Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <  3  4  5  6  7    >  >>  >|
14 czerwca 2010, 18:11 [cytuj]
TataPsychopata powiedział/a:
Wyglada na to ze Australia bedzie chlopcem(dziadkiem) do bicia.W takim razie kibicuje Danii:)

TataPsychopata powiedział/a:
A w ogole nigdzie nie napisalem ze przestaje kibicowac Australii wiec :milczek:

Masz rację Marcus że logika co najmniej pokrętna:D
[quote=TataPsychopata]A w ogole nigdzie nie napisalem ze przestaje kibicowac Australii wiec :milczek:
In a world full of Uniteds, Citys and Rovers, there is only One Hotspur!!!
14 czerwca 2010, 18:24 [cytuj]
O prosze,filozofie zyciowe prosto od golibrody.Mojej riposty?Chyba przewrazliwiony jestes.Serio.
Na powaznie to nie czytam a tym bardziej nie odpisuje na twoje komentarze bo jestes smutny.

A Ginola jaki szczesliwy :D
O prosze,filozofie zyciowe prosto od golibrody.Mojej riposty?Chyba przewrazliwiony jestes.Serio. Na powaznie to nie czytam a tym bardziej nie odpisuje na twoje komentarze bo jestes smutny. A Ginola jaki szczesliwy :D
You'll Never Walk Alone
14 czerwca 2010, 20:55 [cytuj]
Zauważyliście ??? Podczas transmisji z meczu lepiej ubrani rumuni kontra Paragwaj jakiś Paragwajczyk w koszulce Tottenhamu na trybunach:brawo:
Zauważyliście ??? Podczas transmisji z meczu lepiej ubrani rumuni kontra Paragwaj jakiś Paragwajczyk w koszulce Tottenhamu na trybunach:brawo:
Fuck em all, fuck em all united, west ham, liverpool, Cos We Are the TOTTENHAM and We Are the best. We are the TOTTENHAM so fuck all the rest
14 czerwca 2010, 20:57 [cytuj]
Zauważyliście ??? Podczas transmisji z meczu lepiej ubrani rumuni kontra Paragwaj jakiś Paragwajczyk w koszulce Tottenhamu na trybunach:brawo:
Zauważyliście ??? Podczas transmisji z meczu lepiej ubrani rumuni kontra Paragwaj jakiś Paragwajczyk w koszulce Tottenhamu na trybunach:brawo:
Fuck em all, fuck em all united, west ham, liverpool, Cos We Are the TOTTENHAM and We Are the best. We are the TOTTENHAM so fuck all the rest
14 czerwca 2010, 21:42 [cytuj]
Nurkowanie De Rossiego zachwyciło mnie. Sam nie wiem, który nur jest lepszy: De Rossiego czy Pedersena z Blackburn w meczu z Arsenalem http://www.youtube.com/watch?v=0I8p_CRR3Bk ); w każdym razie De Rossi otrzymuje ode mnie medal z gorącego batata (taki ziemniak afrykanski).
Nurkowanie De Rossiego zachwyciło mnie. Sam nie wiem, który nur jest lepszy: De Rossiego czy Pedersena z Blackburn w meczu z Arsenalem ( http://www.youtube.com/watch?v=0I8p_CRR3Bk ); w każdym razie De Rossi otrzymuje ode mnie medal z gorącego batata (taki ziemniak afrykanski)
"Potrzebujemy dużego, brzydkiego obrońcy. Taki poradziłby sobie w akcji przy pierwszym golu. Usunąłby piłkę, napastnika i trzy pierwsze rzędy trybun" - Ian Holloway, menedżer Blackpool
14 czerwca 2010, 21:52 [cytuj]
A tam, gadasz Didier, porównanie beznadziejne. Nurek był, jasne, ale tak dobrze zagrany, że i ja, i moi dwaj kumple, i komentator byliśmy przekonani, że został sfaulowany. Dopiero na powtórce widać, że przyaktorzył.
Cacerez powinien nawiasem mówiąc wylecieć z boiska za ten faul na Montolivo.
A tam, gadasz Didier, porównanie beznadziejne. Nurek był, jasne, ale tak dobrze zagrany, że i ja, i moi dwaj kumple, i komentator byliśmy przekonani, że został sfaulowany. Dopiero na powtórce widać, że przyaktorzył. Cacerez powinien nawiasem mówiąc wylecieć z boiska za ten faul na Montolivo
In a world full of Uniteds, Citys and Rovers, there is only One Hotspur!!!
14 czerwca 2010, 21:53 [cytuj]
De Rossi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Edit: A chwilę później ewidentny karny na Montolivo. I niech mi ktoś jeszcze powie, że sędziowie zawsze wspierają Włochów to podejdę!!!
De Rossi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Edit: A chwilę później ewidentny karny na Montolivo. I niech mi ktoś jeszcze powie, że sędziowie zawsze wspierają Włochów to podejdę!!!
In a world full of Uniteds, Citys and Rovers, there is only One Hotspur!!!
14 czerwca 2010, 23:06 [cytuj]
A dla camoranesiego mistrzostwa powinny się już skończyć, dla pozostałych pierdoloni maccaroni po następnych dwóch meczach
A dla camoranesiego mistrzostwa powinny się już skończyć, dla pozostałych pierdoloni maccaroni po następnych dwóch meczach
14 czerwca 2010, 23:07 [cytuj]
Ginola, co TY opowiadasz, jaki karny??? w Anglii nikt czegoś takiego nie gwiżdże; no chyba że łysy łeb - po nim można się wszystkiego spodziewać
Ginola, co TY opowiadasz, jaki karny??? w Anglii nikt czegoś takiego nie gwiżdże; no chyba że łysy łeb - po nim można się wszystkiego spodziewać
15 czerwca 2010, 01:36 [cytuj]
me262schwalbe powiedział/a:
A dla camoranesiego mistrzostwa powinny się już skończyć, dla pozostałych pierdoloni maccaroni po następnych dwóch meczach


