Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  13  14  15  16  17    >
28 czerwca 2010, 22:13 [cytuj]
W drużynie Brazylii nasz były niewypał Gilberto!
W drużynie Brazylii nasz były niewypał Gilberto!
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
28 czerwca 2010, 22:40 [cytuj]
varba powiedział/a:
...rozmawiałem dziś z moim znajomym (Anglikiem) i on stwierdził że problemem jest zbyt duża ilość zagranicznych zawodników...


to co czyni pl najlepsza liga swiata czyli liczba klasowych cudzoziemcow jest jednoczesnie zmora angielskiej reprezentacji. i to z dwoch powodow. po pierwsze cudzoziemcy zajmuja miejsca w skladzie pilkarzom angielskim. po drugie to zagraniczni pilkarze sprawiaja ze grajacy u ich boku anglicy wygladaja jak naprawde dobrzy pilkarze. gdy przychodzi reprezentacyjny sprawdzian i nalezy zbudowac druzyne z samych anglikow ich gra traci polowe wartosci. nagle okazuje sie ze taki lampard gdy nie ma przy sobie essiena czy ballacka wyglada jak pospolity kopacz a nie gwiazda swiatowej pilki.
to co czyni pl najlepsza liga swiata czyli liczba klasowych cudzoziemcow jest jednoczesnie zmora angielskiej reprezentacji. i to z dwoch powodow. po pierwsze cudzoziemcy zajmuja miejsca w skladzie pilkarzom angielskim. po drugie to zagraniczni pilkarze sprawiaja ze grajacy u ich boku anglicy wygladaja jak naprawde dobrzy pilkarze. gdy przychodzi reprezentacyjny sprawdzian i nalezy zbudowac druzyne z samych anglikow ich gra traci polowe wartosci. nagle okazuje sie ze taki lampard gdy nie ma przy sobie essiena czy ballacka wyglada jak pospolity kopacz a nie gwiazda swiatowej pilki
29 czerwca 2010, 11:56 [cytuj]
To jest chyba faktycznie główny problem Anglii zbyt duża ilość obcokrajowców w klubach PL. Dopóki nie zacznie się do tego problemu na poważnie podchodzić to reprezentacja Anglii będzie wyglądać tak blado jak na tych mistrzostwach.
To jest chyba faktycznie główny problem Anglii zbyt duża ilość obcokrajowców w klubach PL. Dopóki nie zacznie się do tego problemu na poważnie podchodzić to reprezentacja Anglii będzie wyglądać tak blado jak na tych mistrzostwach
2 lipca 2010, 16:07 [cytuj]
To gra Brazylia z Holandią, czy Stoke z Birmingham,bo koszą się jak drwale!
To gra Brazylia z Holandią, czy Stoke z Birmingham,bo koszą się jak drwale!
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
2 lipca 2010, 18:05 [cytuj]
varba powiedział/a:
To gra Brazylia z Holandią, czy Stoke z Birmingham,bo koszą się jak drwale!


Jak na razie to był najlepszy mecz tego mundialu. Spodziewałem sie ze Brazylijczykom zaczną puszczać nerwy (dosyć często występująca cecha graczy z Ameryki Płd oraz z Włoch); czerwona kartka wisiała w powietrzu od momentu strzału na 2:1.

