Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  4  5  6  7  8    >  >>  >|
16 czerwca 2010, 19:47 [cytuj]
http://worldcup.sportal.bg/uploads/gallery/52/main/00000122826.jpg
i co teraz?:hejka:
http://worldcup.sportal.bg/uploads/gallery/52/main/00000122826.jpg i co teraz?:hejka:
I need a get. What!? Without a get I'm an aguna! You're what!?!?
16 czerwca 2010, 20:27 [cytuj]
Piłkarze RPA śpiewają w tunelu przed rozpoczęciem, muszę przyznać że to miły obrazek! :D
Piłkarze RPA śpiewają w tunelu przed rozpoczęciem, muszę przyznać że to miły obrazek! :D
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
16 czerwca 2010, 20:59 [cytuj]
Ależ bramka w wykonaniu Forlana !!!. Cud miód i orzeszki.
Ależ bramka w wykonaniu Forlana !!!. Cud miód i orzeszki
"Potrzebujemy dużego, brzydkiego obrońcy. Taki poradziłby sobie w akcji przy pierwszym golu. Usunąłby piłkę, napastnika i trzy pierwsze rzędy trybun" - Ian Holloway, menedżer Blackpool
16 czerwca 2010, 22:48 [cytuj]
jak ci sie podoba gra dostawiacza nogi Forlana tatapsychopata ? :P
jak ci sie podoba gra dostawiacza nogi Forlana tatapsychopata ? :P
http://wilczki.tumblr.com/
16 czerwca 2010, 23:31 [cytuj]
a jak tam panowie podobal sie mecz Hiszpania-Szwajcaria?

