Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

<  1  2  3  4  5  
Forum dyskusyjne » Angielski puchary » Spurs vs Arsenal
23 września 2015, 22:36 [cytuj]
Son tragiczny dzisiaj.
Son tragiczny dzisiaj
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
23 września 2015, 22:38 [cytuj]
Drewno i druty ... nie umiemy strzelać bramek ...
Drewno i druty ... nie umiemy strzelać bramek
23 września 2015, 22:38 [cytuj]
Szkoda. Mecz zdecydowanie do wygrania.
Szkoda. Mecz zdecydowanie do wygrania
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
23 września 2015, 22:39 [cytuj]
Pochettino zamiast Fazio postanowił zdjąć z boiska wszystkich skrzydłowych.Smutna wtopa , tym bardziej , że nie byliśmy gorsi.Puchar Mickey Mouse, tak się pocieszam, mamy z głowy.
Pochettino zamiast Fazio postanowił zdjąć z boiska wszystkich skrzydłowych.Smutna wtopa , tym bardziej , że nie byliśmy gorsi.Puchar Mickey Mouse, tak się pocieszam, mamy z głowy
23 września 2015, 22:43 [cytuj]
boliii!!!!
boliii!!!!
23 września 2015, 22:44 [cytuj]
Boyd masz rację odpadnięcię z tego pucharu można uznać za plus, bo po prostu nie mamy tak szerokiej kadry, żeby walczyć na 4 frontach. Powinniśmy skupić się na lidzę bo to głównie pieniądze z praw telewizyjnych napędzają dziś angielskie kluby. Drugim frontem powinna być liga europy bo na top 4 nie mamy co liczyć a w europejskich pucharach kto wie ? Dnipro ledwo wyszło z grupy by potem dojść do finału a nie mają kadry lepszej od nas.
W pucharze Anglii rezerwowy skład i liczyć na dobrą drabinkę :bezradny:
Boyd masz rację odpadnięcię z tego pucharu można uznać za plus, bo po prostu nie mamy tak szerokiej kadry, żeby walczyć na 4 frontach. Powinniśmy skupić się na lidzę bo to głównie pieniądze z praw telewizyjnych napędzają dziś angielskie kluby. Drugim frontem powinna być liga europy bo na top 4 nie mamy co liczyć a w europejskich pucharach kto wie ? Dnipro ledwo wyszło z grupy by potem dojść do finału a nie mają kadry lepszej od nas. W pucharze Anglii rezerwowy skład i liczyć na dobrą drabinkę :bezradny:
23 września 2015, 22:49 [cytuj]
szkoda ars*** miał 3 strzały 2 gole - dzien konia cwela falaminiego i stało sie. Gralismy niezle - szkoda sytuacji Rose ( w II polowie przygasl), eriksena , kane'a po przewrotce. Pewnie i LLoris by minimum 1 strzal wybronił , ale nie przegraliśmy przez obronę w eksperymentalnym składzie - znowu zawiodał ofensywa, sytuacje były , goli jak zwykle brak. Nie ma sie co cieszyc ze sie odpada - nie z arse***. a w pucharach zawsze moga sie ogrywac rezerwowi. Zapomnijmy ze dostaniemy sie do LM przez PL - tylko europa, choc tam od wiosny graja już same kozaki...
szkoda ars*** miał 3 strzały 2 gole - dzien konia cwela falaminiego i stało sie. Gralismy niezle - szkoda sytuacji Rose ( w II polowie przygasl), eriksena , kane'a po przewrotce. Pewnie i LLoris by minimum 1 strzal wybronił , ale nie przegraliśmy przez obronę w eksperymentalnym składzie - znowu zawiodał ofensywa, sytuacje były , goli jak zwykle brak. Nie ma sie co cieszyc ze sie odpada - nie z arse***. a w pucharach zawsze moga sie ogrywac rezerwowi. Zapomnijmy ze dostaniemy sie do LM przez PL - tylko europa, choc tam od wiosny graja już same kozaki
23 września 2015, 22:50 [cytuj]
nie pozostaje teraz nic jak wygrać za miesiąc z ułamkiem na ES
nie pozostaje teraz nic jak wygrać za miesiąc z ułamkiem na ES
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
23 września 2015, 23:20 [cytuj]
Naszym zawodnikom potrzebny chyba jest solidny psycholog lub terapeuta. Bo zawsze jak mecz z Arsenalem przychodzi to się wszystko kitłasi. Słabe zgranie, dużo straty piłek, chaotyczne akcje ofensywne, gra bez pomysłu, łapanie się w offside'y, strzały na żałosnym poziomie. Rywal też rewelacji nie pokazał, ale przynajmniej wykorzystał błędy gospodarzy. Gdy Son wszedł więcej słońca się pojawiło i szybko znikło za chmurami bo zawodnik dosłownie "utonął". Możemy być dumni z poszczególnych graczy. Ich umiejętności i bramek. Lecz w takich spotkaniach wszystko u nich gaśnie. Po tym co oglądałem nie jestem hura optymistą na listopadowy mecz. Remis chyba zrobi mi bardzo pozytywną niespodziankę. Może zespołowi uda się zrekompensować w sobotnim spotkaniu z City.
Naszym zawodnikom potrzebny chyba jest solidny psycholog lub terapeuta. Bo zawsze jak mecz z Arsenalem przychodzi to się wszystko kitłasi. Słabe zgranie, dużo straty piłek, chaotyczne akcje ofensywne, gra bez pomysłu, łapanie się w offside'y, strzały na żałosnym poziomie. Rywal też rewelacji nie pokazał, ale przynajmniej wykorzystał błędy gospodarzy. Gdy Son wszedł więcej słońca się pojawiło i szybko znikło za chmurami bo zawodnik dosłownie "utonął". Możemy być dumni z poszczególnych graczy. Ich umiejętności i bramek. Lecz w takich spotkaniach wszystko u nich gaśnie. Po tym co oglądałem nie jestem hura optymistą na listopadowy mecz. Remis chyba zrobi mi bardzo pozytywną niespodziankę. Może zespołowi uda się zrekompensować w sobotnim spotkaniu z City
24 września 2015, 00:06 [cytuj]
peter_dm powiedział/a:
Naszym zawodnikom potrzebny chyba jest solidny psycholog lub terapeuta. Bo zawsze jak mecz z Arsenalem przychodzi to się wszystko kitłasi.


