Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

23 lutego 2015, 16:18 [cytuj]
Przepominam o spotkaniu w warszawskiej Warsaw Tortilla Factory. Spotykamy się o 16.00. Wpisywać kto będzie.

https://www.facebook.com/warsawtortillafactory
Przepominam o spotkaniu w warszawskiej Warsaw Tortilla Factory. Spotykamy się o 16.00. Wpisywać kto będzie. https://www.facebook.com/warsawtortillafactory
You're the first thing, and the last thing on my mind Tottenham Hotspur
23 lutego 2015, 19:36 [cytuj]
No to jeszcze tu - obecny! :cwaniak:
No to jeszcze tu - obecny! :cwaniak:
23 lutego 2015, 21:38 [cytuj]
Czy dzialamy cos na slasku ?
Czy dzialamy cos na slasku ?
24 lutego 2015, 18:15 [cytuj]
Powiedzcie mi, bo nie mogę znaleźć - jest transmisja w Polsce w końcu? Czy jestem skazany na stream?
Powiedzcie mi, bo nie mogę znaleźć - jest transmisja w Polsce w końcu? Czy jestem skazany na stream?
24 lutego 2015, 18:38 [cytuj]
Będzie na Sky Sports także trzeba szukać streama.
Będzie na Sky Sports także trzeba szukać streama
You're the first thing, and the last thing on my mind Tottenham Hotspur
25 lutego 2015, 20:55 [cytuj]
Zwycięstwo daje nam jakieś profity prócz upragnionego trofeum? Chodzi mi o wysokość kwoty za wygraną, ew. jakieś inne profity.
Zwycięstwo daje nam jakieś profity prócz upragnionego trofeum? Chodzi mi o wysokość kwoty za wygraną, ew. jakieś inne profity
26 lutego 2015, 00:42 [cytuj]
100k funtów, za przegraną 50k :|
100k funtów, za przegraną 50k :|
26 lutego 2015, 09:27 [cytuj]
tylko tyle rosnie za awans do kolejnej rundy?
tylko tyle rosnie za awans do kolejnej rundy?
26 lutego 2015, 12:08 [cytuj]
Udział w LE, to chyba największy profit oprócz trofeum
Udział w LE, to chyba największy profit oprócz trofeum
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
27 lutego 2015, 12:01 [cytuj]
It might be difficult to get a table in the tortilla factory as there is a very big rugby game on at 5
It might be difficult to get a table in the tortilla factory as there is a very big rugby game on at 5
27 lutego 2015, 18:52 [cytuj]
Eoin powiedział/a:
It might be difficult to get a table in the tortilla factory as there is a very big rugby game on at 5


Tomek - żeby nam jakiegoś rugby nie zapodali
.
Tomek - żeby nam jakiegoś rugby nie zapodali
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
27 lutego 2015, 18:56 [cytuj]
mój skład na finał C O C

------LL-------
kw-dier-jan-davies
--mason-benta--
at17-eriksen-rose
------kane :nerwus:----
mój skład na finał C O C ------LL------- kw-dier-jan-davies --mason-benta-- at17-eriksen-rose ------kane :nerwus:----
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
27 lutego 2015, 19:06 [cytuj]
Sorry za mały offtop, ale nie chce osobnego tematu zakładać i bałaganu robić. Otóż czy ktoś zna/wybiera się /wie o/poleca miejsce w Poznaniu gdzie będzie można obejrzeć finał? Akurat jestem w trakcie przeprowadzki i jeszcze nie mam internetu w nowym mieszkaniu :v
Sorry za mały offtop, ale nie chce osobnego tematu zakładać i bałaganu robić. Otóż czy ktoś zna/wybiera się /wie o/poleca miejsce w Poznaniu gdzie będzie można obejrzeć finał? Akurat jestem w trakcie przeprowadzki i jeszcze nie mam internetu w nowym mieszkaniu :v
28 lutego 2015, 12:31 [cytuj]
Eoin powiedział/a:
It might be difficult to get a table in the tortilla factory as there is a very big rugby game on at 5


I've already made a reservation few days ago. :D
I've already made a reservation few days ago. :D
You're the first thing, and the last thing on my mind Tottenham Hotspur
1 marca 2015, 12:04 [cytuj]
Caps powiedział/a:
Sorry za mały offtop, ale nie chce osobnego tematu zakładać i bałaganu robić. Otóż czy ktoś zna/wybiera się /wie o/poleca miejsce w Poznaniu gdzie będzie można obejrzeć finał? Akurat jestem w trakcie przeprowadzki i jeszcze nie mam internetu w nowym mieszkaniu :v


Dawno nie byłem, ale wiem, że mieli kiedyś Sky Sports w Cooliozum na św. Marcinie i puszczają prawie wszystkie wydarzenia sportowe. Oczywiście zależy czy cały czas mają Sky, ale jeśli tak to raczej na pewno pokażą finał. Radziłbym się skontaktować z nimi i dowiedzieć :)
Dawno nie byłem, ale wiem, że mieli kiedyś Sky Sports w Cooliozum na św. Marcinie i puszczają prawie wszystkie wydarzenia sportowe. Oczywiście zależy czy cały czas mają Sky, ale jeśli tak to raczej na pewno pokażą finał. Radziłbym się skontaktować z nimi i dowiedzieć :)

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 129 Zarejestrowanych użytkowników: 5227 Ostatnio zarejestrowany: Normankeype

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się