Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

<  1  2  3  4    >
Forum dyskusyjne » Angielski puchary » Spurs vs Millwall
12 marca 2017, 15:16 [cytuj]
dzięki
dzięki
12 marca 2017, 15:25 [cytuj]
Jak sędzia mógł tego nie widzieć, okradł nas z karnego
Jak sędzia mógł tego nie widzieć, okradł nas z karnego
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
12 marca 2017, 15:25 [cytuj]
Karny kurwa...
Karny kurwa
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
12 marca 2017, 15:25 [cytuj]
Hahaha, wcale nie było karnego...
Hahaha, wcale nie było karnego
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
12 marca 2017, 15:27 [cytuj]
Dlaczego Son nie podaje?
Dlaczego Son nie podaje?
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
12 marca 2017, 15:27 [cytuj]
Trippier przesadza, nie potrafi już kolejny raz przyjąć prostej piłki
Trippier przesadza, nie potrafi już kolejny raz przyjąć prostej piłki
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
12 marca 2017, 15:32 [cytuj]
Ale mi Son ciśnienie podnosi... mam na niego alergię, bez dwóch zdań :tak:
Ale mi Son ciśnienie podnosi... mam na niego alergię, bez dwóch zdań :tak:
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
12 marca 2017, 15:32 [cytuj]
EEEEEriksen!!!!!!!!
EEEEEriksen!!!!!!!!
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
12 marca 2017, 15:32 [cytuj]
ERIKSEN!
ERIKSEN!
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
12 marca 2017, 15:33 [cytuj]
Ładnie!
Ładnie!
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
12 marca 2017, 15:42 [cytuj]
Ktoś tam coś mówił o Sonie??? :milczek::milczek:
Ktoś tam coś mówił o Sonie??? :milczek::milczek:
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
12 marca 2017, 15:42 [cytuj]
Nie mogę :rotfl:
Nie mogę :rotfl:
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
12 marca 2017, 15:43 [cytuj]
Ja!

varba mode mi się włączył haha :D

Brawo Son!
Ja! varba mode mi się włączył haha :D Brawo Son!
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
12 marca 2017, 15:44 [cytuj]
Ale przyjęcie piłki spartaczył - cały Son ;)
Ale przyjęcie piłki spartaczył - cały Son ;)
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
12 marca 2017, 15:44 [cytuj]
Teraz tylko bez kartek i kontuzji, o nic więcej nie proszę
Teraz tylko bez kartek i kontuzji, o nic więcej nie proszę
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
12 marca 2017, 15:50 [cytuj]
Ciekawi mnie kiedy sie dowiemy co z Harrym, :( oby nic poważnego bo to by była bardzo duża strata :(((:plask:
Ciekawi mnie kiedy sie dowiemy co z Harrym, :( oby nic poważnego bo to by była bardzo duża strata :(((:plask:
Każdy mecz jest inny. Lecz piłka jest zawsze okrągła.
12 marca 2017, 15:52 [cytuj]
Co do Sona - dawno nie mieliśmy tak dobrego rezerwowego. Moim zdaniem jest równie ważny dla tego zepsołu jak Eriksen, czy Dele mimo, że zazwyczaj zaczyna z ławki.

Ciekawe co z Kane, ale nie wyglądało to na nic poważnego (odpukać...)
Co do Sona - dawno nie mieliśmy tak dobrego rezerwowego. Moim zdaniem jest równie ważny dla tego zepsołu jak Eriksen, czy Dele mimo, że zazwyczaj zaczyna z ławki. Ciekawe co z Kane, ale nie wyglądało to na nic poważnego (odpukać...)
12 marca 2017, 15:56 [cytuj]
Zobaczyłem teraz powtórkę sytuacji - prawa kostka "wcisnęła" mu się pod ciało jadącego na wślizgu obrońę i dość mocno się wygięła. Osobiście mam z jedną kostką spory problem i raz na jakiś czas mi się skręca. Z doświadczenia - jak zszeł o własnych siłach to będzie dobrze. Gdyby to było coś poważnego to przez kilkanaście minut nie byłby w stanie postawić nogi
Zobaczyłem teraz powtórkę sytuacji - prawa kostka "wcisnęła" mu się pod ciało jadącego na wślizgu obrońę i dość mocno się wygięła. Osobiście mam z jedną kostką spory problem i raz na jakiś czas mi się skręca. Z doświadczenia - jak zszeł o własnych siłach to będzie dobrze. Gdyby to było coś poważnego to przez kilkanaście minut nie byłby w stanie postawić nogi
12 marca 2017, 16:01 [cytuj]
Obyś miał rację. Teraz tylko dograć 45 minut bez kolejnych kontuzji czy kartek i będzie dobrze.

edit: I niech Janssen dostanie chociaż z 20 minut, może w końcu się przełamie.
Edytowano dnia: 12 marca 2017, 16:02
Obyś miał rację. Teraz tylko dograć 45 minut bez kolejnych kontuzji czy kartek i będzie dobrze. edit: I niech Janssen dostanie chociaż z 20 minut, może w końcu się przełamie
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
12 marca 2017, 16:05 [cytuj]
Walu powiedział/a:
Co do Sona - dawno nie mieliśmy tak dobrego rezerwowego. Moim zdaniem jest równie ważny dla tego zepsołu jak Eriksen, czy Dele mimo, że zazwyczaj zaczyna z ławki.



Żeś z grubej rury pojechał :krzyk:
Żeś z grubej rury pojechał :krzyk:
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
<  1  2  3  4    >

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 59 Zarejestrowanych użytkowników: 5227 Ostatnio zarejestrowany: Normankeype

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się