PS. Jacek Gmoch wymyślił nowy rzeczownik "wyblok". Jak to on określił "ten obrońca zrobił zły wyblok". Forma czasownika to bedzie "wyblokowywować".
Jak na razie to był najlepszy mecz tego mundialu. Spodziewałem sie ze Brazylijczykom zaczną puszczać nerwy (dosyć często występująca cecha graczy z Ameryki Płd oraz z Włoch); czerwona kartka wisiała w powietrzu od momentu strzału na 2:1. PS. Jacek Gmoch wymyślił nowy rzeczownik "wyblok". Jak to on określił "ten obrońca zrobił zły wyblok". Forma czasownika to bedzie "wyblokowywować"
"Potrzebujemy dużego, brzydkiego obrońcy. Taki poradziłby sobie w akcji przy pierwszym golu. Usunąłby piłkę, napastnika i trzy pierwsze rzędy trybun" - Ian Holloway, menedżer Blackpool
2 lipca 2010, 18:13 [cytuj]
Holandia/Brazylia 2:1:ok::ok::ok: trudno bym uwierzył w taki wynik przed meczem... jestem zadowolony (chociaż nie podoba mi się obecny sposób gry Holendrów) Ale Brazylijczyków,tak naprawdę,nie lubiłem nigdy. Może gdybym ich oglądał za czasów Socratesa i Ziko miałbym inne zdanie,ale się nie załapałem,więc...dobrze jest:X
Holandia/Brazylia 2:1:ok::ok::ok: trudno bym uwierzył w taki wynik przed meczem... jestem zadowolony (chociaż nie podoba mi się obecny sposób gry Holendrów) Ale Brazylijczyków,tak naprawdę,nie lubiłem nigdy. Może gdybym ich oglądał za czasów Socratesa i Ziko miałbym inne zdanie,ale się nie załapałem,więc...dobrze jest:X
I need a get. What!? Without a get I'm an aguna! You're what!?!?
2 lipca 2010, 19:12 [cytuj]
Bardzo dobrze, jeszcze tylko Niemcy (po raz pierwszy w życiu szwabom będę kibicował) odprawią kiczowatą Argentynę i Europa uber alles :D

PS. panie Didier, "wyblok" to jest normalne słowo, często stosowane w odniesieniu do siatkówki.
Bardzo dobrze, jeszcze tylko Niemcy (po raz pierwszy w życiu szwabom będę kibicował) odprawią kiczowatą Argentynę i Europa uber alles :D PS. panie Didier, "wyblok" to jest normalne słowo, często stosowane w odniesieniu do siatkówki
2 lipca 2010, 19:28 [cytuj]
scoolony powiedział/a:
Bardzo dobrze, jeszcze tylko Niemcy (po raz pierwszy w życiu szwabom będę kibicował) odprawią kiczowatą Argentynę i Europa uber alles :D PS. panie Didier, "wyblok" to jest normalne słowo, często stosowane w odniesieniu do siatkówki


slyszalem tylko o "bloku", nie znam sie na siatkówce i w ogole jej nie oglądam, ale jesli jest tak jak mowisz panie Scoolony to cofam swoj smiech z Gmocha.

A co do reszty popieram pana, tez chcę żeby odpadła Argentyna, chociaż ja pitole nie spodziewalem sie ze bede kibicowal Niemcom. Niech utrą noska koksiarzowi Diego za jego durne zachowanie.
slyszalem tylko o "bloku", nie znam sie na siatkówce i w ogole jej nie oglądam, ale jesli jest tak jak mowisz panie Scoolony to cofam swoj smiech z Gmocha. A co do reszty popieram pana, tez chcę żeby odpadła Argentyna, chociaż ja pitole nie spodziewalem sie ze bede kibicowal Niemcom. Niech utrą noska koksiarzowi Diego za jego durne zachowanie
"Potrzebujemy dużego, brzydkiego obrońcy. Taki poradziłby sobie w akcji przy pierwszym golu. Usunąłby piłkę, napastnika i trzy pierwsze rzędy trybun" - Ian Holloway, menedżer Blackpool
2 lipca 2010, 22:31 [cytuj]
Didier powiedział/a:
slyszalem tylko o "bloku", nie znam sie na siatkówce i w ogole jej nie oglądam, ale jesli jest tak jak mowisz panie Scoolony to cofam swoj smiech z Gmocha.

