Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

1  2  3  4  5    >  >>  >|
31 października 2011, 11:48 [cytuj]
Już za nieco ponad miesiąc losowanie grup, większość reprezentacji ma już zaklepane bazy treningowe. Karuzela EURO 2012 się rozkręca i z każdym dniem pewnie o tej imprezie będzie się mówiło coraz więcej, proponuję temu poświęcić osobny temat.
Już za nieco ponad miesiąc losowanie grup, większość reprezentacji ma już zaklepane bazy treningowe. Karuzela EURO 2012 się rozkręca i z każdym dniem pewnie o tej imprezie będzie się mówiło coraz więcej, proponuję temu poświęcić osobny temat
31 października 2011, 12:05 [cytuj]
To może tak na luźno na początek , udał się komuś zostać wylosowanym i będzie miał przyjemność oglądać mecz ze stadionu? :)
To może tak na luźno na początek , udał się komuś zostać wylosowanym i będzie miał przyjemność oglądać mecz ze stadionu? :)
31 października 2011, 12:17 [cytuj]
Arcz powiedział/a:
To może tak na luźno na początek , udał się komuś zostać wylosowanym i będzie miał przyjemność oglądać mecz ze stadionu? :)


niestety nie, pomimo tego, że o bilety "starała się" dosłownie cała rodzina ... cóż, trzeba się przygotować na oglądanie meczu w domu/pubie ;)
niestety nie, pomimo tego, że o bilety "starała się" dosłownie cała rodzina ... cóż, trzeba się przygotować na oglądanie meczu w domu/pubie ;)
31 października 2011, 19:55 [cytuj]
Mi też się nie udało, za to kumpel wygrał 16 biletów (on i członkowie rodziny za których wypełniał formularze) więc może od niego odkupie :)
Mi też się nie udało, za to kumpel wygrał 16 biletów (on i członkowie rodziny za których wypełniał formularze) więc może od niego odkupie :)
31 października 2011, 23:47 [cytuj]
Tak mój kumpel trafił bilety na wszystkie mecze na stadionie w Gdańsku. Mieszkając blisko (czyt. Grudziądz) do Gdańska się wybiera i dwa mecze w Gdańsku obejrzę gdyż obiecał odsprzedać dwa na fazę grupową. Oby obejrzeć tak Hiszpania-Niemcy ymm albo chociaż Holandię. Liczę na GDAŃSK!
Tak mój kumpel trafił bilety na wszystkie mecze na stadionie w Gdańsku. Mieszkając blisko (czyt. Grudziądz) do Gdańska się wybiera i dwa mecze w Gdańsku obejrzę gdyż obiecał odsprzedać dwa na fazę grupową. Oby obejrzeć tak Hiszpania-Niemcy ymm albo chociaż Holandię. Liczę na GDAŃSK!
16 maja 2012, 10:23 [cytuj]
Roman strikes back ! :D

http://euro.wp.pl/title,Rosyjski-napastnik-obserwowal-Polakow-w-Turcji,wid,14489016,wiadomosc.html
Roman strikes back ! :D http://euro.wp.pl/title,Rosyjski-napastnik-obserwowal-Polakow-w-Turcji,wid,14489016,wiadomosc.html
16 maja 2012, 18:10 [cytuj]
Jakby ktoś chciał kupić bilety - to ja służę pomocą. Wylosowałem 24. Mam masę biletów na Szwecja - Anglia w Kijowie, dwa na Szwecja - Francja i dwa na ćwierćfinał w Kijowie.

Od razu mówię, że mam je już w ręku, ale nie wiem na jak długo bo będę je wystawiał w necie
Jakby ktoś chciał kupić bilety - to ja służę pomocą. Wylosowałem 24. Mam masę biletów na Szwecja - Anglia w Kijowie, dwa na Szwecja - Francja i dwa na ćwierćfinał w Kijowie. Od razu mówię, że mam je już w ręku, ale nie wiem na jak długo bo będę je wystawiał w necie
16 maja 2012, 18:29 [cytuj]
Baro jakie ceny? może zalinkuj coś?
Baro jakie ceny? może zalinkuj coś?
Dobry czas to nie rolex tylko chwile co są wolne
16 maja 2012, 19:09 [cytuj]
brak Lennona i Walkera w reprezentacji Anglii :boisie:
brak Lennona i Walkera w reprezentacji Anglii :boisie:
16 maja 2012, 19:23 [cytuj]
to chyba musi być pomyłka
to chyba musi być pomyłka
"Veni, vidi, vici" Jestem jaki jestem i dobrze mi z tym
16 maja 2012, 19:26 [cytuj]
vebq powiedział/a:
Baro jakie ceny? może zalinkuj coś?


