Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  6  7  8  9  10    >  >>  >|
19 czerwca 2010, 00:41 [cytuj]
Wg. mnie Barry zagral badzo przecietnie, zanotowal mnostwo strat, byl nieporadny, niestety ale Anglicy na tym turnieju wiele nie osiagna, az kipia zmeczeniem, bezsilnoscia, Rooney jest totalnie zajechany.
Wg. mnie Barry zagral badzo przecietnie, zanotowal mnostwo strat, byl nieporadny, niestety ale Anglicy na tym turnieju wiele nie osiagna, az kipia zmeczeniem, bezsilnoscia, Rooney jest totalnie zajechany
19 czerwca 2010, 06:49 [cytuj]
To co wczoraj grała Anglia to normalnie ból zębów, jakbym oglądał mecz z naszej Ekstraklasy. W środę w meczu ze Słowenią Defoe musi zagrać od początku a Rooney na ławkę bo ten chłopak wygląda na totalnie zajechanego. I bezwzględnie Gerrard albo Lampard niech tez usiądzie obok Becksa, ci dwaj wyglądali wczoraj żałośnie (kocie ruchy Gerrarda przypominały mi Iwańskiego z Legii). Najstraszniejszy był jednak Glen Johnson, nie mogłem na niego patrzeć.

Mam wrażenie, że ten turniej to będzie triumf zespołów południowoamerykańskich. Argentyna ze swoim trenerem/kibicem (nie wierze ani troche w zdolności trenerskie Diego) to pistolet któremu sie skonczy amunicja w starciu z ułożonym zespołem. Coraz bardziej też wygląda na to, że to Niemcy (jesli chodzi o Europę) będą rozdawać karty; wczorajszy mecz z Serbami to tylko zacięcie sie tego szwabskiego MG-42, zaraz znowu będzie równe staccatto. Nie wiem jak oni to robią qrwa, że to są zawodnicy wyłącznie z bundesligi, która oprocz Bayernu jest taka sobie, a razem w reprze grają znakomicie.
Meksyk gra sympatycznie, ale za słabi na więcej niż 1/8. Serbia - bardzo duży potencjał, ale kompletny brak zimnej krwi i chaos. Gdyby nie czerwona kartka dla Klosego to Serbowie juz wczoraj by sie zegnali z mundialem.
To co wczoraj grała Anglia to normalnie ból zębów, jakbym oglądał mecz z naszej Ekstraklasy. W środę w meczu ze Słowenią Defoe musi zagrać od początku a Rooney na ławkę bo ten chłopak wygląda na totalnie zajechanego. I bezwzględnie Gerrard albo Lampard niech tez usiądzie obok Becksa, ci dwaj wyglądali wczoraj żałośnie (kocie ruchy Gerrarda przypominały mi Iwańskiego z Legii). Najstraszniejszy był jednak Glen Johnson, nie mogłem na niego patrzeć. Mam wrażenie, że ten turniej to będzie triumf zespołów południowoamerykańskich. Argentyna ze swoim trenerem/kibicem (nie wierze ani troche w zdolności trenerskie Diego) to pistolet któremu sie skonczy amunicja w starciu z ułożonym zespołem. Coraz bardziej też wygląda na to, że to Niemcy (jesli chodzi o Europę) będą rozdawać karty; wczorajszy mecz z Serbami to tylko zacięcie sie tego szwabskiego MG-42, zaraz znowu będzie równe staccatto. Nie wiem jak oni to robią qrwa, że to są zawodnicy wyłącznie z bundesligi, która oprocz Bayernu jest taka sobie, a razem w reprze grają znakomicie. Meksyk gra sympatycznie, ale za słabi na więcej niż 1/8. Serbia - bardzo duży potencjał, ale kompletny brak zimnej krwi i chaos. Gdyby nie czerwona kartka dla Klosego to Serbowie juz wczoraj by sie zegnali z mundialem
"Potrzebujemy dużego, brzydkiego obrońcy. Taki poradziłby sobie w akcji przy pierwszym golu. Usunąłby piłkę, napastnika i trzy pierwsze rzędy trybun" - Ian Holloway, menedżer Blackpool
19 czerwca 2010, 09:43 [cytuj]
Dlaczego ten Capello tak jest przywiązany do nazwisk? Wystawia Heskeya , później go zmienia. Zwala Lennona - najlepszego z najgorszych i wpuszcza najgorszego SWP. Co tu się dzieje? Gdzie jest J.Cole? Gdzie jest agresja Rooney'a? Piłke mu lekko odskoczy a on zamiast atakowac to stoi i się patrzy. Ze Słowenią prawie na pewno zagra Upson bo co ? Dawson ma zagrac ? Przeciez Capello WOLI Upsona :plask:

Coś czuję że Włosi jeszcze wszystkim pokażą
Dlaczego ten Capello tak jest przywiązany do nazwisk? Wystawia Heskeya , później go zmienia. Zwala Lennona - najlepszego z najgorszych i wpuszcza najgorszego SWP. Co tu się dzieje? Gdzie jest J.Cole? Gdzie jest agresja Rooney'a? Piłke mu lekko odskoczy a on zamiast atakowac to stoi i się patrzy. Ze Słowenią prawie na pewno zagra Upson bo co ? Dawson ma zagrac ? Przeciez Capello WOLI Upsona :plask: Coś czuję że Włosi jeszcze wszystkim pokażą
Come On You Spurs !
