Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <  2  3  4  5  6    >  >>  >|
13 czerwca 2010, 00:49 [cytuj]
Moje sympatie to tradycyjnie Hiszpania i Anglia; lubię Holendrów i Meksykanów a także kangury i yankesów, odwieczny wróg to przede wszystkim pierdoloni maccaroni i Niemcy;
Moje sympatie to tradycyjnie Hiszpania i Anglia; lubię Holendrów i Meksykanów a także kangury i yankesów, odwieczny wróg to przede wszystkim pierdoloni maccaroni i Niemcy;
13 czerwca 2010, 10:56 [cytuj]
Jestem trochę rozczarowany postawą Anglii . Wiem że reprezentacja USA to bardzo dobra drużyna ale mimo to spodziewałem się lepszej gry i ten remis 1:1 nawet nie ma co usprawiedliwiać tym przedszkolnym błędem Greena ,bo gra Anglii pozostawiała wiele do życzenia , z resztą skład też mnie zdziwił i muszę się przyznać że nie wiem czym sugerował sie stawiając na Heskey'a bo napewno nie jego wysoką formą.Blado wypadł także Milner którego w skladzie się również w ogóle nie spodziewałem. Zaczynam mieć wątpliwości czy Capello stawia na zawodników którzy prezentują obecnie najwyższą formę bo narazie na to nie wygląda.
Jestem trochę rozczarowany postawą Anglii . Wiem że reprezentacja USA to bardzo dobra drużyna ale mimo to spodziewałem się lepszej gry i ten remis 1:1 nawet nie ma co usprawiedliwiać tym przedszkolnym błędem Greena ,bo gra Anglii pozostawiała wiele do życzenia , z resztą skład też mnie zdziwił i muszę się przyznać że nie wiem czym sugerował sie stawiając na Heskey'a bo napewno nie jego wysoką formą.Blado wypadł także Milner którego w skladzie się również w ogóle nie spodziewałem. Zaczynam mieć wątpliwości czy Capello stawia na zawodników którzy prezentują obecnie najwyższą formę bo narazie na to nie wygląda
13 czerwca 2010, 11:20 [cytuj]
Capello w pierwszym meczu totalnie zawiódł z doborem zawdników. Wystawił Milnera-by go zmienić po 30 minutach.Dziwna była też zmiana Kinga w przerwie (chyba że przez kontuzje). Carragher, którego nota bene chwalili ci żenujacy specjalisci w studiu tvp) jest wolniejszy i gorzej się ustawia. Taki Altidore objechał go i tylko cudem Anglicy uniknęli gola.
A kibicuję też Mexico, źle życze: tradycyjnie Niemcom i tym zadufanym w sobie, zbyt wielkim by sie wymieniać koszulkami Hiszpanom.
Capello w pierwszym meczu totalnie zawiódł z doborem zawdników. Wystawił Milnera-by go zmienić po 30 minutach.Dziwna była też zmiana Kinga w przerwie (chyba że przez kontuzje). Carragher, którego nota bene chwalili ci żenujacy specjalisci w studiu tvp) jest wolniejszy i gorzej się ustawia. Taki Altidore objechał go i tylko cudem Anglicy uniknęli gola. A kibicuję też Mexico, źle życze: tradycyjnie Niemcom i tym zadufanym w sobie, zbyt wielkim by sie wymieniać koszulkami Hiszpanom
13 czerwca 2010, 11:25 [cytuj]
Co do ogolnej postawy sie zgadzam, ale tym razem stane w obronie Heskey'a. Choc dziwie sie, ze jest ciagle powolywany, chociaz nie gra kompletnie nic. Wczoraj jednak na tle Anglii, zaryzykowalbym nawet stwierdzenie, ze sie wyroznial. Ktorys z komentatorow angielskich nawet stwierdzil, ze to jeden z najlepszych jego wystepow w koszulce Anglii. Ja widze mnostwo ALE co do skladu, ale tez rozumiem skad one sie biora...Masz w skladzie i Gerrarda i Lamparda, a wiesz, ze za zadne skarby nie powinni wystepowac razem w skladzie, bo bedzie to, co bylo wczoraj, czyli zero kontroli srodka pola. Ale zdecyduj sie zostawic ktoregos z nich na lawie...Joe Cole'a Capello chyba zwyczajnie nie lubi, bo moim zdaniem za Milnera powinien wejsc wlasnie on, a nie SWP, ale przeciez nie moja rola w ocenianiu pracy tak utytulowanego trenera.