a mi sie wlasnie taka gra podoba, widac ze Wlosi nie dają dupy i po swojemu walczą (do tego z camonaresim by sie przydal materazzi i jego boiskowe kung fu). W ogole ten mecz byl naprawde niezly. Jesli makaroniarze tak dalej bedą grac to na 100% wyjdą z grupy i bedą sie liczyc w walce o finał. Paragwaj pękł psychicznie. Ach i ta akcja jak pepe czy jak mu tam kopł piłkę w bramkę, samo rozegranie, super miód. Wlochów mozna nie lubic i nie znosic, ale ich doswiadczenie i cwaniactwo to pierwsza klasa (jak camonaresi zdzielil goscia z lokcia tak zeby sędzia nie zauwazyl, to sie nadaje na podrecznik dla sędziów pt "jak drzemać na rozprawie zeby tego nikt nie widział").
a mi sie wlasnie taka gra podoba, widac ze Wlosi nie dają dupy i po swojemu walczą (do tego z camonaresim by sie przydal materazzi i jego boiskowe kung fu). W ogole ten mecz byl naprawde niezly. Jesli makaroniarze tak dalej bedą grac to na 100% wyjdą z grupy i bedą sie liczyc w walce o finał. Paragwaj pękł psychicznie. Ach i ta akcja jak pepe czy jak mu tam kopł piłkę w bramkę, samo rozegranie, super miód. Wlochów mozna nie lubic i nie znosic, ale ich doswiadczenie i cwaniactwo to pierwsza klasa (jak camonaresi zdzielil goscia z lokcia tak zeby sędzia nie zauwazyl, to sie nadaje na podrecznik dla sędziów pt "jak drzemać na rozprawie zeby tego nikt nie widział")
"Potrzebujemy dużego, brzydkiego obrońcy. Taki poradziłby sobie w akcji przy pierwszym golu. Usunąłby piłkę, napastnika i trzy pierwsze rzędy trybun" - Ian Holloway, menedżer Blackpool
15 czerwca 2010, 01:42 [cytuj]
me262schwalbe powiedział/a:
Ginola, co TY opowiadasz, jaki karny??? w Anglii nikt czegoś takiego nie gwiżdże; no chyba że łysy łeb - po nim można się wszystkiego spodziewać