A co do reszty popieram pana, tez chcę żeby odpadła Argentyna, chociaż ja pitole nie spodziewalem sie ze bede kibicowal Niemcom. Niech utrą noska koksiarzowi Diego za jego durne zachowanie


Sam parę razy się przyznałeś, że piszesz "trafiony" a Mardonie wypominasz?? Zwykła zazdrość o dostępność ;P;P;P
Sam parę razy się przyznałeś, że piszesz "trafiony" a Mardonie wypominasz?? Zwykła zazdrość o dostępność ;P;P;P
Kogucie życie!
2 lipca 2010, 23:03 [cytuj]
Suarez niczym Zagumny :) ale Dżian nie strzela !
Suarez niczym Zagumny :) ale Dżian nie strzela !
Come On You Spurs !
2 lipca 2010, 23:18 [cytuj]
Niestety, sprawiedliwości nie stało się zadość i dzięki skurwysyństwu Suareza Urugwaj gra dalej. Wielka szkoda, oby go zawiesili na jak najdłużej. Stracił w moich oczach więcej niż Henry z Irlandią...
Niestety, sprawiedliwości nie stało się zadość i dzięki skurwysyństwu Suareza Urugwaj gra dalej. Wielka szkoda, oby go zawiesili na jak najdłużej. Stracił w moich oczach więcej niż Henry z Irlandią
White Hart Lane was always a place where I felt I belonged
2 lipca 2010, 23:27 [cytuj]
Niezły ten mecz, koncowka (przed dogrywką) to normalnie horror w stylu Cannibal Holocaust :) . Gol Forlana kwalifikuje sie do Gola Mundialu ze stalego fragmentu gry chociaz napewno ma poważną konkurencję ze strony tego co wyczyniali Japonczycy w meczu z Danią.
Zoolander zauwaz ze Suarez odpierdolił ale poniósł karę: czerwień i karniak (Dżianowi nikt nie bronił strzelic w siatkę zamiast w poprzeczkę). W ogole bym tego nie porównywał do hanby Henrego. Suarez chyba w nastepnym meczu nie wystąpi o ile sie nie myle co jest dosyc powaznym oslabieniem. W kazdym razie Urugwaj zasluguje na 3 miejsce na tym mundialu.
Czytal ktos z was wywiad z Probierzem? Obserwacja tych meczów powoduje ze mam coraz wieksze wrazenie ze nasza piłka nożna to już eskimos. Nie ze 100 lat za murzynami bo murzyni bija nas juz na łeb (sorry ale Ghana by nas sprała co najmniej 3:0).
Niezły ten mecz, koncowka (przed dogrywką) to normalnie horror w stylu Cannibal Holocaust :) . Gol Forlana kwalifikuje sie do Gola Mundialu ze stalego fragmentu gry chociaz napewno ma poważną konkurencję ze strony tego co wyczyniali Japonczycy w meczu z Danią. Zoolander zauwaz ze Suarez odpierdolił ale poniósł karę: czerwień i karniak (Dżianowi nikt nie bronił strzelic w siatkę zamiast w poprzeczkę). W ogole bym tego nie porównywał do hanby Henrego. Suarez chyba w nastepnym meczu nie wystąpi o ile sie nie myle co jest dosyc powaznym oslabieniem. W kazdym razie Urugwaj zasluguje na 3 miejsce na tym mundialu. Czytal ktos z was wywiad z Probierzem? Obserwacja tych meczów powoduje ze mam coraz wieksze wrazenie ze nasza piłka nożna to już eskimos. Nie ze 100 lat za murzynami bo murzyni bija nas juz na łeb (sorry ale Ghana by nas sprała co najmniej 3:0)
"Potrzebujemy dużego, brzydkiego obrońcy. Taki poradziłby sobie w akcji przy pierwszym golu. Usunąłby piłkę, napastnika i trzy pierwsze rzędy trybun" - Ian Holloway, menedżer Blackpool
2 lipca 2010, 23:32 [cytuj]
Może i masz rację, ale to bylo zachowanie niegodne piłkarza.
Może i masz rację, ale to bylo zachowanie niegodne piłkarza
White Hart Lane was always a place where I felt I belonged
3 lipca 2010, 00:17 [cytuj]
No nie przesadzajmy, takie rzeczy się zdarzają. KAra była, więc ok. NA tym to polegać powinno. Kibicowałem Urusom, ale szczerze powiem, że po karnych to mi jest żal Ghany. Raz, że ci ludzie cieszą się piłką i to bardzo, dwa, że 1cm na bucie zdecydował o tym, że odpadli. Gyan cały turniej brał odpowiedzialność i ciągnął ten wózek, a tu dupa. Smutne. Śmieszy mnie trochę podejście niektórych w tzw studio. JAk Kewell wybronił ręką, to był lament, że nie powinno być podwójnej kary itp (pomijam, że to nie znajomość przepisów) Teraz twierdzą , że się to Urugwajowi opłacało! Trcohę to głupie. Bo co tam australia miał jeszcze grać, a tu już było praktycznie po ptakach? Przecież to jest dokładnie to samo.
No nie przesadzajmy, takie rzeczy się zdarzają. KAra była, więc ok. NA tym to polegać powinno. Kibicowałem Urusom, ale szczerze powiem, że po karnych to mi jest żal Ghany. Raz, że ci ludzie cieszą się piłką i to bardzo, dwa, że 1cm na bucie zdecydował o tym, że odpadli. Gyan cały turniej brał odpowiedzialność i ciągnął ten wózek, a tu dupa. Smutne. Śmieszy mnie trochę podejście niektórych w tzw studio. JAk Kewell wybronił ręką, to był lament, że nie powinno być podwójnej kary itp (pomijam, że to nie znajomość przepisów) Teraz twierdzą , że się to Urugwajowi opłacało! Trcohę to głupie. Bo co tam australia miał jeszcze grać, a tu już było praktycznie po ptakach? Przecież to jest dokładnie to samo
Kogucie życie!
3 lipca 2010, 10:16 [cytuj]
Jak dla mnie, to co zrobił Suarez było genialne :F Zaryzykował i to się opłaciło :)

