Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

<  1  2  3    >
Forum dyskusyjne » Angielski puchary » Fulham - Spurs
19 lutego 2017, 15:46 [cytuj]
Wykorzystajmy to kurwa mać :wnerw:
Wykorzystajmy to kurwa mać :wnerw:
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
19 lutego 2017, 15:47 [cytuj]
Ale jesteśmy chujowi w wykonaniu tego ostatniego podania :|
Ale jesteśmy chujowi w wykonaniu tego ostatniego podania :|
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
19 lutego 2017, 15:50 [cytuj]
Ogólnie z tylu okazji to z 5 powinno być , Ale słabo mimo prowadzenia :( brak skuteczności , przeciwnik o własne nogi się potyka a my jeszcze mogliśmy stracić głupią bramkę . Słabo ta nasza gra bardzo wygląda ... :(
Edytowano dnia: 19 lutego 2017, 15:53
Ogólnie z tylu okazji to z 5 powinno być , Ale słabo mimo prowadzenia :( brak skuteczności , przeciwnik o własne nogi się potyka a my jeszcze mogliśmy stracić głupią bramkę . Słabo ta nasza gra bardzo wygląda ... :(
Każdy mecz jest inny. Lecz piłka jest zawsze okrągła.
19 lutego 2017, 16:01 [cytuj]
Kurwa mamy 100 sytuacji i nie możemy zabić meczu, zaraz pójdzie jakaś fuksiarska kontra i będą nerwy. Weźmy się w garść. Mamy tyle czasu z akcją, że czasami aż są przekombinowane. Eriksen objechał obrońcę, aż go na tyłek posadził i potem miał tyle czasu na podanie że przegapił moment.
Kurwa mamy 100 sytuacji i nie możemy zabić meczu, zaraz pójdzie jakaś fuksiarska kontra i będą nerwy. Weźmy się w garść. Mamy tyle czasu z akcją, że czasami aż są przekombinowane. Eriksen objechał obrońcę, aż go na tyłek posadził i potem miał tyle czasu na podanie że przegapił moment
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
19 lutego 2017, 16:03 [cytuj]
Efendi6 powiedział/a:
. Słabo ta nasza gra bardzo wygląda ... :(


To chyba inny mecz oglądamy, kontrolujemy spotkanie, jedyna wada to skuteczność. Ale gramy bardzo dobrze
To chyba inny mecz oglądamy, kontrolujemy spotkanie, jedyna wada to skuteczność. Ale gramy bardzo dobrze
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
19 lutego 2017, 16:11 [cytuj]
Winks zaczął tą akcję genialnie, imponuje ten chopak spokojem. :brawo::brawo:
Winks zaczął tą akcję genialnie, imponuje ten chopak spokojem. :brawo::brawo:
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
19 lutego 2017, 16:11 [cytuj]
NO I JEST KURWA.
NO I JEST KURWA
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
19 lutego 2017, 16:12 [cytuj]
No to już chyba na luzie dowieziemy. Niby z Wycombe też miał być luz, ale teraz nasza gra wygląda znacznie lepiej.
No to już chyba na luzie dowieziemy. Niby z Wycombe też miał być luz, ale teraz nasza gra wygląda znacznie lepiej
COYS!
19 lutego 2017, 16:14 [cytuj]
Losowanie dzisiaj około 19:30, gdyby ktoś pytał :D
Losowanie dzisiaj około 19:30, gdyby ktoś pytał :D
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
19 lutego 2017, 16:15 [cytuj]
Eriksen i jego rzuty wolne? Co się z nim stało?

Niech Janssen i N'Koudou już grzeją dupę do wejścia :D
Eriksen i jego rzuty wolne? Co się z nim stało? Niech Janssen i N'Koudou już grzeją dupę do wejścia :D
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
19 lutego 2017, 16:17 [cytuj]
Ten Kebano spalił każde podanie które otrzymał :D
Ten Kebano spalił każde podanie które otrzymał :D
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
19 lutego 2017, 16:19 [cytuj]
Alli to była setka i weź mnie nie denerwuj, bo to mogło być po meczu i zmiany można było śmiało robić
Alli to była setka i weź mnie nie denerwuj, bo to mogło być po meczu i zmiany można było śmiało robić
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
19 lutego 2017, 16:21 [cytuj]
Dziś przez te 15 minut zobaczyłem więcej zaangażowania niż z Gent przez 90 minut
Dziś przez te 15 minut zobaczyłem więcej zaangażowania niż z Gent przez 90 minut
19 lutego 2017, 16:32 [cytuj]
Fulham się otworzyło i atakuje, trzeba strzelic na 3-0 i odebrać im nadzieję
Fulham się otworzyło i atakuje, trzeba strzelic na 3-0 i odebrać im nadzieję
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
19 lutego 2017, 16:33 [cytuj]
Na spokoju, brawo
Na spokoju, brawo
19 lutego 2017, 16:33 [cytuj]
No i to lubię!
No i to lubię!
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
19 lutego 2017, 16:34 [cytuj]
Scotty Parker :D :brawo::brawo:
Scotty Parker :D :brawo::brawo:
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
19 lutego 2017, 16:36 [cytuj]
Jeszcze zmiany Poch, dawaj dawaj :hejka:
Jeszcze zmiany Poch, dawaj dawaj :hejka:
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
19 lutego 2017, 16:43 [cytuj]
Czemu nie da odpocząć Alli i nie wpuści Janssena?
Czemu nie da odpocząć Alli i nie wpuści Janssena?
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
19 lutego 2017, 16:45 [cytuj]
Sissoko to jednak nam się nie przyda. Tyle szans dostał, a ja pamiętam jeden dobry mecz z jego udziałem :|
Sissoko to jednak nam się nie przyda. Tyle szans dostał, a ja pamiętam jeden dobry mecz z jego udziałem :|
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
<  1  2  3    >

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 176 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się