Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  2  3  4  5  6  
Forum dyskusyjne » Angielski puchary » Spurs vs chelsea FINAŁ
1 marca 2015, 19:00 [cytuj]
Boyd powiedział/a:
To w styczniu mieliśmy formę ponad stan. Bo ogólnie zespół jest kiepski, obecność 5 wychowanków w finale, w tym Masona, mówi wszystko


obecność pięciu wychowanków pokazuje tylko jak fatalne transfery zrobiliśmy. Poza tym ja jakoś nie ubolewam nad faktem, że gramy swoimi, którzy nieraz udowodnili, że potrafią grać w piłkę:) Chelsea będzie najsłabszym mistrzem Anglii w historii. Czuję też, że PSG ich wypierdoli z LM z taką grą.
obecność pięciu wychowanków pokazuje tylko jak fatalne transfery zrobiliśmy. Poza tym ja jakoś nie ubolewam nad faktem, że gramy swoimi, którzy nieraz udowodnili, że potrafią grać w piłkę:) Chelsea będzie najsłabszym mistrzem Anglii w historii. Czuję też, że PSG ich wypierdoli z LM z taką grą
"If you don't have to drag yourself off the field exhausted after 90 minutes, you can't claim to have done your best."
1 marca 2015, 19:03 [cytuj]
Dokładnie- fajnie że mamy wychowanków, jeden robi nawet zawrotną karierę, ale mieć 1 opcję w ataku i marny środek pola to wina prezesa.
Dokładnie- fajnie że mamy wychowanków, jeden robi nawet zawrotną karierę, ale mieć 1 opcję w ataku i marny środek pola to wina prezesa
1 marca 2015, 19:17 [cytuj]
Boyd powiedział/a:
Dokładnie- fajnie że mamy wychowanków, jeden robi nawet zawrotną karierę, ale mieć 1 opcję w ataku i marny środek pola to wina prezesa


ja liczę na to, że Poch sobie kogoś kupi w najbliższym okienku - skończy się kontrakt Adebayorowi (nareszcie), Soldado pewnie też odejdzie (chociaż ja, tak jak tysiące fanów, wciąż w niego wierzę, wiem, że to głupie) no i zostanie nam tylko Kane. Kupmy Austina albo Rodrigueza i będzie super. Mason z Bentalebem to jest genialna para DMów i skoro jedyną ich wadą jest to, że nie mają wielkich nazwisk i nie przyszli za wielkie pieniądze to nie widzę tutaj problemu:) Mamy Dembele, Stamboulego, Capoue - nie wiem jak wy, ale ja uważam, że środek pola to nasza najlepsza formacja. Janek z tyłu, Dier też nieźle całkiem sobie radzi. Straciłem cierpliwość do Lameli, Chadli i Townsend biją go na głowę. Zobaczymy co Poch wymyśli - na pewno nie załamuję się tą dzisiejszą porażką. Trudno było przypuszczać, że Mourinho da się dwa razy pokonać jednej drużynie w sezonie, a i tak z odrobiną szczęścia mogliśmy to wygrać. Głowy do góry i walczymy o czwórkę (mamy małe szanse, Arsenal, Liverpool, United mają WIĘKSZE, ale poddawać się przed metą? Wstyd.) COYS!
ja liczę na to, że Poch sobie kogoś kupi w najbliższym okienku - skończy się kontrakt Adebayorowi (nareszcie), Soldado pewnie też odejdzie (chociaż ja, tak jak tysiące fanów, wciąż w niego wierzę, wiem, że to głupie) no i zostanie nam tylko Kane. Kupmy Austina albo Rodrigueza i będzie super. Mason z Bentalebem to jest genialna para DMów i skoro jedyną ich wadą jest to, że nie mają wielkich nazwisk i nie przyszli za wielkie pieniądze to nie widzę tutaj problemu:) Mamy Dembele, Stamboulego, Capoue - nie wiem jak wy, ale ja uważam, że środek pola to nasza najlepsza formacja. Janek z tyłu, Dier też nieźle całkiem sobie radzi. Straciłem cierpliwość do Lameli, Chadli i Townsend biją go na głowę. Zobaczymy co Poch wymyśli - na pewno nie załamuję się tą dzisiejszą porażką. Trudno było przypuszczać, że Mourinho da się dwa razy pokonać jednej drużynie w sezonie, a i tak z odrobiną szczęścia mogliśmy to wygrać. Głowy do góry i walczymy o czwórkę (mamy małe szanse, Arsenal, Liverpool, United mają WIĘKSZE, ale poddawać się przed metą? Wstyd.) COYS!
