Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

<  1  2  3  4  5    >
Forum dyskusyjne » Angielski puchary » Spurs vs Arsenal
23 września 2015, 21:34 [cytuj]
Głupia bramka, tak to wyrównany mecz.
Głupia bramka, tak to wyrównany mecz
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
23 września 2015, 21:34 [cytuj]
Arcz powiedział/a:
bez przesady, arsenal dzisiaj kogo wystawił? wymienili praktycznie cały skład w porównaniu z ostatnim meczem


Tym bardziej powinniśmy wystawić mocny skład ,wbić frajerom piątkę i śpiewać "Ossie's Dream".

MatMar powiedział/a:
Arsenal też gra drugim garniturem


Dla mnie mogą grać i dziesiątym. To są DERBY!

Wduwek powiedział/a:
Jak przeczytałem, to myślałem, że przegapiłem Walcotta w podstawie


:D Flaminiemu to za faul na Corluce w Mediolanie nikt jeszcze nie oddał.
Tym bardziej powinniśmy wystawić mocny skład ,wbić frajerom piątkę i śpiewać "Ossie's Dream". [quote=MatMar]Arsenal też gra drugim garniturem
Tottenham till I die, I'm Tottenham till I die, I know I am, I'm sure I am, I'm Tottenham till I die...
23 września 2015, 21:37 [cytuj]
tak jest, ja też Flaminiego pamiętam głównie za ten brutalny faul na Corluce w LM. Menda jedna :nerwus:

Rose jak dla mnie całkiem nieźle gra. Ciekawi mnie czemu Davies go wygryzł z pierwszego składu. Ma ciąg na bramę Danny a i z tyłu walczy.
tak jest, ja też Flaminiego pamiętam głównie za ten brutalny faul na Corluce w LM. Menda jedna :nerwus: Rose jak dla mnie całkiem nieźle gra. Ciekawi mnie czemu Davies go wygryzł z pierwszego składu. Ma ciąg na bramę Danny a i z tyłu walczy
"If you don't have to drag yourself off the field exhausted after 90 minutes, you can't claim to have done your best."
23 września 2015, 21:37 [cytuj]
Rose chyba najlepszy dziś. Mi osobiście podoba się też Wimmer. Całkiem nieźle jak na debiut :ok:
Rose chyba najlepszy dziś. Mi osobiście podoba się też Wimmer. Całkiem nieźle jak na debiut :ok:
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
23 września 2015, 21:38 [cytuj]
Vorm mógłby się lepiej zachować przy bramcę i odbić pierwszy strzał do boku. Mecz w miarę wyrównany (i nudny) jest to spokojnie do wygrania pod warunkiem, że Fazio zejdzie z boiska, przy każdej akcji Arsenalu nie wie co ze sobą zrobić. Źle kryje, biega chaotycznie, nie blokuje strzałów i w dodatku w rozgrywaniu gra jak amator i podaje rywalom pod nogi... Przynajmniej już wiemy, że w przypadku kontuzji obrońców bezpieczniej grać 3 z tyłu niż wystawiać go jako 4 :D
Vorm mógłby się lepiej zachować przy bramcę i odbić pierwszy strzał do boku. Mecz w miarę wyrównany (i nudny) jest to spokojnie do wygrania pod warunkiem, że Fazio zejdzie z boiska, przy każdej akcji Arsenalu nie wie co ze sobą zrobić. Źle kryje, biega chaotycznie, nie blokuje strzałów i w dodatku w rozgrywaniu gra jak amator i podaje rywalom pod nogi... Przynajmniej już wiemy, że w przypadku kontuzji obrońców bezpieczniej grać 3 z tyłu niż wystawiać go jako 4 :D
23 września 2015, 21:39 [cytuj]
Czarosław powiedział/a:
Rose chyba najlepszy dziś. Mi osobiście podoba się też Wimmer. Całkiem nieźle jak na debiut :ok:


chyba grał już z Karabachem?
chyba grał już z Karabachem?
"If you don't have to drag yourself off the field exhausted after 90 minutes, you can't claim to have done your best."
23 września 2015, 21:40 [cytuj]
Rose im dalej w las, tym lepiej. Dier i Kane również nie najgorzej. Ale reszta - bida z nędzą. Son i Clinton czym prędzej na boisko!

