Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  5  6  7  8  9    >  >>  >|
18 czerwca 2010, 19:30 [cytuj]
o ile pierwsze kilka meczy były trochę nudne,teraz się rozkręciło:ok:
o ile pierwsze kilka meczy były trochę nudne,teraz się rozkręciło:ok:
I need a get. What!? Without a get I'm an aguna! You're what!?!?
18 czerwca 2010, 20:10 [cytuj]
Ciekawe co ma do powiedzenia teraz Franz Beckenbauer. Cieszy mnie zwycięstwo Serbii, chciałbym żeby Ghana jeszcze pokonała tych zarozumialców!
Ciekawe co ma do powiedzenia teraz Franz Beckenbauer. Cieszy mnie zwycięstwo Serbii, chciałbym żeby Ghana jeszcze pokonała tych zarozumialców!
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
18 czerwca 2010, 20:53 [cytuj]
widzieliscie to przerazenie w oczach Carraghera? :P moim zdaniem w pierwszym skladzie powinni grac Hart, Dawson i ktos na lewe skrzydlo, bo Gerrard skrzydlowym jest marnym raczej...ale Capello chyba nie ma odwagi zostawic ktoregos z dwojki Lampard-Gerrard na lawce...
widzieliscie to przerazenie w oczach Carraghera? :P moim zdaniem w pierwszym skladzie powinni grac Hart, Dawson i ktos na lewe skrzydlo, bo Gerrard skrzydlowym jest marnym raczej...ale Capello chyba nie ma odwagi zostawic ktoregos z dwojki Lampard-Gerrard na lawce
It is better to fail aiming high, then to succeed aiming low. Set your sights so high, in fact, that even failure will have in it an echo of glory.
18 czerwca 2010, 21:02 [cytuj]
ci anglicy to impotenci nieuleczalni....
ci anglicy to impotenci nieuleczalni
I need a get. What!? Without a get I'm an aguna! You're what!?!?
18 czerwca 2010, 21:26 [cytuj]
Anglia gra bez pewności siebie, w atak jak na razie Lennon najlepszy mimo że zrobił nie wiele, a w obronie Barry. Terry i Carra popełniają jakieś śmieszne szkolne błędy. Chętnie zobaczyłbym Dawsona! Come on England!!!
Anglia gra bez pewności siebie, w atak jak na razie Lennon najlepszy mimo że zrobił nie wiele, a w obronie Barry. Terry i Carra popełniają jakieś śmieszne szkolne błędy. Chętnie zobaczyłbym Dawsona! Come on England!!!
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
18 czerwca 2010, 21:45 [cytuj]
Tam kazdy ma do kazdego prestensje...nic dziwnego, ze Algieria wyglada na ich tle dwa razy lepiej, jesli zawodnicy nawet nie ukrywaja tego, ze sie nie rozumieja.Nawet Capello nie zdziala cudu, a szkoda, bo mialem nadzieje, ze w tym roku Anglia cos ugra.
Ale jest jeden jasny punkt tego meczu - sedzia! Juz drugi mecz prowadzi tak swietnie
Tam kazdy ma do kazdego prestensje...nic dziwnego, ze Algieria wyglada na ich tle dwa razy lepiej, jesli zawodnicy nawet nie ukrywaja tego, ze sie nie rozumieja.Nawet Capello nie zdziala cudu, a szkoda, bo mialem nadzieje, ze w tym roku Anglia cos ugra. Ale jest jeden jasny punkt tego meczu - sedzia! Juz drugi mecz prowadzi tak swietnie
It is better to fail aiming high, then to succeed aiming low. Set your sights so high, in fact, that even failure will have in it an echo of glory.
18 czerwca 2010, 21:46 [cytuj]
Carragher nie zagra w nastepnym meczu, pozostaje trzymac kciuki, ze Dawson wygra rywalizacje z Upsonem, chociaz z Capello nic nie wiadomo.
Carragher nie zagra w nastepnym meczu, pozostaje trzymac kciuki, ze Dawson wygra rywalizacje z Upsonem, chociaz z Capello nic nie wiadomo
It is better to fail aiming high, then to succeed aiming low. Set your sights so high, in fact, that even failure will have in it an echo of glory.
