Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  13  14  15  16  17    >
3 lipca 2010, 17:52 [cytuj]
Mój Boże, jak te szwaby fajnie grają :rotfl::brawo::ok: Chciał , niechiał, wychodzi na to, że im się to najbardziej nalezy. Genialny Lahm, Szwajni rewelacyjnie wydoroślał, Ozil słabszy, ale mimo to cały czas super, ... itp. W każdą stronę wygląda to super. Szkoda mi argentyńczyków, bo nie są winni temu, że takie archiwalne granie nam serwują, takie nieproporcjonalne.
Jeszcze raz :brawo::brawo:
Mój Boże, jak te szwaby fajnie grają :rotfl::brawo::ok: Chciał , niechiał, wychodzi na to, że im się to najbardziej nalezy. Genialny Lahm, Szwajni rewelacyjnie wydoroślał, Ozil słabszy, ale mimo to cały czas super, ... itp. W każdą stronę wygląda to super. Szkoda mi argentyńczyków, bo nie są winni temu, że takie archiwalne granie nam serwują, takie nieproporcjonalne. Jeszcze raz :brawo::brawo:
Kogucie życie!
3 lipca 2010, 18:03 [cytuj]
Marcin powiedział/a:
Podejście w studio jest genialne. Szaranowicz "szkoda, że Brazylia odpadła." Gdzie tu kutwa obiektywizm? Tak jak turniej jest genialny, tak TVP daje rzyci na całego.


Studio jak z lat 80tych. I ci goście zapraszani, po prostu porażka no oprócz Szczęsnego i mimo wszystko Gmocha. Nóż sie w kieszeni otwiera jak slucham Trzeciaka AKA "Bierz Lewandowskiego, mamy Arrubarene"/"Lampard to wypalony piłkarz" (ten facet po tym co nawyprawiał w Legii powinien zostać wypieprzony na taczce na wał przeciwpowodziowy na Wiśle) albo kurwa tego ekspierda Engela odpowiedzialnego za szkolenie młodzieży, moze by cos powiedzial o tym genialnym szkoleniu w swoim wykonaniu(raz cos Szczesny mu probowal pojechać ale Szaranowicz był czujny i powiedział "no ale to nie jest tematem dyskusji). O nawalającym dźwięku ze typa siedzącego jako pierwszy od prawej nie słychać, to juz nie wspomne chociaz począwszy od ćwierćfinałów chyba wymienili te mikrofony bo problemów juz nie ma.

A sam mecz pokazał, że z Maradony trener marniutki, zero taktyki, Loew przejrzał Argentyne na wylot. Znakomite świetne ustawienie Niemców, moze z 20 minut sobie Argentyczycy pograli jako tako. Hiszpanie (nie wierze zeby przegrali z Paragwajem) mogą zacząć trochę trząść dupą przed półfinałem bo to nie ci sami Niemcy sprzed dwóch lat.
Studio jak z lat 80tych. I ci goście zapraszani, po prostu porażka no oprócz Szczęsnego i mimo wszystko Gmocha. Nóż sie w kieszeni otwiera jak slucham Trzeciaka AKA "Bierz Lewandowskiego, mamy Arrubarene"/"Lampard to wypalony piłkarz" (ten facet po tym co nawyprawiał w Legii powinien zostać wypieprzony na taczce na wał przeciwpowodziowy na Wiśle) albo kurwa tego ekspierda Engela odpowiedzialnego za szkolenie młodzieży, moze by cos powiedzial o tym genialnym szkoleniu w swoim wykonaniu(raz cos Szczesny mu probowal pojechać ale Szaranowicz był czujny i powiedział "no ale to nie jest tematem dyskusji). O nawalającym dźwięku ze typa siedzącego jako pierwszy od prawej nie słychać, to juz nie wspomne chociaz począwszy od ćwierćfinałów chyba wymienili te mikrofony bo problemów juz nie ma. A sam mecz pokazał, że z Maradony trener marniutki, zero taktyki, Loew przejrzał Argentyne na wylot. Znakomite świetne ustawienie Niemców, moze z 20 minut sobie Argentyczycy pograli jako tako. Hiszpanie (nie wierze zeby przegrali z Paragwajem) mogą zacząć trochę trząść dupą przed półfinałem bo to nie ci sami Niemcy sprzed dwóch lat
"Potrzebujemy dużego, brzydkiego obrońcy. Taki poradziłby sobie w akcji przy pierwszym golu. Usunąłby piłkę, napastnika i trzy pierwsze rzędy trybun" - Ian Holloway, menedżer Blackpool
3 lipca 2010, 18:19 [cytuj]
Mnie Trzeciak drażni od lat. Najśmieszniejsze było, jak się go w Lechu pozbyliśmy to każdy odetchnał, a potem się nagle snajper zrobił, król strzelców, mistrz Polski i po pobycie na prowincji w Hiszpani, wielki ekspert. Niezłe. Ja się nie dziwię, że Legia tak dobrze jest poukładana :hejka: " Boateng to słabe ogniwo w obronie, tam trzeba szukać szans" No faktycznie się znasz chłopie. Pewnie byś go w klubie nie chciał, bo i po co?? Takiego cieniasa.