dogadamy się - jeszcze nie wrzuciłem na ebaya, bo dopiero dziś dostałem, ale myślę, że na Kijów za 150 ojro bym puścił na grupowe. Na ćwierćfinał odpowiednio drożej. Kategoria 2. Do odebrania w Warszawie lub doślę kurierem. Na pewno jak będę wrzucał na ebaya to za wyższą cenę, więc w sumie jeszcze jest szansa dogadania się bezpośredniego
dogadamy się - jeszcze nie wrzuciłem na ebaya, bo dopiero dziś dostałem, ale myślę, że na Kijów za 150 ojro bym puścił na grupowe. Na ćwierćfinał odpowiednio drożej. Kategoria 2. Do odebrania w Warszawie lub doślę kurierem. Na pewno jak będę wrzucał na ebaya to za wyższą cenę, więc w sumie jeszcze jest szansa dogadania się bezpośredniego
16 maja 2012, 19:34 [cytuj]
bramkarze: Joe Hart (Manchester City), Robert Green (West Ham United), John Ruddy (Norwich City);

obrońcy: Ashley Cole (Chelsea Londyn), John Terry (Chelsea Londyn), Glen Johnson (Liverpool), Phil Jones (Manchester United), Leighton Baines (Everton), Joleon Lescott (Manchester City), Gary Cahill (Chelsea Londyn);

pomocnicy: Steven Gerrard (Liverpool), Frank Lampard (Chelsea Londyn), Scott Parker (Tottenham Hotspur), Gareth Barry (Manchester City), James Milner (Manchester City), Stewart Downing (Liverpool), Theo Walcott (Arsenal Londyn), Alex Oxlade-Chamberlain (Arsenal Londyn), Ashley Young (Manchester United);

napastnicy: Wayne Rooney (Manchester United), Danny Welbeck (Manchester United), Andy Carroll (Liverpool), Jermain Defoe (Tottenham Hotspur).
bramkarze: Joe Hart (Manchester City), Robert Green (West Ham United), John Ruddy (Norwich City); obrońcy: Ashley Cole (Chelsea Londyn), John Terry (Chelsea Londyn), Glen Johnson (Liverpool), Phil Jones (Manchester United), Leighton Baines (Everton), Joleon Lescott (Manchester City), Gary Cahill (Chelsea Londyn); pomocnicy: Steven Gerrard (Liverpool), Frank Lampard (Chelsea Londyn), Scott Parker (Tottenham Hotspur), Gareth Barry (Manchester City), James Milner (Manchester City), Stewart Downing (Liverpool), Theo Walcott (Arsenal Londyn), Alex Oxlade-Chamberlain (Arsenal Londyn), Ashley Young (Manchester United); napastnicy: Wayne Rooney (Manchester United), Danny Welbeck (Manchester United), Andy Carroll (Liverpool), Jermain Defoe (Tottenham Hotspur)
16 maja 2012, 20:51 [cytuj]
Baro - masz coś na Gdańsk? Czy tylko Ukraina?
Baro - masz coś na Gdańsk? Czy tylko Ukraina?
16 maja 2012, 21:11 [cytuj]
ja mam tylko na półfinał - warszawa
ja mam tylko na półfinał - warszawa
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
16 maja 2012, 21:17 [cytuj]
halabala powiedział/a:
Baro - masz coś na Gdańsk? Czy tylko Ukraina?


tylko Kijów, bo półfinał w Warszawie już właściwie sprzedałem
tylko Kijów, bo półfinał w Warszawie już właściwie sprzedałem
16 maja 2012, 21:22 [cytuj]
baro ile wyciągnąłeś za półfinał?
baro ile wyciągnąłeś za półfinał?
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
16 maja 2012, 21:26 [cytuj]
jin_tae powiedział/a:
baro ile wyciągnąłeś za półfinał?


Bardzo dużo, bo to poszło w koszty reprezentacyjne jednej firmy, ale to nie chcę zapeszać, bo dosłownie dziś się właśnie ugadałem przez telefon - teraz czekam na spotkanie i potwierdzenie. Normalnie nie chciałem sprzedawać, aż do samego końca, gdy będzie wiadomo kto zagra i ceny podrosną, ale przyjęli moją cenę zaporową i teraz tylko pytanie, czy szef firmy będzie tego dnia w Warszawie
Bardzo dużo, bo to poszło w koszty reprezentacyjne jednej firmy, ale to nie chcę zapeszać, bo dosłownie dziś się właśnie ugadałem przez telefon - teraz czekam na spotkanie i potwierdzenie. Normalnie nie chciałem sprzedawać, aż do samego końca, gdy będzie wiadomo kto zagra i ceny podrosną, ale przyjęli moją cenę zaporową i teraz tylko pytanie, czy szef firmy będzie tego dnia w Warszawie
16 maja 2012, 21:54 [cytuj]
Bardzo dużo tzn? xD Ja liczę, że wyciągnę tu za sztukę około 1000 euro(jak już mniej więcej będzie wiadomo kto z kim). Za mniej niż 600 euro nawet nie chcę sprzedawać bo mi się nie opłaca
Bardzo dużo tzn? xD Ja liczę, że wyciągnę tu za sztukę około 1000 euro(jak już mniej więcej będzie wiadomo kto z kim). Za mniej niż 600 euro nawet nie chcę sprzedawać bo mi się nie opłaca
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
16 maja 2012, 21:56 [cytuj]
jin_tae powiedział/a:
Bardzo dużo tzn? xD Ja liczę, że wyciągnę tu za sztukę około 1000 euro(jak już mniej więcej będzie wiadomo kto z kim). Za mniej niż 600 euro nawet nie chcę sprzedawać bo mi się nie opłaca


dokładnie tyle na co liczysz, a jeszcze nie wiadomo kto z kim :)
dokładnie tyle na co liczysz, a jeszcze nie wiadomo kto z kim :)
16 maja 2012, 22:53 [cytuj]
a tak chytrze podpytam jak rozpuściłeś wieści, że masz bilety. Mniemam, że nie na żywo w radiowej trójce :rotfl:
a tak chytrze podpytam jak rozpuściłeś wieści, że masz bilety. Mniemam, że nie na żywo w radiowej trójce :rotfl:
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
1  2  3  4  5    >  >>  >|

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 118 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się