Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  13  14  15  16  17  
12 lipca 2010, 18:46 [cytuj]
Gdzie Holendrzy faulowali tam faulowali, gdzie Hiszpanie kładli się jak zabici, też ich. Iniesta przy byle dotknięciu zwija się niczym rażony piorunem. To samo Ramos.
Gdzie Holendrzy faulowali tam faulowali, gdzie Hiszpanie kładli się jak zabici, też ich. Iniesta przy byle dotknięciu zwija się niczym rażony piorunem. To samo Ramos
Well, stone me! We've had cocaine, bribery and Arsenal scoring two goals at home. But just when you thought there were truly no surprises left in football, Vinnie Jones turns out to be an international player!
12 lipca 2010, 20:00 [cytuj]
Czy myślicie, że dobre sędziowanie polega na tym, żebym nie było błedów?? Przecież to niemożliwe. Niewykonalne. Powtórki czasami nic nie mogą udowodnić, a co dopiero dobre ustawienie, analiza i reakcja w sekundę. Przecież, zeby obserwować np takiego Xawiego, który kręci się czasami z piłką w miejscu pośród 3 rywali, to trzeba by mieć ze 2 kamery i 3 arbitrów. Dobre sędziowanie polega na tym, żeby panować na boisku, tyle może zrobić sędzia, to nie jest tylko każda sytuacja z osobna, to jest taktyka na cały mecz, często modyfikowana w biegu. Konia z rzędem temu, kto by przypuszczał , że taki finał to będize koszenie, wszyscy byli podnieceni, że 2 techniczne drużyny itp. Webb panował i za to mu chwała. A z tym De Jongiem, to z jednej strony racja, że czerwień by się przydałą, ale jestem pewien, że gdyby była, to połowa świata by jednak twierdziła, ze może za mocna decyzja, że było dużo przypadku (mądrzenie się po 15 powtórkach, nie ma nic do rzeczy), że jednak byłi do siebie przodem itp. Już o gadaniu w stylu, że zmienił obraz finału, ustawił mecz itp nie wspominam. Ogólnie to jest tak, że Herald (jak celnie zauważył Szpakowski) ŁeB , ma finał LM, ma finał MŚ, ale w kraju nad Wisłą , w którym nikt nic nie może zrobić od dawien dawna, paru nieudaczników "wie lepiej". Szkoda , że ten kmiot Szaranowicz, nie napierdalał po meczu na duet Szpak&Lubansky, że mimo miesiąca nie wiedzą jak się wymawia nazwiska połowy zawodników. Z całym szccunkiem, ale mogliby im najwyzej jaja glancować.
Najgorsze jest to, że takie debilizmy w takiej czy innej postaci idą dalej, a ludzie się do tego odnoszą lub jakoś tym sugerują, jakby było kim i czym.


aapa powiedział/a:
Gdzie Holendrzy faulowali tam faulowali, gdzie Hiszpanie kładli się jak zabici, też ich. Iniesta przy byle dotknięciu zwija się niczym rażony piorunem. To samo Ramos



