Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

<  1  2  3  4  
Forum dyskusyjne » Angielski puchary » Tottenham Hotspur vs Crystal Palace
21 lutego 2016, 17:57 [cytuj]
MOTM - Onomah, na zachętę, szkoda, że strzały ma fatalne.
MOTM - Onomah, na zachętę, szkoda, że strzały ma fatalne
21 lutego 2016, 18:01 [cytuj]
Do 60 min jeszcze to jakoś wyglądało bo stwarzaliśmy sytuacje, trochę szczęścia brakowało. Ale od 60 min to już była tragedia. Ilość niewymuszonych błędów była ogromna. Chyba ta rotacja nie podziałała za dobrze na naszą grę ale nie mam pretensji że Poch sporo pozmieniał. Trudno nie wyszło, mamy jeszcze dwa fronty na których trzeba się teraz skupić. Sezon wchodzi w decydującą fazę.
Do 60 min jeszcze to jakoś wyglądało bo stwarzaliśmy sytuacje, trochę szczęścia brakowało. Ale od 60 min to już była tragedia. Ilość niewymuszonych błędów była ogromna. Chyba ta rotacja nie podziałała za dobrze na naszą grę ale nie mam pretensji że Poch sporo pozmieniał. Trudno nie wyszło, mamy jeszcze dwa fronty na których trzeba się teraz skupić. Sezon wchodzi w decydującą fazę
21 lutego 2016, 18:07 [cytuj]
MOTM- Rose, gdyby jeszcze poprawił dośrodkowania byłby bezkonkurencyjny na lewej stronie
MOTM- Rose, gdyby jeszcze poprawił dośrodkowania byłby bezkonkurencyjny na lewej stronie
TO DARE IS TO DO
21 lutego 2016, 18:12 [cytuj]
Dobra może ja jestem jakis inny ale o co wam chodzi dzisiaj z Sonem? Chadli który go zastapił to nwm czy miał piłkę... Może i tracił czasem głupio piłkę ale kilka razy ładnie pociągnał akcje. Co do innych to najabardziej irytował mnie Bentaleb. Alli dzisaj też słabo jak na to do czego przyzwyczaił.
Dobra może ja jestem jakis inny ale o co wam chodzi dzisiaj z Sonem? Chadli który go zastapił to nwm czy miał piłkę... Może i tracił czasem głupio piłkę ale kilka razy ładnie pociągnał akcje. Co do innych to najabardziej irytował mnie Bentaleb. Alli dzisaj też słabo jak na to do czego przyzwyczaił
21 lutego 2016, 18:28 [cytuj]
Najlepszy z możliwych wyników. Życzę Woolwich dojścia do finału FA Cup po samych dwumeczach (w sumie jeszcze mogą 6 razy zagrać).
Najlepszy z możliwych wyników. Życzę Woolwich dojścia do finału FA Cup po samych dwumeczach (w sumie jeszcze mogą 6 razy zagrać)
You're the first thing, and the last thing on my mind Tottenham Hotspur
21 lutego 2016, 20:41 [cytuj]
trzaskal powiedział/a:
Najlepszy z możliwych wyników. Życzę Woolwich dojścia do finału FA Cup po samych dwumeczach (w sumie jeszcze mogą 6 razy zagrać)


Tylko, że oni tam grają Iwobim czy Elnenym, więc marna przewaga. Ale może im dalej, tym mocniejszy skład będzie i trochę się zmęczą.

Wstyd się przyznać, ale ja tam w końcówce pierwszy raz trzymałem kciuki, żebyśmy nie strzelili bramki na remis. Teraz zdecydowanie możemy skupić się na prawdziwej walce z Fiorentiną, bo powinniśmy podołać na dwa fronty z tak szeroką kadrą.
Tylko, że oni tam grają Iwobim czy Elnenym, więc marna przewaga. Ale może im dalej, tym mocniejszy skład będzie i trochę się zmęczą. Wstyd się przyznać, ale ja tam w końcówce pierwszy raz trzymałem kciuki, żebyśmy nie strzelili bramki na remis. Teraz zdecydowanie możemy skupić się na prawdziwej walce z Fiorentiną, bo powinniśmy podołać na dwa fronty z tak szeroką kadrą
22 lutego 2016, 13:38 [cytuj]
http://www.physioroom.com/news/english_premier_league/epl_injury_table.php#c19

Lamela - chory
Dembele kontuzja
http://www.physioroom.com/news/english_premier_league/epl_injury_table.php#c19 Lamela - chory Dembele kontuzja
22 lutego 2016, 13:44 [cytuj]
Kontuzja Dembele nie jest chyba tak groźna. Na woolwich powinien wrócić.
Kontuzja Dembele nie jest chyba tak groźna. Na woolwich powinien wrócić
You're the first thing, and the last thing on my mind Tottenham Hotspur
<  1  2  3  4  

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 103 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się