A Kevin Prince Boateng to dopiero niewyjaśniona zagadka hehe
Jak dla mnie, to co zrobił Suarez było genialne :F Zaryzykował i to się opłaciło :) A Kevin Prince Boateng to dopiero niewyjaśniona zagadka hehe
www.facebook.com/OgienOdSkaja
3 lipca 2010, 11:58 [cytuj]
Ja nie rozumiem ludzi twierdzących, że sędzia powinien uznać gola Ghanie, bo przecież piłka leciała już do bramki a Suarez wybił ją ręką (słyszałem takie opinie) - zrobił tak bo nie miał innego wyjścia, dla niego priorytetem było zwycięstwo i awans do upragnionego półfinału, a nie jakieś tam etyczne kwestie ... podjął ogromne ryzyko, został wykluczony z gry, nie zagra w tak ważnym spotkaniu jak 1/2 finału ... miał przepuścić piłkę "bo tak nie przystoi?". Bez sensu. Zachował się sensownie i dziś jest bohaterem w swojej ojczyźnie. Wywołało to burzę, ale czy obrońcy faulując w polu karnym nie robią dokładnie tego samego? Nie ratują swojej drużyny przed utratą bramki? Przecież faulować też nie można :>
Ja nie rozumiem ludzi twierdzących, że sędzia powinien uznać gola Ghanie, bo przecież piłka leciała już do bramki a Suarez wybił ją ręką (słyszałem takie opinie) - zrobił tak bo nie miał innego wyjścia, dla niego priorytetem było zwycięstwo i awans do upragnionego półfinału, a nie jakieś tam etyczne kwestie ... podjął ogromne ryzyko, został wykluczony z gry, nie zagra w tak ważnym spotkaniu jak 1/2 finału ... miał przepuścić piłkę "bo tak nie przystoi?". Bez sensu. Zachował się sensownie i dziś jest bohaterem w swojej ojczyźnie. Wywołało to burzę, ale czy obrońcy faulując w polu karnym nie robią dokładnie tego samego? Nie ratują swojej drużyny przed utratą bramki? Przecież faulować też nie można :>
3 lipca 2010, 12:18 [cytuj]
scoolony mozesz mi wytlumaczuc w ktorym miejscu Argentyna jest kiczowata.widac ze maja zajebista atmosfere w druzynie i przyjemnosc z gry dla swojego kraju no chyba ze wolisz pedalskie zachowania angielskich pseudo pilkarzy... co do Diego to moim zdaniem dobrze ze skupia cala uwage na sobie nawet jesli przytym zarzuci z dwie krechy:D
scoolony mozesz mi wytlumaczuc w ktorym miejscu Argentyna jest kiczowata.widac ze maja zajebista atmosfere w druzynie i przyjemnosc z gry dla swojego kraju no chyba ze wolisz pedalskie zachowania angielskich pseudo pilkarzy... co do Diego to moim zdaniem dobrze ze skupia cala uwage na sobie nawet jesli przytym zarzuci z dwie krechy:D
3 lipca 2010, 13:54 [cytuj]
mosaj powiedział/a:
Ja nie rozumiem ludzi twierdzących, że sędzia powinien uznać gola Ghanie, bo przecież piłka leciała już do bramki a Suarez wybił ją ręką (słyszałem takie opinie) - zrobił tak bo nie miał innego wyjścia, dla niego priorytetem było zwycięstwo i awans do upragnionego półfinału, a nie jakieś tam etyczne kwestie ... podjął ogromne ryzyko, został wykluczony z gry, nie zagra w tak ważnym spotkaniu jak 1/2 finału ... miał przepuścić piłkę "bo tak nie przystoi?".


