Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  9  10  11  12  13    >  >>  >|
21 czerwca 2010, 16:00 [cytuj]
Wracając do mundialu - przed chwilą Korea Północna przegrała z Portugalią 0:7. W pewnym momencie zacząłem się zastanawiać, jak tamtejsze władze zareagują na taki rezultat...
Wracając do mundialu - przed chwilą Korea Północna przegrała z Portugalią 0:7. W pewnym momencie zacząłem się zastanawiać, jak tamtejsze władze zareagują na taki rezultat
21 czerwca 2010, 16:12 [cytuj]
MARCUS powiedział/a:
No to Marcinie sprawdź najpierw co to jest taktyka. Nie ma nic wspólnego, z personaliami.


Też o tym myślałem. Ale doszedłem w końcu do wniosku, że odpowiedni dobór ludzi do określonych zadań to również taktyka. Słownikowa definicja też w sumie takiemu rozumieniu nie przeczy.
Też o tym myślałem. Ale doszedłem w końcu do wniosku, że odpowiedni dobór ludzi do określonych zadań to również taktyka. Słownikowa definicja też w sumie takiemu rozumieniu nie przeczy
21 czerwca 2010, 17:32 [cytuj]
mosaj powiedział/a:
Wracając do mundialu - przed chwilą Korea Północna przegrała z Portugalią 0:7. W pewnym momencie zacząłem się zastanawiać, jak tamtejsze władze zareagują na taki rezultat


Też się o to martwiłem, bo to nie jest zabawne. Dla nas to tylko sport, ale dla nich to poważna sprawa. Nie wiadomo co odwali temu psychopacie. Mieli pecha że trafili na tak trudną grupę, bo wcale nie grali tak tragicznie.
Też się o to martwiłem, bo to nie jest zabawne. Dla nas to tylko sport, ale dla nich to poważna sprawa. Nie wiadomo co odwali temu psychopacie. Mieli pecha że trafili na tak trudną grupę, bo wcale nie grali tak tragicznie
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
21 czerwca 2010, 19:01 [cytuj]
Varba, ale ja nie nazwałem HR upośledzonym. Chodziło mi jedynie o pokazanie różnic, to było wyraźnie zaznczone i odcinałem się od dosłownnego interpretowania tego porównania. Tylko metafora. Nic dosłownego. Mimo, że było to z przymruzeniem oka, to okazało się że i tak przesadzone, nie przeczę. Trochę funkcjonuje to już własnym życie. Pewnie bez aktywnego udziału promotora Ginoli :luzik: by gdzieś tam zdechło.
Varba, ale ja nie nazwałem HR upośledzonym. Chodziło mi jedynie o pokazanie różnic, to było wyraźnie zaznczone i odcinałem się od dosłownnego interpretowania tego porównania. Tylko metafora. Nic dosłownego. Mimo, że było to z przymruzeniem oka, to okazało się że i tak przesadzone, nie przeczę. Trochę funkcjonuje to już własnym życie. Pewnie bez aktywnego udziału promotora Ginoli :luzik: by gdzieś tam zdechło
Kogucie życie!
21 czerwca 2010, 19:45 [cytuj]
Szkoda ich, ale chciałbym widziec mine tego Kima czy jak on sie tam nazywa po tym meczu. Ciekawe co powie swoim poddanym. Gorzej nie mogli trafić z pokazaniem właśnie tego meczu w ich TV. Pewnie powie, że Portugalia co 4 lata zdobywa mistrza i przechodzi kolejnych rywali po 23-0:rotfl::rotfl::rotfl:
Szkoda ich, ale chciałbym widziec mine tego Kima czy jak on sie tam nazywa po tym meczu. Ciekawe co powie swoim poddanym. Gorzej nie mogli trafić z pokazaniem właśnie tego meczu w ich TV. Pewnie powie, że Portugalia co 4 lata zdobywa mistrza i przechodzi kolejnych rywali po 23-0:rotfl::rotfl::rotfl:
22 czerwca 2010, 08:59 [cytuj]
Może lepiej niech zawodnicy koreańscy wszyscy spylą po, a może nawet przed ostatnim meczem. W sumie z tą Koreą to najbardziej co mnie śmieszy to Szpakowski ze swoim Kim Kum Drugi.
Może lepiej niech zawodnicy koreańscy wszyscy spylą po, a może nawet przed ostatnim meczem. W sumie z tą Koreą to najbardziej co mnie śmieszy to Szpakowski ze swoim Kim Kum Drugi
Well, stone me! We've had cocaine, bribery and Arsenal scoring two goals at home. But just when you thought there were truly no surprises left in football, Vinnie Jones turns out to be an international player!
22 czerwca 2010, 11:17 [cytuj]
hmmm,przed chwilą czytałem artykuł o stadionie im. Petera Mokaby... zarzuca mu sie,że ponosi pośrednią odpowiedzialność za zabicie ponad 3000 białych farmerów na początku lat 90-tych:| Obarcza się go także winą zlekceważenia zagrożenia HIV-u (obecnie w RPA jest ponad 5,7mln chorych na HIV)
hmmm,przed chwilą czytałem artykuł o stadionie im. Petera Mokaby... zarzuca mu sie,że ponosi pośrednią odpowiedzialność za zabicie ponad 3000 białych farmerów na początku lat 90-tych:| Obarcza się go także winą zlekceważenia zagrożenia HIV-u (obecnie w RPA jest ponad 5,7mln chorych na HIV)
I need a get. What!? Without a get I'm an aguna! You're what!?!?
22 czerwca 2010, 11:35 [cytuj]
Stadion zabił 3000 ludzi:D ;)

