Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne » Reprezentacje » Boruc vs. Smuda
3 listopada 2010, 15:27 [cytuj]
Wybuchła spora afera, kto ma rację w tym konflikcie, czy Smuda dobrze zrobił odsuwając Boruca i Żewłakowa od reprezentacji, po tym jak spożywali wino na pokładzie samolotu!? Co sądzicie o szczerym wywiadzie Artura Boruca? Dziś przemówi Franek Smuda na N-ce.
Wybuchła spora afera, kto ma rację w tym konflikcie, czy Smuda dobrze zrobił odsuwając Boruca i Żewłakowa od reprezentacji, po tym jak spożywali wino na pokładzie samolotu!? Co sądzicie o szczerym wywiadzie Artura Boruca? Dziś przemówi Franek Smuda na N-ce
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
3 listopada 2010, 16:59 [cytuj]
Patrząc na poziom który ostatnio reprezentuje Żewłakow to wydaje się że dobrze , zaś Boruc jest tylko rezerwomym w swoim zespole a bramkarz reprezentacji powinien być nr1 w klubie .Ze sportowej strony to stało się dla reprezentacji nawet dobrze że zawodnicy którzy nie są wyraźnie w formie nie dostają powołania . Decyzja Smudy jednak zasugerowana była czymś innym , on po prostu chce miec w reprezentacji władze absolutną i uważa że za karanie piłkarzy odpowiedzialny jest tylko i wyłącznie on , a to akurat jest absurdalne . Ta cała sprawa jest śmieszna i nie powinna być tak rozgłośniona bo tak na prawdę przecież nic takiego się nie stało.
Patrząc na poziom który ostatnio reprezentuje Żewłakow to wydaje się że dobrze , zaś Boruc jest tylko rezerwomym w swoim zespole a bramkarz reprezentacji powinien być nr1 w klubie .Ze sportowej strony to stało się dla reprezentacji nawet dobrze że zawodnicy którzy nie są wyraźnie w formie nie dostają powołania . Decyzja Smudy jednak zasugerowana była czymś innym , on po prostu chce miec w reprezentacji władze absolutną i uważa że za karanie piłkarzy odpowiedzialny jest tylko i wyłącznie on , a to akurat jest absurdalne . Ta cała sprawa jest śmieszna i nie powinna być tak rozgłośniona bo tak na prawdę przecież nic takiego się nie stało
3 listopada 2010, 17:31 [cytuj]
Na razie widziałem tylko fragment wywiadu Boruca-i nie powiedział nic, za co porządny facet miałby się obrażać. Czekam na rozwój sytuacji, zwłaszcza na to co Smuda zrobi z Peszką. Jeśli wywali Boruca za wino i mocne słowa a Peszkę-imprezowicza przywróci "bo go lubi"... :blee:
Na razie widziałem tylko fragment wywiadu Boruca-i nie powiedział nic, za co porządny facet miałby się obrażać. Czekam na rozwój sytuacji, zwłaszcza na to co Smuda zrobi z Peszką. Jeśli wywali Boruca za wino i mocne słowa a Peszkę-imprezowicza przywróci "bo go lubi"... :blee:
3 listopada 2010, 19:36 [cytuj]
Smuda powiedział że nie skreśla Boruca, ale dla mnie to ściema. Dla mnie afera wywołana przez Smudę totalnie bezsensowna, mógł ich zjebać jak zachowali się głośno i zapomnieć o tym, nie wiem po co opowiadał o tym do prasy i karał Żewłakowa i Boruca brakiem powołań do kadry.
Smuda powiedział że nie skreśla Boruca, ale dla mnie to ściema. Dla mnie afera wywołana przez Smudę totalnie bezsensowna, mógł ich zjebać jak zachowali się głośno i zapomnieć o tym, nie wiem po co opowiadał o tym do prasy i karał Żewłakowa i Boruca brakiem powołań do kadry
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
3 listopada 2010, 20:02 [cytuj]
Chodzi o to, że Smuda nei chce być gołosłowny, gdyż wcześniej powiedział, że wyrzuci KAŻDEGO, kto go nie posłucha. Podejrzewam, że żałuje tego, lecz przynajmniej nie jest piczką, która temu mówi 'wek', a temu już nie, bo jest (niby) lepszy.
Chodzi o to, że Smuda nei chce być gołosłowny, gdyż wcześniej powiedział, że wyrzuci KAŻDEGO, kto go nie posłucha. Podejrzewam, że żałuje tego, lecz przynajmniej nie jest piczką, która temu mówi 'wek', a temu już nie, bo jest (niby) lepszy
The boys from Tottenham, The boys from Tottenham, The boys from White Hart Lane!
3 listopada 2010, 20:33 [cytuj]
Jakiś taki płaczliwy ten wywiad z Borukiem. Jak ktoś nie prześledził sprawy od początku, to niespecjalnie wiadomo co chodzi.
Jakiś taki płaczliwy ten wywiad z Borukiem. Jak ktoś nie prześledził sprawy od początku, to niespecjalnie wiadomo co chodzi
Well, stone me! We've had cocaine, bribery and Arsenal scoring two goals at home. But just when you thought there were truly no surprises left in football, Vinnie Jones turns out to be an international player!
3 listopada 2010, 21:28 [cytuj]
jasiowaty powiedział/a:
Chodzi o to, że Smuda nei chce być gołosłowny, gdyż wcześniej powiedział, że wyrzuci KAŻDEGO, kto go nie posłucha. lepszy