Chociaz musze przyznac, ze i tak najbardziej dziwi mnie, dlaczego w bramce Anglii nie stoi Joe Hart? Wiem, ze jest mlody, ale pewnosc siebie az z niego emanuje, broni swietnie i sprawia wrazenie jakby mial nerwy ze stali
Co do ogolnej postawy sie zgadzam, ale tym razem stane w obronie Heskey'a. Choc dziwie sie, ze jest ciagle powolywany, chociaz nie gra kompletnie nic. Wczoraj jednak na tle Anglii, zaryzykowalbym nawet stwierdzenie, ze sie wyroznial. Ktorys z komentatorow angielskich nawet stwierdzil, ze to jeden z najlepszych jego wystepow w koszulce Anglii. Ja widze mnostwo ALE co do skladu, ale tez rozumiem skad one sie biora...Masz w skladzie i Gerrarda i Lamparda, a wiesz, ze za zadne skarby nie powinni wystepowac razem w skladzie, bo bedzie to, co bylo wczoraj, czyli zero kontroli srodka pola. Ale zdecyduj sie zostawic ktoregos z nich na lawie...Joe Cole'a Capello chyba zwyczajnie nie lubi, bo moim zdaniem za Milnera powinien wejsc wlasnie on, a nie SWP, ale przeciez nie moja rola w ocenianiu pracy tak utytulowanego trenera. Chociaz musze przyznac, ze i tak najbardziej dziwi mnie, dlaczego w bramce Anglii nie stoi Joe Hart? Wiem, ze jest mlody, ale pewnosc siebie az z niego emanuje, broni swietnie i sprawia wrazenie jakby mial nerwy ze stali
It is better to fail aiming high, then to succeed aiming low. Set your sights so high, in fact, that even failure will have in it an echo of glory.
13 czerwca 2010, 11:30 [cytuj]
Boyd, tez uwazasz, ze to bylo przykre i zenujace zarazem? :/
Boyd, tez uwazasz, ze to bylo przykre i zenujace zarazem? :/
It is better to fail aiming high, then to succeed aiming low. Set your sights so high, in fact, that even failure will have in it an echo of glory.
13 czerwca 2010, 12:22 [cytuj]
Ten Carragher dodatkowo faulowal goscia wychodzacego na czysta pozycje.Powinien byc karny/wolny i czerwona a nie bylo nic...
Ten Carragher dodatkowo faulowal goscia wychodzacego na czysta pozycje.Powinien byc karny/wolny i czerwona a nie bylo nic
You'll Never Walk Alone
13 czerwca 2010, 13:06 [cytuj]
Ogladaliscie Korea-Grecja?Kapetanos,najwieksze drewno tych mistrzostw,moje odkrycie:) A Park jest wyborny.Korea moze daleko zajsc.
Ogladaliscie Korea-Grecja?Kapetanos,najwieksze drewno tych mistrzostw,moje odkrycie:) A Park jest wyborny.Korea moze daleko zajsc
You'll Never Walk Alone
13 czerwca 2010, 13:13 [cytuj]
Ledley King nabawił się urazu, który wyklucza go z występu w piątkowym meczu z Algierią
Ledley King nabawił się urazu, który wyklucza go z występu w piątkowym meczu z Algierią
Come On You Spurs !
13 czerwca 2010, 15:42 [cytuj]
Panowie czy ktoś moze mi wytłumaczyć dlaczego zszedł Milner? Bo bardzo sie zdziwiłem kiedy to zobaczyłem, kontuzja? W ogole nie rozumiem co robił Carragher w obronie oraz po kiego grzyba w bramce stał Green skoro jest jeszcze Hart. Mam nadzieje ze w meczu z Algierią zagra Dawson.

Wlasnie obejrzalem jednym okiem (bo dwoma oczami/okami sie nie dalo tego oglądać) mecz Algieria-Słowacja. Z ręką na sercu można powiedzieć, Nudny Mecz Nr 1 już poza nami. Płakać się chce kiedy sie widzi taką Słowenię, która sorry ale nic nie pokazała a tylko udowodniła że zawsze była cienka; niestety my byliśmy jeszcze gorszymi cieniasami dając się takim plastusiom ograć. USA i Anglia nie powinny miec wiekszych problemów z ograniem Słoweńców.

Liczę na Słowację z naszej byłej grupy eliminacyjnej, oni mają o wiele wiekszy potencjał niż Słoweńcy.
Jesli na ławkach siedzą jacyś skauci to juz mają w notesach pierwsze nazwiska: Enyeama i Haruna z reprezentacji Nigerii. Brawa dla tych dwóch panów.