pedrosa powiedział/a:
Szkoda ich, ale chciałbym widziec mine tego Kima czy jak on sie tam nazywa po tym meczu. Ciekawe co powie swoim poddanym. Gorzej nie mogli trafić z pokazaniem właśnie tego meczu w ich TV. Pewnie powie, że Portugalia co 4 lata zdobywa mistrza i przechodzi kolejnych rywali po 23-0:rotfl::rotfl::rotfl:


Nie no, wmówi poddanym, że wcześniej pojechali Brazylię 208-2 (te dwa gole to tak, żeby realistycznie było), piłkarze WKS przed meczem z Wielką Koreą narobili w gacie, uciekli i ukryli się w buszu. A Portugalczykom Koreańczycy okazali serce, łaskę, której nauczył ich Ukochany Ojciec Narodu-bo gdyby nie dali postrzelać Portugalczykom, to ci po powrocie na zgniły, imperialistyczny zachód trafiliby do obozu zagłady. Tam w końcu nie mają Wielkiego Lidera...:bezradny:
Nie no, wmówi poddanym, że wcześniej pojechali Brazylię 208-2 (te dwa gole to tak, żeby realistycznie było), piłkarze WKS przed meczem z Wielką Koreą narobili w gacie, uciekli i ukryli się w buszu. A Portugalczykom Koreańczycy okazali serce, łaskę, której nauczył ich Ukochany Ojciec Narodu-bo gdyby nie dali postrzelać Portugalczykom, to ci po powrocie na zgniły, imperialistyczny zachód trafiliby do obozu zagłady. Tam w końcu nie mają Wielkiego Lidera...:bezradny:
23 czerwca 2010, 16:22 [cytuj]
Defoe :)
Defoe :)
Come On You Spurs !
23 czerwca 2010, 22:28 [cytuj]
No to już po Anglii :glupek:
No to już po Anglii :glupek:
The boys from Tottenham, The boys from Tottenham, The boys from White Hart Lane!
23 czerwca 2010, 22:37 [cytuj]
Ale przegrają niewątpliwie w dramatycznych okoliczościach, może nawet po karnych:szok:
Ale przegrają niewątpliwie w dramatycznych okoliczościach, może nawet po karnych:szok:
23 czerwca 2010, 23:09 [cytuj]
Aaaa wreszcie na horyzoncie mecz dla ktorego warto żyć !! Anglia-Niemcy w niedzielę 27 czerwca o 16:00. Jak na razie ze znanych już par 1/8 finału ten mecz będzie najbardziej gorący. Pozostałe mecze (te aktualnie wiadome) uwazam za takie se. Zycze wygranej USA z Ghaną, nie wiem o co chodzi z tymi zasranymi sędziami, juz drugiego gola Amerykanom nie uznali, moze by tak porzucić pieprzoną politykę ze USA jest be i patrzec w koncu na sport sensu stricto? Nie dziwie sie L.Donovan'owi ze tlumil placz podczas krotkiej rozmowy po meczu z Algierią (lin http://vodpod.com/watch/3890336-landon-donovan-post-match-interview-after-algeria ), dzisiaj drugi sędzia po bambusie z Mali probowal zniszczyć zwycięstwo Amerykanom. Charakter tej druzyny mnie powala, kurwa uwielbiam ich :kotek:

