Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

1  2    >
Forum dyskusyjne » Reprezentacje » Polska oczywiscie...
2 grudnia 2008, 01:13 [cytuj]
Od kilkunastu lat mieszkam w UK, ale na mecze reprezentacji jezdze stale. Ostatnio bylem w Dublinie i bylem zdecydowanie bardziej zadowolony niz po wizycie w Bratyslawie. Ale tez nie bylo tak dobrze jak w meczu z Czechami. No wiec jak to jest... Nasi sa kaprysni ?! Czy tez Leo nie ma czasem dobrego na Nich wplywu ??!!
Od kilkunastu lat mieszkam w UK, ale na mecze reprezentacji jezdze stale. Ostatnio bylem w Dublinie i bylem zdecydowanie bardziej zadowolony niz po wizycie w Bratyslawie. Ale tez nie bylo tak dobrze jak w meczu z Czechami. No wiec jak to jest... Nasi sa kaprysni ?! Czy tez Leo nie ma czasem dobrego na Nich wplywu ??!!
Can't Smile Without You!!!
2 grudnia 2008, 14:38 [cytuj]
Ja tylko chcialem powiedziec, ze Szetela juz dawno skonczyl 21 lat, a poki co jeszcze nic nie osiagnal. Przez rok ani jednego meczu w srednim racingu, teraz gra na wypozyczeniu w Serie B. Jak na razie to jeden z tych typow FM'a co Cherno Samba i lasha Chelidze, czyli... no Nasrimi i Kakami to oni nie sa. Murawski jest 10 razy lepszy;) Oczywiscie nie mowie, ze Szetela nie zacznie lepiej grac, ale zapomnijmy o tym, ze to talent swiatowego formatu!
Ja tylko chcialem powiedziec, ze Szetela juz dawno skonczyl 21 lat, a poki co jeszcze nic nie osiagnal. Przez rok ani jednego meczu w srednim racingu, teraz gra na wypozyczeniu w Serie B. Jak na razie to jeden z tych typow FM'a co Cherno Samba i lasha Chelidze, czyli... no Nasrimi i Kakami to oni nie sa. Murawski jest 10 razy lepszy;) Oczywiscie nie mowie, ze Szetela nie zacznie lepiej grac, ale zapomnijmy o tym, ze to talent swiatowego formatu!
In a world full of Uniteds, Citys and Rovers, there is only One Hotspur!!!
15 grudnia 2008, 09:29 [cytuj]
Thomsonek: Ja twierdzę, że piłkarz reprezentacyjny powinien znać hymn narodowy i mowę w naszym narzeczu i, najważniejsze, musi się czuć Polakiem. Zastanawia mnie ilu piłkarzy, których wymieniłeś spełnia takie warunki. Ja nie jestem za tym, żeby Polska była tylko dla Polaków, ale gra w reprezentacji to jednak pewne wyróżnienie i jakoś do tej pory nie podoba mi się to, że Roger dostąpił tego zaszczytu. Żeby nie było, nic do niego nie mam ;)
Thomsonek: Ja twierdzę, że piłkarz reprezentacyjny powinien znać hymn narodowy i mowę w naszym narzeczu i, najważniejsze, musi się czuć Polakiem. Zastanawia mnie ilu piłkarzy, których wymieniłeś spełnia takie warunki. Ja nie jestem za tym, żeby Polska była tylko dla Polaków, ale gra w reprezentacji to jednak pewne wyróżnienie i jakoś do tej pory nie podoba mi się to, że Roger dostąpił tego zaszczytu. Żeby nie było, nic do niego nie mam ;)
16 grudnia 2008, 12:22 [cytuj]
Tak tak wyróżnienie być Polakiem , (Boyd=YID) pewnie uważasz, że imigranci mogą co prawda u nas pracować, nawet mieszkać, ale od nagród, wyróżnień im wara!, to tzw. koncepcja obywateli 2 kategorii. A jak sprowadzi jakąś rodzinke z Brazylii, Nigerii czy Bangladeszu to się im zrobi deport :P
Tak tak wyróżnienie być Polakiem , (Boyd=YID) pewnie uważasz, że imigranci mogą co prawda u nas pracować, nawet mieszkać, ale od nagród, wyróżnień im wara!, to tzw. koncepcja obywateli 2 kategorii. A jak sprowadzi jakąś rodzinke z Brazylii, Nigerii czy Bangladeszu to się im zrobi deport :P
16 grudnia 2008, 13:45 [cytuj]
Boyd- bardzo madrze powiedziane. Nic dodac, nic ujac. Tylko zawsze jest wielkie zdziwienie, ze naszych czasem traktuja w Stanach, Niemczech czy Anglii jak podludzi. Jak to bylo- "widzisz drzazge w czyims oku, a w swoim nie zauwazasz klody"?!
Boyd- bardzo madrze powiedziane. Nic dodac, nic ujac. Tylko zawsze jest wielkie zdziwienie, ze naszych czasem traktuja w Stanach, Niemczech czy Anglii jak podludzi. Jak to bylo- "widzisz drzazge w czyims oku, a w swoim nie zauwazasz klody"?!
