Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  10  11  12  13  14    >  >>  >|
24 czerwca 2010, 14:32 [cytuj]
O Włochów nie ma co się martwić na pewno wykręcą jakiś wałek i przejdą dalej.
O Włochów nie ma co się martwić na pewno wykręcą jakiś wałek i przejdą dalej
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
24 czerwca 2010, 14:36 [cytuj]
Ja już czekam na jutrzejszy mecz Chile - Hiszpania. To będzie pokaz pięknej gry. Prawdopodobnie dojdzie do sytuacji, że w tej grupie 3 ekipy po 6 pkt będą miały, co zwiastuje nam być może grad bramek. Generalnie liczę, że Hiszpanie odpadną.

2 pozycja Anglików pięknie utorowała Urugwajczykom drogę do półfinału. Najpierw Korea, a potem USA lub Ghana. No chyba, że sprawdzi się to, co kiedyś wyliczył amerykański komputer, że USA w 2010 zostanie mistrzem świata. :D

Generalnie Południowcy z Ameryki mają chyba we krwi Mundiale rozgrywane poza Europą
Ja już czekam na jutrzejszy mecz Chile - Hiszpania. To będzie pokaz pięknej gry. Prawdopodobnie dojdzie do sytuacji, że w tej grupie 3 ekipy po 6 pkt będą miały, co zwiastuje nam być może grad bramek. Generalnie liczę, że Hiszpanie odpadną. 2 pozycja Anglików pięknie utorowała Urugwajczykom drogę do półfinału. Najpierw Korea, a potem USA lub Ghana. No chyba, że sprawdzi się to, co kiedyś wyliczył amerykański komputer, że USA w 2010 zostanie mistrzem świata. :D Generalnie Południowcy z Ameryki mają chyba we krwi Mundiale rozgrywane poza Europą
Come on you Spurs!! // Wir sind der zwölfte Mann und steh'n zu dir - Bayer 04
24 czerwca 2010, 14:44 [cytuj]
Ja czytałem o komputerze hehe.

Generalnie widać, ze Amerykanie są fantastycznie przygotowani pod względem fizycznym. Słoweńców zabiegali na śmierć w drugiej połowie, wczoraj bramka w doliczonym czasie gry. To może być ich sporą przewagą w fazie play-off, gdzie być może będą potrzebne dogrywki.

Na razie jednak zawodzą ich napastnicy i jeśli to się nie zmieni, to typuję Urugwaj. Chyba, że Ghana sprawi niespodziankę. Za nimi będą kibice z całej Afryki (czyt. z RPA). Mam nadzieję, że do kibicowania nie dołączą się sędziowie.
Ja czytałem o komputerze hehe. Generalnie widać, ze Amerykanie są fantastycznie przygotowani pod względem fizycznym. Słoweńców zabiegali na śmierć w drugiej połowie, wczoraj bramka w doliczonym czasie gry. To może być ich sporą przewagą w fazie play-off, gdzie być może będą potrzebne dogrywki. Na razie jednak zawodzą ich napastnicy i jeśli to się nie zmieni, to typuję Urugwaj. Chyba, że Ghana sprawi niespodziankę. Za nimi będą kibice z całej Afryki (czyt. z RPA). Mam nadzieję, że do kibicowania nie dołączą się sędziowie
Come on you Spurs!! // Wir sind der zwölfte Mann und steh'n zu dir - Bayer 04
24 czerwca 2010, 14:52 [cytuj]
ginola powiedział/a:
O właśnie, to jest taka typowa Angolska napinka, tu w wykonaniu Polaka;) "Spokojnie"?! Spokojnie to nie umieli sklepać Algierii i USA, a taki Podolski zdążył już w swojej karierze ograć pół świata. I, oprócz Rooneya (z całym szacunkiem dla Defoe i Croucha), w czym angielski atak jest lepszy od niemieckiego? Że częściej o nich piszą w gazetach?! Pomijając już to, że Niemcy mają wreszcie w zespole kogoś, kogo nie mieli od czasów Klinsiegi czy Bierhoffa - Mesuta Ozila, czyli gościa potrafiącego w pojedynkę wygrać mecz. Bo wielbiony tu niedawno w jakimś temacie Ballack moim zdaniem nigdy takim zawodnikiem nie był