Po czym przyznał, że Peszko i Iwański już się przecież rehabilitują, zresztą Sławka to on lubi i kto wie, a tak w ogóle to on nic o żadnym piciu nie słyszała pewnie:blee:
Po czym przyznał, że Peszko i Iwański już się przecież rehabilitują, zresztą Sławka to on lubi i kto wie, a tak w ogóle to on nic o żadnym piciu nie słyszała pewnie:blee:
3 listopada 2010, 21:34 [cytuj]
Mam tłumaczyć i streszczać całe zajście, bo wiem że nie wszyscy posiadają N-kę!?
Mam tłumaczyć i streszczać całe zajście, bo wiem że nie wszyscy posiadają N-kę!?
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
3 listopada 2010, 21:46 [cytuj]
Ja wywiad widziałem, ale on jest ta zrobiony, że jak pokazać to komuś niezainteresowanemu, nieobeznanemu ze sprawą, to oni o jakiś bzdurach rozmawiają.
Ja wywiad widziałem, ale on jest ta zrobiony, że jak pokazać to komuś niezainteresowanemu, nieobeznanemu ze sprawą, to oni o jakiś bzdurach rozmawiają
Well, stone me! We've had cocaine, bribery and Arsenal scoring two goals at home. But just when you thought there were truly no surprises left in football, Vinnie Jones turns out to be an international player!
3 listopada 2010, 22:01 [cytuj]
No fakt jest chaotyczny, Smuda dziś też nie mógł się wysłowić, ale on ma tak zawsze!:bezradny:
No fakt jest chaotyczny, Smuda dziś też nie mógł się wysłowić, ale on ma tak zawsze!:bezradny:
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
3 listopada 2010, 22:50 [cytuj]
O Smudzie to sporo napisał Reiss, czytałem pobieżnie te jego książkę w autobusie kiedyś. Wszystko mniej wiecej sie sprowadzało do tego, że Smuda ma tą wredną cechę charakteru, że jak sie źle nastawi do piłkarza jako człowieka to nawet jakbym tym piłkarzem był Cristiano Ronaldo który by polski paszport dostał to Smuda ma go w dupie i walic mu bedzie bezustannie suche teksty. Umiejetnosci pilkarskie schodzą na plan dalszy. Po prostu Franuś by go nie lubił i tyle. I sprowadzał by go na repre dla picu (tak jak to zrobił zawracając dupe Niedzielanowi, Boninowi czy ktoremus tam z Górnika Zabrze, Majewskiemu) a grac to by mu pozwolił, chyba w pingponga albo na konsoli.

Dla mnie od samego początku Smuda jako selekcjoner to żenująca pomyłka i mam nadzieje ze do 2012 roku selekcjonerem nie bedzie. I ze sami piłkarze go po prostu zwolnią.
O Smudzie to sporo napisał Reiss, czytałem pobieżnie te jego książkę w autobusie kiedyś. Wszystko mniej wiecej sie sprowadzało do tego, że Smuda ma tą wredną cechę charakteru, że jak sie źle nastawi do piłkarza jako człowieka to nawet jakbym tym piłkarzem był Cristiano Ronaldo który by polski paszport dostał to Smuda ma go w dupie i walic mu bedzie bezustannie suche teksty. Umiejetnosci pilkarskie schodzą na plan dalszy. Po prostu Franuś by go nie lubił i tyle. I sprowadzał by go na repre dla picu (tak jak to zrobił zawracając dupe Niedzielanowi, Boninowi czy ktoremus tam z Górnika Zabrze, Majewskiemu) a grac to by mu pozwolił, chyba w pingponga albo na konsoli. Dla mnie od samego początku Smuda jako selekcjoner to żenująca pomyłka i mam nadzieje ze do 2012 roku selekcjonerem nie bedzie. I ze sami piłkarze go po prostu zwolnią
"Potrzebujemy dużego, brzydkiego obrońcy. Taki poradziłby sobie w akcji przy pierwszym golu. Usunąłby piłkę, napastnika i trzy pierwsze rzędy trybun" - Ian Holloway, menedżer Blackpool
4 listopada 2010, 12:02 [cytuj]
Kiedyś MAgiera (on chyba w tym dziwnym klubie ze stolicy pracuje;)) powiedział, ze był chyba jedynym, który u Franza "wrócił" po wcześniejszej etykietce. To jego dosyć znana cecha.
Kiedyś MAgiera (on chyba w tym dziwnym klubie ze stolicy pracuje;)) powiedział, ze był chyba jedynym, który u Franza "wrócił" po wcześniejszej etykietce. To jego dosyć znana cecha
Kogucie życie!
4 listopada 2010, 15:45 [cytuj]
Nikt by nawet o tym nie wiedział gdyby Smuda nie zgrywał szeryfa!
Nikt by nawet o tym nie wiedział gdyby Smuda nie zgrywał szeryfa!
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
5 listopada 2010, 01:13 [cytuj]
Przez ta glupia afere tylko stracilem lwia czesc fachowej analizy przedmeczowej Nsportu:nerwus:
Przez ta glupia afere tylko stracilem lwia czesc fachowej analizy przedmeczowej Nsportu:nerwus:

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 100 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się