Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

<  1  2  3  4  5    >  >>  >|
10 czerwca 2010, 21:43 [cytuj]
Jak widzę jestem w mniejszości ,bo kibicuje latynoskim zespołom: przede wszystkim Chile ,potem Urugwaj i Meskyk ,i trochę Argetynie.Też nie lubię Włochów i Niemców:blee:,ale najbardziej Francuzów:zly:
Jak widzę jestem w mniejszości ,bo kibicuje latynoskim zespołom: przede wszystkim Chile ,potem Urugwaj i Meskyk ,i trochę Argetynie.Też nie lubię Włochów i Niemców:blee:,ale najbardziej Francuzów:zly:
11 czerwca 2010, 12:06 [cytuj]
ginol powiedział/a:


Powiem szczerze, ze liczba krajów ,które polubilem się zwiększyła. Nawet Niemcy są całkiem calkiem. Gospodarze imprezy też dobrze wygladają, zwłaszcza jak się na nich patrzy od tyłu ;)
Powiem szczerze, ze liczba krajów ,które polubilem się zwiększyła. Nawet Niemcy są całkiem calkiem. Gospodarze imprezy też dobrze wygladają, zwłaszcza jak się na nich patrzy od tyłu ;)
Kogucie życie!
11 czerwca 2010, 16:11 [cytuj]
Dos Santos bardzo aktywnie w pierwszych minutach, wszędzie go pełno, prawie strzelił brameczkę, czuję że po mistrzostwach posypią się oferty!
Dos Santos bardzo aktywnie w pierwszych minutach, wszędzie go pełno, prawie strzelił brameczkę, czuję że po mistrzostwach posypią się oferty!
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
11 czerwca 2010, 16:50 [cytuj]
Nie wiem panowie jak wasze odczucia, ale ogladanie tego meczu przy akompaniamencie tych gównianych posranych trąbek jest po prostu nie do zniesienia. Po prostu jak w ulu a nie na stadionie. Powinno sie tego zabronić, niech sobie trąbią na meczach ligowych.
Nie wiem panowie jak wasze odczucia, ale ogladanie tego meczu przy akompaniamencie tych gównianych posranych trąbek jest po prostu nie do zniesienia. Po prostu jak w ulu a nie na stadionie. Powinno sie tego zabronić, niech sobie trąbią na meczach ligowych
"Potrzebujemy dużego, brzydkiego obrońcy. Taki poradziłby sobie w akcji przy pierwszym golu. Usunąłby piłkę, napastnika i trzy pierwsze rzędy trybun" - Ian Holloway, menedżer Blackpool
11 czerwca 2010, 16:56 [cytuj]
Dos Santos gra całkiem dobrze :>
Dos Santos gra całkiem dobrze :>
11 czerwca 2010, 16:56 [cytuj]
Varba, masz racje, ze dos Santos jak narazie gra swietnie. Tylko wnioski mamy rozne...jak ten chlopak byl na wypozyczeniu to ta nie bolalo, bo wczesniej nic nie pokazywal w koszulce z Kogutem na piersi. Ale teraz patrze jak gra i naprawde mi sie podoba, dlatego (po raz kolejny to powtarzam) nie wiem, dlaczego nie gra u nas...Co prawda dzisiaj to tylko RPA, trzeba poczekac na powazniejsze druzyny, czyli do 1/8 co najmniej.
Co do tych trabek, to mialem nadzieje, ze ci kibice kiedys sie zmecza, ale trace nadzieje...
Varba, masz racje, ze dos Santos jak narazie gra swietnie. Tylko wnioski mamy rozne...jak ten chlopak byl na wypozyczeniu to ta nie bolalo, bo wczesniej nic nie pokazywal w koszulce z Kogutem na piersi. Ale teraz patrze jak gra i naprawde mi sie podoba, dlatego (po raz kolejny to powtarzam) nie wiem, dlaczego nie gra u nas...Co prawda dzisiaj to tylko RPA, trzeba poczekac na powazniejsze druzyny, czyli do 1/8 co najmniej. Co do tych trabek, to mialem nadzieje, ze ci kibice kiedys sie zmecza, ale trace nadzieje
It is better to fail aiming high, then to succeed aiming low. Set your sights so high, in fact, that even failure will have in it an echo of glory.
11 czerwca 2010, 16:58 [cytuj]
No mnie też denerwują, bo wyją cały czas bez sensu, zamiast reagować na to co się dzieje na boisku, jak to się dzieje w premier league
No mnie też denerwują, bo wyją cały czas bez sensu, zamiast reagować na to co się dzieje na boisku, jak to się dzieje w premier league
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
11 czerwca 2010, 17:08 [cytuj]
Juz zakupilem piwko na wieczor na mecz Urugwaj-Francja. Zwlaszcza ciekaw jestem wystepu Suareza z Ajaxu bo przyznam ze w ogole go nie widzialem w akcji. Fajną stronę odkryłem http://www.world-cup.com.pl/terminarz-mundial2010.php , jak sie kliknie na poszczególny kraj to sa nazwiska piłkarzy wraz z info w jakim klubie grają. Jak kliknalem w Hiszpanię (bo szczerze mówiąc nie znałem pełnego składu ktory wyjechal do RPA) to własną nogą w siekacze sie kopnałem z wrażenia hehe. Murowany kandydat do finału.