"If you don't have to drag yourself off the field exhausted after 90 minutes, you can't claim to have done your best."
1 marca 2015, 19:31 [cytuj]
Podziwiam Twój optymizm- ale nazywanie Masona geniuszem :mysli:
nie do pojęcia...
Myśl taktyczna naszego menago też nas daleko nie zaprowadzi, tym bardziej że zawodników znowu kupi mu Baldini.
Podziwiam Twój optymizm- ale nazywanie Masona geniuszem :mysli: nie do pojęcia... Myśl taktyczna naszego menago też nas daleko nie zaprowadzi, tym bardziej że zawodników znowu kupi mu Baldini
1 marca 2015, 19:32 [cytuj]
No i po zawodach . LE porażka , COC finał porażka . Szkoda że dwa ważne wydawało się dla nas turnieje kończymy po słabej grze i zasłużonych porażkach. Miałem nadzieje ze po odpadnięciu z LE w finale COC pokażemy dobrą piłkę i powalczymy o wygraną. Niestety doznalismy bolesnej porażki
No i po zawodach . LE porażka , COC finał porażka . Szkoda że dwa ważne wydawało się dla nas turnieje kończymy po słabej grze i zasłużonych porażkach. Miałem nadzieje ze po odpadnięciu z LE w finale COC pokażemy dobrą piłkę i powalczymy o wygraną. Niestety doznalismy bolesnej porażki
1 marca 2015, 19:47 [cytuj]
Boyd powiedział/a:
Podziwiam Twój optymizm- ale nazywanie Masona geniuszem :mysli:
nie do pojęcia...
Myśl taktyczna naszego menago też nas daleko nie zaprowadzi, tym bardziej że zawodników znowu kupi mu Baldini


Nie jest geniuszem, ok, ale tam się nie ma do czego przyczepić. Mason mógłby lepiej strzelać z dystansu :D ok, ale to nie są jego priorytety na boisku. Nie szukajmy problemów tam gdzie ich nie ma. Lepsze to co mamy, niż kupno jakiegoś nowego DM'a - żadnej gwarancji sukcesu, damy mu rok na aklimatyzację i znowu sezon w dupe, jak poprzedni. Zgadzam się co do zmian w ataku - trzeba kogoś kupić. Przy MP postępy zrobił Rose, Bentaleb, Kane, Mason też. Niech robią dalej, może coś fajnego się z tego urodzi. A co do Baldiniego to zawsze byłem przeciwny funkcji "dyrektora sportowego", więc bym się nie zmartwił, gdyby go Levy wywalił na zbity pysk :D
Nie jest geniuszem, ok, ale tam się nie ma do czego przyczepić. Mason mógłby lepiej strzelać z dystansu :D ok, ale to nie są jego priorytety na boisku. Nie szukajmy problemów tam gdzie ich nie ma. Lepsze to co mamy, niż kupno jakiegoś nowego DM'a - żadnej gwarancji sukcesu, damy mu rok na aklimatyzację i znowu sezon w dupe, jak poprzedni. Zgadzam się co do zmian w ataku - trzeba kogoś kupić. Przy MP postępy zrobił Rose, Bentaleb, Kane, Mason też. Niech robią dalej, może coś fajnego się z tego urodzi. A co do Baldiniego to zawsze byłem przeciwny funkcji "dyrektora sportowego", więc bym się nie zmartwił, gdyby go Levy wywalił na zbity pysk :D
"If you don't have to drag yourself off the field exhausted after 90 minutes, you can't claim to have done your best."