Jak to jest typowa "angloska" (nadal mówimy o Anglii czy juz o Angolii?) to co w takim razie robi Beckenbauer!? Cały czas wygłasza jakieś chamskie komentarze. Ale tak napinka Ci nie przeszkadza, bo akurat on ubliża Anglikom. Masz rację ten Turek wygląda dobrze na tle tych słabych Niemców.
Jak to jest typowa "angloska" (nadal mówimy o Anglii czy juz o Angolii?) to co w takim razie robi Beckenbauer!? Cały czas wygłasza jakieś chamskie komentarze. Ale tak napinka Ci nie przeszkadza, bo akurat on ubliża Anglikom. Masz rację ten Turek wygląda dobrze na tle tych słabych Niemców
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
24 czerwca 2010, 15:14 [cytuj]
varba powiedział/a:
Jak to jest typowa "angloska" (nadal mówimy o Anglii czy juz o Angolii?) to co w takim razie robi Beckenbauer!? Cały czas wygłasza jakieś chamskie komentarze. Ale tak napinka Ci nie przeszkadza, bo akurat on ubliża Anglikom. Masz rację ten Turek wygląda dobrze na tle tych słabych Niemców

Ale ja nie komentuję Beckenbauera bo to taki niemiecki Tomaszewski. Poza tym on nie pisze na Spursmanii, a adipetre tak, nie wiem czy zauważyłeś???
Co do Ozila - z jednej strony się zgadzam, z drugiej patrząc na prawdopodobny skład Anglii z Niemcami James, Johnson, A.Cole, Lennon i Defoe także nie wyglądają ani na potomków Normanów, ani Anglów, ani Sasów;)
Ale ja nie komentuję Beckenbauera bo to taki niemiecki Tomaszewski. Poza tym on nie pisze na Spursmanii, a adipetre tak, nie wiem czy zauważyłeś??? Co do Ozila - z jednej strony się zgadzam, z drugiej patrząc na prawdopodobny skład Anglii z Niemcami James, Johnson, A.Cole, Lennon i Defoe także nie wyglądają ani na potomków Normanów, ani Anglów, ani Sasów;)
In a world full of Uniteds, Citys and Rovers, there is only One Hotspur!!!
24 czerwca 2010, 16:28 [cytuj]
Słowacy zasłużenie prowadzą z Włochami w pierwszej połowie meczu. Strzelcem gola Vittek!
Słowacy zasłużenie prowadzą z Włochami w pierwszej połowie meczu. Strzelcem gola Vittek!
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
24 czerwca 2010, 17:12 [cytuj]
Cannavaro już zaczyna teatrzyk, bo mecz nie wychodzi! :D
Cannavaro już zaczyna teatrzyk, bo mecz nie wychodzi! :D
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
24 czerwca 2010, 17:33 [cytuj]
Vittek strzela drugiego gola dla Słowacji i Włosi mają 3 bramki do strzelania w 16 minut, albo jadą do domu!:D
Vittek strzela drugiego gola dla Słowacji i Włosi mają 3 bramki do strzelania w 16 minut, albo jadą do domu!:D
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
24 czerwca 2010, 18:00 [cytuj]
Ciao ciao Italia!!! Teraz rozumiem prawdziwe znaczenie tej piosenki. Brawo Słowacja, zasłużenie awansuję do 1/8! Ach Ci silni Włosi pokazali Anglikom jak gra się w piłkę! :rotfl:
Ciao ciao Italia!!! Teraz rozumiem prawdziwe znaczenie tej piosenki. Brawo Słowacja, zasłużenie awansuję do 1/8! Ach Ci silni Włosi pokazali Anglikom jak gra się w piłkę! :rotfl:
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
24 czerwca 2010, 18:16 [cytuj]
Jestem tak samo szczęśliwy jak 5 maja. HURRRRRRRRRRRRRRRRRAAAAAAAAAAAAAAAAAA:hejka::ok::X:
Jestem tak samo szczęśliwy jak 5 maja. HURRRRRRRRRRRRRRRRRAAAAAAAAAAAAAAAAAA:hejka::ok::X:
24 czerwca 2010, 18:30 [cytuj]
Oglądałem tylko drugą połowę ale chyba muszę się podpisać pod komentarzem mojej młodszej siostry. Jak usłyszała nazwisko Simone Pepe, to stwierdziła, że i owszem, nawet podobny do Pepe pana Dziobaka. Chyba miała rację, bo większość Włochów wyglądała mniej więcej tak:[UR=[/URL]" target="_blank">http://img707.imageshack.us/i/pepei.jpg/]http://img707.imageshack.us/img707/453/pepei.jpg[/URL]