Anglicy do meczów z Niemcami podchodza zawsze emocjonalnie (zupełnie jak my do meczów z Anglią) i ciągle łażą im po głowie słowa G.Lineker'a. Tytuł The Sun: It's Germ Warfare hehehehe //Gmoch Mode On
Czy Anglia jest w stanie wygrać z Niemcami? Mysle ze tak, to bedzie cios za cios wg mnie i dzisiejszy mecz pozwolil wreszcie Anglikom sie odblokowac, chociaz slowo "odblokowac" to nie za dobre slowo, Anglia przeważała i rządziła na boisku a gra Milnera wprawiała mnie w orgazmiatryczne drgawki z zadowolenia. I to ofiarne padniecie na glebe Terry'ego przy niemal 100% sytuacji dla Sloweńców, kurwa tak wlasnie sie walczy, koleś pokazał, ze ok przelecial laske kumpla, ma problemy, ale jest twardy jak skala i calkowita absolutna gra dla druzyny. Jakbym byl jakims żółtodziobem w ekipie Anglii to bym za Terry'm buty nosił i recznikiem mu pot z czółka wycierał (ta akcja jak doskonale wyczaił Słoweńca i wybił piłkę w polu karnym mmmmmmm). Mam nadzieje ze w PL jak bedziemy grac z Chelsea to sie nie bedzie tak rzucał albo go przynajmniej ktorys z naszych go przytrzyma za szyje.

PS. Troche nawalony jestem jak to pisze, ale to byl dobry dzien jesli chodzi o mecze wiec troche to uczciłem.
Aaaa wreszcie na horyzoncie mecz dla ktorego warto żyć !! Anglia-Niemcy w niedzielę 27 czerwca o 16:00. Jak na razie ze znanych już par 1/8 finału ten mecz będzie najbardziej gorący. Pozostałe mecze (te aktualnie wiadome) uwazam za takie se. Zycze wygranej USA z Ghaną, nie wiem o co chodzi z tymi zasranymi sędziami, juz drugiego gola Amerykanom nie uznali, moze by tak porzucić pieprzoną politykę ze USA jest be i patrzec w koncu na sport sensu stricto? Nie dziwie sie L.Donovan'owi ze tlumil placz podczas krotkiej rozmowy po meczu z Algierią (link http://vodpod.com/watch/3890336-landon-donovan-post-match-interview-after-algeria ), dzisiaj drugi sędzia po bambusie z Mali probowal zniszczyć zwycięstwo Amerykanom. Charakter tej druzyny mnie powala, kurwa uwielbiam ich :kotek: Anglicy do meczów z Niemcami podchodza zawsze emocjonalnie (zupełnie jak my do meczów z Anglią) i ciągle łażą im po głowie słowa G.Lineker'a. Tytuł The Sun: It's Germ Warfare hehehehe //Gmoch Mode On Czy Anglia jest w stanie wygrać z Niemcami? Mysle ze tak, to bedzie cios za cios wg mnie i dzisiejszy mecz pozwolil wreszcie Anglikom sie odblokowac, chociaz slowo "odblokowac" to nie za dobre slowo, Anglia przeważała i rządziła na boisku a gra Milnera wprawiała mnie w orgazmiatryczne drgawki z zadowolenia. I to ofiarne padniecie na glebe Terry'ego przy niemal 100% sytuacji dla Sloweńców, kurwa tak wlasnie sie walczy, koleś pokazał, ze ok przelecial laske kumpla, ma problemy, ale jest twardy jak skala i calkowita absolutna gra dla druzyny. Jakbym byl jakims żółtodziobem w ekipie Anglii to bym za Terry'm buty nosił i recznikiem mu pot z czółka wycierał (ta akcja jak doskonale wyczaił Słoweńca i wybił piłkę w polu karnym mmmmmmm). Mam nadzieje ze w PL jak bedziemy grac z Chelsea to sie nie bedzie tak rzucał albo go przynajmniej ktorys z naszych go przytrzyma za szyje. PS. Troche nawalony jestem jak to pisze, ale to byl dobry dzien jesli chodzi o mecze wiec troche to uczciłem
"Potrzebujemy dużego, brzydkiego obrońcy. Taki poradziłby sobie w akcji przy pierwszym golu. Usunąłby piłkę, napastnika i trzy pierwsze rzędy trybun" - Ian Holloway, menedżer Blackpool
23 czerwca 2010, 23:37 [cytuj]
Co ty, ja się nie mogę doczekać meczu Argentyna - Meksyk. To będzie prawdziwy pokaz pięknej gry. Oba zespoły zdecydowanie przedkładające ofensywę nad defensywę, takie mecze się ogląda;)
Co ty, ja się nie mogę doczekać meczu Argentyna - Meksyk. To będzie prawdziwy pokaz pięknej gry. Oba zespoły zdecydowanie przedkładające ofensywę nad defensywę, takie mecze się ogląda;)
In a world full of Uniteds, Citys and Rovers, there is only One Hotspur!!!
24 czerwca 2010, 00:15 [cytuj]
Anglicy spkojnie powinni pokonac Niemcow, z prostej przyczyny, Podolski, Muller czy Cacau sa dobzi na jakichs Neillow, Paintsilow czy Emertonow ale nie Terrego lub Cole'a, angolom bedzie sie latwiej gralo, bo wreszcie bedzie dialog, gorzej ze w 1/4 wpadna na Argentyne, chial Leo Wayne'a to go bedzie mial.:D
Anglicy spkojnie powinni pokonac Niemcow, z prostej przyczyny, Podolski, Muller czy Cacau sa dobzi na jakichs Neillow, Paintsilow czy Emertonow ale nie Terrego lub Cole'a, angolom bedzie sie latwiej gralo, bo wreszcie bedzie dialog, gorzej ze w 1/4 wpadna na Argentyne, chial Leo Wayne'a to go bedzie mial.:D
24 czerwca 2010, 09:01 [cytuj]
wracając jeszcze do Anglii, prasy, atmosfery itd. Co by nie mówić to Angole mają też trochę zdrowego podejścia do sprawy. Oto kilka śmiechostek:
"I can't believe we only managed a draw against a shit team we should easily have beaten.