19 czerwca 2010, 10:05 [cytuj]
Bedzie ciekawie w ostatnim meczu Anglikow, bo Slowency tez graja o wszystko i remis daje im awans. O ile Capello nie zmieni koncepcji i nie zacznie grac ofensywniej i szybciej pilka , a Gerrard, Lampard i Barry razem na boisku to pomylka i do tego kosztem lewego skrzydla...to nie widze ich w 1/16. Panie Capello trzeba wybrac na def Carrick/Barry i na ofensywnym Gerrard/Lampard. Jego wystawianie SWP kosztem J.Cole'a przemilcze...A w ataku postawic na spurs Defoe z Crouchem sie niezle rozumieja i do tego wyglada na to ze sa w lepszej formie niz Rooney Heskey... Tylko ze Capello to trener przywiazany do swoich ulubiencow i braknie mu cochones zeby posadzic Roo na lawce...
Bedzie ciekawie w ostatnim meczu Anglikow, bo Slowency tez graja o wszystko i remis daje im awans. O ile Capello nie zmieni koncepcji i nie zacznie grac ofensywniej i szybciej pilka , a Gerrard, Lampard i Barry razem na boisku to pomylka i do tego kosztem lewego skrzydla...to nie widze ich w 1/16. Panie Capello trzeba wybrac na def Carrick/Barry i na ofensywnym Gerrard/Lampard. Jego wystawianie SWP kosztem J.Cole'a przemilcze...A w ataku postawic na spurs Defoe z Crouchem sie niezle rozumieja i do tego wyglada na to ze sa w lepszej formie niz Rooney Heskey... Tylko ze Capello to trener przywiazany do swoich ulubiencow i braknie mu cochones zeby posadzic Roo na lawce
http://wilczki.tumblr.com/
19 czerwca 2010, 10:08 [cytuj]
http://demotywatory.pl/1775113/Boska-reka-Diego


:rotfl:
http://demotywatory.pl/1775113/Boska-reka-Diego :rotfl:
White Hart Lane was always a place where I felt I belonged
19 czerwca 2010, 10:12 [cytuj]
Co do Niemcow to moze i graja ladnie ale moga miec duze klopoty z wyjsciem z grupy... Jak dzisiaj Ghana wygra z Australia to ma 6 punktow i wystarcza im remis z Niemcami co jest bardzo prawdopodobne biorac pod uwage ze Ghana byla w meczu z Serbia lepsza...Serbowie tez nie wypuszcza szansy z rak i pokonaja slabych Austalijczykow i aufiderzin (czy jak to sie pisze) tez stawialbym ze z Europy najlepiej wypadna Wlosi ewentualnie Serbowie/Niemcy jak awansuja.
Co do Niemcow to moze i graja ladnie ale moga miec duze klopoty z wyjsciem z grupy... Jak dzisiaj Ghana wygra z Australia to ma 6 punktow i wystarcza im remis z Niemcami co jest bardzo prawdopodobne biorac pod uwage ze Ghana byla w meczu z Serbia lepsza...Serbowie tez nie wypuszcza szansy z rak i pokonaja slabych Austalijczykow i aufiderzin (czy jak to sie pisze) tez stawialbym ze z Europy najlepiej wypadna Wlosi ewentualnie Serbowie/Niemcy jak awansuja
http://wilczki.tumblr.com/
19 czerwca 2010, 11:23 [cytuj]
me262schwalbe powiedział/a:
Dla mnie woogle to jakiś abstrakt, pier...... maccaroni ustawia Anglików :nerwus: nigdy chyba nie zroumie, że Anglicy nie potrafią grać jak ci wszarze


Lepiej ci jak komuś nawtykasz?? Wszarzu.