1 marca 2015, 20:28 [cytuj]
Szkoda, mecz był do powalczenia. Jedna bramka nasz błąd, druga trochę pecha. Trzeba jednek przyznać, że nie potrafimy kreować groznych sytuacji i to przede wszystkim trzeba zmienić. Dodatkowo jak HK zaczyna grać zbyt indywidualnie, Mason ciągle wali jakieś nieskoordynowane strzały, 1000 za to zatracił zdolność zejścia na lewą nogę i mocnego uderzenia, trudno liczyć na dobry wynik. A wiadomo , że Rose jedną bramkę na mecz musi zawalić. Jedyny plus to Bentaleb, który rozwija się zaskakująco.
Nie przesadzajmy też z tym brakiem zaangażowania. Czego nam brakuje, to umiejętności tworzenia zagrożenia pod bramką rywala.
Szkoda, mecz był do powalczenia. Jedna bramka nasz błąd, druga trochę pecha. Trzeba jednek przyznać, że nie potrafimy kreować groznych sytuacji i to przede wszystkim trzeba zmienić. Dodatkowo jak HK zaczyna grać zbyt indywidualnie, Mason ciągle wali jakieś nieskoordynowane strzały, 1000 za to zatracił zdolność zejścia na lewą nogę i mocnego uderzenia, trudno liczyć na dobry wynik. A wiadomo , że Rose jedną bramkę na mecz musi zawalić. Jedyny plus to Bentaleb, który rozwija się zaskakująco. Nie przesadzajmy też z tym brakiem zaangażowania. Czego nam brakuje, to umiejętności tworzenia zagrożenia pod bramką rywala
2 marca 2015, 22:29 [cytuj]
Marcin108 powiedział/a:
ja liczę na to, że Poch sobie kogoś kupi w najbliższym okienku - skończy się kontrakt Adebayorowi (nareszcie), Soldado pewnie też odejdzie (chociaż ja, tak jak tysiące fanów, wciąż w niego wierzę, wiem, że to głupie) no i zostanie nam tylko Kane. Kupmy Austina albo Rodrigueza i będzie super. Mason z Bentalebem to jest genialna para DMów i skoro jedyną ich wadą jest to, że nie mają wielkich nazwisk i nie przyszli za wielkie pieniądze to nie widzę tutaj problemu:) Mamy Dembele, Stamboulego, Capoue - nie wiem jak wy, ale ja uważam, że środek pola to nasza najlepsza formacja. Janek z tyłu, Dier też nieźle całkiem sobie radzi. Straciłem cierpliwość do Lameli, Chadli i Townsend biją go na głowę. Zobaczymy co Poch wymyśli - na pewno nie załamuję się tą dzisiejszą porażką. Trudno było przypuszczać, że Mourinho da się dwa razy pokonać jednej drużynie w sezonie, a i tak z odrobiną szczęścia mogliśmy to wygrać. Głowy do góry i walczymy o czwórkę (mamy małe szanse, Arsenal, Liverpool, United mają WIĘKSZE, ale poddawać się przed metą? Wstyd.) COYS!