In a world full of Uniteds, Citys and Rovers, there is only One Hotspur!!!
16 grudnia 2008, 22:49 [cytuj]
Boyd - nie uważam, że nic się imigrantom nie należy. Ale wg mnie są rzeczy, które powinny być dostępne tylko dla danej grupy (do tej grupy można się dostać po spełnieniu odpowiednich warunków, ale można też z niej wypaść, nie jest na stałe określone, że należy do niej Stasiu i Mietek, a Stefan nie i już). I takim czymś jest gra w reprezentacji narodowej. Zresztą dam taki przykład: jest sobie jakiś tam Kowalski. Urodził się w USA, jego pradziadkowie byli Polakami, Polski w życiu nie widział, nawet nie wie, że to kraj w Europie jest. Zaczyna grać w nogę i idzie mu całkiem nieźle. Zgłasza się po niego PZPN. Ale Kowalski mówi, że na razie to on się nie zdecyduje grać dla Polski. Po jakimś czasie uznaje, że szans na grę w reprezentacji USA nie ma i zgłasza się do PZPNu, mówiąc że on od dziecka chciał grać dla kraju swoich pradziadków itp. itd. No nie wiem jak wy, ale ja takiego reprezentanta nie chciałbym. Natomiast, jest sobie Henrich, Niemiec i przyjechał on do Polski. Chciałby tu zostać na stałe, bo mu się podoba. W końcu dostaje obywatelstwo. Przy okazji okazuje się dobrym kopaczem. Odrzuca grę dla Niemców (tylko nie dlatego, że go nie chcieli) i gra dla nas. W takim wypadku byłbym za tym, żeby Henrich grał dla Polski. Może przykłady trochę skrajne, ale nie wiem jak inaczej przedstawić wam moje poglądy ;)
Boyd - nie uważam, że nic się imigrantom nie należy. Ale wg mnie są rzeczy, które powinny być dostępne tylko dla danej grupy (do tej grupy można się dostać po spełnieniu odpowiednich warunków, ale można też z niej wypaść, nie jest na stałe określone, że należy do niej Stasiu i Mietek, a Stefan nie i już). I takim czymś jest gra w reprezentacji narodowej. Zresztą dam taki przykład: jest sobie jakiś tam Kowalski. Urodził się w USA, jego pradziadkowie byli Polakami, Polski w życiu nie widział, nawet nie wie, że to kraj w Europie jest. Zaczyna grać w nogę i idzie mu całkiem nieźle. Zgłasza się po niego PZPN. Ale Kowalski mówi, że na razie to on się nie zdecyduje grać dla Polski. Po jakimś czasie uznaje, że szans na grę w reprezentacji USA nie ma i zgłasza się do PZPNu, mówiąc że on od dziecka chciał grać dla kraju swoich pradziadków itp. itd. No nie wiem jak wy, ale ja takiego reprezentanta nie chciałbym. Natomiast, jest sobie Henrich, Niemiec i przyjechał on do Polski. Chciałby tu zostać na stałe, bo mu się podoba. W końcu dostaje obywatelstwo. Przy okazji okazuje się dobrym kopaczem. Odrzuca grę dla Niemców (tylko nie dlatego, że go nie chcieli) i gra dla nas. W takim wypadku byłbym za tym, żeby Henrich grał dla Polski. Może przykłady trochę skrajne, ale nie wiem jak inaczej przedstawić wam moje poglądy ;)
17 grudnia 2008, 00:05 [cytuj]
Widzisz wilczur, to chyba nie jest takie proste. Przeciez opisany przec ciebie przyklad nr 2 jak ulal pasuje do Olisadebe. I co??? I jajco:| ja tam wole w kadrze 11 Rogerow niz 11 Lobodzinskich lub 11 Wojtkowiakow:D
Widzisz wilczur, to chyba nie jest takie proste. Przeciez opisany przec ciebie przyklad nr 2 jak ulal pasuje do Olisadebe. I co??? I jajco:| ja tam wole w kadrze 11 Rogerow niz 11 Lobodzinskich lub 11 Wojtkowiakow:D
In a world full of Uniteds, Citys and Rovers, there is only One Hotspur!!!
17 marca 2009, 03:22 [cytuj]
Kiedy teraz Polska będzie grać mecze eliminacyjne???
Kiedy teraz Polska będzie grać mecze eliminacyjne???
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
17 marca 2009, 13:01 [cytuj]
Życzenia urodzinowe dla Marcina Jałochy reprezentanta Polski na igrzyskach w Barcelonie :brawo:
Życzenia urodzinowe dla Marcina Jałochy reprezentanta Polski na igrzyskach w Barcelonie :brawo:
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
31 sierpnia 2009, 17:57 [cytuj]
Piłka nożna - Eliminacje MŚ - Europa
31/08/2009 - 10:30
Irlandzkie media: Polacy chcą nas zabić w Chorzowie!

