Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

1  2  3    >
Forum dyskusyjne » Reprezentacje » Kto po Franiu?
18 czerwca 2012, 18:27 [cytuj]
Rozkminiamy tu wszerz i wzdłuż temat zastępcy Redknappa, zastanówmy się więc, kogo chcielibyśmy widzieć na stanowisku selekcjonera naszej repry. Mimo wszystko proponowałbym odpuścić sobie hasła typu Mourinho czy inny Michels. Ja bym się ucieszył, gdyby po Franzu schedę (choć nie wiem, czy ona istnieje) przejął Waldek Fornalik. Ewentualnie ciekawą opcją jest Piotr Nowak - w sumie o jego pracy nic nie wiadomo, ale też jest totalnie spoza środowiska, co może być tylko atutem w naszej piłce.
Rozkminiamy tu wszerz i wzdłuż temat zastępcy Redknappa, zastanówmy się więc, kogo chcielibyśmy widzieć na stanowisku selekcjonera naszej repry. Mimo wszystko proponowałbym odpuścić sobie hasła typu Mourinho czy inny Michels. Ja bym się ucieszył, gdyby po Franzu schedę (choć nie wiem, czy ona istnieje) przejął Waldek Fornalik. Ewentualnie ciekawą opcją jest Piotr Nowak - w sumie o jego pracy nic nie wiadomo, ale też jest totalnie spoza środowiska, co może być tylko atutem w naszej piłce
In a world full of Uniteds, Citys and Rovers, there is only One Hotspur!!!
18 czerwca 2012, 18:42 [cytuj]
Chciałbym zobaczyć Piotrka Nowaka. Cięzko ocenić jego pracę na bieżąco, ale jakiś "status" w tych stanach osiągnął. Wie jak wygląda praca z reprezentacją, bo był asystentem selekcjonera USA. Do tego, może być dostępny niebawem, bo ma problemy w obecnym klubie. Tak jak mnie przekonywaliście/przekonaliście ;) - kto nie ryzykuje, ten nie pije szampana :rotfl:
Chciałbym zobaczyć Piotrka Nowaka. Cięzko ocenić jego pracę na bieżąco, ale jakiś "status" w tych stanach osiągnął. Wie jak wygląda praca z reprezentacją, bo był asystentem selekcjonera USA. Do tego, może być dostępny niebawem, bo ma problemy w obecnym klubie. Tak jak mnie przekonywaliście/przekonaliście ;) - kto nie ryzykuje, ten nie pije szampana :rotfl:
Can't Smile Without You!!!
18 czerwca 2012, 18:49 [cytuj]
Listkiewicz mówił o Eriksonie. Nie wiem czy do dobry pomysł. Jakoś nigdy ani jego pracy ani osoby dobrze nie oceniałem. Dla mnie warunek powinien to być trener zza granicy. Nie jakiś Polak, z polskiej ligi. Znowu będzie przesiąknięty grą na zero z tyłu i strachem przed zwolnieniem po przegranym chociażby jednym meczu.

Grant zgłasza swoją kandydaturę. Hmm nie wiem czy poza chelsea poradził sobie gdzieś.