18 czerwca 2010, 21:51 [cytuj]
To mogą być niezwykłe mistrzostwa! Główni faworyci zawodzą, zespoły które były typowane do odpadnięcia walczą o awans. Myśle że najciekawszy w tym roku mecze będą te o wejście do fianłu i o 3 miejsce. Mój kandydat na mistrza w tym roku to Argentyna, bo jak narazie to oni pokazują się z najlepszej strony ;)
To mogą być niezwykłe mistrzostwa! Główni faworyci zawodzą, zespoły które były typowane do odpadnięcia walczą o awans. Myśle że najciekawszy w tym roku mecze będą te o wejście do fianłu i o 3 miejsce. Mój kandydat na mistrza w tym roku to Argentyna, bo jak narazie to oni pokazują się z najlepszej strony ;)
18 czerwca 2010, 22:00 [cytuj]
Wszedł Defoe! Trzymać kciuki!
Wszedł Defoe! Trzymać kciuki!
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
18 czerwca 2010, 22:08 [cytuj]
Jestem zawiedziony Capello, nie podjął żadnej wielkiej decyzji, cały czas gra bezpieczny wariant trzymając wielkie nazwiska na boisku. Lampard nic nie zrobił w tym meczu, Gerrard też nie wiele. Na ławce siedzi Joe Cole, ale Capello brakuje jaj. Rooney też gra straszną biedę, ale on zdjał Lennona i zastąpił go SWP, w sumie prawie żadnej zmiany. 50% winy za wynik należy się Capello!
Jestem zawiedziony Capello, nie podjął żadnej wielkiej decyzji, cały czas gra bezpieczny wariant trzymając wielkie nazwiska na boisku. Lampard nic nie zrobił w tym meczu, Gerrard też nie wiele. Na ławce siedzi Joe Cole, ale Capello brakuje jaj. Rooney też gra straszną biedę, ale on zdjał Lennona i zastąpił go SWP, w sumie prawie żadnej zmiany. 50% winy za wynik należy się Capello!
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
18 czerwca 2010, 22:23 [cytuj]
i jak potem kibicować Anglii (w przypadku gdy nie jest się anglikiem)? czym zasłużyli sobie na kibicowanie w ciągu ostatnich 20 lat??? w kółko to samo... impotenci:F
i jak potem kibicować Anglii (w przypadku gdy nie jest się anglikiem)? czym zasłużyli sobie na kibicowanie w ciągu ostatnich 20 lat??? w kółko to samo... impotenci:F
I need a get. What!? Without a get I'm an aguna! You're what!?!?
18 czerwca 2010, 22:30 [cytuj]
Capello zostal 'legenda' w Anglii w momencie, w ktorym zostal jej selekcjonerem. W meczu z USA czar prysl, a z Algieria bylo juz tylko gorzej
Capello zostal 'legenda' w Anglii w momencie, w ktorym zostal jej selekcjonerem. W meczu z USA czar prysl, a z Algieria bylo juz tylko gorzej
It is better to fail aiming high, then to succeed aiming low. Set your sights so high, in fact, that even failure will have in it an echo of glory.
18 czerwca 2010, 22:30 [cytuj]
FallenOne powiedział/a:
Ale jest jeden jasny punkt tego meczu - sedzia! Juz drugi mecz prowadzi tak swietnie

I pomyśleć, że miał on sędziować tegoroczny finał Pucharu Polski :D
I pomyśleć, że miał on sędziować tegoroczny finał Pucharu Polski :D
The boys from Tottenham, The boys from Tottenham, The boys from White Hart Lane!
18 czerwca 2010, 22:31 [cytuj]
Jest nawet gorzej niż zwykle. Rooney poziom league 1, a Gerrard o własne nogi się potykał, Johnson też nie wiem skąd się wziął na mundialu.Capello powinien wstawić Becksa ma go przeciez na ławce:boisie:. Algierczycy tracili piłke na 16 , ale wielcy gracze Albionu tego wykorzystac nie umieli.
Jest nawet gorzej niż zwykle. Rooney poziom league 1, a Gerrard o własne nogi się potykał, Johnson też nie wiem skąd się wziął na mundialu.Capello powinien wstawić Becksa ma go przeciez na ławce:boisie:. Algierczycy tracili piłke na 16 , ale wielcy gracze Albionu tego wykorzystac nie umieli
18 czerwca 2010, 22:36 [cytuj]
Dla mnie woogle to jakiś abstrakt, pier...... maccaroni ustawia Anglików :nerwus: nigdy chyba nie zroumie, że Anglicy nie potrafią grać jak ci wszarze
Dla mnie woogle to jakiś abstrakt, pier...... maccaroni ustawia Anglików :nerwus: nigdy chyba nie zroumie, że Anglicy nie potrafią grać jak ci wszarze
18 czerwca 2010, 22:40 [cytuj]
W takim razie kim są Polacy koko? Nie zakwalifikowaliśmy się z najłatwiejszej grupy w historii footballu. Capello w tym meczu dorównał Domenechowi, drużyna sobie nie radzi a ten zero reakcji!
