Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

<  1  2  
Forum dyskusyjne » Reprezentacje » Polska oczywiscie...
29 października 2009, 13:11 [cytuj]
No, jako, że urodził się on w miejscowości pod Raciborzem, do poważnej kariery startował w raciborskiej Unii, słowem można go nazwać moim krajanem to będę pierwszy:)-Franz Smuda selekcjonerem reprezentacji Polski. Dobrze czy źle? Moim zdaniem ani dobrze ani źle ale i tak najlepiej jak można było. Zmiana selekcjonera to tylko kosmetyczna zmiana ale Smuda daje nadzieję przynajmniej na chwilę. Z tego co mamy to zaden fachura nic nie ukręci, Kuba, Jeleń, Wichniarek oraz Boruc to za mało pewnie nawet dla Hiddinka. A Smuda przynajmniej pogoni towarzychem. Nie możemy mieć porządnej, solidnej, opartej na zdrowych zasadach reprezentacji. To pocieszmy się chwilę chociaż. Że dawno nic Smuda nie wygrał? Nasza repra jest chyba w takim miejscu, że sukcesem bedzie pokazać, że nie jesteśmy bandą frajerów. Myślę, że do czegoś takiego Smuda nadaje się najbardziej. Taki Capello dla ubogich.
No, jako, że urodził się on w miejscowości pod Raciborzem, do poważnej kariery startował w raciborskiej Unii, słowem można go nazwać moim krajanem to będę pierwszy:)-Franz Smuda selekcjonerem reprezentacji Polski. Dobrze czy źle? Moim zdaniem ani dobrze ani źle ale i tak najlepiej jak można było. Zmiana selekcjonera to tylko kosmetyczna zmiana ale Smuda daje nadzieję przynajmniej na chwilę. Z tego co mamy to zaden fachura nic nie ukręci, Kuba, Jeleń, Wichniarek oraz Boruc to za mało pewnie nawet dla Hiddinka. A Smuda przynajmniej pogoni towarzychem. Nie możemy mieć porządnej, solidnej, opartej na zdrowych zasadach reprezentacji. To pocieszmy się chwilę chociaż. Że dawno nic Smuda nie wygrał? Nasza repra jest chyba w takim miejscu, że sukcesem bedzie pokazać, że nie jesteśmy bandą frajerów. Myślę, że do czegoś takiego Smuda nadaje się najbardziej. Taki Capello dla ubogich
29 października 2009, 13:31 [cytuj]
Zawsze sprawdzał sie w codziennej zapier.....lance. Nie wiem jak to się będzie miało w stosunku do selekcji. Z drugiej strony jak dostanie odpowiedni czas przed samymi Euro, to może sporo zdziałac. Nie liczyłbym tylko na to, że bedzie zmienial tych na których postawi. Chyba tylko Magiera w Legii zaliczył come back po tym jak go na poczatku skreslił. generalnie uwazam, ze to decyzja stricte polityczna - PZPN daje na pożarcie tego kogo chce lud, sam ma to głęboko w dupie. Patrząc na to w ten sposób, że jego żołnierze w niego mocno wierzą to to jest szansa. Miedzy nim a Capello różnica jest taka jak między piciem w Szczawnicy a szczaniem w piwnicy :) Ponioslo cie, ale ok w końcu "ziomek".
Zawsze sprawdzał sie w codziennej zapier.....lance. Nie wiem jak to się będzie miało w stosunku do selekcji. Z drugiej strony jak dostanie odpowiedni czas przed samymi Euro, to może sporo zdziałac. Nie liczyłbym tylko na to, że bedzie zmienial tych na których postawi. Chyba tylko Magiera w Legii zaliczył come back po tym jak go na poczatku skreslił. generalnie uwazam, ze to decyzja stricte polityczna - PZPN daje na pożarcie tego kogo chce lud, sam ma to głęboko w dupie. Patrząc na to w ten sposób, że jego żołnierze w niego mocno wierzą to to jest szansa. Miedzy nim a Capello różnica jest taka jak między piciem w Szczawnicy a szczaniem w piwnicy :) Ponioslo cie, ale ok w końcu "ziomek"
Kogucie życie!
<  1  2  

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 92 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się