Lepiej ci jak komuś nawtykasz?? Wszarzu
Kogucie życie!
19 czerwca 2010, 11:24 [cytuj]
ktos z angielskich fanow na jakims forum napisal ze zaden zespol w historii world cup nie wygral jeszcze pucharu grajac 4-4-2 (capello wake up), nie wiem czy to prawda ale ciekawe spostrzezenie...zreszta widac ze 4-4-2 jest w odwrocie na rzecz 4-3-3, 4-5-1 a niektore zespoly latynoskie poszly jeszcze dalej i graja 3-1-3-3 lub 3-4-3 (meksyk, chile, argentyna) i graja one w tym momencie bardzo widowiskowo...

jeszcze jedno co do Diego to trzeba przyznac ze zyskuje plusiki (podobala mi sie jego wypowiedz ze ma 23 podstawowych pilkarzy ze w 2 meczu z Korea zmienia innych graczy i ogrywa sobie rezerwowych. Pasji tez nie mozna mu odmówić...

A tu juz mnie rozwalil:
http://www.youtube.com/watch?v=vkzwXCNziSE&feature=player_embedded
ktos z angielskich fanow na jakims forum napisal ze zaden zespol w historii world cup nie wygral jeszcze pucharu grajac 4-4-2 (capello wake up), nie wiem czy to prawda ale ciekawe spostrzezenie...zreszta widac ze 4-4-2 jest w odwrocie na rzecz 4-3-3, 4-5-1 a niektore zespoly latynoskie poszly jeszcze dalej i graja 3-1-3-3 lub 3-4-3 (meksyk, chile, argentyna) i graja one w tym momencie bardzo widowiskowo... jeszcze jedno co do Diego to trzeba przyznac ze zyskuje plusiki (podobala mi sie jego wypowiedz ze ma 23 podstawowych pilkarzy ze w 2 meczu z Korea zmienia innych graczy i ogrywa sobie rezerwowych. Pasji tez nie mozna mu odmówić... A tu juz mnie rozwalil: http://www.youtube.com/watch?v=vkzwXCNziSE&feature=player_embedded
http://wilczki.tumblr.com/
19 czerwca 2010, 13:12 [cytuj]
http://w652.wrzuta.pl/film/aYF4X23Csl6/wayne_rooney_vs_english_fans
http://w652.wrzuta.pl/film/aYF4X23Csl6/wayne_rooney_vs_english_fans
19 czerwca 2010, 14:34 [cytuj]
Zęby mnie cały czas bolą mimo, że nie zaliczam się do kibiców reprezentacji Anglii. Trzymam za nimi ze względu na kilku kogutów. Barry (traci piłki, podaje do przeciwnika), Carra (strach w oczach), Rooney (bez formy, potyka się o własne nogi), Lampard (nie może znaleźć sobie miejsca), Heskey (prowokuje to co u nas nazywało się "długa na Croucha"), są do posadzenia na ławie. Dwóch Coleów na lewą, Lennon i Johnson na prawą, Defoe i Crouch do ataku, Dawson na środek obrony. Nie ma oczywiście gwarancji, że coś to pomoże, bo n jako takim poziomie nie gra absolutnie nikt. Capello podejmuje też decyzje poniżej poziomu, który reprezentuje. Plus tego taki, że zawodnicy wcześniej będą w domu.
Zęby mnie cały czas bolą mimo, że nie zaliczam się do kibiców reprezentacji Anglii. Trzymam za nimi ze względu na kilku kogutów. Barry (traci piłki, podaje do przeciwnika), Carra (strach w oczach), Rooney (bez formy, potyka się o własne nogi), Lampard (nie może znaleźć sobie miejsca), Heskey (prowokuje to co u nas nazywało się "długa na Croucha"), są do posadzenia na ławie. Dwóch Coleów na lewą, Lennon i Johnson na prawą, Defoe i Crouch do ataku, Dawson na środek obrony. Nie ma oczywiście gwarancji, że coś to pomoże, bo n jako takim poziomie nie gra absolutnie nikt. Capello podejmuje też decyzje poniżej poziomu, który reprezentuje. Plus tego taki, że zawodnicy wcześniej będą w domu
Well, stone me! We've had cocaine, bribery and Arsenal scoring two goals at home. But just when you thought there were truly no surprises left in football, Vinnie Jones turns out to be an international player!