W sumie mozna sie cieszyc ze Hiszpania przegrała, ktoś moze szlochac z tego samego powodu. Ja mam nadzieje ze pan Ja Jestem Kurwa Najmądrzejszy Franciszek Smuda obejrzał ten mecz i poszedł po rozum do głowy. Teraz juz wiesz Franiu jak to jest mierzyć siły na zamiaru i pomyśl sobie co by bylo jakby Szwajcarzy zagrali tym twoim pierdolniętym systemem 4-3-3 w sytuacji gdy ty masz ułanów na koniach z szablami a przeciwnik zasuwa na ciebie ujeżdżając PzKpfw VI Tiger.
a jak tam panowie podobal sie mecz Hiszpania-Szwajcaria? W sumie mozna sie cieszyc ze Hiszpania przegrała, ktoś moze szlochac z tego samego powodu. Ja mam nadzieje ze pan Ja Jestem Kurwa Najmądrzejszy Franciszek Smuda obejrzał ten mecz i poszedł po rozum do głowy. Teraz juz wiesz Franiu jak to jest mierzyć siły na zamiaru i pomyśl sobie co by bylo jakby Szwajcarzy zagrali tym twoim pierdolniętym systemem 4-3-3 w sytuacji gdy ty masz ułanów na koniach z szablami a przeciwnik zasuwa na ciebie ujeżdżając PzKpfw VI Tiger
"Potrzebujemy dużego, brzydkiego obrońcy. Taki poradziłby sobie w akcji przy pierwszym golu. Usunąłby piłkę, napastnika i trzy pierwsze rzędy trybun" - Ian Holloway, menedżer Blackpool
17 czerwca 2010, 10:29 [cytuj]
Nie obrazaj Forlana:P
Nie obrazaj Forlana:P
You'll Never Walk Alone
17 czerwca 2010, 11:03 [cytuj]
Ja tam się ciesze z porażki Espany, a czemu nasza repra z nimi przegrala, bo oprócz absurdalnej taktyki(nastawionej na atak,hehe, a goli 0) byliśmy bardziej miętcy:) od bardzo miękich Hiszpanów, a i bramkarza mamy kiepskiego (Diego Benaglio to jest klasa, może by chcaił pograć w PL?). Reto Ziegler tez grał przyzwoicie.
Ja tam się ciesze z porażki Espany, a czemu nasza repra z nimi przegrala, bo oprócz absurdalnej taktyki(nastawionej na atak,hehe, a goli 0) byliśmy bardziej miętcy:) od bardzo miękich Hiszpanów, a i bramkarza mamy kiepskiego (Diego Benaglio to jest klasa, może by chcaił pograć w PL?). Reto Ziegler tez grał przyzwoicie
17 czerwca 2010, 18:46 [cytuj]
no ja jak co 4 lata kibicuję Argentynie, a także dodatkowo WKS i Paragwajowi:) Pierwsza runda mundialu nudna strasznie, ale od wczoraj każdy mecz coraz lepszy, nawet dzisiejszy Grecja Nigeria po czerwonej kartce zrobił się naprawdę fajny dla oka.
no ja jak co 4 lata kibicuję Argentynie, a także dodatkowo WKS i Paragwajowi:) Pierwsza runda mundialu nudna strasznie, ale od wczoraj każdy mecz coraz lepszy, nawet dzisiejszy Grecja Nigeria po czerwonej kartce zrobił się naprawdę fajny dla oka
17 czerwca 2010, 19:36 [cytuj]
Każdego kto obrazi Diego Forlana w tym miejscu wyzywam na pojedynek pieszy lub konny niczym zbyszko z bogdańca !!!!!:zly:. Forlan ma trafić na WHL i niech Levy zaczyna juz rozbijać świnię z kasą !!!
Koko - Iniesta zrobił fajny Koko(n) he he
Każdego kto obrazi Diego Forlana w tym miejscu wyzywam na pojedynek pieszy lub konny niczym zbyszko z bogdańca !!!!!:zly:. Forlan ma trafić na WHL i niech Levy zaczyna juz rozbijać świnię z kasą !!! Koko - Iniesta zrobił fajny Koko(n) he he
Fuck em all, fuck em all united, west ham, liverpool, Cos We Are the TOTTENHAM and We Are the best. We are the TOTTENHAM so fuck all the rest
17 czerwca 2010, 20:40 [cytuj]
Vela marnuję więcej okazji niż Robbie Keane w meczu z Hull City.
Vela marnuję więcej okazji niż Robbie Keane w meczu z Hull City
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
17 czerwca 2010, 20:43 [cytuj]
md18 powiedział/a:
Każdego kto obrazi Diego Forlana w tym miejscu wyzywam na pojedynek pieszy lub konny niczym zbyszko z bogdańca !!!!!:zly:. Forlan ma trafić na WHL i niech Levy zaczyna juz rozbijać świnię z kasą !!!
Koko - Iniesta zrobił fajny Koko(n) he he