Moim zdaniem tak, powinien. I piszę to jako fan Luisa Suareza. Nie mniej nie stawiałbym tego na równi z popisem Tamtego Francuza. Zresztą okoliczności zupełnie inne-na razie nikt z obozu Urusów nie hańbi się wypowiedziami takimi jak te Gallasa bodaj, i Evry. Poza tym cieszę się z awansu Urugwaju. Trzymałem za nich kciuki od początku turnieju, typowałem na czarnego konia. Zresztą, bardzo mi zaimponowali już w czasie turnieju-zawsze potrafili przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść, nawet gdy byli w opałach. Szkoda Ghany bo tak grającej ekipy z Czarnej Afryi jeszcze nie widziałem. Znaczy tak poukładanej. Oby przełamali hegemonię Egiptu u siebie.

Ale i tak najwiecej frajdy sprawił mi awans Holandii. Wiedziałem a moze tylko wierzyłem, że nie zachwycają bo taki jest plan. Że jak zajdzie potrzeba wrzucą wyższy bieg i pokażą jak się gra. Nie zawiedli mnie. Świetna druga połowa z Brazylią. Gdyby trafił Kuyt, gdyby Huntelaar z Robbenem nie przekombinowali to by dopiero była sensacja. Zachwycili Sneijder i Robben. A, właśnie-ciekawe czy nadal będzie się tak chrzaniło o C.Ronaldo jaki to z niego nie drybler, jak to wozi rywali, że tylko Messi moze mu dorównać. Guzik prawda. A Arjen? Van Persie?

Fantastyczne Mistrzostwa.

MARCUS powiedział/a:
No nie przesadzajmy, takie rzeczy się zdarzają. KAra była, więc ok. NA tym to polegać powinno. Kibicowałem Urusom, ale szczerze powiem, że po karnych to mi jest żal Ghany. Raz, że ci ludzie cieszą się piłką i to bardzo, dwa, że 1cm na bucie zdecydował o tym, że odpadli. Gyan cały turniej brał odpowiedzialność i ciągnął ten wózek, a tu dupa. Smutne. Śmieszy mnie trochę podejście niektórych w tzw studio. JAk Kewell wybronił ręką, to był lament, że nie powinno być podwójnej kary itp (pomijam, że to nie znajomość przepisów) Teraz twierdzą , że się to Urugwajowi opłacało! Trcohę to głupie. Bo co tam australia miał jeszcze grać, a tu już było praktycznie po ptakach? Przecież to jest dokładnie to samo