A pierdolisz, w poprzednim sezonie na WHL zagraliśmy jeden z lepszych meczów, a na remis na Emirates też był świetnym rezultatem w świetle naszych wcześniejszych wyników... Dzisiaj [rzy odrobinie szczęścia też mogliśmy wygrać, mieliśmy bardzo dobre 10-15 minut po wyrównującej bramce w których powinniśmy wyjść na prowadzenie.

Sam siebie pocieszam, że jak już coś przegrać, to właśnie COC...
A pierdolisz, w poprzednim sezonie na WHL zagraliśmy jeden z lepszych meczów, a na remis na Emirates też był świetnym rezultatem w świetle naszych wcześniejszych wyników... Dzisiaj [rzy odrobinie szczęścia też mogliśmy wygrać, mieliśmy bardzo dobre 10-15 minut po wyrównującej bramce w których powinniśmy wyjść na prowadzenie. Sam siebie pocieszam, że jak już coś przegrać, to właśnie COC
24 września 2015, 01:40 [cytuj]
http://www.mirror.co.uk/sport/football/news/arsenal-supporters-rip-down-signs-6503684

zwierzęta na stadionie, nie mam innego komentarza
http://www.mirror.co.uk/sport/football/news/arsenal-supporters-rip-down-signs-6503684 zwierzęta na stadionie, nie mam innego komentarza
24 września 2015, 16:36 [cytuj]
Nic wielkiego się nie stało, na Emirates powinno być podobnie tylko, że ze zdwojoną siłą.
Nic wielkiego się nie stało, na Emirates powinno być podobnie tylko, że ze zdwojoną siłą
Tottenham till I die, I'm Tottenham till I die, I know I am, I'm sure I am, I'm Tottenham till I die...
24 września 2015, 16:43 [cytuj]
mosa powiedział/a:


cieniasy zawsze wywalą agresje na przedmiotach, które im nie oddadzą
.
.
cieniasy zawsze wywalą agresje na przedmiotach, które im nie oddadzą .
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
<  1  2  3  4  5  

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 98 Zarejestrowanych użytkowników: 5227 Ostatnio zarejestrowany: Normankeype

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się