Forlan ma 31 lat, nie stać nas żeby wydać taką sumę na piłkarza w tym wieku, co jak się okaże naszym Szewczenko!
Forlan ma 31 lat, nie stać nas żeby wydać taką sumę na piłkarza w tym wieku, co jak się okaże naszym Szewczenko!
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
17 czerwca 2010, 21:10 [cytuj]
md18 nie jesteś obiektywny w kwestii Forlana, choć do końca nie wiadomo czy w piłce w ogóle istnieje obiektywizm.
md18 nie jesteś obiektywny w kwestii Forlana, choć do końca nie wiadomo czy w piłce w ogóle istnieje obiektywizm
Well, stone me! We've had cocaine, bribery and Arsenal scoring two goals at home. But just when you thought there were truly no surprises left in football, Vinnie Jones turns out to be an international player!
17 czerwca 2010, 21:51 [cytuj]
Piękny gol Hernandeza, żaden gol na tych mistrzostwach mnie tak nie ucieszył. Tak trzymać :brawo:
Piękny gol Hernandeza, żaden gol na tych mistrzostwach mnie tak nie ucieszył. Tak trzymać :brawo:
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
17 czerwca 2010, 22:07 [cytuj]
Francja na kolanach!!! Blanco!:brawo:
Francja na kolanach!!! Blanco!:brawo:
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
17 czerwca 2010, 22:11 [cytuj]
Właśnie sie przyłapałem na tym, że żal mi tych Francuzów. Są w identycznej sytuacji jak nasza reprezentacja z tą różnicą, że mają świetnych piłkarzy a my nie. Ale to co mają wspólnego to spieprzona mentalność i trenera, który nie umie z nimi rozmawiać. Dlaczego Ribery jest na mundialu a nie ma Benzyny, który moim zdaniem mógłby namieszać i to zdrowo (oby odszedł z Realu, strasznie lubie tego piłkarza). W ogóle nie poznaję też Gourcuff'a (chyba tak sie pisze to nazwisko), który jest cudownym rozgrywającym - oj taki zawodnik u nas to byloby wspaniałe wzmocnienie. W meczu z Meksykiem wprawdzie on nie gra, ale w meczu poprzednim zagrał fatalnie. Podobno piłkarze z repry go nie lubią i w ogole z nim nie gadają, wiec jak ma kurde ten facet grac dobrze? To akurat pytanie do Domenecha.
Szkoda mi tych Francuzów.
Właśnie sie przyłapałem na tym, że żal mi tych Francuzów. Są w identycznej sytuacji jak nasza reprezentacja z tą różnicą, że mają świetnych piłkarzy a my nie. Ale to co mają wspólnego to spieprzona mentalność i trenera, który nie umie z nimi rozmawiać. Dlaczego Ribery jest na mundialu a nie ma Benzyny, który moim zdaniem mógłby namieszać i to zdrowo (oby odszedł z Realu, strasznie lubie tego piłkarza). W ogóle nie poznaję też Gourcuff'a (chyba tak sie pisze to nazwisko), który jest cudownym rozgrywającym - oj taki zawodnik u nas to byloby wspaniałe wzmocnienie. W meczu z Meksykiem wprawdzie on nie gra, ale w meczu poprzednim zagrał fatalnie. Podobno piłkarze z repry go nie lubią i w ogole z nim nie gadają, wiec jak ma kurde ten facet grac dobrze? To akurat pytanie do Domenecha. Szkoda mi tych Francuzów
"Potrzebujemy dużego, brzydkiego obrońcy. Taki poradziłby sobie w akcji przy pierwszym golu. Usunąłby piłkę, napastnika i trzy pierwsze rzędy trybun" - Ian Holloway, menedżer Blackpool
17 czerwca 2010, 22:14 [cytuj]
a ja jestem w szoku, pierwszy raz widzę Gio na prawdę walczącego.
a ja jestem w szoku, pierwszy raz widzę Gio na prawdę walczącego
Well, stone me! We've had cocaine, bribery and Arsenal scoring two goals at home. But just when you thought there were truly no surprises left in football, Vinnie Jones turns out to be an international player!
17 czerwca 2010, 22:30 [cytuj]
http://www.imgbox.de/users/public/images/PAmN9ZI37p.gif :D :D

Jeśli pozbędziemy się Gio to będziemy frajerami. Chłopak na tym Mundialu pokazuje, że ma ogromny potencjał. Trzeba mu dać tylko szansę, a myślę, że już Harry zadba o to aby go zmotywować do takiego samego poświęcenia i zaangażowania jakie reprezentuje grając w barwach swojego kraju.

Cieszę się ze zwycięstwa Meksyku. Mimo wszystko nie rozumiem, jak mając takich zawodników, Francja nie potrafiła strzelić bramki w dwóch meczach.