I'm ashamed to call myself Algerian."

"If you're watching on Sky+ press pause and wait a second before pressing play. Being a second or two behind the live play will give you that authentic Emile Heskey viewpoint."

" Osama Bin Laden has appeared in his latest video claiming the England football team are shit.
British intelligence said, ' This doesn't prove he's still alive. The video could have been made anytime in past 40 yrs.'"

"I asked Fabio Capello if he thought England would go 4-4-2 today. He said "No, I think we will go 7-4-7, it's bigger and offers more leg room."

Wszystkie zaczerpnięte z blogu Harryego Hotspura
wracając jeszcze do Anglii, prasy, atmosfery itd. Co by nie mówić to Angole mają też trochę zdrowego podejścia do sprawy. Oto kilka śmiechostek: "I can't believe we only managed a draw against a shit team we should easily have beaten. I'm ashamed to call myself Algerian." "If you're watching on Sky+ press pause and wait a second before pressing play. Being a second or two behind the live play will give you that authentic Emile Heskey viewpoint." " Osama Bin Laden has appeared in his latest video claiming the England football team are shit. British intelligence said, ' This doesn't prove he's still alive. The video could have been made anytime in past 40 yrs.'" "I asked Fabio Capello if he thought England would go 4-4-2 today. He said "No, I think we will go 7-4-7, it's bigger and offers more leg room." Wszystkie zaczerpnięte z blogu Harryego Hotspura
Well, stone me! We've had cocaine, bribery and Arsenal scoring two goals at home. But just when you thought there were truly no surprises left in football, Vinnie Jones turns out to be an international player!
24 czerwca 2010, 11:10 [cytuj]
Nie wiem czy ja dobrze kojarzę, ale ty Didier to chyba często komentujesz w stanie upojenia?? Chociaż nie zawsze się do tego przyzjanesz. :P;P
Nie wiem czy ja dobrze kojarzę, ale ty Didier to chyba często komentujesz w stanie upojenia?? Chociaż nie zawsze się do tego przyzjanesz. :P;P
Kogucie życie!
24 czerwca 2010, 11:17 [cytuj]
adipetre powiedział/a:
Anglicy spkojnie powinni pokonac Niemcow, z prostej przyczyny, Podolski, Muller czy Cacau sa dobzi na jakichs Neillow, Paintsilow czy Emertonow ale nie Terrego lub Cole'a, angolom bedzie sie latwiej gralo, bo wreszcie bedzie dialog, gorzej ze w 1/4 wpadna na Argentyne, chial Leo Wayne'a to go bedzie mial.:D

