Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

<  1  2  3    >
Forum dyskusyjne » Reprezentacje » Kto po Franiu?
20 czerwca 2012, 13:24 [cytuj]
no tak dawno tu nie zagladalem, zapomnialem, ze wolnosc slowa i pogladu tu to zbrodnia ... lepiej niech wezmą nowaka z doswiadczeniem w soccerze albo fornalika, ktory spalił sie w byle jakiej polonii, niech chłopa dotłamszą jeszcze z reprezentacją. 3 lata temu wszyscy wypisywali, ze smuda bedzie najlepsza opcją teraz wieszaja, ze chujowy i tak dalej. ide o zaklad ze z fornalikiem byłoby podobnie. posłuchaj wywiday lenczyka, gdzie męczy swoim gadaniem niesamowicie i porównaj ze smuda, ktory w tej swojej paplaninie jest zabawny. tez kurwa kandydat lenczyk, przypadkowo mistrza zdobyli a moze inaczej legia oddała i wieli zachwyt. lenczyka za 2 -3 miechy zjedziecie jak slask odpadnie w pierwszym meczu w el do lm
no tak dawno tu nie zagladalem, zapomnialem, ze wolnosc slowa i pogladu tu to zbrodnia ... lepiej niech wezmą nowaka z doswiadczeniem w soccerze albo fornalika, ktory spalił sie w byle jakiej polonii, niech chłopa dotłamszą jeszcze z reprezentacją. 3 lata temu wszyscy wypisywali, ze smuda bedzie najlepsza opcją teraz wieszaja, ze chujowy i tak dalej. ide o zaklad ze z fornalikiem byłoby podobnie. posłuchaj wywiday lenczyka, gdzie męczy swoim gadaniem niesamowicie i porównaj ze smuda, ktory w tej swojej paplaninie jest zabawny. tez kurwa kandydat lenczyk, przypadkowo mistrza zdobyli a moze inaczej legia oddała i wieli zachwyt. lenczyka za 2 -3 miechy zjedziecie jak slask odpadnie w pierwszym meczu w el do lm
20 czerwca 2012, 13:33 [cytuj]
tuczi powiedział/a:
Biorąc pod uwagę z ilu reprezentacji afrykańskich "wyleciał", a Ty określasz to mianem sukcesu, to podzielam słowa Marcusa


yyyyyy..... Tylko , że co do Kasperczaka to ja sie z nim zgadzam, więc rozumiem ,zę po prsotu nie chcesz z "Ejdżem" gadać???
yyyyyy..... Tylko , że co do Kasperczaka to ja sie z nim zgadzam, więc rozumiem ,zę po prsotu nie chcesz z "Ejdżem" gadać???
Kogucie życie!
20 czerwca 2012, 13:36 [cytuj]
Edge powiedział/a:
no tak dawno tu nie zagladalem, zapomnialem, ze wolnosc slowa i pogladu tu to zbrodnia ... lepiej niech wezmą nowaka z doswiadczeniem w soccerze albo fornalika, ktory spalił sie w byle jakiej polonii, niech chłopa dotłamszą jeszcze z reprezentacją. 3 lata temu wszyscy wypisywali, ze smuda bedzie najlepsza opcją teraz wieszaja, ze chujowy i tak dalej. ide o zaklad ze z fornalikiem byłoby podobnie. posłuchaj wywiday lenczyka, gdzie męczy swoim gadaniem niesamowicie i porównaj ze smuda, ktory w tej swojej paplaninie jest zabawny. tez kurwa kandydat lenczyk, przypadkowo mistrza zdobyli a moze inaczej legia oddała i wieli zachwyt. lenczyka za 2 -3 miechy zjedziecie jak slask odpadnie w pierwszym meczu w el do lm


