Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

<  1  2  3  4    >
Forum dyskusyjne » Angielski puchary » Spurs vs Millwall
12 marca 2017, 16:14 [cytuj]
ALE PIŁA. Trippier :brawo:
ALE PIŁA. Trippier :brawo:
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
12 marca 2017, 16:15 [cytuj]
Son szaleństwo dzisiaj :brawo:
Son szaleństwo dzisiaj :brawo:
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
12 marca 2017, 16:15 [cytuj]
Son pozdrawia hejterów! :hejka::hejka:
Son pozdrawia hejterów! :hejka::hejka:
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
12 marca 2017, 16:15 [cytuj]
:brawo::brawo::brawo:

Jedna z ładniejszych bramek w tym sezonie :)
:brawo::brawo::brawo: Jedna z ładniejszych bramek w tym sezonie :)
12 marca 2017, 16:16 [cytuj]
Ale trzeba przyznać, świetny mecz Sona dzisiaj
Ale trzeba przyznać, świetny mecz Sona dzisiaj
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
12 marca 2017, 16:17 [cytuj]
Dwóch karnych już nam nie podyktował
Dwóch karnych już nam nie podyktował
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
12 marca 2017, 16:18 [cytuj]
Sędzia jest dzisiaj żenujący
Sędzia jest dzisiaj żenujący
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
12 marca 2017, 16:18 [cytuj]
MatMar powiedział/a:
Sędzia jest dzisiaj żenujący

Dokładnie. Oby kolejne takie wejście nie skończyło się kontuzją :/
Dokładnie. Oby kolejne takie wejście nie skończyło się kontuzją :/
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
12 marca 2017, 16:19 [cytuj]
varba powiedział/a:
Son pozdrawia hejterów! :hejka::hejka:


Hejterów chyba nie ma, są konstruktywni krytycy - tak mi się przynajmniej wydaje.
Hejterów chyba nie ma, są konstruktywni krytycy - tak mi się przynajmniej wydaje
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
12 marca 2017, 16:20 [cytuj]
3:0 z zespołem z League 1 i Kane zszedł z kontuzją. Będzie w tym sezonie lepsza okazja do wpuszczenia Janssena do gry? :bezradny:
3:0 z zespołem z League 1 i Kane zszedł z kontuzją. Będzie w tym sezonie lepsza okazja do wpuszczenia Janssena do gry? :bezradny:
12 marca 2017, 16:24 [cytuj]
Eidur powiedział/a:
3:0 z zespołem z League 1 i Kane zszedł z kontuzją. Będzie w tym sezonie lepsza okazja do wpuszczenia Janssena do gry? :bezradny:


Wejdzie w 89 pewnie
Wejdzie w 89 pewnie
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
12 marca 2017, 16:24 [cytuj]
Zmiany zmiany
Zmiany zmiany
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
12 marca 2017, 16:25 [cytuj]
MatMar powiedział/a:
Żeś z grubej rury pojechał :krzyk:


Dobrze gada polać mu - Son ratował nam dupę wiele razy. Wyjąć go z drużyny i nie bylibyśmy tu gdzie teraz jesteśmy(miejsce w tabeli)
Dobrze gada polać mu - Son ratował nam dupę wiele razy. Wyjąć go z drużyny i nie bylibyśmy tu gdzie teraz jesteśmy(miejsce w tabeli)
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
12 marca 2017, 16:28 [cytuj]
poproszę Janssena za Alli,
poproszę Janssena za Alli,
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
12 marca 2017, 16:32 [cytuj]
MatMar powiedział/a:
Hejterów chyba nie ma, są konstruktywni krytycy - tak mi się przynajmniej wydaje


Są tacy co uważają że Son to poziom Townsenda, dla mnie to hejt a nie konstruktywna krytyka :P:P:P Townsend strzelił ostatnio jednego gola po pół roku. :rotfl:

Son to dobry rezerwowy, który dołożył sporą cegiełkę w tym sezonie :brawo::brawo: Wiadomo że Alli i 'Eriksen lepsi, ale Son to ważne ogniwo w tym składzie
Są tacy co uważają że Son to poziom Townsenda, dla mnie to hejt a nie konstruktywna krytyka :P:P:P Townsend strzelił ostatnio jednego gola po pół roku. :rotfl: Son to dobry rezerwowy, który dołożył sporą cegiełkę w tym sezonie :brawo::brawo: Wiadomo że Alli i 'Eriksen lepsi, ale Son to ważne ogniwo w tym składzie
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
12 marca 2017, 16:33 [cytuj]
No i to lubię. Teraz zmiany do uja!
No i to lubię. Teraz zmiany do uja!
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
12 marca 2017, 16:35 [cytuj]
Nareszcie. 20 minut, oby coś strzelił
Nareszcie. 20 minut, oby coś strzelił
"I close my eyes and I picture myself lifting the Premier League trophy at our new stadium with my mates. I’d trade the next 100 goals for that feeling.”
12 marca 2017, 16:40 [cytuj]
Jaaaanssen! Nareszcie
Jaaaanssen! Nareszcie
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
12 marca 2017, 16:40 [cytuj]
JANSSEN!!!!
JANSSEN!!!!
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
12 marca 2017, 16:40 [cytuj]
No w końcu :brawo:
No w końcu :brawo:
<  1  2  3  4    >

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 111 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się