Widzę, że oglądaliśmy różne spotkania, bo ja widziałem jak drużyna "komunalki" (od strojów oczywiście) celuje głównie w stopy, piszczele itp. Ja akurat uważam, że finał był całkiem całkiem, mimo wszystko. Takie mecze to często jest męczarnia, a tu się działo całkiem sporo. Paradoks polega na tym, że finał 2006 wielu zapamięta, bo Zidane pierdolnął z dyniaka Materazziego, dla pierwszego było to 'ostatnie"zejście; a mało kto pamięta, że mecz był dramtycznei szachowy i nudny.
Widzę, że oglądaliśmy różne spotkania, bo ja widziałem jak drużyna "komunalki" (od strojów oczywiście) celuje głównie w stopy, piszczele itp. Ja akurat uważam, że finał był całkiem całkiem, mimo wszystko. Takie mecze to często jest męczarnia, a tu się działo całkiem sporo. Paradoks polega na tym, że finał 2006 wielu zapamięta, bo Zidane pierdolnął z dyniaka Materazziego, dla pierwszego było to 'ostatnie"zejście; a mało kto pamięta, że mecz był dramtycznei szachowy i nudny
Kogucie życie!
12 lipca 2010, 20:35 [cytuj]
Możliwe, że widzieliśmy różne spotkania. Gdzie kopali tam trup słał się gęsto, ale połowa kartek po zagraniach mało kartkowych. Krzywdy nie ma żadnej, wygrali lepsi choć trochę mnie Hiszpanie wkurzyli wczoraj. A Webb jednak ze słabszej swej strony się pokazał.
Możliwe, że widzieliśmy różne spotkania. Gdzie kopali tam trup słał się gęsto, ale połowa kartek po zagraniach mało kartkowych. Krzywdy nie ma żadnej, wygrali lepsi choć trochę mnie Hiszpanie wkurzyli wczoraj. A Webb jednak ze słabszej swej strony się pokazał
Well, stone me! We've had cocaine, bribery and Arsenal scoring two goals at home. But just when you thought there were truly no surprises left in football, Vinnie Jones turns out to be an international player!
12 lipca 2010, 23:12 [cytuj]
Panowie śpieszę donieść, że z pewnego źródła sie dowiedziałem że wymowa Szpaka co do Kojta i Rołbena jest jak najbardziej prawidłowa. To źródło to pewien znajomy Niemiec którego zna moj brat ktorego zapoznał w Dortmundzie (przy okazji zachwycony Lewandowskim hehe), którego matka jest Holenderką rodem ze znanego nam Polakom miasta Arnhem. Wprawdzie jesli powiemy Roben a nie Rołben to tez jest dobrze.
Natomiast nie moge zakumac skąd Szpaku wytrzasnał wymowe imienia Webb'a. Harald, Hałard, nie kumam tego. To tak jak w Chłopaki nie płaczą: jak ty sie tam zwiesz? bolec, stolec?
Panowie śpieszę donieść, że z pewnego źródła sie dowiedziałem że wymowa Szpaka co do Kojta i Rołbena jest jak najbardziej prawidłowa. To źródło to pewien znajomy Niemiec którego zna moj brat ktorego zapoznał w Dortmundzie (przy okazji zachwycony Lewandowskim hehe), którego matka jest Holenderką rodem ze znanego nam Polakom miasta Arnhem. Wprawdzie jesli powiemy Roben a nie Rołben to tez jest dobrze. Natomiast nie moge zakumac skąd Szpaku wytrzasnał wymowe imienia Webb'a. Harald, Hałard, nie kumam tego. To tak jak w Chłopaki nie płaczą: jak ty sie tam zwiesz? bolec, stolec?
"Potrzebujemy dużego, brzydkiego obrońcy. Taki poradziłby sobie w akcji przy pierwszym golu. Usunąłby piłkę, napastnika i trzy pierwsze rzędy trybun" - Ian Holloway, menedżer Blackpool
12 lipca 2010, 23:49 [cytuj]
Ale i tak mnie dzisiaj rozdupił Boniek jak powiedział o najlepszym zawodniku mistrzostw - jak byście nie wiedzieli to Furlan....patologia
Ale i tak mnie dzisiaj rozdupił Boniek jak powiedział o najlepszym zawodniku mistrzostw - jak byście nie wiedzieli to Furlan....patologia
13 lipca 2010, 08:58 [cytuj]
Mnie zostanie Harald i Kim Kum Drugi czyli Il.
Mnie zostanie Harald i Kim Kum Drugi czyli Il
Well, stone me! We've had cocaine, bribery and Arsenal scoring two goals at home. But just when you thought there were truly no surprises left in football, Vinnie Jones turns out to be an international player!
14 lipca 2010, 12:32 [cytuj]
Zoolander powiedział/a:
Mam nadzieję, że ktoś spisał te wszystkie cytaty naszych "ekspertów", bo trochę się tego nazbierało


http://www.zczuba.pl/zczuba/1,90957,8132802,Zlotousci_na_mundialu___Top_20.html

Niestety brakuje największego hitu ever ever.

"-Morten Olsen, znasz go bardzo dobrze, prawda Włodku?
-Tak, znam go bardzo dobrze, w zasadzie to nie, widziałem go ze dwa razy."

:rotfl:
http://www.zczuba.pl/zczuba/1,90957,8132802,Zlotousci_na_mundialu___Top_20.html Niestety brakuje największego hitu ever ever. "-Morten Olsen, znasz go bardzo dobrze, prawda Włodku? -Tak, znam go bardzo dobrze, w zasadzie to nie, widziałem go ze dwa razy." :rotfl:
15 lipca 2010, 09:39 [cytuj]
I tak najlepsze jest z ligą belgijską :D I to nie raz, nie dwa tak gadali.
I tak najlepsze jest z ligą belgijską :D I to nie raz, nie dwa tak gadali
In a world full of Uniteds, Citys and Rovers, there is only One Hotspur!!!
|<  <<  <  13  14  15  16  17  

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 114 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się