A, i szkoda, że Lameli nie ma nawet na ławce...
Rose im dalej w las, tym lepiej. Dier i Kane również nie najgorzej. Ale reszta - bida z nędzą. Son i Clinton czym prędzej na boisko! A, i szkoda, że Lameli nie ma nawet na ławce
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
23 września 2015, 21:40 [cytuj]
Marcin108 powiedział/a:
chyba grał już z Karabachem?


Ups. Mogło mi umknąć, bo spotkania w LE nie dałem rady obejrzeć od początku.
Ups. Mogło mi umknąć, bo spotkania w LE nie dałem rady obejrzeć od początku
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
23 września 2015, 21:43 [cytuj]
Bramkarz dał dupy, obrona najlepiej się nie zachowała, ale bramkarz nie ma prawa odbijać piłek przed siebie. Dzieci od małego się tego uczy. Vorm nie czuje gry. Fabio też nie. On jest dobrym obrońcą, ale nie dla nas gdzie gra się piłką od tyłu. Toby i Jan lepiej odnajdują się w rozgrywaniu piłki.
Bramkarz dał dupy, obrona najlepiej się nie zachowała, ale bramkarz nie ma prawa odbijać piłek przed siebie. Dzieci od małego się tego uczy. Vorm nie czuje gry. Fabio też nie. On jest dobrym obrońcą, ale nie dla nas gdzie gra się piłką od tyłu. Toby i Jan lepiej odnajdują się w rozgrywaniu piłki
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
23 września 2015, 21:44 [cytuj]
MatMar powiedział/a:
Rose im dalej w las, tym lepiej. Dier i Kane również nie najgorzej. Ale reszta - bida z nędzą. Son i Clinton czym prędzej na boisko!

A, i szkoda, że Lameli nie ma nawet na ławce


Nie sądziłem, że kiedyś ludzie będą żałować, że nie ma Lameli na ławce. A co do meczu, jedyny Fazio najgorszy na boisku. Jak to możliwe, że były kapitan Sevilli popełnia u nas juniorskie błędy?
Nie sądziłem, że kiedyś ludzie będą żałować, że nie ma Lameli na ławce. A co do meczu, jedyny Fazio najgorszy na boisku. Jak to możliwe, że były kapitan Sevilli popełnia u nas juniorskie błędy?
23 września 2015, 21:48 [cytuj]
gld1337 powiedział/a:
Nie sądziłem, że kiedyś ludzie będą żałować, że nie ma Lameli na ławce. A co do meczu, jedyny Fazio najgorszy na boisku. Jak to możliwe, że były kapitan Sevilli popełnia u nas juniorskie błędy?


Ja akurat bronię Lameli jak niepodległości i jestem zdania, że raz: nie zasługuje na takie hejty, jakie na niego tutaj spadają, dwa: jeszcze będziemy mieli z niego mnóstwo pożytku.
Ja akurat bronię Lameli jak niepodległości i jestem zdania, że raz: nie zasługuje na takie hejty, jakie na niego tutaj spadają, dwa: jeszcze będziemy mieli z niego mnóstwo pożytku
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
23 września 2015, 21:50 [cytuj]
MatMar powiedział/a:
Ja akurat bronię Lameli jak niepodległości i jestem zdania, że nie zasługuje na takie hejty, jakie na niego tutaj spadają
poprzedni sezon miał tragiczny, w ostatnich meczach zaczął coś grać i oby już było tylko lepiej
poprzedni sezon miał tragiczny, w ostatnich meczach zaczął coś grać i oby już było tylko lepiej
23 września 2015, 21:52 [cytuj]
Nie wierze...
Nie wierze
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
23 września 2015, 21:53 [cytuj]
No, coś się zaczęło dziać.
No, coś się zaczęło dziać
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
23 września 2015, 21:58 [cytuj]
jest!!
jest!!
23 września 2015, 21:59 [cytuj]
1:1!!!!!!!!!
1:1!!!!!!!!!
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
23 września 2015, 21:59 [cytuj]
Trippier jednak ma te wrzuty :D
Trippier jednak ma te wrzuty :D
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
23 września 2015, 22:00 [cytuj]
Brawo!!
Brawo!!
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
23 września 2015, 22:01 [cytuj]
Pomożecie ?
Pomożemy :)
Pomożecie ? Pomożemy :)
23 września 2015, 22:05 [cytuj]
Liverpool 1:1 z Carlisle United. Szacun.
Liverpool 1:1 z Carlisle United. Szacun
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
<  1  2  3  4  5    >

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 13 Zarejestrowanych użytkowników: 5230 Ostatnio zarejestrowany: MariaFlofe

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się