Panowie czy ktoś moze mi wytłumaczyć dlaczego zszedł Milner? Bo bardzo sie zdziwiłem kiedy to zobaczyłem, kontuzja? W ogole nie rozumiem co robił Carragher w obronie oraz po kiego grzyba w bramce stał Green skoro jest jeszcze Hart. Mam nadzieje ze w meczu z Algierią zagra Dawson. Wlasnie obejrzalem jednym okiem (bo dwoma oczami/okami sie nie dalo tego oglądać) mecz Algieria-Słowacja. Z ręką na sercu można powiedzieć, Nudny Mecz Nr 1 już poza nami. Płakać się chce kiedy sie widzi taką Słowenię, która sorry ale nic nie pokazała a tylko udowodniła że zawsze była cienka; niestety my byliśmy jeszcze gorszymi cieniasami dając się takim plastusiom ograć. USA i Anglia nie powinny miec wiekszych problemów z ograniem Słoweńców. Liczę na Słowację z naszej byłej grupy eliminacyjnej, oni mają o wiele wiekszy potencjał niż Słoweńcy. Jesli na ławkach siedzą jacyś skauci to juz mają w notesach pierwsze nazwiska: Enyeama i Haruna z reprezentacji Nigerii. Brawa dla tych dwóch panów
"Potrzebujemy dużego, brzydkiego obrońcy. Taki poradziłby sobie w akcji przy pierwszym golu. Usunąłby piłkę, napastnika i trzy pierwsze rzędy trybun" - Ian Holloway, menedżer Blackpool
13 czerwca 2010, 19:37 [cytuj]
Didier-'nudny mecz numer 1 juz poza nami'?Albo cos ze mna nie tak albo kablowka mi zle odbiera.Dla mnie prawie wszystkie mecze do tej pory byly nudne.Wszyscy sie bronia...dwie bramki strzelili tylko Koreanczycy.:bezradny: Licze na Australie dzisiaj.Narazie ten mundial to pod wzgledem emocji dla mnie tragedia.
Didier-'nudny mecz numer 1 juz poza nami'?Albo cos ze mna nie tak albo kablowka mi zle odbiera.Dla mnie prawie wszystkie mecze do tej pory byly nudne.Wszyscy sie bronia...dwie bramki strzelili tylko Koreanczycy.:bezradny: Licze na Australie dzisiaj.Narazie ten mundial to pod wzgledem emocji dla mnie tragedia
You'll Never Walk Alone
13 czerwca 2010, 21:54 [cytuj]
Rewelacyjny jest Annan z Ghany.
Rewelacyjny jest Annan z Ghany
14 czerwca 2010, 00:41 [cytuj]
Uuuuu czyżby wszyscy aż tak nie lubili Niemców, że nic nie napiszą? Ja muszę powiedzieć, że także zawsze kibicowałem przeciwko nim, ale teraz, no... z przyjemnością się ich ogląda. Nawet drużyna Klinsmanna w porównaniu z tą była drewniana.
Myślę że określenie "niemiecki walec" może dalej funkcjonować, nie jest to jednak już suchy, betonowy walec, tylko walec ze złota i diamentów. Technika użytkowa czy kombinacyjne rozegrania w iście południowym stylu. Zrobili na mnie dużo lepsze wrażenie niż np. Argentyńczycy, którzy są jeszcze bardziej techniczni, ale grali kompletnie bez głowy.
Uuuuu czyżby wszyscy aż tak nie lubili Niemców, że nic nie napiszą? Ja muszę powiedzieć, że także zawsze kibicowałem przeciwko nim, ale teraz, no... z przyjemnością się ich ogląda. Nawet drużyna Klinsmanna w porównaniu z tą była drewniana. Myślę że określenie "niemiecki walec" może dalej funkcjonować, nie jest to jednak już suchy, betonowy walec, tylko walec ze złota i diamentów. Technika użytkowa czy kombinacyjne rozegrania w iście południowym stylu. Zrobili na mnie dużo lepsze wrażenie niż np. Argentyńczycy, którzy są jeszcze bardziej techniczni, ale grali kompletnie bez głowy
In a world full of Uniteds, Citys and Rovers, there is only One Hotspur!!!