Ale z tym Gmochem to przegięcie, pierdoli jakby przymarzł. A Szczęsny od lat jest ok, bardzo bystry facet, tylko ma taką mało telewizyjną gębe i mało pokorny jest, więc cięzko się przebić.
Mnie Trzeciak drażni od lat. Najśmieszniejsze było, jak się go w Lechu pozbyliśmy to każdy odetchnał, a potem się nagle snajper zrobił, król strzelców, mistrz Polski i po pobycie na prowincji w Hiszpani, wielki ekspert. Niezłe. Ja się nie dziwię, że Legia tak dobrze jest poukładana :hejka: " Boateng to słabe ogniwo w obronie, tam trzeba szukać szans" No faktycznie się znasz chłopie. Pewnie byś go w klubie nie chciał, bo i po co?? Takiego cieniasa. Ale z tym Gmochem to przegięcie, pierdoli jakby przymarzł. A Szczęsny od lat jest ok, bardzo bystry facet, tylko ma taką mało telewizyjną gębe i mało pokorny jest, więc cięzko się przebić
Kogucie życie!
3 lipca 2010, 18:26 [cytuj]
Oj tak to studio to problem od lat :) Mnie tam Szczena śmieszy, nie ujmuje mu sukcesów w Grecji ale ile lat temu to było ? Po co teraz w studio 71 letni dziadek He he he. Jeżeli porownywac studio Polsatu czy to z ligi mistrzów czy Euro 2008 - przepasc i to wśród komentatorów i wśród ekspertów, co prawda nie przepadam za nażelowanym Borkiem czy Romkiem ale oni się znają na tej piłce , mają wśród piłkarzy znajomych , interesują się tym na codzień, są jeszcze dosc młodzi i w miarę ogranięci, a w TVP ? średnia wieku 65,8 :)
Oj tak to studio to problem od lat :) Mnie tam Szczena śmieszy, nie ujmuje mu sukcesów w Grecji ale ile lat temu to było ? Po co teraz w studio 71 letni dziadek He he he. Jeżeli porownywac studio Polsatu czy to z ligi mistrzów czy Euro 2008 - przepasc i to wśród komentatorów i wśród ekspertów, co prawda nie przepadam za nażelowanym Borkiem czy Romkiem ale oni się znają na tej piłce , mają wśród piłkarzy znajomych , interesują się tym na codzień, są jeszcze dosc młodzi i w miarę ogranięci, a w TVP ? średnia wieku 65,8 :)
Come On You Spurs !
4 lipca 2010, 01:37 [cytuj]
Dla mnie Hajto, Swierczewski to ten sam poziom co Engel czy Dawidziuk, choc najbardziej irytuje mnie Szczczeplek.
Dla mnie Hajto, Swierczewski to ten sam poziom co Engel czy Dawidziuk, choc najbardziej irytuje mnie Szczczeplek
4 lipca 2010, 11:06 [cytuj]
MARCUS powiedział/a:

Ale z tym Gmochem to przegięcie, pierdoli jakby przymarzł.