Nigdy nie mogę zczaić takiego podejścia. Pytanie jest proste, co z tego że w Anglii się nie gwiżdże (nawiasem mówiąc widziałem na Wyspach dziesiątki karnych gwizdanych za 10% tego lub nawet czyste aktorstwo). Czy cały świat ma dostosować się do Anglii czy jednak odwrotnie?!
O Camoranesim piszesz, a jakoś nie podważasz mojego zdania o czerwieni dla Caceresa. Faul był tak agresywny, że wszystkie popełnione przez Camoranesiego w tym meczu razy sto to przy nim mały pikuś.
Nigdy nie mogę zczaić takiego podejścia. Pytanie jest proste, co z tego że w Anglii się nie gwiżdże (nawiasem mówiąc widziałem na Wyspach dziesiątki karnych gwizdanych za 10% tego lub nawet czyste aktorstwo). Czy cały świat ma dostosować się do Anglii czy jednak odwrotnie?! O Camoranesim piszesz, a jakoś nie podważasz mojego zdania o czerwieni dla Caceresa. Faul był tak agresywny, że wszystkie popełnione przez Camoranesiego w tym meczu razy sto to przy nim mały pikuś
In a world full of Uniteds, Citys and Rovers, there is only One Hotspur!!!
15 czerwca 2010, 09:03 [cytuj]
ginola powiedział/a:
Uuuuu czyżby wszyscy aż tak nie lubili Niemców, że nic nie napiszą? Ja muszę powiedzieć, że także zawsze kibicowałem przeciwko nim, ale teraz, no... z przyjemnością się ich ogląda. Nawet drużyna Klinsmanna w porównaniu z tą była drewniana.
Myślę że określenie "niemiecki walec" może dalej funkcjonować, nie jest to jednak już suchy, betonowy walec, tylko walec ze złota i diamentów. Technika użytkowa czy kombinacyjne rozegrania w iście południowym stylu. Zrobili na mnie dużo lepsze wrażenie niż np. Argentyńczycy, którzy są jeszcze bardziej techniczni, ale grali kompletnie bez głowy


No niestety muszę przyznać rację, mi się wydaję że wpływ na to miał zastąpienie Ballacka Ozilem. Ballack dawał drużynie solidność, ale Ozil dodał dużo finezji. Podolski zagrał dobrze na lewej, miał kila dobrych podań. Argentyna potrzebuję lepszego trenera, co ten Maradona może wiedzieć o poukładaniu gry, niech sam się najpierw poukłada!
No niestety muszę przyznać rację, mi się wydaję że wpływ na to miał zastąpienie Ballacka Ozilem. Ballack dawał drużynie solidność, ale Ozil dodał dużo finezji. Podolski zagrał dobrze na lewej, miał kila dobrych podań. Argentyna potrzebuję lepszego trenera, co ten Maradona może wiedzieć o poukładaniu gry, niech sam się najpierw poukłada!
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
15 czerwca 2010, 14:52 [cytuj]
Po tej padace którą pokazuje Słowacja (i to z jakim przeciwnikiem na dodatek zdobywając gola ze spalonego najprawdopodobniej) wiadomo, że z grupy F wyjdzie Paragwaj oraz Włochy.
Po tej padace którą pokazuje Słowacja (i to z jakim przeciwnikiem na dodatek zdobywając gola ze spalonego najprawdopodobniej) wiadomo, że z grupy F wyjdzie Paragwaj oraz Włochy
"Potrzebujemy dużego, brzydkiego obrońcy. Taki poradziłby sobie w akcji przy pierwszym golu. Usunąłby piłkę, napastnika i trzy pierwsze rzędy trybun" - Ian Holloway, menedżer Blackpool
15 czerwca 2010, 15:44 [cytuj]
Mowilem juz ze kibicuje calej Australii i Oceanii?Brawo Nowa Zelandia.Wszystko mi mowi ze oni wyeliminuja makaroniarzy:cwaniak::brawo:
Mowilem juz ze kibicuje calej Australii i Oceanii?Brawo Nowa Zelandia.Wszystko mi mowi ze oni wyeliminuja makaroniarzy:cwaniak::brawo:
You'll Never Walk Alone
15 czerwca 2010, 16:43 [cytuj]
Cholera, dupne godziny meczow - czlowiek moze ogladac tylko poltora meczu dziennie :)

Ale poki co poziom mistrzostw slabiutki... Ciekawe czy dzis wieczorem "ludowy Rooney" ukluje Brazylie ;)
Cholera, dupne godziny meczow - czlowiek moze ogladac tylko poltora meczu dziennie :) Ale poki co poziom mistrzostw slabiutki... Ciekawe czy dzis wieczorem "ludowy Rooney" ukluje Brazylie ;)
15 czerwca 2010, 16:55 [cytuj]
TataPsychopata powiedział/a:
Mowilem juz ze kibicuje calej Australii i Oceanii?Brawo Nowa Zelandia.Wszystko mi mowi ze oni wyeliminuja makaroniarzy:cwaniak::brawo:


Przyjaciel wszechświata. Weź zrób listę czego nie lubisz, czego nie jadasz, czym się nie interesujesz itp. będzie krócej.
Przyjaciel wszechświata. Weź zrób listę czego nie lubisz, czego nie jadasz, czym się nie interesujesz itp. będzie krócej
Kogucie życie!
16 czerwca 2010, 08:52 [cytuj]
Lego wymiata http://www.guardian.co.uk/football/video/2010/jun/14/world-cup-2010-england-usa-brick
a propos, też wysyłaliście w dzieciństwie ( to chyba pytanie do urodzonych w latach 70-tych) listy do różnych zachodnich firm z prośbą o gadżety? Mam kumpla, który do dziś zna adres Lego na pamięć.
Lego wymiata: http://www.guardian.co.uk/football/video/2010/jun/14/world-cup-2010-england-usa-brick a propos, też wysyłaliście w dzieciństwie ( to chyba pytanie do urodzonych w latach 70-tych) listy do różnych zachodnich firm z prośbą o gadżety? Mam kumpla, który do dziś zna adres Lego na pamięć
Well, stone me! We've had cocaine, bribery and Arsenal scoring two goals at home. But just when you thought there were truly no surprises left in football, Vinnie Jones turns out to be an international player!
16 czerwca 2010, 09:29 [cytuj]
aapa powiedział/a:
Lego wymiata http://www.guardian.co.uk/football/video/2010/jun/14/world-cup-2010-england-usa-brick a propos, też wysyłaliście w dzieciństwie ( to chyba pytanie do urodzonych w latach 70-tych) listy do różnych zachodnich firm z prośbą o gadżety? Mam kumpla, który do dziś zna adres Lego na pamięć


Ja wysłałem do kilkunastu ale odpowiedz dostalem tylko od Mercedesa (dostałem trzy prospekty) oraz od Coca-Coli; to ostatnie to byl strzał w dziesiątke, dostałem trzy arkusze z naklejkami takimi na 4x6 cm, całą lodówkę mamy okleiłem oraz drzwi do pokoju. Koledzy z bloku mi zazdrościli. To bylo jakos w podstawowce a wiec tuz przed upadkiem komuny w 1989.
Ja wysłałem do kilkunastu ale odpowiedz dostalem tylko od Mercedesa (dostałem trzy prospekty) oraz od Coca-Coli; to ostatnie to byl strzał w dziesiątke, dostałem trzy arkusze z naklejkami takimi na 4x6 cm, całą lodówkę mamy okleiłem oraz drzwi do pokoju. Koledzy z bloku mi zazdrościli. To bylo jakos w podstawowce a wiec tuz przed upadkiem komuny w 1989
"Potrzebujemy dużego, brzydkiego obrońcy. Taki poradziłby sobie w akcji przy pierwszym golu. Usunąłby piłkę, napastnika i trzy pierwsze rzędy trybun" - Ian Holloway, menedżer Blackpool
16 czerwca 2010, 11:14 [cytuj]
Brawo Korea.Licze ze urwa punkty Portugalii.Szkoda ze ich Rooney nic nie strzelil bo widac ze mu zalezalo.Podobala mi sie ich gra w defensywie,gdzie Brazylijczyk nie kopnal to zawsze trafil w glowe Koreanczyka.Poswiecenie.

W ogole to zastanawialem sie czy ten mecz nie jest ustawiony.Dziwny byl.
Brawo Korea.Licze ze urwa punkty Portugalii.Szkoda ze ich Rooney nic nie strzelil bo widac ze mu zalezalo.Podobala mi sie ich gra w defensywie,gdzie Brazylijczyk nie kopnal to zawsze trafil w glowe Koreanczyka.Poswiecenie. W ogole to zastanawialem sie czy ten mecz nie jest ustawiony.Dziwny byl
You'll Never Walk Alone
|<  <  3  4  5  6  7    >  >>  >|

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 143 Zarejestrowanych użytkowników: 5227 Ostatnio zarejestrowany: Normankeype

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się