14 czerwca 2010, 00:47 [cytuj]
Można za Niemcami nie przepadać, ale trzeba przyznać, że zagrali dziś znakomite spotkanie i jak dotąd zaprezentowali się najlepiej spośród drużyn stawianych w gronie faworytów. Loew postawił na młodość i była to słuszna decyzja - momentami Australijczycy wyglądali na ich tle jak drużyna podwórkowa i to taka nie będąca w formie :) Niemalże już legendarna niemiecka solidność została uzupełniona kreatywnością i fantazją takich gości jak Ozil, Muller, Cacau czy też Marin (choć ten akurat grał krótko) - to może być dla nich klucz do sukcesu, choć mam nadzieję, że ostatecznie zatriumfują podopieczni Capello :)
Można za Niemcami nie przepadać, ale trzeba przyznać, że zagrali dziś znakomite spotkanie i jak dotąd zaprezentowali się najlepiej spośród drużyn stawianych w gronie faworytów. Loew postawił na młodość i była to słuszna decyzja - momentami Australijczycy wyglądali na ich tle jak drużyna podwórkowa i to taka nie będąca w formie :) Niemalże już legendarna niemiecka solidność została uzupełniona kreatywnością i fantazją takich gości jak Ozil, Muller, Cacau czy też Marin (choć ten akurat grał krótko) - to może być dla nich klucz do sukcesu, choć mam nadzieję, że ostatecznie zatriumfują podopieczni Capello :)
14 czerwca 2010, 10:58 [cytuj]
zgadzam sie annan zagral swietnie, wszedzie bylo go pelno, dobrze tez zagral boateng jak na 2 czy 3 mecz w kadrze... zaluje ze go puscilismy, wiem ze sprawial klopoty i w ogole, ale gosc jest utalentowany...wolalbym jego niz Jenasa w zespole.

Tak podsumowujac 3 dni: to w grupie A wszystko moze sie zdarzyc nie mam pojecia kto awansuje i nie zdziwilbym sie gdyby w tej grupie juz do konca byly tylko remisy...
W grupie B Argentyna 9 punktow o 2 miejsce Nigeria z Korea po 4 Grecja 0.
Grupa C jednak Anglia USA, choc slowenia moze troche namieszac Algieria mnie zaskoczyla negatywnie maja niezly potencjal, ale ich trener wystawia jakis nieciekawy sklad...Grupa D Ghana Niemcy Serbia, Australia 0 punktow (brak swiezej krwi, grupka emerytow na mundial przyjechala...) Zwyciestwa Niemiec, bym az tak nie przecenial, owszem efektowne, ofensywnie bardzo kreatywni (Ozil, Muller, Bastian, Lahm robia roznice i wszyscy w formie) ale zobaczymy jak w obronie beda grac z lepszym przeciwnikiem.
zgadzam sie annan zagral swietnie, wszedzie bylo go pelno, dobrze tez zagral boateng jak na 2 czy 3 mecz w kadrze... zaluje ze go puscilismy, wiem ze sprawial klopoty i w ogole, ale gosc jest utalentowany...wolalbym jego niz Jenasa w zespole. Tak podsumowujac 3 dni: to w grupie A wszystko moze sie zdarzyc nie mam pojecia kto awansuje i nie zdziwilbym sie gdyby w tej grupie juz do konca byly tylko remisy... W grupie B Argentyna 9 punktow o 2 miejsce Nigeria z Korea po 4 Grecja 0. Grupa C jednak Anglia USA, choc slowenia moze troche namieszac Algieria mnie zaskoczyla negatywnie maja niezly potencjal, ale ich trener wystawia jakis nieciekawy sklad...Grupa D Ghana Niemcy Serbia, Australia 0 punktow (brak swiezej krwi, grupka emerytow na mundial przyjechala...) Zwyciestwa Niemiec, bym az tak nie przecenial, owszem efektowne, ofensywnie bardzo kreatywni (Ozil, Muller, Bastian, Lahm robia roznice i wszyscy w formie) ale zobaczymy jak w obronie beda grac z lepszym przeciwnikiem
http://wilczki.tumblr.com/
14 czerwca 2010, 14:43 [cytuj]
Wyglada na to ze Australia bedzie chlopcem(dziadkiem) do bicia.W takim razie kibicuje Danii:)
Wyglada na to ze Australia bedzie chlopcem(dziadkiem) do bicia.W takim razie kibicuje Danii:)
You'll Never Walk Alone
14 czerwca 2010, 15:30 [cytuj]
TataPsychopata powiedział/a:
Wyglada na to ze Australia bedzie chlopcem(dziadkiem) do bicia.W takim razie kibicuje Danii:)



"Okaz" przywiązania do barw. Dobrze, ze chociaż, po pierwszym meczu dokonałeś wyboru. Od nowego sezonu zacznij kibicować ManU, bo u nas może nie być aż tak fajnie. Jednak najlepiej jak w niedzielne wieczory będziesz oglądał JUKENDENS lub Jakonigładzą, na cholerę ci niezdrowe emocje piłkarskie.