Toś się wpienił. Wolności słowa nie ma, ale krytyki też być nie może?? Jakbyś nie wiedział to Lenczyk jest facetem na poziomie, o kótrym Smuda nawet nie wie, ze taki istnieje. O to tylko łązi, to że nie widzisz jego kandydatury , Twoja sprawa. Co to kogo?? Wyluzuje odrobinę
Toś się wpienił. Wolności słowa nie ma, ale krytyki też być nie może?? Jakbyś nie wiedział to Lenczyk jest facetem na poziomie, o kótrym Smuda nawet nie wie, ze taki istnieje. O to tylko łązi, to że nie widzisz jego kandydatury , Twoja sprawa. Co to kogo?? Wyluzuje odrobinę
Kogucie życie!
20 czerwca 2012, 14:53 [cytuj]
Ok. Krótka historia...
1993-94 Wybrzeże Kości Słoniowej, 3 miejsce w PNA, po których został wyjebany, bo dla nich to była porażka...
1994-98 Tunezja, to chyba najdłuższy okres jego sukcesów, bo tam byli zadowoleni, udział w igrzyskach w Atlancie i w MŚ we Francji oraz srebrny medal PNA96 - ten okres to racjonalny i rzeczywisty sukces, pełna zgoda...
1999-00 Maroko - krocie sukcesów, wyjebany na zbity pysk...
2001-02 Mali, 4 miejsce w PNA, okej nieźle poszło...
2006-08 Senegal, pasmo "sukcesów", wyjebany..

Dziwne to, że nigdzie (prócz Tunezji) nie zagrzał dłużej miejsca... Rozumiem, że wszyscy byli tak zachwyceni jego "sukcesami", że po prostu chcieli, aby inne kraje też takowymi "osiągnięciami" pod jego wodzą się pocieszyły... Ach ten "czarny ląd" :D
Ok. Krótka historia... 1993-94 Wybrzeże Kości Słoniowej, 3 miejsce w PNA, po których został wyjebany, bo dla nich to była porażka... 1994-98 Tunezja, to chyba najdłuższy okres jego sukcesów, bo tam byli zadowoleni, udział w igrzyskach w Atlancie i w MŚ we Francji oraz srebrny medal PNA96 - ten okres to racjonalny i rzeczywisty sukces, pełna zgoda... 1999-00 Maroko - krocie sukcesów, wyjebany na zbity pysk... 2001-02 Mali, 4 miejsce w PNA, okej nieźle poszło... 2006-08 Senegal, pasmo "sukcesów", wyjebany.. Dziwne to, że nigdzie (prócz Tunezji) nie zagrzał dłużej miejsca... Rozumiem, że wszyscy byli tak zachwyceni jego "sukcesami", że po prostu chcieli, aby inne kraje też takowymi "osiągnięciami" pod jego wodzą się pocieszyły... Ach ten "czarny ląd" :D
Can't Smile Without You!!!
20 czerwca 2012, 16:48 [cytuj]
Ty czytasz co piszesz??? Po pierwsze to na 5 reprezentacji raz 2, raz 3, a raz zaraz za podium!!! To jest mało??? Po drugie wydaje mi się ,że oprócz Tunezji to samo odchodził. Po trzecie to jest Afryka - tam się czasami ucieka przed kimś :) po czwarte to dawno, bo dawno ale zdobył Puchar Francji, po piąte prowadził tam wiele pierwszoligowych klubów, po szóste Wisła Kraków, a po kurwa siódme mądralo :F to pokaż kogoś w zasięgu w połowie tak dobrego i otrzaskanego w róznych realiach jak on??? Tylko nie pisz ,że mu w Górniku nie wyszło, błagam :blee:
Ty czytasz co piszesz??? Po pierwsze to na 5 reprezentacji raz 2, raz 3, a raz zaraz za podium!!! To jest mało??? Po drugie wydaje mi się ,że oprócz Tunezji to samo odchodził. Po trzecie to jest Afryka - tam się czasami ucieka przed kimś :) po czwarte to dawno, bo dawno ale zdobył Puchar Francji, po piąte prowadził tam wiele pierwszoligowych klubów, po szóste Wisła Kraków, a po kurwa siódme mądralo :F to pokaż kogoś w zasięgu w połowie tak dobrego i otrzaskanego w róznych realiach jak on??? Tylko nie pisz ,że mu w Górniku nie wyszło, błagam :blee:
Kogucie życie!
20 czerwca 2012, 17:16 [cytuj]
Oki. Kłaniam się w pas. Mamy nieco inne pojęcie "sukcesów" podzielonych przez możliwości + oczekiwania pracodawców, ale to nie dyskusja na ten temat...
Ps.Podpunkt siódmy zabolał :zly:
Oki. Kłaniam się w pas. Mamy nieco inne pojęcie "sukcesów" podzielonych przez możliwości + oczekiwania pracodawców, ale to nie dyskusja na ten temat... Ps.Podpunkt siódmy zabolał :zly:
Can't Smile Without You!!!
20 czerwca 2012, 17:35 [cytuj]
A co w "7" takie straszne?? Co tak ubodło??;|
A co w "7" takie straszne?? Co tak ubodło??;|
Kogucie życie!
20 czerwca 2012, 17:41 [cytuj]
Nie no "Stary", nie ubodło :F. Nigdy po prostu nie uważałem się za mądralę :P;P
Nie no "Stary", nie ubodło :F. Nigdy po prostu nie uważałem się za mądralę :P;P
Can't Smile Without You!!!
20 czerwca 2012, 17:45 [cytuj]
tuczi powiedział/a:
Nie no "Stary", nie ubodło :F. Nigdy po prostu nie uważałem się za mądralę :P;P


