Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne » Reprezentacje » Eliminacje Euro 2020 i inne spotkania
26 marca 2019, 13:08 [cytuj]
Dużo naszych zawodników jest w reprezentacjach, więc warto byłoby o tym pogadać.
Dużo naszych zawodników jest w reprezentacjach, więc warto byłoby o tym pogadać
26 marca 2019, 13:21 [cytuj]
Teraz jest mecz towarzyski Korea Południowa - Kolumbia. Na razie przerwa. Korea wygrywa 1-0 po golu Sona. Gra także Sánchez.
Hugo grał wczoraj. Sissoko wszedł w doliczonym czasie gry (4 minuty).
Harry strzelił już 2 gole. Dier złapał kontuzję i wczoraj nie grał, co pisał już Varba w innym temacie. Wczoraj tylko Trippier nie grał z Czarnogórą, chociaż nie ma żadnej kontuzji.
Juan Foyth zagrał cały mecz z Wenezuelą (która wygrała 3-1).
Aurier zagrał 30 minut z Rwnadą. Tak jak pisał Varba w innym temacie, także jest kontuzjowany.
Dzisiaj Dania gra ze Szwajcarią.
Son grał też w meczu przeciwko Boliwii (1-0 Korea), a Sánchez przeciwko Japonii (taki sam wynik , wygrana Kolumbii).
Miejmy nadzieję, że oprócz Auriera i Diera wszyscy wrócą zdrowi :)
Teraz jest mecz towarzyski Korea Południowa - Kolumbia. Na razie przerwa. Korea wygrywa 1-0 po golu Sona. Gra także Sánchez. Hugo grał wczoraj. Sissoko wszedł w doliczonym czasie gry (4 minuty). Harry strzelił już 2 gole. Dier złapał kontuzję i wczoraj nie grał, co pisał już Varba w innym temacie. Wczoraj tylko Trippier nie grał z Czarnogórą, chociaż nie ma żadnej kontuzji. Juan Foyth zagrał cały mecz z Wenezuelą (która wygrała 3-1). Aurier zagrał 30 minut z Rwnadą. Tak jak pisał Varba w innym temacie, także jest kontuzjowany. Dzisiaj Dania gra ze Szwajcarią. Son grał też w meczu przeciwko Boliwii (1-0 Korea), a Sánchez przeciwko Japonii (taki sam wynik , wygrana Kolumbii). Miejmy nadzieję, że oprócz Auriera i Diera wszyscy wrócą zdrowi :)
26 marca 2019, 13:28 [cytuj]
A, jeszcze grał Davies w meczu ze Słowacją oraz Janek i Toby z Cyprem i Rosją.
Anthony Georgiou też dołożył cegiełkę. W meczu z San Marino zaliczył asystę, a w meczu z Belgią wszedł na boisko w 2 połowie.
Szkoda mi Rose'a, bo wczoraj go kibice z Czarnogóry obrażali :( (zresztą nie tylko jego).
A, jeszcze grał Davies w meczu ze Słowacją oraz Janek i Toby z Cyprem i Rosją. Anthony Georgiou też dołożył cegiełkę. W meczu z San Marino zaliczył asystę, a w meczu z Belgią wszedł na boisko w 2 połowie. Szkoda mi Rose'a, bo wczoraj go kibice z Czarnogóry obrażali :( (zresztą nie tylko jego)
26 marca 2019, 19:21 [cytuj]
Podobno mocno im pociseli w Czarnogórze, czuję że dostaną duże kary.
Podobno mocno im pociseli w Czarnogórze, czuję że dostaną duże kary
28 marca 2019, 10:26 [cytuj]
piekny powiedział/a:
Podobno mocno im pociseli w Czarnogórze, czuję że dostaną duże kary

Sterling prosił o zakaz wstępu ich kibiców na stadion. Mam nadzieję, że ze stanem psychicznym Rose'a wszystko w porządku. Już kiedyś miał z tym do czynienia, zabronił nawet jechać swojej rodzinie na ostatnie MŚ.
Sterling prosił o zakaz wstępu ich kibiców na stadion. Mam nadzieję, że ze stanem psychicznym Rose'a wszystko w porządku. Już kiedyś miał z tym do czynienia, zabronił nawet jechać swojej rodzinie na ostatnie MŚ
28 marca 2019, 10:28 [cytuj]
Wczoraj Eriksen zaliczył asystę przy pierwszym golu dla Danii, której udało się ocalić remis 3-3 ze Szwajcarią. A przegrywali już 3-0. Brawo :brawo:
Wczoraj Eriksen zaliczył asystę przy pierwszym golu dla Danii, której udało się ocalić remis 3-3 ze Szwajcarią. A przegrywali już 3-0. Brawo :brawo:

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 169 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się