Uploaded with [UR=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Oglądałem tylko drugą połowę ale chyba muszę się podpisać pod komentarzem mojej młodszej siostry. Jak usłyszała nazwisko Simone Pepe, to stwierdziła, że i owszem, nawet podobny do Pepe pana Dziobaka. Chyba miała rację, bo większość Włochów wyglądała mniej więcej tak:[URL=http://img707.imageshack.us/i/pepei.jpg/][IMG]http://img707.imageshack.us/img707/453/pepei.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
24 czerwca 2010, 18:58 [cytuj]
Aż zacytuję kapitana Stopczyka - "Nie wierzę". Prawda jest taka, że Włosi zaprezentowali najlepszy futbol ze wszystkich zespołów na tym mundialu... w ostatnich 15. minutach. Wcześniej żal było patrzeć. Brawo dla Słowacji, chciałbym jej kibicować, ale teraz zagra z moją drugą ulubioną Holandią. A w meczu zapunktowało to co pisałem już wcześniej - brak kreatywnych zawodników w ofensywie plus słabiutki Cannavaro, który na tym turnieju zawalił 4 z 5 straconych przez Italię bramek.
@Paweł - z tym De Rossim bym nie przesadzał. Dziś także moim zdaniem był najgorszy na boisku (spóźniłem się na mecz 10 minut i nie znałem składów, coś koło 65. pytałem kumpli czy De Rossi gra bo coś go nie widzę:D:D:D). Ale piłkarzy nie ocenia się po jednym, dwóch, a nawet pięciu meczach.
@Varba - masz satysfakcję, rozumiem. Bądź jednak łaskaw pokazać choć jeden cytat kogokolwiek kto napisał coś choć trochę podobnego do tego co ty "Ach Ci silni Włosi pokazali Anglikom jak gra się w piłkę!". Byłbyś łaskaw, czy jak zwykle manipulujemy???
Aż zacytuję kapitana Stopczyka - "Nie wierzę". Prawda jest taka, że Włosi zaprezentowali najlepszy futbol ze wszystkich zespołów na tym mundialu... w ostatnich 15. minutach. Wcześniej żal było patrzeć. Brawo dla Słowacji, chciałbym jej kibicować, ale teraz zagra z moją drugą ulubioną Holandią. A w meczu zapunktowało to co pisałem już wcześniej - brak kreatywnych zawodników w ofensywie plus słabiutki Cannavaro, który na tym turnieju zawalił 4 z 5 straconych przez Italię bramek. @Paweł - z tym De Rossim bym nie przesadzał. Dziś także moim zdaniem był najgorszy na boisku (spóźniłem się na mecz 10 minut i nie znałem składów, coś koło 65. pytałem kumpli czy De Rossi gra bo coś go nie widzę:D:D:D). Ale piłkarzy nie ocenia się po jednym, dwóch, a nawet pięciu meczach. @Varba - masz satysfakcję, rozumiem. Bądź jednak łaskaw pokazać choć jeden cytat kogokolwiek kto napisał coś choć trochę podobnego do tego co ty "Ach Ci silni Włosi pokazali Anglikom jak gra się w piłkę!". Byłbyś łaskaw, czy jak zwykle manipulujemy???
In a world full of Uniteds, Citys and Rovers, there is only One Hotspur!!!
24 czerwca 2010, 19:41 [cytuj]
Ja powiem szczerze największy żal mam do , jednak Lippiego. Sorry, ale takie granie nie przystoi. Nawalających w najważniejszym momencie Włochów, ciężko mi sobie przypomnieć. Wszystko było rozproszone po całym boisku, zero presingu, archiwalnie to wyglądało. Jeden walczący wysoki napadzior, zawsze po dwóch na bokach i Italia leży. Powiem szczerze, że nawet jak trafili na 2:2, bo spalonego nei było, to się zastanawiałem tak naprawdę co to da? Z czym do ludzi? Dla mnie największą pomyłką był bramkarz. Nie wiem po czym wnosiłeś Ginola, że jest niezły? Nie wiem. Dla mnie pierwsza bramka to , może nie cała wina, ale z 50% jest jego. Refleks zerowy. A trzecia..... To nawet ja wiem, że do takich rzeczy się wyskakuje, a nie próbuje zgasić z łapami przed sobą! Bardzo duży błąd. To, że piłka tak wjechała w pole karne, to już to co wcześńiej pisałem rozjechaniu całej drużyny po całej trawie.
Ja powiem szczerze największy żal mam do , jednak Lippiego. Sorry, ale takie granie nie przystoi. Nawalających w najważniejszym momencie Włochów, ciężko mi sobie przypomnieć. Wszystko było rozproszone po całym boisku, zero presingu, archiwalnie to wyglądało. Jeden walczący wysoki napadzior, zawsze po dwóch na bokach i Italia leży. Powiem szczerze, że nawet jak trafili na 2:2, bo spalonego nei było, to się zastanawiałem tak naprawdę co to da? Z czym do ludzi? Dla mnie największą pomyłką był bramkarz. Nie wiem po czym wnosiłeś Ginola, że jest niezły? Nie wiem. Dla mnie pierwsza bramka to , może nie cała wina, ale z 50% jest jego. Refleks zerowy. A trzecia..... To nawet ja wiem, że do takich rzeczy się wyskakuje, a nie próbuje zgasić z łapami przed sobą! Bardzo duży błąd. To, że piłka tak wjechała w pole karne, to już to co wcześńiej pisałem rozjechaniu całej drużyny po całej trawie
Kogucie życie!
24 czerwca 2010, 20:25 [cytuj]
Wychodzi, że następni w kolejce Niemcy, ale oni rzadko schodzą poniżej pewnego poziomu, w przeciwieństwie do Włoch i Francji. Ci jak grają piach to na całego. No, ostatnie 15 minut Włosi się starali, dzięki czemu było bardzo emocjonująco.

