie dostalem,pare punktow za malo,niestety.
Dajcie znac kto ma ochote wpasc,zebym sie naszykowal?
Wiec biletu nie dostalem,pare punktow za malo,niestety. Dajcie znac kto ma ochote wpasc,zebym sie naszykowal?
22 lutego 2015, 21:26 [cytuj]
Ja wpadam na 99% ,potwierdzę Ci w piątek ...
Ja wpadam na 99% ,potwierdzę Ci w piątek
26 lutego 2015, 22:32 [cytuj]
Dajcie znać,gdzie to także bym zawitał w niedziele.
Dajcie znać,gdzie to także bym zawitał w niedziele
27 lutego 2015, 13:24 [cytuj]
Zgłaszam swoją obecność. Myślę, że najlepiej spotkać sie pod stadionem, a więc pobliska stacja metra Wembley Park będzie dobra na zbiórkę
Zgłaszam swoją obecność. Myślę, że najlepiej spotkać sie pod stadionem, a więc pobliska stacja metra Wembley Park będzie dobra na zbiórkę
COYS
28 lutego 2015, 12:46 [cytuj]
piekny wyslij nam swoj adres ,zebysmy mogli zobaczyc jak tam sie dostac do Ciebie ...
piekny wyslij nam swoj adres ,zebysmy mogli zobaczyc jak tam sie dostac do Ciebie
28 lutego 2015, 13:11 [cytuj]
wyslalem wszystkim na priv. jak ktos nie dostal to dajcie znac.
wyslalem wszystkim na priv. jak ktos nie dostal to dajcie znac
28 lutego 2015, 15:45 [cytuj]
Nie będzie lepiej pójść gdzieś do pubu i obejrzeć z innymi kibicami SPURS ? Lista pubów jest już pewnie podana gdzie piją.
Nie będzie lepiej pójść gdzieś do pubu i obejrzeć z innymi kibicami SPURS ? Lista pubów jest już pewnie podana gdzie piją
COYS
28 lutego 2015, 20:18 [cytuj]
Mozemy isc do pubu lub u mnie, mi wszystko jedno.
Mozemy isc do pubu lub u mnie, mi wszystko jedno
28 lutego 2015, 21:21 [cytuj]
puby beda tak nabite ze to chyba nie ma sensu , wbijamy do pieknego ,60 cali zrobi swoje :)
puby beda tak nabite ze to chyba nie ma sensu , wbijamy do pieknego ,60 cali zrobi swoje :)
28 lutego 2015, 22:20 [cytuj]
dokladnie, ciezko bedzie juz cos znalezc fajnego
wykupie passa na sky-ju zeby byl super obraz, pare browarkow i jedziemy z koksem i ruskimi!!!!!
COYS
dokladnie, ciezko bedzie juz cos znalezc fajnego wykupie passa na sky-ju zeby byl super obraz, pare browarkow i jedziemy z koksem i ruskimi!!!!! COYS

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 115 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się