19 czerwca 2010, 18:07 [cytuj]
Oj, tak, katastrofalnie zagrali Anglicy. W zasadzie wszyscy, choć coś tam chciał Lennon. Ale i tak najsłabszy był Heskey. Co on robi w wyjściowej 11, ba w kadrze na mundial, to nie mam pojęcia. Rozumiem, że silny, wysoki, zmeczy obrońców, wysoką piłke zgra, przy wolnych pomoze...No, ale co z tego, że obrońcy się od niego odbijają jak od ściany skoro piłka robi to samo:blee: Słabszych napadziorów mają chyba tylko drużyny pokroju Korei Płn czy Nowej Zelandii. Choć w tym drugim wypadku nie zdziwiłbym się jakby Rory Fallon zagrał nawet lepiej niż Heskey. A na pewno zrobiłby to Crouch. Jako, że Anglików lubię, liczę, że Capello trzyma się tych samych nazwisk bo ma w tym jakiś ukryty plan a nie ze strachu. A na razie tak to wygląda. Idzie do dupy, ewidentnie coś zmienić tzreba to zdejmuje Lennona-zamiast tragicznych Heskeya, Lamparda czy Gerrarda:bezradny: A jak Capello nie zmieni oblicza drużyny, i nie postawi na Defoe (w formie jest) lub Croucha, Cole'a i Dawsona to niech im Słowenia spuści taaakie lanie i wysle do domu. Tego się oglądać nie da:blee:
Oj, tak, katastrofalnie zagrali Anglicy. W zasadzie wszyscy, choć coś tam chciał Lennon. Ale i tak najsłabszy był Heskey. Co on robi w wyjściowej 11, ba w kadrze na mundial, to nie mam pojęcia. Rozumiem, że silny, wysoki, zmeczy obrońców, wysoką piłke zgra, przy wolnych pomoze...No, ale co z tego, że obrońcy się od niego odbijają jak od ściany skoro piłka robi to samo:blee: Słabszych napadziorów mają chyba tylko drużyny pokroju Korei Płn czy Nowej Zelandii. Choć w tym drugim wypadku nie zdziwiłbym się jakby Rory Fallon zagrał nawet lepiej niż Heskey. A na pewno zrobiłby to Crouch. Jako, że Anglików lubię, liczę, że Capello trzyma się tych samych nazwisk bo ma w tym jakiś ukryty plan a nie ze strachu. A na razie tak to wygląda. Idzie do dupy, ewidentnie coś zmienić tzreba to zdejmuje Lennona-zamiast tragicznych Heskeya, Lamparda czy Gerrarda:bezradny: A jak Capello nie zmieni oblicza drużyny, i nie postawi na Defoe (w formie jest) lub Croucha, Cole'a i Dawsona to niech im Słowenia spuści taaakie lanie i wysle do domu. Tego się oglądać nie da:blee:
19 czerwca 2010, 18:15 [cytuj]
varba powiedział/a:
W takim razie kim są Polacy koko? Nie zakwalifikowaliśmy się z najłatwiejszej grupy w historii footballu. Capello w tym meczu dorównał Domenechowi, drużyna sobie nie radzi a ten zero reakcji!

Ale Polacy nie są traktowani za każdym razem jako jeden z faworytów do zdobycia MŚ chyba...zresztą co tu mają wspólnego Polacy?
Ale Polacy nie są traktowani za każdym razem jako jeden z faworytów do zdobycia MŚ chyba...zresztą co tu mają wspólnego Polacy?
I need a get. What!? Without a get I'm an aguna! You're what!?!?
20 czerwca 2010, 09:38 [cytuj]
Na pewno byliśmy traktowani jako faworyci do zajęcia minimum 2 miejsca w grupie i grę w barażach. Nie lubię oceniania całych nacji, bo Rooney i Lampard to nie cała Anglia. Kilku kolesi w pubie, któryś tam ktoś spotkał, pijących bez umiaru to też nie cała Anglia. Tak jak nie wszyscy Polacy kradną.