Podejście w studio jest genialne. Szaranowicz "szkoda, że Brazylia odpadła." Gdzie tu kutwa obiektywizm? Tak jak turniej jest genialny, tak TVP daje rzyci na całego.
Moim zdaniem tak, powinien. I piszę to jako fan Luisa Suareza. Nie mniej nie stawiałbym tego na równi z popisem Tamtego Francuza. Zresztą okoliczności zupełnie inne-na razie nikt z obozu Urusów nie hańbi się wypowiedziami takimi jak te Gallasa bodaj, i Evry. Poza tym cieszę się z awansu Urugwaju. Trzymałem za nich kciuki od początku turnieju, typowałem na czarnego konia. Zresztą, bardzo mi zaimponowali już w czasie turnieju-zawsze potrafili przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść, nawet gdy byli w opałach. Szkoda Ghany bo tak grającej ekipy z Czarnej Afryi jeszcze nie widziałem. Znaczy tak poukładanej. Oby przełamali hegemonię Egiptu u siebie. Ale i tak najwiecej frajdy sprawił mi awans Holandii. Wiedziałem a moze tylko wierzyłem, że nie zachwycają bo taki jest plan. Że jak zajdzie potrzeba wrzucą wyższy bieg i pokażą jak się gra. Nie zawiedli mnie. Świetna druga połowa z Brazylią. Gdyby trafił Kuyt, gdyby Huntelaar z Robbenem nie przekombinowali to by dopiero była sensacja. Zachwycili Sneijder i Robben. A, właśnie-ciekawe czy nadal będzie się tak chrzaniło o C.Ronaldo jaki to z niego nie drybler, jak to wozi rywali, że tylko Messi moze mu dorównać. Guzik prawda. A Arjen? Van Persie? Fantastyczne Mistrzostwa. [quote=MARCUS]No nie przesadzajmy, takie rzeczy się zdarzają. KAra była, więc ok. NA tym to polegać powinno. Kibicowałem Urusom, ale szczerze powiem, że po karnych to mi jest żal Ghany. Raz, że ci ludzie cieszą się piłką i to bardzo, dwa, że 1cm na bucie zdecydował o tym, że odpadli. Gyan cały turniej brał odpowiedzialność i ciągnął ten wózek, a tu dupa. Smutne. Śmieszy mnie trochę podejście niektórych w tzw studio. JAk Kewell wybronił ręką, to był lament, że nie powinno być podwójnej kary itp (pomijam, że to nie znajomość przepisów) Teraz twierdzą , że się to Urugwajowi opłacało! Trcohę to głupie. Bo co tam australia miał jeszcze grać, a tu już było praktycznie po ptakach? Przecież to jest dokładnie to samo
3 lipca 2010, 17:51 [cytuj]
Pogrom pogrom pogrom. 0 Argentyny 0 Maradony. Szkoda ich, ale strasznie sie cieszę ( po raz 1 w życiu ) ,że Niemcy wygrali. Kapitalny mecz Schweinsteigera , super Muller. Niemcy - Hiszpania (?) kolejny zajebisty mecz sie zapowiada i mam nadzieje, ze nie jednostronny.
Pogrom pogrom pogrom. 0 Argentyny 0 Maradony. Szkoda ich, ale strasznie sie cieszę ( po raz 1 w życiu ) ,że Niemcy wygrali. Kapitalny mecz Schweinsteigera , super Muller. Niemcy - Hiszpania (?) kolejny zajebisty mecz sie zapowiada i mam nadzieje, ze nie jednostronny
Come On You Spurs !
|<  <<  <  13  14  15  16  17    >

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 93 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się