Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

<  1  2  3  
Forum dyskusyjne » Angielski puchary » Spurs vs Leicester
10 stycznia 2016, 18:46 [cytuj]
No i co gorsze? :zly:
No i co gorsze? :zly:
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
10 stycznia 2016, 18:47 [cytuj]
Ja nie mam wątpliwości, lepiej byłoby to przegrać. Ale jeszcze kilka minut mamy, można zdobyć lub stracić bramkę.
Ja nie mam wątpliwości, lepiej byłoby to przegrać. Ale jeszcze kilka minut mamy, można zdobyć lub stracić bramkę
COYS!
10 stycznia 2016, 18:47 [cytuj]
tak tak, właśnie o powtórke mi chodzi. dogrywka to pół biedy :/
tak tak, właśnie o powtórke mi chodzi. dogrywka to pół biedy :/
10 stycznia 2016, 18:58 [cytuj]
Najgorszy możliwy wynik, bez dwóch zdań

Co do drugiej bramki - pochwalić trzeba Okazakiego, Messi by się takiego balansu nie powstydził :D
Przy pierwszej i drugiej bramce zawalił Toby. Mam nadzieję, że to był najgorszy jego mecz w tym sezonie.
Najgorszy możliwy wynik, bez dwóch zdań Co do drugiej bramki - pochwalić trzeba Okazakiego, Messi by się takiego balansu nie powstydził :D Przy pierwszej i drugiej bramce zawalił Toby. Mam nadzieję, że to był najgorszy jego mecz w tym sezonie
10 stycznia 2016, 18:59 [cytuj]
Wynik najgorszy z możliwych, trzeba się chociaż cieszyć, że Pochettino zna pojęcie rotacji składu.
Wynik najgorszy z możliwych, trzeba się chociaż cieszyć, że Pochettino zna pojęcie rotacji składu
10 stycznia 2016, 19:05 [cytuj]
Moim zdaniem powtórka jest lepsza niż porażka. Przecież dzisiaj i tak tylko trzech piłkarzy z wyjściowej jedenastki zagrało od początku. Powtórzony mecz będzie po prostu kolejną okazją dla zmienników, którzy przecież na przemęczenie nie mogą narzekać :)

Inna sprawa, że powinniśmy to wygrać...

W dodatku w tej trójce z wyjściowego składu był Eriksen który ostatnio grał troszkę mniej, a Dier nie dograł meczu do końca
Moim zdaniem powtórka jest lepsza niż porażka. Przecież dzisiaj i tak tylko trzech piłkarzy z wyjściowej jedenastki zagrało od początku. Powtórzony mecz będzie po prostu kolejną okazją dla zmienników, którzy przecież na przemęczenie nie mogą narzekać :) Inna sprawa, że powinniśmy to wygrać... W dodatku w tej trójce z wyjściowego składu był Eriksen który ostatnio grał troszkę mniej, a Dier nie dograł meczu do końca
10 stycznia 2016, 22:34 [cytuj]
Wiadomo, czy Dembele będzie już dostępny na środowy mecz? Pierwotnie leczenie miało trwać właśnie do środy...
Wiadomo, czy Dembele będzie już dostępny na środowy mecz? Pierwotnie leczenie miało trwać właśnie do środy
11 stycznia 2016, 01:22 [cytuj]
było ze 13 już jest zmienione na 16, czyli wychodzi na to ze nie.

Rose kapitanem;O
Szkoda ze bedzie rewanż
było ze 13 już jest zmienione na 16, czyli wychodzi na to ze nie. Rose kapitanem;O Szkoda ze bedzie rewanż
11 stycznia 2016, 01:25 [cytuj]
Diego powiedział/a:
Wiadomo, czy Dembele będzie już dostępny na środowy mecz? Pierwotnie leczenie miało trwać właśnie do środy


Pierwszego stycznia Poch powiedział "Parę tygodni", nic nowego od tamtego czasu nie było

Jeśli rzeczywiście w rewanżu także wyjdziemy rezerwami, to nic złego się rzeczywiście nie stanie, dojdzie tylko podróż w jedną i w drugą stronę i dwa dni treningu będzie trzeba przygotować na przygotowania meczowe. Ale z drugiej strony dostajemy trochę gry dla rezerw :D
Pierwszego stycznia Poch powiedział "Parę tygodni", nic nowego od tamtego czasu nie było Jeśli rzeczywiście w rewanżu także wyjdziemy rezerwami, to nic złego się rzeczywiście nie stanie, dojdzie tylko podróż w jedną i w drugą stronę i dwa dni treningu będzie trzeba przygotować na przygotowania meczowe. Ale z drugiej strony dostajemy trochę gry dla rezerw :D
11 stycznia 2016, 12:48 [cytuj]
Jeśli wyjdziemy znowu takimi rezerwami to dobrze, gorzej jak będzie tylko 3 zmienionych od pierwszego składu;)

ALe jest szansa na rezerwy bo ostatnio poch coraz więcej rotuje składem, może uda się nie być zajechanym pod koniec sezonu jak co roku :P
Jeśli wyjdziemy znowu takimi rezerwami to dobrze, gorzej jak będzie tylko 3 zmienionych od pierwszego składu;) ALe jest szansa na rezerwy bo ostatnio poch coraz więcej rotuje składem, może uda się nie być zajechanym pod koniec sezonu jak co roku :P
20 stycznia 2016, 19:51 [cytuj]
#THFC team: Vorm, Walker (c), Dier, Wimmer, Davies; Carroll, Bentaleb; Lamela, Eriksen, Chadli; Son. #COYS
#THFC team: Vorm, Walker (c), Dier, Wimmer, Davies; Carroll, Bentaleb; Lamela, Eriksen, Chadli; Son. #COYS
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
<  1  2  3  

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 27 Zarejestrowanych użytkowników: 5227 Ostatnio zarejestrowany: Normankeype

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się