Media w Irlandii Północnej są przerażone i ostrzegają swoich kibiców przed przyjazdem do Polski na sobotni mecz eliminacji mistrzostw świata w Chorzowie. – Oni chcą nas zabić. Mają noże i maczety, lepiej zostańmy w domu – pisze "Belfast Telegraph", który cytuje szefa chuliganów "Psycho Fans".

- Szaleni polscy chuligani piłkarscy planują atak i nawet zabicie fanów z Irlandii Północnej podczas sobotniego meczu w Chorzowie – ostrzega dziennik.

Gazeta Belfast Telegraph publikuje obszerny artykuł, który powstał w Chorzowie. Dziennikarz rozmawia z liderem chuliganów Ruchu Chorzów z „;Psycho Fans”.

Człowiek, którego w tekście nazwano Krzysztof występuje na zdjęciu z maczetą. Gazeta ostrzega, że w Chorzowie irlandzcy fani mogą przeżyć prawdziwe piekło, a niektórzy nie wrócić do kraju.

Polacy chcą ponoć powtórzyć sceny z marca. Wtedy to w Belfaście chuligani znad Wisły po przegranym przez naszych 2:3 meczu, wywołali wielkie zamieszki. Kilkudziesięciu chuliganów zostało zatrzymanych, a 11 policjantów rannych. Parę dni później Irlandczycy w odwecie zaatakowali domy polskich emigrantów. W tej sprawie wypowiadały się nawet rządy obu państw.

Teraz, według szefa „;Psycho Fans” mają za to zapłacić. – Polscy chuligani są zdeterminowani i żądni krwi – pisze gazeta i przytacza wypowiedzi Krzysztofa.

- Wasi fani z Wysp niech lepiej trzymają się z dala od naszego miasta. Zostaną zadźgani, jeśli przyjadą do Chorzowa. Może zostaną zabici – ostrzega. – Jesteśmy „;Psycho Fans” i zna nas cała Polska. Po sobotnim meczu być może pozna nas cała Irlandia Północna – dodaje.

Krzysztof pokazał reporterowi Belfast Telegraph drzewo, na którym wieszane są zdobyczne szaliki i koszulki od kibiców rywali.

- Zabieramy szaliki i koszulki fanom, których pobijemy i potem palimy je na drzewie – śmieje się lider chuliganów. - Tak samo zrobimy z rzeczami fanów w Irlandii Północnej – zapewnia.