Wierzysz w Soldado, ale w Lamele straciłeś już wiarę? 2 najlepszy nasz asystent w lidze po Eriksenie.. Mason udowodnił mi tym meczem, że jest zwyczajnym ligowcem, który nie ma tego "czegoś". Bentaleb zupełnie inaczej. Widać u niego takie błyski czasem tych podań, a i w defensywie zdecydowanie lepszy od Masona. Tutaj przydałby się ktoś z jajami. Dobry strzał, fizycznie mocny, miał ten błysk, taka typowa "8", który potrafi grać przez większość sezonu równo, a nie jak Dembele 2 mecze dobrze następny niezbyt. Co do Eriksena mam jedno wrażenie. Ten koleś ma albo duże wahania formy, albo po prostu ta drużyna jest dla niego zbyt mała. Potrafi zarąbać z wolnego tak, że Pirlo,Beckham i Bale razem wzięci tak by tego nie uderzyli, a potrafi mieć dzień gdzie nie wychodzi mu zwykła klepka z kolegą. Co do ŚO. Moim zdaniem Fazio to chyba jednak niewypał. Błędy, błędy i jeszcze raz błędy. Z rozgrywaniem to też u niego kiepsko, a o szybkośći nie wspomnę. Nie wiem co jest z Yedlinem, ale ten kolega chyba jeszcze nie dostał nawet szansy w 1 zespole.. Podsumowując. Potrzebujemy napadziora, który będzie tak naciskał Kane, bo Soldado i Ade nam tego nie gwarantują.. Skrzydła mamy przeciętne, bo moim zdaniem gdyby Lamela operował nieco szybciej tą piłką to z niego byłoby 2x więcej pożytku, ale widać przyzwyczajenia z ligi włoskiej do dziś zostały mu z pamięci, gdzie tamtejsza liga jest toczona w 1,5/4 tempa PL. Chadli też wydaję się po śmierci ojca zagubiony, ale nie dziwię się mu, przydarzyło mu się jedna z gorszych rzeczy jakie mogły się przytrafić. Tutaj przydałby się wartościowy zmiennik. Taki Konopylanka, szybka noga, drybling szybki, dobry strzał, idealny, żeby przyśpieszyć troche tą grę. Moim zdaniem w tym zespole brakuje wielu ogniw, a po tym sezonie spodziewałem się 6 miejsca przed rozpoczęciem i w TOP 4 po prostu nie wierzyłem. Sukcesem można nazwać ze Poch w swoim debiutanckim sezonie wywalczył awans do Pucharu Ligii.
Wierzysz w Soldado, ale w Lamele straciłeś już wiarę? 2 najlepszy nasz asystent w lidze po Eriksenie.. Mason udowodnił mi tym meczem, że jest zwyczajnym ligowcem, który nie ma tego "czegoś". Bentaleb zupełnie inaczej. Widać u niego takie błyski czasem tych podań, a i w defensywie zdecydowanie lepszy od Masona. Tutaj przydałby się ktoś z jajami. Dobry strzał, fizycznie mocny, miał ten błysk, taka typowa "8", który potrafi grać przez większość sezonu równo, a nie jak Dembele 2 mecze dobrze następny niezbyt. Co do Eriksena mam jedno wrażenie. Ten koleś ma albo duże wahania formy, albo po prostu ta drużyna jest dla niego zbyt mała. Potrafi zarąbać z wolnego tak, że Pirlo,Beckham i Bale razem wzięci tak by tego nie uderzyli, a potrafi mieć dzień gdzie nie wychodzi mu zwykła klepka z kolegą. Co do ŚO. Moim zdaniem Fazio to chyba jednak niewypał. Błędy, błędy i jeszcze raz błędy. Z rozgrywaniem to też u niego kiepsko, a o szybkośći nie wspomnę. Nie wiem co jest z Yedlinem, ale ten kolega chyba jeszcze nie dostał nawet szansy w 1 zespole.. Podsumowując. Potrzebujemy napadziora, który będzie tak naciskał Kane, bo Soldado i Ade nam tego nie gwarantują.. Skrzydła mamy przeciętne, bo moim zdaniem gdyby Lamela operował nieco szybciej tą piłką to z niego byłoby 2x więcej pożytku, ale widać przyzwyczajenia z ligi włoskiej do dziś zostały mu z pamięci, gdzie tamtejsza liga jest toczona w 1,5/4 tempa PL. Chadli też wydaję się po śmierci ojca zagubiony, ale nie dziwię się mu, przydarzyło mu się jedna z gorszych rzeczy jakie mogły się przytrafić. Tutaj przydałby się wartościowy zmiennik. Taki Konopylanka, szybka noga, drybling szybki, dobry strzał, idealny, żeby przyśpieszyć troche tą grę. Moim zdaniem w tym zespole brakuje wielu ogniw, a po tym sezonie spodziewałem się 6 miejsca przed rozpoczęciem i w TOP 4 po prostu nie wierzyłem. Sukcesem można nazwać ze Poch w swoim debiutanckim sezonie wywalczył awans do Pucharu Ligii
|<  <<  <  2  3  4  5  6  

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 98 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się