Nie chcę natomiast faworyta Laty czyli Stefanka Majewskiego. To odpada totalnie
Listkiewicz mówił o Eriksonie. Nie wiem czy do dobry pomysł. Jakoś nigdy ani jego pracy ani osoby dobrze nie oceniałem. Dla mnie warunek powinien to być trener zza granicy. Nie jakiś Polak, z polskiej ligi. Znowu będzie przesiąknięty grą na zero z tyłu i strachem przed zwolnieniem po przegranym chociażby jednym meczu. Grant zgłasza swoją kandydaturę. Hmm nie wiem czy poza chelsea poradził sobie gdzieś. Nie chcę natomiast faworyta Laty czyli Stefanka Majewskiego. To odpada totalnie
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
18 czerwca 2012, 19:01 [cytuj]
Jak dla mnie najpierw trzeba zrobić porządek z PZPN, bo ja nie widzę jak nowy trener ma współpracować z tym burakiem Lato, który nie ma odrobiny honoru i konsekwencji w tym co mówi. Nie widzę tego jak ten pajac ma nam wybierać selekcjonera. Ja jestem za fachowcem zza granicy. Kogoś z doświadczeniem kto prowadził już drużynę na dużej imprezie i wie jak pracować z reprezentacją. Kogoś kto będzie miał autorytet wśród piłkarzy.
Jak dla mnie najpierw trzeba zrobić porządek z PZPN, bo ja nie widzę jak nowy trener ma współpracować z tym burakiem Lato, który nie ma odrobiny honoru i konsekwencji w tym co mówi. Nie widzę tego jak ten pajac ma nam wybierać selekcjonera. Ja jestem za fachowcem zza granicy. Kogoś z doświadczeniem kto prowadził już drużynę na dużej imprezie i wie jak pracować z reprezentacją. Kogoś kto będzie miał autorytet wśród piłkarzy
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
18 czerwca 2012, 19:30 [cytuj]
Z Polaków to Nowak albo Fornalik, z zagranicy też nie ma się co podpalać średniakami typu Grant, bo raczej nikt ciekawy się nie podejmie :)
Z Polaków to Nowak albo Fornalik, z zagranicy też nie ma się co podpalać średniakami typu Grant, bo raczej nikt ciekawy się nie podejmie :)
18 czerwca 2012, 19:37 [cytuj]
Lato zostanie najdłużej do października bo wtedy są nowe wybory. Mam nadzieję, że podda się do dymisji wcześniej, dzięki czemu w PZPNie zdążą wybrać nowego prezesa, a co za tym idzie nowego selekcjonera jeszcze przed początkiem kwalifikacji do MŚ. Lato ma tak słabą pozycję w tej organizacji że żadna z jego kandydatur nie przejdzie. Na chwilę obecną najbardziej prawdopodobna wersja to Majewski tymczasowo (czyli porażka z Czarnogóra na początek kwalifikacji) do wyborów nowego prezesa bo tak jak wspomniał Varba Lato nie ma za krzty honoru i nie podda się do dymisji bo do października jest jeszcze kilkaset tysięcy do zgarnięcia. Osobiście też jestem za zagranicznym szkoleniowcem. Głowy nie dam, ale podejrzewam, ze PZPN przed EURO popodpisywał jakieś lukratywne kontrakty i generalnie zarobił na tej imprezie dlatego myślę, że stać nas na kogoś z trenerskiego topu. Coprawda nie jesteśmy już tak atrakcyjnym pracodawcą jak 2 lata temu kiedy w perspektywie było euro w Polsce ale mimo wszystko za odpowiednią oplatą myślę że możemy wychaczyć naprawdę dobrego fachowca, tym bardziej że potencjał w kadrze jest - nie tylko moim zdaniem - ogromny. Nazwisk nie podaję bo ciężko przewidzieć kto za 4 miesiące będzie bez zatrudnienia, w kazdym razie napewno będzie kilku chwilowo bezrobotnych fachowców.
Lato zostanie najdłużej do października bo wtedy są nowe wybory. Mam nadzieję, że podda się do dymisji wcześniej, dzięki czemu w PZPNie zdążą wybrać nowego prezesa, a co za tym idzie nowego selekcjonera jeszcze przed początkiem kwalifikacji do MŚ. Lato ma tak słabą pozycję w tej organizacji że żadna z jego kandydatur nie przejdzie. Na chwilę obecną najbardziej prawdopodobna wersja to Majewski tymczasowo (czyli porażka z Czarnogóra na początek kwalifikacji) do wyborów nowego prezesa bo tak jak wspomniał Varba Lato nie ma za krzty honoru i nie podda się do dymisji bo do października jest jeszcze kilkaset tysięcy do zgarnięcia. Osobiście też jestem za zagranicznym szkoleniowcem. Głowy nie dam, ale podejrzewam, ze PZPN przed EURO popodpisywał jakieś lukratywne kontrakty i generalnie zarobił na tej imprezie dlatego myślę, że stać nas na kogoś z trenerskiego topu. Coprawda nie jesteśmy już tak atrakcyjnym pracodawcą jak 2 lata temu kiedy w perspektywie było euro w Polsce ale mimo wszystko za odpowiednią oplatą myślę że możemy wychaczyć naprawdę dobrego fachowca, tym bardziej że potencjał w kadrze jest - nie tylko moim zdaniem - ogromny. Nazwisk nie podaję bo ciężko przewidzieć kto za 4 miesiące będzie bez zatrudnienia, w kazdym razie napewno będzie kilku chwilowo bezrobotnych fachowców
18 czerwca 2012, 22:46 [cytuj]
To ja pójdę na całość: Harry Redknapp.
To ja pójdę na całość: Harry Redknapp
Well, stone me! We've had cocaine, bribery and Arsenal scoring two goals at home. But just when you thought there were truly no surprises left in football, Vinnie Jones turns out to be an international player!
18 czerwca 2012, 23:05 [cytuj]
aapa powiedział/a:
To ja pójdę na całość: Harry Redknapp