W takim razie kim są Polacy koko? Nie zakwalifikowaliśmy się z najłatwiejszej grupy w historii footballu. Capello w tym meczu dorównał Domenechowi, drużyna sobie nie radzi a ten zero reakcji!
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
18 czerwca 2010, 22:54 [cytuj]
Paweł powiedział/a:
Capello przypomina mi Redknappa z początku sezonu. Trzyma się tych samych nazwisk mimo że ch*** grają, może w końcu ze Słowenią ruszy łbem i skuma, że Lampard i Gerrard nigdy razem ze sobą nie grali dobrze, bo nie potrafią, jeden może być lider pomocy który bierze na siebie odpowiedzialność a nie dwóch którzy odpowiedzialnością dzielą się po połowie. Rooney i Heskey to już w ogóle jakaś porażka, a SWP to dno poniżej najniższego dna. Defoe wszedł i zrobił więcej niż gwiazdor Rooney i szafa Heskey. Nie wiem jak można wystawiać Heskeya zamiast Croucha czy Defoe?? Trzeba naprawdę być zaślepionym. Jedyna nadzieja dla Anglików to to, że w następnym meczu na ławce siądzie jeden z dwójki Lampard/Gerrard oraz Heskey i że wreszcie szansę dostanie Joe Cole i Crouch. Rooneya też bym wywalił, najchętniej bym obejrzał atak Defoe-Crouch - zgrany i nie gwiazdorzący tylko mający coś do udowodnienia. No i Dawson obok Terry'ego :)



Założę się że Rooney znowu zacznie przeciwko Słowenii, jak drużyna ma mieć pewność siebie skoro brakuje jej menadżerowi. Joe Cole nie dostał 5 min w dwóch meczach, mimo że z Japonią wyglądał lepiej niż Gerrard i Lampard razem wzięci. Crouch strzela dla Anglii jak opętany, ale Capello woli Heskey'a, który ma być wsparciem dla napastnika, który nic nie gra. Gdzie tu logika!
Założę się że Rooney znowu zacznie przeciwko Słowenii, jak drużyna ma mieć pewność siebie skoro brakuje jej menadżerowi. Joe Cole nie dostał 5 min w dwóch meczach, mimo że z Japonią wyglądał lepiej niż Gerrard i Lampard razem wzięci. Crouch strzela dla Anglii jak opętany, ale Capello woli Heskey'a, który ma być wsparciem dla napastnika, który nic nie gra. Gdzie tu logika!
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
18 czerwca 2010, 23:08 [cytuj]
Na Rooneya bym nie narzekał, sądzę, że on z każdym potrafi zagrać, ale Lamps nie pasuje do tej układanki. Podobnie myślę, że Hudd byłby lepszy niż Barry zwłaszcza, że gra była toczona w tempie w sam raz dla niego :X
Na Rooneya bym nie narzekał, sądzę, że on z każdym potrafi zagrać, ale Lamps nie pasuje do tej układanki. Podobnie myślę, że Hudd byłby lepszy niż Barry zwłaszcza, że gra była toczona w tempie w sam raz dla niego :X
18 czerwca 2010, 23:29 [cytuj]
me262schwalbe powiedział/a:
Na Rooneya bym nie narzekał, sądzę, że on z każdym potrafi zagrać, ale Lamps nie pasuje do tej układanki. Podobnie myślę, że Hudd byłby lepszy niż Barry zwłaszcza, że gra była toczona w tempie w sam raz dla niego :X


Rooney nigdy nie strzelał wiele dla Anglii, a po kontuzji przestał strzelać dla Manchesteru. Na dodatek Capello podporządkował drugiego napastnika pod niego. Żaden napastnik nie strzela goli to jak tu wygrywać mecze. Barry grał dobrze, najlepszy w obronie. Terry i Carra bardzo nerwowo, Gareth ratował im skórę dwa razy.
Rooney nigdy nie strzelał wiele dla Anglii, a po kontuzji przestał strzelać dla Manchesteru. Na dodatek Capello podporządkował drugiego napastnika pod niego. Żaden napastnik nie strzela goli to jak tu wygrywać mecze. Barry grał dobrze, najlepszy w obronie. Terry i Carra bardzo nerwowo, Gareth ratował im skórę dwa razy
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
|<  <<  <  5  6  7  8  9    >  >>  >|

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 105 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się