mnie rozwaliła dyskusja w przerwie meczu Brazylia-Holandia, a dokładniej jak Gmoch wyskoczył z Robbenem, w chwili gdy trwała dyskusja o Robinho. I ta reakcja Dudka w strone Jacka, że "o Robinho teraz mówimy" :D
mnie rozwaliła dyskusja w przerwie meczu Brazylia-Holandia, a dokładniej jak Gmoch wyskoczył z Robbenem, w chwili gdy trwała dyskusja o Robinho. I ta reakcja Dudka w strone Jacka, że "o Robinho teraz mówimy" :D
www.facebook.com/OgienOdSkaja
10 lipca 2010, 20:39 [cytuj]
kurwa jego mać.....trzeba mieć nogę jak bocian żeby ktoś pokazał czerwoną kartkę za coś takiego?......ja pierdole...."niemiecki" czysty aryjczyk.....URUGWAJ!!!!!
kurwa jego mać.....trzeba mieć nogę jak bocian żeby ktoś pokazał czerwoną kartkę za coś takiego?......ja pierdole...."niemiecki" czysty aryjczyk.....URUGWAJ!!!!!
10 lipca 2010, 22:55 [cytuj]
"Niemcom bardziej się należało, bo przegrali z Hiszpanią" M. Trzeciak
"Niemcom bardziej się należało, bo przegrali z Hiszpanią" M. Trzeciak
In a world full of Uniteds, Citys and Rovers, there is only One Hotspur!!!
10 lipca 2010, 23:00 [cytuj]
Mam nadzieję, że ktoś spisał te wszystkie cytaty naszych "ekspertów", bo trochę się tego nazbierało.
Mam nadzieję, że ktoś spisał te wszystkie cytaty naszych "ekspertów", bo trochę się tego nazbierało
White Hart Lane was always a place where I felt I belonged
11 lipca 2010, 12:24 [cytuj]
Ja 4ever zapamiętam "dużo konter", które zaprezentowała całemu światu as wywiadu Lubański, ale chyba w tym wypadku bardziej pasowałoby Lóbanisky. Już meczu nie pamiętam (chyba Dania-Kamerun).
Ja 4ever zapamiętam "dużo konter", które zaprezentowała całemu światu as wywiadu Lubański, ale chyba w tym wypadku bardziej pasowałoby Lóbanisky. Już meczu nie pamiętam (chyba Dania-Kamerun)
Kogucie życie!
11 lipca 2010, 13:18 [cytuj]
Szpaq&Lubański powiedział/a:

- Alcaraz, Włodek, znany ci z gry w lidze belgijskiej w Brugge
- Tak, znam go z gry w lidze belgijskiej!"


A to jeden z moich faworytów:D Jeżu, jak Szpakowski zajebiście potrafi wystawić Lubańskiego:rotfl: I co taki biedny Włodek ma powiedzieć.
A to jeden z moich faworytów:D Jeżu, jak Szpakowski zajebiście potrafi wystawić Lubańskiego:rotfl: I co taki biedny Włodek ma powiedzieć
12 lipca 2010, 09:57 [cytuj]
Hiszpanie to buraki, tak mi wczoraj wyszło. Nie rozumiem, nie podzielam zachwytów komentatorów, że wygrała drużyna grająca najładniejszy futbol. Bardziej przypominali Niemców z czasów buldożera niż mistrza Europy, grającego naprawdę porywająco. Wpieniali mnie wczoraj.
Hiszpanie to buraki, tak mi wczoraj wyszło. Nie rozumiem, nie podzielam zachwytów komentatorów, że wygrała drużyna grająca najładniejszy futbol. Bardziej przypominali Niemców z czasów buldożera niż mistrza Europy, grającego naprawdę porywająco. Wpieniali mnie wczoraj
Well, stone me! We've had cocaine, bribery and Arsenal scoring two goals at home. But just when you thought there were truly no surprises left in football, Vinnie Jones turns out to be an international player!
12 lipca 2010, 10:01 [cytuj]
Mnie też. Ale Holendrzy niestety też nie zachwycili (żeby nie użyć gorszych wyrażeń).
