Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

<  1  2  3  
Forum dyskusyjne » Angielski puchary » Fulham - Spurs
19 lutego 2017, 16:46 [cytuj]
Niech mi ktoś wytłumaczy po co u nas w klubie jest Jansen skoro nawet przy 3:0 nie dostaje cienia szansy? Aż tak zajebiście słaby jest? Nie wierzę trochę...
Niech mi ktoś wytłumaczy po co u nas w klubie jest Jansen skoro nawet przy 3:0 nie dostaje cienia szansy? Aż tak zajebiście słaby jest? Nie wierzę trochę
19 lutego 2017, 16:54 [cytuj]
No i dobra. Oby trafić na jakieś Boro albo Lincoln.
No i dobra. Oby trafić na jakieś Boro albo Lincoln
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
19 lutego 2017, 16:55 [cytuj]
No druga połowa zdecydowanie lepsza ! trzy punkty 3 bramki Kane . I może to coś zmieni w czwartkowym meczu?? OBY!
No druga połowa zdecydowanie lepsza ! trzy punkty 3 bramki Kane . I może to coś zmieni w czwartkowym meczu?? OBY!
Każdy mecz jest inny. Lecz piłka jest zawsze okrągła.
19 lutego 2017, 16:58 [cytuj]
Wolff powiedział/a:
Niech mi ktoś wytłumaczy po co u nas w klubie jest Jansen skoro nawet przy 3:0 nie dostaje cienia szansy? Aż tak zajebiście słaby jest? Nie wierzę trochę


A może Poch nie chce, żeby Janssen pod koniec sezonu się odblokował bo wtedy Levy mu nie kupi napastnika na którym mu zależy? Janssen nie była na szczycie listy (wyżej był Batschuayi i pewnie jeszcze ktoś) i zawodzi - więc może tym razem Poch chce dostać kogoą na kim mu na prawdę zależy a nie jakieś kiepskie zastępstwo?

O wiele spokojniej graliśmy jak Vertonghen wrócił do składu - nie tylko w obronie, pomocnicy i napastnicy tez jakoś płynniej budowali akcje. Nie wiem czy to kwestia komfortu psychicznego, bo wiedzą, zę nawet jak stracą to asekuruje ich monolit w defensywie, czy mozę chodzi o coś innego, ale dzisiaj było o niebo lepiej
A może Poch nie chce, żeby Janssen pod koniec sezonu się odblokował bo wtedy Levy mu nie kupi napastnika na którym mu zależy? Janssen nie była na szczycie listy (wyżej był Batschuayi i pewnie jeszcze ktoś) i zawodzi - więc może tym razem Poch chce dostać kogoą na kim mu na prawdę zależy a nie jakieś kiepskie zastępstwo? O wiele spokojniej graliśmy jak Vertonghen wrócił do składu - nie tylko w obronie, pomocnicy i napastnicy tez jakoś płynniej budowali akcje. Nie wiem czy to kwestia komfortu psychicznego, bo wiedzą, zę nawet jak stracą to asekuruje ich monolit w defensywie, czy mozę chodzi o coś innego, ale dzisiaj było o niebo lepiej
19 lutego 2017, 17:10 [cytuj]
Lekko, łatwo i przyjemnie. Gdyby było tyle zaangażowania w Gandawie to bylibyśmy spokojni przed rewanżem. Złości mnie ta sytuacja z Janssenem. Kiedy chłop ma się odblokować, jak nie w końcówce takiego meczu (chociaż dobrze, że nie wypuścili go na 2 minuty).
Ps. Nie wiem czym ten klub sobie zasłużył, że taki gość jak Trippier chce siedzieć na ławce rezerwowych.
Lekko, łatwo i przyjemnie. Gdyby było tyle zaangażowania w Gandawie to bylibyśmy spokojni przed rewanżem. Złości mnie ta sytuacja z Janssenem. Kiedy chłop ma się odblokować, jak nie w końcówce takiego meczu (chociaż dobrze, że nie wypuścili go na 2 minuty). Ps. Nie wiem czym ten klub sobie zasłużył, że taki gość jak Trippier chce siedzieć na ławce rezerwowych
badseed66
19 lutego 2017, 19:58 [cytuj]
Millwall na White Hart Lane. Jest dobrze :cwaniak:
Millwall na White Hart Lane. Jest dobrze :cwaniak:
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
<  1  2  3  

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 158 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się