A to on właśnie nie prowadził kadry? A nie, to tylko jego mentalny bliźniak był;)
A to on właśnie nie prowadził kadry? A nie, to tylko jego mentalny bliźniak był;)
In a world full of Uniteds, Citys and Rovers, there is only One Hotspur!!!
18 czerwca 2012, 23:07 [cytuj]
Iwan powiedział/a:
A to on właśnie nie prowadził kadry? A nie, to tylko jego mentalny bliźniak był;)

Mimo wszystko to bliźniaki dwujajowe.
Mimo wszystko to bliźniaki dwujajowe
Well, stone me! We've had cocaine, bribery and Arsenal scoring two goals at home. But just when you thought there were truly no surprises left in football, Vinnie Jones turns out to be an international player!
18 czerwca 2012, 23:28 [cytuj]
Ale, ale przeczytałem właśnie u Michała Okońskiego, że Supergigant miał ten sam pomysł. Musi być coś na rzeczy :D
Ale, ale przeczytałem właśnie u Michała Okońskiego, że Supergigant miał ten sam pomysł. Musi być coś na rzeczy :D
Well, stone me! We've had cocaine, bribery and Arsenal scoring two goals at home. But just when you thought there were truly no surprises left in football, Vinnie Jones turns out to be an international player!
19 czerwca 2012, 10:41 [cytuj]
Maciej Skorża lub Henryk K, który reaguje "pozitivnie"
Maciej Skorża lub Henryk K, który reaguje "pozitivnie"
Kogucie życie!
19 czerwca 2012, 18:54 [cytuj]
MARCUS powiedział/a:
Maciej Skorża lub Henryk K, który reaguje "pozitivnie"

Ale teraz sobie jaja robisz, tak?:D
Ale teraz sobie jaja robisz, tak?:D
In a world full of Uniteds, Citys and Rovers, there is only One Hotspur!!!
19 czerwca 2012, 21:43 [cytuj]
Nie, a co jest takie dziwne w ich kandydaturze??
Nie, a co jest takie dziwne w ich kandydaturze??
Kogucie życie!
19 czerwca 2012, 21:47 [cytuj]
MARCUS powiedział/a:
Nie, a co jest takie dziwne w ich kandydaturze??