Natomiast jak kliknalem w Koreę Płn. to sie zadumałem. Niejaki Jong Tae Se gra w zespole z ligii japonskiej Kawasaki Frontale....nnie wiedzialem ze pilkarzom pólnocnokoreanskim wolno gra za granicą biorac pod uwagę politykę tego kraju.
Juz zakupilem piwko na wieczor na mecz Urugwaj-Francja. Zwlaszcza ciekaw jestem wystepu Suareza z Ajaxu bo przyznam ze w ogole go nie widzialem w akcji. Fajną stronę odkryłem: http://www.world-cup.com.pl/terminarz-mundial2010.php , jak sie kliknie na poszczególny kraj to sa nazwiska piłkarzy wraz z info w jakim klubie grają. Jak kliknalem w Hiszpanię (bo szczerze mówiąc nie znałem pełnego składu ktory wyjechal do RPA) to własną nogą w siekacze sie kopnałem z wrażenia hehe. Murowany kandydat do finału. Natomiast jak kliknalem w Koreę Płn. to sie zadumałem. Niejaki Jong Tae Se gra w zespole z ligii japonskiej Kawasaki Frontale....nnie wiedzialem ze pilkarzom pólnocnokoreanskim wolno gra za granicą biorac pod uwagę politykę tego kraju
"Potrzebujemy dużego, brzydkiego obrońcy. Taki poradziłby sobie w akcji przy pierwszym golu. Usunąłby piłkę, napastnika i trzy pierwsze rzędy trybun" - Ian Holloway, menedżer Blackpool
11 czerwca 2010, 22:26 [cytuj]
Ale Francja gra padake...no chyba z wyjatkiem Evry i Diaby'ego...a Suarez nie pokazal nic wielkiego, w przeciwienstwie do Forlana, ktory naprawde wyroznial sie na tle swojej druzyny
Ale Francja gra padake...no chyba z wyjatkiem Evry i Diaby'ego...a Suarez nie pokazal nic wielkiego, w przeciwienstwie do Forlana, ktory naprawde wyroznial sie na tle swojej druzyny
It is better to fail aiming high, then to succeed aiming low. Set your sights so high, in fact, that even failure will have in it an echo of glory.
12 czerwca 2010, 16:33 [cytuj]
Kurdę pamiętam tego Enyeamę sprzed paru lat jak był zajebistym talentem w FM'ie (a może CM'ie?). I dziś rzeczywiście gra bardzo fajnie, dla nas byłby idealny. Dobry bramkarz na ławkę, koszty utrzymania pewnie 10 razy mniejsze niż Cudiciniego.
Kurdę pamiętam tego Enyeamę sprzed paru lat jak był zajebistym talentem w FM'ie (a może CM'ie?). I dziś rzeczywiście gra bardzo fajnie, dla nas byłby idealny. Dobry bramkarz na ławkę, koszty utrzymania pewnie 10 razy mniejsze niż Cudiciniego
In a world full of Uniteds, Citys and Rovers, there is only One Hotspur!!!
12 czerwca 2010, 18:05 [cytuj]
Mecz Argentyna-Nigeria zajebisty. Obydwie druzyny zasługują na wyjscie z grupy.
Mecz Grecja-Korea Płd byl tragiczny i gdyby nie Koreanczycy to chyba bym usnal snem wiecznym. Poza tym ten mecz to kalka meczu z MŚ 2002 kiedy te maluchy nas rozjechały (z 90% pojedynków główkowych wygrywali Koreanczycy). Grecja nadal gra swoją antyfutbolową taktyką z 2004 roku na którą już nikt sie nie nabiera.
Mecz Argentyna-Nigeria zajebisty. Obydwie druzyny zasługują na wyjscie z grupy. Mecz Grecja-Korea Płd byl tragiczny i gdyby nie Koreanczycy to chyba bym usnal snem wiecznym. Poza tym ten mecz to kalka meczu z MŚ 2002 kiedy te maluchy nas rozjechały (z 90% pojedynków główkowych wygrywali Koreanczycy). Grecja nadal gra swoją antyfutbolową taktyką z 2004 roku na którą już nikt sie nie nabiera
"Potrzebujemy dużego, brzydkiego obrońcy. Taki poradziłby sobie w akcji przy pierwszym golu. Usunąłby piłkę, napastnika i trzy pierwsze rzędy trybun" - Ian Holloway, menedżer Blackpool
12 czerwca 2010, 18:12 [cytuj]
Enyeama , Khune naprawde ciekawi bramkarze
Enyeama , Khune naprawde ciekawi bramkarze
Come On You Spurs !
12 czerwca 2010, 18:15 [cytuj]
Hehe a co sądzicie o bramkarzu Meksyku z wczoraj? Ten Perez to normalnie jakis taki latynoski Cabaj, jego wybieganie do piłki to był jakis fenomen :/
Hehe a co sądzicie o bramkarzu Meksyku z wczoraj? Ten Perez to normalnie jakis taki latynoski Cabaj, jego wybieganie do piłki to był jakis fenomen :/
"Potrzebujemy dużego, brzydkiego obrońcy. Taki poradziłby sobie w akcji przy pierwszym golu. Usunąłby piłkę, napastnika i trzy pierwsze rzędy trybun" - Ian Holloway, menedżer Blackpool
12 czerwca 2010, 18:20 [cytuj]
moj boze ja mi sie dzisiaj podobal ten nigeryjczyk Haruna! brac go, co za talent! tak grac na kreatywnym def pomocniku w wieku 20 lat. Na miejscu Harrego wlasnie wysylalbym 10 mln oferte dla Monaco...