Mnie też. Ale Holendrzy niestety też nie zachwycili (żeby nie użyć gorszych wyrażeń)
In a world full of Uniteds, Citys and Rovers, there is only One Hotspur!!!
12 lipca 2010, 11:35 [cytuj]
Wyrachowany,nudny hiszpański football-takie mamy teraz czasy, 8 goli i mistrzostwo to najgorszy wynik w historii. A Holendrzy sami są sobie winni, przyjęli taktykę Szwajcarów-czyli koszenie i troche zapomnieli o swoim potencjale, no ale grali praktycznie bez napastników-bo Robin V P. był raczej śmieszny cały mundial. Ale wielki respekt dla Casillasa, Puyola i Ramosa.
Wyrachowany,nudny hiszpański football-takie mamy teraz czasy, 8 goli i mistrzostwo to najgorszy wynik w historii. A Holendrzy sami są sobie winni, przyjęli taktykę Szwajcarów-czyli koszenie i troche zapomnieli o swoim potencjale, no ale grali praktycznie bez napastników-bo Robin V P. był raczej śmieszny cały mundial. Ale wielki respekt dla Casillasa, Puyola i Ramosa
12 lipca 2010, 14:53 [cytuj]
Cieszę się niesamowicie, ze ten zaj..... pierd.... wstrętny i wredny Van Bombell do społki z zarozumiały, przereklamowanym i egoistycznym Rołbenem (wymowa a'la Szpak) i szczurzą mordą VPersilem przesrali. Skoro czepiacie się Espanii, to jestescie delikatnie mówiąc, zabawni. Po pierwsze to na kazde spotkanie z nimi wszyscy się betonują (wyjatek Chile) , a po drugie skoro oni nie grali ładnie to kim byli Holendrz? Wredne wieśniaki równające wszystko z glebą. Na marginesie wielki plus dla Webba, zajecbiście prowadził wczoraj zawody. W tym aspekcie pomijam wypowiedzi tzw studia, bo ich fachowość sięgnęła woczraj dna. Kiepy chwaliły , na polecenie Listkiewicza, Kazacha czy Uzbeka (nie pamiętam), który jest na razie jeszcze mało obyty, a dwa nie dał szans Urugwajowi na równą walkę z Holendrami. Jeszcze raz brawo Hiszpania, rozegrać tyle "finałów" w miesiąc, cały czas nie dać się prowokować (kurwa 1 kartka do finału!!!!!!!!!) tak konsekwentnie grać swoje i tak łamać każdą belkę....hmmm... ekstra. Miód. Jakieś 10 minut przed bramką powiedziałem do kumpla, ze mogę sobie wyobrazić Barcę bez Messiego, ale bez Iniesty nie. Wart jest każdych pieniędzy, kazdych.
Cieszę się niesamowicie, ze ten zaj..... pierd.... wstrętny i wredny Van Bombell do społki z zarozumiały, przereklamowanym i egoistycznym Rołbenem (wymowa a'la Szpak) i szczurzą mordą VPersilem przesrali. Skoro czepiacie się Espanii, to jestescie delikatnie mówiąc, zabawni. Po pierwsze to na kazde spotkanie z nimi wszyscy się betonują (wyjatek Chile) , a po drugie skoro oni nie grali ładnie to kim byli Holendrz? Wredne wieśniaki równające wszystko z glebą. Na marginesie wielki plus dla Webba, zajecbiście prowadził wczoraj zawody. W tym aspekcie pomijam wypowiedzi tzw studia, bo ich fachowość sięgnęła woczraj dna. Kiepy chwaliły , na polecenie Listkiewicza, Kazacha czy Uzbeka (nie pamiętam), który jest na razie jeszcze mało obyty, a dwa nie dał szans Urugwajowi na równą walkę z Holendrami. Jeszcze raz brawo Hiszpania, rozegrać tyle "finałów" w miesiąc, cały czas nie dać się prowokować (kurwa 1 kartka do finału!!!!!!!!!) tak konsekwentnie grać swoje i tak łamać każdą belkę....hmmm... ekstra. Miód. Jakieś 10 minut przed bramką powiedziałem do kumpla, ze mogę sobie wyobrazić Barcę bez Messiego, ale bez Iniesty nie. Wart jest każdych pieniędzy, kazdych
Kogucie życie!