Krzysztof podkreśla, że kibice z Chorzowa nienawidzą się z tymi z Katowic, ale w sobotę to nie będzie miało znaczenia.

- Przy okazji tego meczu połączymy się z nimi i będziemy walczyć razem. Wszyscy chuligani, także z Lecha, Wisły staną ramię w ramię. Tak było tylko raz wcześniej, kiedy w 1993 roku Polska grała z Anglią. Pobiliśmy ich na naszych ulicach. To była znakomita robota – przypomina Krzysztof.

Gazeta dalej cytuje szefa „;Psycho Fans”.

- Jesteśmy numer 1 w Polsce i nie mamy lęku. Jeździmy po całym kraju i kiedy walczymy to wygrywamy. Mamy noże, tasaki, maczety. Chcemy zabić Irlandię Północną – dodaje.

Gazeta przypomina, że w walkach między polskimi kibicami w samym kraju zginęło osiem osób, a przed meczem mistrzostw świata z Niemcami aresztowani 150 Polaków. Przypomniana jest także bitwa w Warszawie z 2007 roku, gdy ponad 1300 policjantów musiało doprowadzać miasto do porządku.

Rzecznik prasowy Irlandzkiej Federacji Piłki Nożnej powiedział, że polscy organizatorzy zapewniają spokój.

- Autobusy z fanami będą jechały z Katowic i Berlina. Chcemy, aby wszyscy dotarli bezpiecznie – dodaje selekcjoner Irlandczyków Nigel Worthington.
Eurosport - Krzysztof Srogosz

PS. O kur... normalnie spłakany ze śmiechu jestem tak więc jeśli ktoś się wybiera na mecz POL-IRL PŁN to uważajcie na PF-kę w postaci Krzysia z maczetą hehehehe a myślałem, że nic już nie jest w stanie mnie zaskoczyć dzisiaj a jednak :)

http://www.eurosport.pl/pilka-nozna/el-m-2010/2010/boja-sie-polakow_sto2046986/story.shtml

