Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

<  1  2  3  4  5    >  >|
Forum dyskusyjne » Angielski puchary » Spurs - Wycombe
28 stycznia 2017, 16:47 [cytuj]
Macie jakiegoś streama? bo wszystko padło.
Macie jakiegoś streama? bo wszystko padło
28 stycznia 2017, 16:47 [cytuj]
http://www.eplsite.org/stream6.html
http://www.eplsite.org/stream6.html
28 stycznia 2017, 16:48 [cytuj]
dzięki
dzięki
28 stycznia 2017, 16:49 [cytuj]
Ja pierdole jaki wstyd będzie iść do pracy, jak tego nie odrobimy :krzyk:
Ja pierdole jaki wstyd będzie iść do pracy, jak tego nie odrobimy :krzyk:
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
28 stycznia 2017, 16:54 [cytuj]
Janssen wejdzie i strzeli 3 bramki :ok:
Janssen wejdzie i strzeli 3 bramki :ok:
28 stycznia 2017, 16:56 [cytuj]
Myślałem że będzie miłe popołudnie z footballem, a tu się szykuje niezłe wkurwienie. Od początku meczu wyglądało że nie zachowamy czystego konta, ale łudziłem się że strzelimy zanim oni to zrobią. Tym czasem oprócz Sona i Winksa to wszyscy grają żałośnie słabo. N'Koudou śmiech na sali, jakieś dryblingi które kończą się albo stratą albo dośrodkowanie w pierwszego obrońcę. Sissoko nie bierze ciężaru gry. Dier to nie wiem gdzie jest, piłka przelatuje przez środek pola jakby go nie było.
Myślałem że będzie miłe popołudnie z footballem, a tu się szykuje niezłe wkurwienie. Od początku meczu wyglądało że nie zachowamy czystego konta, ale łudziłem się że strzelimy zanim oni to zrobią. Tym czasem oprócz Sona i Winksa to wszyscy grają żałośnie słabo. N'Koudou śmiech na sali, jakieś dryblingi które kończą się albo stratą albo dośrodkowanie w pierwszego obrońcę. Sissoko nie bierze ciężaru gry. Dier to nie wiem gdzie jest, piłka przelatuje przez środek pola jakby go nie było
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
28 stycznia 2017, 17:00 [cytuj]
Źle to wygląda. Niby mamy przewagę, ale Wyvombe jest bardzo groźne. Dele na boisko i to jeszcze będzie spkojnie do odrobienia
Źle to wygląda. Niby mamy przewagę, ale Wyvombe jest bardzo groźne. Dele na boisko i to jeszcze będzie spkojnie do odrobienia
28 stycznia 2017, 17:04 [cytuj]
Noz kwa, wlasnie wpadlem do domu I jest 0:2, czy zeby wraca stary dobry Tottenham?;) Wycombe,,,co to jest?
Noz kwa, wlasnie wpadlem do domu I jest 0:2, czy zeby wraca stary dobry Tottenham?;) Wycombe,,,co to jest?
28 stycznia 2017, 17:05 [cytuj]
Janssen na boisko, a Dele zostaje na ławce. Widze, ze nie mamy ochoty dzisiaj wygrać...
Janssen na boisko, a Dele zostaje na ławce. Widze, ze nie mamy ochoty dzisiaj wygrać
28 stycznia 2017, 17:10 [cytuj]
Zdejmijcie Sona, bo to jest dramat co gość gra
Zdejmijcie Sona, bo to jest dramat co gość gra
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
28 stycznia 2017, 17:10 [cytuj]
son :boisie:
son :boisie:
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
28 stycznia 2017, 17:14 [cytuj]
KURWA GDZIE JEST ALLI JA PIERDOLE?!?!?!?!?
KURWA GDZIE JEST ALLI JA PIERDOLE?!?!?!?!?
28 stycznia 2017, 17:16 [cytuj]
Rozgrzewa się, To że będzie musiał wejsć pokazuje jak chujowo gra ten skład.
Rozgrzewa się, To że będzie musiał wejsć pokazuje jak chujowo gra ten skład
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
28 stycznia 2017, 17:16 [cytuj]
Alli się grzeje
Alli się grzeje
28 stycznia 2017, 17:18 [cytuj]
W koncu !
W koncu !
28 stycznia 2017, 17:19 [cytuj]
NO BRAWO KURWA!
NO BRAWO KURWA!
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
28 stycznia 2017, 17:19 [cytuj]
Son jest
Son jest
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
28 stycznia 2017, 17:20 [cytuj]
cały Son wiecej fartu niz...
cały Son wiecej fartu niz
28 stycznia 2017, 17:20 [cytuj]
w końcu
w końcu
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
28 stycznia 2017, 17:21 [cytuj]
Czarosław powiedział/a:
Zdejmijcie Sona, bo to jest dramat co gość gra


Klątwa varby dalej działa.


Z mojeje strony, nie wiem po co Alli wszedł, powinien zostać w domu, bo nic nie zrobi przecież.
Klątwa varby dalej działa. Z mojeje strony, nie wiem po co Alli wszedł, powinien zostać w domu, bo nic nie zrobi przecież
LMAO
<  1  2  3  4  5    >  >|

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 93 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się