12 lipca 2010, 15:42 [cytuj]
Van Bommel Van Bommelem ale De Jong szybko powinien wylecieć z boiska. Za ten cios w klatę Xabiego Alonso. Skurywsyństwo:nerwus: I o ile cały turniej podobała mi się gra Holendrów, o tyle w finale mnie rozczarowali. Liczyłem, że wrzucą wyższy bieg jak w drugiej połowie z Brazylią a oni postanowili w kości grać. Zabili finał narzucając takie warunki-bo Hiszpanie się dostosowali. Generalnie to z Hiszpanami ciekawa sprawa jest. Jak zawsze fajnie grali i nie mogli nic ugrać tak teraz wygrywanie weszło im w krew, nawet jak nie porywają grą. Coś mi się zdaje, że dłuuugo z absolutnego topu nie zejdą.
Van Bommel Van Bommelem ale De Jong szybko powinien wylecieć z boiska. Za ten cios w klatę Xabiego Alonso. Skurywsyństwo:nerwus: I o ile cały turniej podobała mi się gra Holendrów, o tyle w finale mnie rozczarowali. Liczyłem, że wrzucą wyższy bieg jak w drugiej połowie z Brazylią a oni postanowili w kości grać. Zabili finał narzucając takie warunki-bo Hiszpanie się dostosowali. Generalnie to z Hiszpanami ciekawa sprawa jest. Jak zawsze fajnie grali i nie mogli nic ugrać tak teraz wygrywanie weszło im w krew, nawet jak nie porywają grą. Coś mi się zdaje, że dłuuugo z absolutnego topu nie zejdą
12 lipca 2010, 17:25 [cytuj]
Mam takie same odczucie co Marcin Hiszpanie grali zawsze ładną piłkę i nie mogli nic wielkiego ugrać , a teraz gdy na mundialu prezentowali się dość przeciętnie doszli do finału i wygrali go. Po raz koleiny okazuje się że efektowna gra i wielkie indywidualności w drużynie nie gwarantują sukcesu , Hiszpanie mają wspaniałych piłkarzy ale nie stawiają na ich indywidualne popisy a na grę zespołową co widać było na Mundialu doskonale . Hiszpania Mistrzem Świata i choć przyznam się szczerzę że nie kibicowałem im bo byli głównym faworytem a ja zawszę kibicuję teoretycznie słabszym to należą im się brawa za to co osiągneli
Mam takie same odczucie co Marcin Hiszpanie grali zawsze ładną piłkę i nie mogli nic wielkiego ugrać , a teraz gdy na mundialu prezentowali się dość przeciętnie doszli do finału i wygrali go. Po raz koleiny okazuje się że efektowna gra i wielkie indywidualności w drużynie nie gwarantują sukcesu , Hiszpanie mają wspaniałych piłkarzy ale nie stawiają na ich indywidualne popisy a na grę zespołową co widać było na Mundialu doskonale . Hiszpania Mistrzem Świata i choć przyznam się szczerzę że nie kibicowałem im bo byli głównym faworytem a ja zawszę kibicuję teoretycznie słabszym to należą im się brawa za to co osiągneli
12 lipca 2010, 18:30 [cytuj]
No Webb był bardzo łaskawy dla Holendrów jeśli chodzi o faule, mógł odesłać do szatni De Jong, Robbena za to że kopnął piłkę po gwizdku do bramki. Kilka fauli brutalnych też przemilczał. Niestety przy tym rożnym dał ciała, bo ewidentnie piłka należała się Holendrom.
No Webb był bardzo łaskawy dla Holendrów jeśli chodzi o faule, mógł odesłać do szatni De Jong, Robbena za to że kopnął piłkę po gwizdku do bramki. Kilka fauli brutalnych też przemilczał. Niestety przy tym rożnym dał ciała, bo ewidentnie piłka należała się Holendrom
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
|<  <<  <  13  14  15  16  17    >

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 39 Zarejestrowanych użytkowników: 5227 Ostatnio zarejestrowany: Normankeype

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się