O ile Heniu to jeszcze ok, wielkie doświadczenie w pracy selekcjonera, o tyle Świętojebliwy Maciuś ostatnie lata to pasmo klęsk i porażek. Tylko tyle, czy może aż tyle;)
O ile Heniu to jeszcze ok, wielkie doświadczenie w pracy selekcjonera, o tyle Świętojebliwy Maciuś ostatnie lata to pasmo klęsk i porażek. Tylko tyle, czy może aż tyle;)
In a world full of Uniteds, Citys and Rovers, there is only One Hotspur!!!
19 czerwca 2012, 21:58 [cytuj]
No własnie był gość, który miał podobno duzo doświadczenia i sukcesy. Po drugie Skorża już był w reprezentacji. Po trzecie ja w Legii nie oceniam go źle, a w Wisle było dobrze. Po trzecie to jeden z niewielu ludzi, który potrafi się naprawdę uczyć - to może być w trochę dłuższej perspektywie bezcenne. A Henryk to jeden z lepszych trenerów i do tego prowadził reprezentacje i to niejedną. Wymienionego przez Ciebie Fornalika na dzień dzisiejszy nie widzę kompletnie. A z Nowakiem, to mogło by być jak z Leo, przyzwyczajony do innych standardów, pewnie by coś odburknął w końcu i by się tacy jak ty na niego gniewali ;P Ogólnie tak naprawdę nie życzę nikomu tej posady, bo raz, że z gówna bata nie utoczy, a jak nie spełni chorych ambicji to będzie po raz enty to samo. Dla przykłądu, ja się na Smudinho nie gniewam za brak awnasu, ale za ośli upór.
No własnie był gość, który miał podobno duzo doświadczenia i sukcesy. Po drugie Skorża już był w reprezentacji. Po trzecie ja w Legii nie oceniam go źle, a w Wisle było dobrze. Po trzecie to jeden z niewielu ludzi, który potrafi się naprawdę uczyć - to może być w trochę dłuższej perspektywie bezcenne. A Henryk to jeden z lepszych trenerów i do tego prowadził reprezentacje i to niejedną. Wymienionego przez Ciebie Fornalika na dzień dzisiejszy nie widzę kompletnie. A z Nowakiem, to mogło by być jak z Leo, przyzwyczajony do innych standardów, pewnie by coś odburknął w końcu i by się tacy jak ty na niego gniewali ;P Ogólnie tak naprawdę nie życzę nikomu tej posady, bo raz, że z gówna bata nie utoczy, a jak nie spełni chorych ambicji to będzie po raz enty to samo. Dla przykłądu, ja się na Smudinho nie gniewam za brak awnasu, ale za ośli upór
Kogucie życie!
20 czerwca 2012, 11:19 [cytuj]
Ogólnie to ja bym się na Lenczyka nie obraził, ale nie sądzę, żeby on chciał mieć z co niektorymi do czynienia. Za porządny i za bardzo 'wyprostowany" człowiek z niego. Co na kawce u Laty by mu o operze opowiadał ;) ??
Ogólnie to ja bym się na Lenczyka nie obraził, ale nie sądzę, żeby on chciał mieć z co niektorymi do czynienia. Za porządny i za bardzo 'wyprostowany" człowiek z niego. Co na kawce u Laty by mu o operze opowiadał ;) ??
Kogucie życie!
20 czerwca 2012, 12:46 [cytuj]
wg mnie Lenczyk zdecydowanie nie. Jeszcze bardziej wsiowy by był niż Smuda w swoich wypowiedziach. Fornalik, Nowak też bym odrzucił. Fornalik niech tworzy dalej w Ruchu, Nowak wyleciał z filadelfii za złe decyzje personalne - idealny selekcjoner by był -_-' Kasperczak ? postawiłbym na niego. Z reprezentacjami afrykanskimi odnosił sukcesy a może i przełożyłoby się to na naszą reprezentację ?
wg mnie Lenczyk zdecydowanie nie. Jeszcze bardziej wsiowy by był niż Smuda w swoich wypowiedziach. Fornalik, Nowak też bym odrzucił. Fornalik niech tworzy dalej w Ruchu, Nowak wyleciał z filadelfii za złe decyzje personalne - idealny selekcjoner by był -_-' Kasperczak ? postawiłbym na niego. Z reprezentacjami afrykanskimi odnosił sukcesy a może i przełożyłoby się to na naszą reprezentację ?
20 czerwca 2012, 13:02 [cytuj]
Edge powiedział/a:
wg mnie Lenczyk zdecydowanie nie. Jeszcze bardziej wsiowy by był niż Smuda w swoich wypowiedziach. Fornalik, Nowak też bym odrzucił. Fornalik niech tworzy dalej w Ruchu, Nowak wyleciał z filadelfii za złe decyzje personalne - idealny selekcjoner by był -_-' Kasperczak ? postawiłbym na niego. Z reprezentacjami afrykanskimi odnosił sukcesy a może i przełożyłoby się to na naszą reprezentację ?