Miałem dziś trochę do czynienia z typowym polskim buractwem: Włosi niech odpadną, bo makaroniarze (to kurna mu kim jesteśmy: bigosiarze? kiełbasiarze?), Francuzom dobrze tak (bo tak), Holendrów nie lubię, bo małżeństwa homoseksualne dozwolone, Niemcy, wiadomo "nie dla mnie przyjaźń polsko-niemiecka...,Afryka, no jakże to tak, toż czarni. Kurna co kraj to taki typowy polski burak ma jakieś "ale". Pewnie nosa poza Kraków nie wychylił, świata poza Małopolską nie widział, ale ogląda tvp i wszystko wie.
Wychodzi, że następni w kolejce Niemcy, ale oni rzadko schodzą poniżej pewnego poziomu, w przeciwieństwie do Włoch i Francji. Ci jak grają piach to na całego. No, ostatnie 15 minut Włosi się starali, dzięki czemu było bardzo emocjonująco. Miałem dziś trochę do czynienia z typowym polskim buractwem: Włosi niech odpadną, bo makaroniarze (to kurna mu kim jesteśmy: bigosiarze? kiełbasiarze?), Francuzom dobrze tak (bo tak), Holendrów nie lubię, bo małżeństwa homoseksualne dozwolone, Niemcy, wiadomo "nie dla mnie przyjaźń polsko-niemiecka...,Afryka, no jakże to tak, toż czarni. Kurna co kraj to taki typowy polski burak ma jakieś "ale". Pewnie nosa poza Kraków nie wychylił, świata poza Małopolską nie widział, ale ogląda tvp i wszystko wie
Well, stone me! We've had cocaine, bribery and Arsenal scoring two goals at home. But just when you thought there were truly no surprises left in football, Vinnie Jones turns out to be an international player!
24 czerwca 2010, 22:03 [cytuj]
Nie bój się Aapa, gdyby Brazylia lub Argentyna były bliżej to też by było, ze brudasy i kurduple. Łatwo się leczy własne kompleksy. Ciekawe czy wie, w którą rękę nóż , a gdzie widelec? Zawsze może powiedzieć:lubiałem jak kwiaty pachły, ale ja poszłem, jebłem i wyszłem, bo chamstwa nie zniese. :X
Ja nie przepadałem nigdy za Niemcami, nie podobał mi się ich "walec". Jednak raz, że to termin nieaktualny, więc ogląda się ich całkiem, całkiem; dwa po samobójstwie Enke, jakoś tak mi ich szkoda trochę. To taki temat, że narodowość nie ma znaczenia. Może też trochę ze względu na to, że nie wiedzieć do końca dlaczego, zawsze jakoś byłem na bieżąco z tym gdzie gra. Traktowałem go trochę jak niewypał, przereklamowany towar. Bez napięć, ale jednak "ze zgrzytem". Inaczej patrzę na to w dniu dzisiejszym.
Nie bój się Aapa, gdyby Brazylia lub Argentyna były bliżej to też by było, ze brudasy i kurduple. Łatwo się leczy własne kompleksy. Ciekawe czy wie, w którą rękę nóż , a gdzie widelec? Zawsze może powiedzieć:lubiałem jak kwiaty pachły, ale ja poszłem, jebłem i wyszłem, bo chamstwa nie zniese. :X Ja nie przepadałem nigdy za Niemcami, nie podobał mi się ich "walec". Jednak raz, że to termin nieaktualny, więc ogląda się ich całkiem, całkiem; dwa po samobójstwie Enke, jakoś tak mi ich szkoda trochę. To taki temat, że narodowość nie ma znaczenia. Może też trochę ze względu na to, że nie wiedzieć do końca dlaczego, zawsze jakoś byłem na bieżąco z tym gdzie gra. Traktowałem go trochę jak niewypał, przereklamowany towar. Bez napięć, ale jednak "ze zgrzytem". Inaczej patrzę na to w dniu dzisiejszym
Kogucie życie!
|<  <<  <  10  11  12  13  14    >  >>  >|

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 102 Zarejestrowanych użytkowników: 5227 Ostatnio zarejestrowany: Normankeype

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się