http://www.belfasttelegraph.co.uk/sunda ... 74102.html
Piłka nożna - Eliminacje MŚ - Europa 31/08/2009 - 10:30 Irlandzkie media: Polacy chcą nas zabić w Chorzowie! Media w Irlandii Północnej są przerażone i ostrzegają swoich kibiców przed przyjazdem do Polski na sobotni mecz eliminacji mistrzostw świata w Chorzowie. – Oni chcą nas zabić. Mają noże i maczety, lepiej zostańmy w domu – pisze "Belfast Telegraph", który cytuje szefa chuliganów "Psycho Fans". - Szaleni polscy chuligani piłkarscy planują atak i nawet zabicie fanów z Irlandii Północnej podczas sobotniego meczu w Chorzowie – ostrzega dziennik. Gazeta Belfast Telegraph publikuje obszerny artykuł, który powstał w Chorzowie. Dziennikarz rozmawia z liderem chuliganów Ruchu Chorzów z „Psycho Fans”. Człowiek, którego w tekście nazwano Krzysztof występuje na zdjęciu z maczetą. Gazeta ostrzega, że w Chorzowie irlandzcy fani mogą przeżyć prawdziwe piekło, a niektórzy nie wrócić do kraju. Polacy chcą ponoć powtórzyć sceny z marca. Wtedy to w Belfaście chuligani znad Wisły po przegranym przez naszych 2:3 meczu, wywołali wielkie zamieszki. Kilkudziesięciu chuliganów zostało zatrzymanych, a 11 policjantów rannych. Parę dni później Irlandczycy w odwecie zaatakowali domy polskich emigrantów. W tej sprawie wypowiadały się nawet rządy obu państw. Teraz, według szefa „Psycho Fans” mają za to zapłacić. – Polscy chuligani są zdeterminowani i żądni krwi – pisze gazeta i przytacza wypowiedzi Krzysztofa. - Wasi fani z Wysp niech lepiej trzymają się z dala od naszego miasta. Zostaną zadźgani, jeśli przyjadą do Chorzowa. Może zostaną zabici – ostrzega. – Jesteśmy „Psycho Fans” i zna nas cała Polska. Po sobotnim meczu być może pozna nas cała Irlandia Północna – dodaje. Krzysztof pokazał reporterowi Belfast Telegraph drzewo, na którym wieszane są zdobyczne szaliki i koszulki od kibiców rywali. - Zabieramy szaliki i koszulki fanom, których pobijemy i potem palimy je na drzewie – śmieje się lider chuliganów. - Tak samo zrobimy z rzeczami fanów w Irlandii Północnej – zapewnia. Krzysztof podkreśla, że kibice z Chorzowa nienawidzą się z tymi z Katowic, ale w sobotę to nie będzie miało znaczenia. - Przy okazji tego meczu połączymy się z nimi i będziemy walczyć razem. Wszyscy chuligani, także z Lecha, Wisły staną ramię w ramię. Tak było tylko raz wcześniej, kiedy w 1993 roku Polska grała z Anglią. Pobiliśmy ich na naszych ulicach. To była znakomita robota – przypomina Krzysztof. Gazeta dalej cytuje szefa „Psycho Fans”. - Jesteśmy numer 1 w Polsce i nie mamy lęku. Jeździmy po całym kraju i kiedy walczymy to wygrywamy. Mamy noże, tasaki, maczety. Chcemy zabić Irlandię Północną – dodaje. Gazeta przypomina, że w walkach między polskimi kibicami w samym kraju zginęło osiem osób, a przed meczem mistrzostw świata z Niemcami aresztowani 150 Polaków. Przypomniana jest także bitwa w Warszawie z 2007 roku, gdy ponad 1300 policjantów musiało doprowadzać miasto do porządku. Rzecznik prasowy Irlandzkiej Federacji Piłki Nożnej powiedział, że polscy organizatorzy zapewniają spokój. - Autobusy z fanami będą jechały z Katowic i Berlina. Chcemy, aby wszyscy dotarli bezpiecznie – dodaje selekcjoner Irlandczyków Nigel Worthington. Eurosport - Krzysztof Srogosz PS. O kur... normalnie spłakany ze śmiechu jestem tak więc jeśli ktoś się wybiera na mecz POL-IRL PŁN to uważajcie na PF-kę w postaci Krzysia z maczetą hehehehe a myślałem, że nic już nie jest w stanie mnie zaskoczyć dzisiaj a jednak :) http://www.eurosport.pl/pilka-nozna/el-m-2010/2010/boja-sie-polakow_sto2046986/story.shtml http://www.belfasttelegraph.co.uk/sunda ... 74102.html
31 sierpnia 2009, 18:27 [cytuj]
co to za brednie, wiem że u nas są różne typy,ale to to jest przesada na maxa:rotfl::rotfl:
co to za brednie, wiem że u nas są różne typy,ale to to jest przesada na maxa:rotfl::rotfl:
Tottenham 'Til I Die
31 sierpnia 2009, 18:39 [cytuj]
A Krzysiu i Wazka G to ta sama osoba? :mysli:
A Krzysiu i Wazka G to ta sama osoba? :mysli:
White Hart Lane was always a place where I felt I belonged
31 sierpnia 2009, 19:48 [cytuj]
ooo Zoolander widzę, że ktoś się zna na rzeczy hehehehe :D:D oni się chyba z jednego łona wykluli
ooo Zoolander widzę, że ktoś się zna na rzeczy hehehehe :D:D oni się chyba z jednego łona wykluli
31 sierpnia 2009, 23:36 [cytuj]
" Zycie ostre jak maczeta..." :rotfl:
" Zycie ostre jak maczeta..." :rotfl:
White Hart Lane was always a place where I felt I belonged
31 sierpnia 2009, 23:39 [cytuj]
a zdejmujesz kominiarkę jak idziesz na robotę?:>:rotfl::rotfl::rotfl:
a zdejmujesz kominiarkę jak idziesz na robotę?:>:rotfl::rotfl::rotfl:
Tottenham 'Til I Die
1  2    >

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 129 Zarejestrowanych użytkowników: 5227 Ostatnio zarejestrowany: Normankeype

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się