Jeżeli porównujesz "wsiowość" Lenczyka i Smudy, to nie ma o czym z Tobą gadać.
Jeżeli porównujesz "wsiowość" Lenczyka i Smudy, to nie ma o czym z Tobą gadać
Kogucie życie!
20 czerwca 2012, 13:08 [cytuj]
Edge powiedział/a:
wg mnie Lenczyk zdecydowanie nie. Jeszcze bardziej wsiowy by był niż Smuda w swoich wypowiedziach. Fornalik, Nowak też bym odrzucił. Fornalik niech tworzy dalej w Ruchu, Nowak wyleciał z filadelfii za złe decyzje personalne - idealny selekcjoner by był -_-' Kasperczak ? postawiłbym na niego. Z reprezentacjami afrykanskimi odnosił sukcesy a może i przełożyłoby się to na naszą reprezentację ?


Biorąc pod uwagę z ilu reprezentacji afrykańskich "wyleciał", a Ty określasz to mianem sukcesu, to podzielam słowa Marcusa...
Biorąc pod uwagę z ilu reprezentacji afrykańskich "wyleciał", a Ty określasz to mianem sukcesu, to podzielam słowa Marcusa
Can't Smile Without You!!!
20 czerwca 2012, 13:24 [cytuj]
no tak dawno tu nie zagladalem, zapomnialem, ze wolnosc slowa i pogladu tu to zbrodnia ... lepiej niech wezmą nowaka z doswiadczeniem w soccerze albo fornalika, ktory spalił sie w byle jakiej polonii, niech chłopa dotłamszą jeszcze z reprezentacją. 3 lata temu wszyscy wypisywali, ze smuda bedzie najlepsza opcją teraz wieszaja, ze chujowy i tak dalej. ide o zaklad ze z fornalikiem byłoby podobnie. posłuchaj wywiday lenczyka, gdzie męczy swoim gadaniem niesamowicie i porównaj ze smuda, ktory w tej swojej paplaninie jest zabawny. tez kurwa kandydat lenczyk, przypadkowo mistrza zdobyli a moze inaczej legia oddała i wieli zachwyt. lenczyka za 2 -3 miechy zjedziecie jak slask odpadnie w pierwszym meczu w el do lm
no tak dawno tu nie zagladalem, zapomnialem, ze wolnosc slowa i pogladu tu to zbrodnia ... lepiej niech wezmą nowaka z doswiadczeniem w soccerze albo fornalika, ktory spalił sie w byle jakiej polonii, niech chłopa dotłamszą jeszcze z reprezentacją. 3 lata temu wszyscy wypisywali, ze smuda bedzie najlepsza opcją teraz wieszaja, ze chujowy i tak dalej. ide o zaklad ze z fornalikiem byłoby podobnie. posłuchaj wywiday lenczyka, gdzie męczy swoim gadaniem niesamowicie i porównaj ze smuda, ktory w tej swojej paplaninie jest zabawny. tez kurwa kandydat lenczyk, przypadkowo mistrza zdobyli a moze inaczej legia oddała i wieli zachwyt. lenczyka za 2 -3 miechy zjedziecie jak slask odpadnie w pierwszym meczu w el do lm
1  2  3    >

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 81 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się