Na pewno byliśmy traktowani jako faworyci do zajęcia minimum 2 miejsca w grupie i grę w barażach. Nie lubię oceniania całych nacji, bo Rooney i Lampard to nie cała Anglia. Kilku kolesi w pubie, któryś tam ktoś spotkał, pijących bez umiaru to też nie cała Anglia. Tak jak nie wszyscy Polacy kradną
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
20 czerwca 2010, 15:33 [cytuj]
W interesie wielkiego Tottenhamu, który wreszcie wrócił na należne mu miejsce :) - powinniście wszyscy kibicować Anglii w środę, gdyż jak nie wygrają, to Capello zostanie niewątpliwie wylany (profilaktycznie usunęli mu klauzulę o 6 mln odszkodowaniu z kontraktu), a jego następcą zostanie już na pewno Anglik tym razem ,a kto był menagerem sezonu, czyż nie Harry? który przecież nie odmówi krajowi w potrzebie.No chyba że schedę przejmie David Beckham:)
W interesie wielkiego Tottenhamu, który wreszcie wrócił na należne mu miejsce :) - powinniście wszyscy kibicować Anglii w środę, gdyż jak nie wygrają, to Capello zostanie niewątpliwie wylany (profilaktycznie usunęli mu klauzulę o 6 mln odszkodowaniu z kontraktu), a jego następcą zostanie już na pewno Anglik tym razem ,a kto był menagerem sezonu, czyż nie Harry? który przecież nie odmówi krajowi w potrzebie.No chyba że schedę przejmie David Beckham:)
20 czerwca 2010, 16:10 [cytuj]
Włosi jak na razie przegrywają z Nową Zelandią, pewnie Włosi to odrobią, ale teraz nie mogą przynajmniej grać tej nudnej piłki do której przyzwyczaili, zwłaszcza gdy strzelają pierwsi! ;)
Włosi jak na razie przegrywają z Nową Zelandią, pewnie Włosi to odrobią, ale teraz nie mogą przynajmniej grać tej nudnej piłki do której przyzwyczaili, zwłaszcza gdy strzelają pierwsi! ;)
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
20 czerwca 2010, 16:35 [cytuj]
De Rossi już przyaktorzył w polu karny, czyli Włosi grają w swoim stylu!
De Rossi już przyaktorzył w polu karny, czyli Włosi grają w swoim stylu!
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
20 czerwca 2010, 16:58 [cytuj]
Ja pierdolę, może rozpocząłbyś od tego, że NZ trafiło ze spalonego?? Faktycznie ci Włosi to gówno straszne. Co by nie zrobili to albo aktorzą, albo nudni są, albo... Szkoda tylko , że ci makaroniarze, wszarze i obślizgłe kluchy, jakoś MŚ bronią a takie Angole to mogą sobie o tym co najwyżej na razie pomarzyć. Jakoś to goście pokroju Terrego czy A.Cole'a walą żonę kolegii, a nie ludzie jak Cannavaro, Del Pierro czy Buffon. Jakoś to Włosi potrafią grać w każdej lidze, a Oweny mogą sobie bezpiecznie jaja lizać na estadio, bo ławka stabilna jest. Za co nie są odpowiedzialni? Za gradobicie? Pewnie i tak są zamieszani.
Ja pierdolę, może rozpocząłbyś od tego, że NZ trafiło ze spalonego?? Faktycznie ci Włosi to gówno straszne. Co by nie zrobili to albo aktorzą, albo nudni są, albo... Szkoda tylko , że ci makaroniarze, wszarze i obślizgłe kluchy, jakoś MŚ bronią a takie Angole to mogą sobie o tym co najwyżej na razie pomarzyć. Jakoś to goście pokroju Terrego czy A.Cole'a walą żonę kolegii, a nie ludzie jak Cannavaro, Del Pierro czy Buffon. Jakoś to Włosi potrafią grać w każdej lidze, a Oweny mogą sobie bezpiecznie jaja lizać na estadio, bo ławka stabilna jest. Za co nie są odpowiedzialni? Za gradobicie? Pewnie i tak są zamieszani
Kogucie życie!
20 czerwca 2010, 17:51 [cytuj]
No wybacz ale tak do końca nie było widać czy to Włoch dotknął piłkę głową czy Nowozelandczyk. Co ma piernik do wiatraka, ja dziś oglądam mecz Italia- New Zeland, a nie Angole. Angola nie gra na tych mistrzostwach :P A na poważnie na razie Włosi mają tyle punktów co Anglia. A mistrzostwo wygrali z Francją, nie muszę przypominać co zrobił ten święty włoski piłkarz Marco Materazzi. Włosi zawsze robią wałki i chciałbym żeby na tych mistrzostwach nie uszły im na sucho
No wybacz ale tak do końca nie było widać czy to Włoch dotknął piłkę głową czy Nowozelandczyk. Co ma piernik do wiatraka, ja dziś oglądam mecz Italia- New Zeland, a nie Angole. Angola nie gra na tych mistrzostwach :P A na poważnie na razie Włosi mają tyle punktów co Anglia. A mistrzostwo wygrali z Francją, nie muszę przypominać co zrobił ten święty włoski piłkarz Marco Materazzi. Włosi zawsze robią wałki i chciałbym żeby na tych mistrzostwach nie uszły im na sucho
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
|<  <<  <  6  7  8  9  10    >  >>  >|

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 99 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się