Mam nadzieję, że w ostatniej kolejce gra będzie fair i Meksyk z Urugwajem nie umówią się na remis, by nie patrząc na wynik meczu Francja - RPA, awansować dalej. Bo w sumie chyba zależy każdej z tych ekip na 1 miejscu, by na Argentynę nie trafić dalej.
http://www.imgbox.de/users/public/images/PAmN9ZI37p.gif :D :D Jeśli pozbędziemy się Gio to będziemy frajerami. Chłopak na tym Mundialu pokazuje, że ma ogromny potencjał. Trzeba mu dać tylko szansę, a myślę, że już Harry zadba o to aby go zmotywować do takiego samego poświęcenia i zaangażowania jakie reprezentuje grając w barwach swojego kraju. Cieszę się ze zwycięstwa Meksyku. Mimo wszystko nie rozumiem, jak mając takich zawodników, Francja nie potrafiła strzelić bramki w dwóch meczach. Mam nadzieję, że w ostatniej kolejce gra będzie fair i Meksyk z Urugwajem nie umówią się na remis, by nie patrząc na wynik meczu Francja - RPA, awansować dalej. Bo w sumie chyba zależy każdej z tych ekip na 1 miejscu, by na Argentynę nie trafić dalej
Come on you Spurs!! // Wir sind der zwölfte Mann und steh'n zu dir - Bayer 04
18 czerwca 2010, 13:42 [cytuj]
kadra Arsenalu na MŚ po fazie grupowej zmniejszy się chyba o połowę i bardzo dobrze.
kadra Arsenalu na MŚ po fazie grupowej zmniejszy się chyba o połowę i bardzo dobrze
Well, stone me! We've had cocaine, bribery and Arsenal scoring two goals at home. But just when you thought there were truly no surprises left in football, Vinnie Jones turns out to be an international player!
18 czerwca 2010, 15:31 [cytuj]
Ale jaja w meczu Niemcy-Serbia :rotfl: Wszyscy po pierwszym meczu 'skazywali' Niemców na półfinał, a tu takie buty. Dlatego kocham piłkę nożną - nie spodziewaj się niczego pewnego przed końcowym gwizdkiem :)

P.S.: czy tylko mi się wydaje, że Urugwaj bezbramkowo zremisuje z Meksykiem? :D
Ale jaja w meczu Niemcy-Serbia :rotfl: Wszyscy po pierwszym meczu 'skazywali' Niemców na półfinał, a tu takie buty. Dlatego kocham piłkę nożną - nie spodziewaj się niczego pewnego przed końcowym gwizdkiem :) P.S.: czy tylko mi się wydaje, że Urugwaj bezbramkowo zremisuje z Meksykiem? :D
The boys from Tottenham, The boys from Tottenham, The boys from White Hart Lane!
18 czerwca 2010, 18:08 [cytuj]
Pier*** sędzia z Mali w meczu USA-Słowenia uznał, że czas wziąć odwet za wuja Toma i okradł Amerykanów ze zwycięstwa. Webb to by tam z 5 karnych w tej sytuacji zagwizdał bo tylu Słoweńców nadmiernie przytulało sie do Amerykanów w polu karnym. Mam nadzieję, że Anglicy dzisiaj wygrają, a potem spuszczą wpierdol Słowenii przy jednoczesnym zwycięstwie USA nad Algierią i dwa słuszne zespoły grają dalej.
Pier*** sędzia z Mali w meczu USA-Słowenia uznał, że czas wziąć odwet za wuja Toma i okradł Amerykanów ze zwycięstwa. Webb to by tam z 5 karnych w tej sytuacji zagwizdał bo tylu Słoweńców nadmiernie przytulało sie do Amerykanów w polu karnym. Mam nadzieję, że Anglicy dzisiaj wygrają, a potem spuszczą wpierdol Słowenii przy jednoczesnym zwycięstwie USA nad Algierią i dwa słuszne zespoły grają dalej
"Potrzebujemy dużego, brzydkiego obrońcy. Taki poradziłby sobie w akcji przy pierwszym golu. Usunąłby piłkę, napastnika i trzy pierwsze rzędy trybun" - Ian Holloway, menedżer Blackpool
|<  <<  <  4  5  6  7  8    >  >>  >|

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 130 Zarejestrowanych użytkowników: 5227 Ostatnio zarejestrowany: Normankeype

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się