O właśnie, to jest taka typowa Angolska napinka, tu w wykonaniu Polaka;) "Spokojnie"?! Spokojnie to nie umieli sklepać Algierii i USA, a taki Podolski zdążył już w swojej karierze ograć pół świata. I, oprócz Rooneya (z całym szacunkiem dla Defoe i Croucha), w czym angielski atak jest lepszy od niemieckiego? Że częściej o nich piszą w gazetach?! Pomijając już to, że Niemcy mają wreszcie w zespole kogoś, kogo nie mieli od czasów Klinsiegi czy Bierhoffa - Mesuta Ozila, czyli gościa potrafiącego w pojedynkę wygrać mecz. Bo wielbiony tu niedawno w jakimś temacie Ballack moim zdaniem nigdy takim zawodnikiem nie był.
O właśnie, to jest taka typowa Angolska napinka, tu w wykonaniu Polaka;) "Spokojnie"?! Spokojnie to nie umieli sklepać Algierii i USA, a taki Podolski zdążył już w swojej karierze ograć pół świata. I, oprócz Rooneya (z całym szacunkiem dla Defoe i Croucha), w czym angielski atak jest lepszy od niemieckiego? Że częściej o nich piszą w gazetach?! Pomijając już to, że Niemcy mają wreszcie w zespole kogoś, kogo nie mieli od czasów Klinsiegi czy Bierhoffa - Mesuta Ozila, czyli gościa potrafiącego w pojedynkę wygrać mecz. Bo wielbiony tu niedawno w jakimś temacie Ballack moim zdaniem nigdy takim zawodnikiem nie był
In a world full of Uniteds, Citys and Rovers, there is only One Hotspur!!!
24 czerwca 2010, 12:38 [cytuj]
Widzialem mecz Anglikow z Niemcami w Berlinie ( byl nei tak dawno), angole w rezerwowym skladzie byli o klase lepsi niz grajacy pierwszym skladem niemcy. Troche od tego czasu sie zmienilo, ale dla mnie nadal lepsi sa Anglicy, a co do tych napastnikow to Defoe napewno nie jest gorszy od Cacau czy Klose, wydaje mi sie ze niemcy zaplaca frycowe, badsuber, muller, ozil, khedira - dla nich wszystkich to pierwsza taka impreza w zyciu. A jak jeszcze Niemcom wypadnie schweinsteiger, to juz w ogole beda bez szans, bo ten pilkarz daje tej druzynie nie mniej niz oezil.
Widzialem mecz Anglikow z Niemcami w Berlinie ( byl nei tak dawno), angole w rezerwowym skladzie byli o klase lepsi niz grajacy pierwszym skladem niemcy. Troche od tego czasu sie zmienilo, ale dla mnie nadal lepsi sa Anglicy, a co do tych napastnikow to Defoe napewno nie jest gorszy od Cacau czy Klose, wydaje mi sie ze niemcy zaplaca frycowe, badsuber, muller, ozil, khedira - dla nich wszystkich to pierwsza taka impreza w zyciu. A jak jeszcze Niemcom wypadnie schweinsteiger, to juz w ogole beda bez szans, bo ten pilkarz daje tej druzynie nie mniej niz oezil
24 czerwca 2010, 13:22 [cytuj]
zgodzilbym sie z wami ale widac ze Leow to niezly trener, ktory uczy sie na bledach. Wpuszczenie Boatenga na lewa za Badstubera bylo bardzo dobre.
Wraca im Klose i ogólnie bym nie przesądzał wyniku, jak dla mnie graja jednak lepiej niz Anglicy w tym turnieju a jedna jaskolka Defoe o niczym nie swiadczy
zgodzilbym sie z wami ale widac ze Leow to niezly trener, ktory uczy sie na bledach. Wpuszczenie Boatenga na lewa za Badstubera bylo bardzo dobre. Wraca im Klose i ogólnie bym nie przesądzał wyniku, jak dla mnie graja jednak lepiej niz Anglicy w tym turnieju a jedna jaskolka Defoe o niczym nie swiadczy
http://wilczki.tumblr.com/
|<  <<  <  9  10  11  12  13    >  >>  >|

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 115 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się