btw... jakie studia trzeba skonczyc zeby zostac skautem ;)
moj boze ja mi sie dzisiaj podobal ten nigeryjczyk Haruna! brac go, co za talent! tak grac na kreatywnym def pomocniku w wieku 20 lat. Na miejscu Harrego wlasnie wysylalbym 10 mln oferte dla Monaco... btw... jakie studia trzeba skonczyc zeby zostac skautem ;)
http://wilczki.tumblr.com/
12 czerwca 2010, 19:50 [cytuj]
A jednak ani Crouch, ani Defoe, tylko Heskey. Ja tam się śmieję, ale gdybym był fanem Anglii to bym się cieszył, Capello to 80% siły tego zespołu.
A jednak ani Crouch, ani Defoe, tylko Heskey. Ja tam się śmieję, ale gdybym był fanem Anglii to bym się cieszył, Capello to 80% siły tego zespołu
In a world full of Uniteds, Citys and Rovers, there is only One Hotspur!!!
12 czerwca 2010, 20:06 [cytuj]
kibicuje dzis USA i licze przynajmniej na remis, sorry ale taki as jak Heskey to Anglia jakby w 10 grala... Johnson w obronie to tez problematyczna sprawa...choc oprocz tego dosc mocny sklad, bedzie ciekawy mecz
kibicuje dzis USA i licze przynajmniej na remis, sorry ale taki as jak Heskey to Anglia jakby w 10 grala... Johnson w obronie to tez problematyczna sprawa...choc oprocz tego dosc mocny sklad, bedzie ciekawy mecz
http://wilczki.tumblr.com/
12 czerwca 2010, 20:16 [cytuj]
Zdziwicie się jak Emile bramkę huknie :)
Zdziwicie się jak Emile bramkę huknie :)
Come On You Spurs !
12 czerwca 2010, 20:52 [cytuj]
Ja znów będę kibicował Pomarańczowym. Ale też Serbii, Australii i Szwajcarom :tak:
Ja znów będę kibicował Pomarańczowym. Ale też Serbii, Australii i Szwajcarom :tak:
12 czerwca 2010, 21:25 [cytuj]
Tradycje Shiltona, Seamana podtrzymane przez Greena.Ale stawiać na Młotka,mając na ławie Harta tylko Włoch potrafi.
Tradycje Shiltona, Seamana podtrzymane przez Greena.Ale stawiać na Młotka,mając na ławie Harta tylko Włoch potrafi
12 czerwca 2010, 21:36 [cytuj]
noi oczywiscie Heskey gra dobrze po moim wywolaniu do tablicy ;) Anglia jednak jest zaskakujaco nieobecna... boczni pomocnicy nic nie graja, gre w srodku bardzo przegrywaja... Capello coraz bardziej odkurza szafe i siega po Carraghera... powodzenia Capello cos czuje 1/16 max :P
noi oczywiscie Heskey gra dobrze po moim wywolaniu do tablicy ;) Anglia jednak jest zaskakujaco nieobecna... boczni pomocnicy nic nie graja, gre w srodku bardzo przegrywaja... Capello coraz bardziej odkurza szafe i siega po Carraghera... powodzenia Capello cos czuje 1/16 max :P
http://wilczki.tumblr.com/
<  1  2  3  4  5    >  >>  >|

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 96 Zarejestrowanych użytkowników: 5227 Ostatnio zarejestrowany: Normankeype

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się