"Okaz" przywiązania do barw. Dobrze, ze chociaż, po pierwszym meczu dokonałeś wyboru. Od nowego sezonu zacznij kibicować ManU, bo u nas może nie być aż tak fajnie. Jednak najlepiej jak w niedzielne wieczory będziesz oglądał JUKENDENS lub Jakonigładzą, na cholerę ci niezdrowe emocje piłkarskie
Kogucie życie!
14 czerwca 2010, 16:01 [cytuj]
MARCUS powiedział/a:
"Okaz" przywiązania do barw. Dobrze, ze chociaż, po pierwszym meczu dokonałeś wyboru. Od nowego sezonu zacznij kibicować ManU, bo u nas może nie być aż tak fajnie. Jednak najlepiej jak w niedzielne wieczory będziesz oglądał JUKENDENS lub Jakonigładzą, na cholerę ci niezdrowe emocje piłkarskie


Jak to pisalem to myslalem ze jest 0-0 i Dania byla atrakcyjna.Przegrali 0-2 a ja wciaz im kibicuje.Niesamowite jest moje oddanie Dunczykom.Licze na honorowe obywatelstwo.
A w ogole nigdzie nie napisalem ze przestaje kibicowac Australii wiec :milczek:
Nie znam tych programow(raczej nie ogladam tv) ktore wymieniles ale napewno sa ciekawe skoro je polecasz.
Jak to pisalem to myslalem ze jest 0-0 i Dania byla atrakcyjna.Przegrali 0-2 a ja wciaz im kibicuje.Niesamowite jest moje oddanie Dunczykom.Licze na honorowe obywatelstwo. A w ogole nigdzie nie napisalem ze przestaje kibicowac Australii wiec :milczek: Nie znam tych programow(raczej nie ogladam tv) ktore wymieniles ale napewno sa ciekawe skoro je polecasz
You'll Never Walk Alone
14 czerwca 2010, 16:12 [cytuj]
Ekotto jaka fryzura :)
Ekotto jaka fryzura :)
Come On You Spurs !
14 czerwca 2010, 16:33 [cytuj]
Ten Elia naprawdę fajny piłkarz. Pojawił się teraz na gazecie artykuł o tym że odmienił obraz gry itp. i jest tam napisane - Ostatnio mówiło się o tym, że Elią interesuje się Arsene Wenger, któremu odpowiada styl gry kreatywnego pomocnika. Sam piłkarz twierdzi, że wolałby grać w barwach lokalnego rywala Arsenalu - Tottenhamie.
Ten Elia naprawdę fajny piłkarz. Pojawił się teraz na gazecie artykuł o tym że odmienił obraz gry itp. i jest tam napisane - Ostatnio mówiło się o tym, że Elią interesuje się Arsene Wenger, któremu odpowiada styl gry kreatywnego pomocnika. Sam piłkarz twierdzi, że wolałby grać w barwach lokalnego rywala Arsenalu - Tottenhamie
Come On You Spurs !
14 czerwca 2010, 17:46 [cytuj]
Widzę z logiką jesteś na bakier.Może chciałeś coś innego zawrzeć, jednak wyszło jak wyszło, więc jedno drugie elimnuje, tyle w temacie. No, ale w końcu w twoim przypadku to całkiem możliwe - drugi człon ksywy nie może być przypadkowy. A co do programów i twojej riposty, to powiem ci, że jest wyjatkowo dziecinna. Jest takie powiedzenie "nie trzeba na wszystkie choroby chorowa, żeby zostać lekarzem". Żebyś to bardziej rozkminił w tym przypadku to ci podpowiem, że nie musi nikt się zesrać, zeby wiedzieć, ze będzie śmierdziało.
Widzę z logiką jesteś na bakier.Może chciałeś coś innego zawrzeć, jednak wyszło jak wyszło, więc jedno drugie elimnuje, tyle w temacie. No, ale w końcu w twoim przypadku to całkiem możliwe - drugi człon ksywy nie może być przypadkowy. A co do programów i twojej riposty, to powiem ci, że jest wyjatkowo dziecinna. Jest takie powiedzenie "nie trzeba na wszystkie choroby chorowa, żeby zostać lekarzem". Żebyś to bardziej rozkminił w tym przypadku to ci podpowiem, że nie musi nikt się zesrać, zeby wiedzieć, ze będzie śmierdziało
Kogucie życie!
|<  <  2  3  4  5  6    >  >>  >|

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 101 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się