ja Cie też nie uważam, dlatego napisałem.

Ps. Po ósme nie mazgaj się, "cza' być tfartym a nie mientkim ;P
ja Cie też nie uważam, dlatego napisałem. Ps. Po ósme nie mazgaj się, "cza' być tfartym a nie mientkim ;P
Kogucie życie!
20 czerwca 2012, 17:47 [cytuj]
W sensie oczywiście przemądrzalca, żeby niedomówień nie było. Co innego ja. jak osioł (czyt Smuda) będe sieupierał przy swoim ;)
W sensie oczywiście przemądrzalca, żeby niedomówień nie było. Co innego ja. jak osioł (czyt Smuda) będe sieupierał przy swoim ;)
Kogucie życie!
20 czerwca 2012, 18:00 [cytuj]
Jeśli chodzi o Polaków to Lenczyk byłby najlepszą opcją według mnie, choć wolałbym trenera z zagranicy.
Jeśli chodzi o Polaków to Lenczyk byłby najlepszą opcją według mnie, choć wolałbym trenera z zagranicy
20 czerwca 2012, 18:06 [cytuj]
Moja przyszła małżonka (potencjalnie ;)) zawsze zarzuca mi, że jestem upartym osłem i nie da mi się niczego przetłumaczyć, ale zupełnie nie wiem o co jej chodzi :D

Ps. Ósmy podpunkt zwalił mnie na cyce... Mistrz!!! :brawo:
Moja przyszła małżonka (potencjalnie ;)) zawsze zarzuca mi, że jestem upartym osłem i nie da mi się niczego przetłumaczyć, ale zupełnie nie wiem o co jej chodzi :D Ps. Ósmy podpunkt zwalił mnie na cyce... Mistrz!!! :brawo:
Can't Smile Without You!!!
1 lipca 2012, 11:17 [cytuj]
Nie liczyłbym na kogoś z zagranicy,Lato sie wkurwił,że Smuda zarabiał 3 razy tyle co on a i tak nic z tego nie wyszło i teraz PZPN chce "przyoszczędzić" na pensji trenera,tj.obciąć o połowę do max 75 tys zł/mc.Na kogos dobrego z zagranicy to moze byc ciut przymało.Co gorsza obawiam się,że jak sie będa zbierać "jak pies do jeża"z Fornalikiem to sie zacznie sezon i on juz z Ruchu sie nie ruszy a wtedy zostanie nam "Profesor" Majewski od siedmiu boleści.
Nie liczyłbym na kogoś z zagranicy,Lato sie wkurwił,że Smuda zarabiał 3 razy tyle co on a i tak nic z tego nie wyszło i teraz PZPN chce "przyoszczędzić" na pensji trenera,tj.obciąć o połowę do max 75 tys zł/mc.Na kogos dobrego z zagranicy to moze byc ciut przymało.Co gorsza obawiam się,że jak sie będa zbierać "jak pies do jeża"z Fornalikiem to sie zacznie sezon i on juz z Ruchu sie nie ruszy a wtedy zostanie nam "Profesor" Majewski od siedmiu boleści
10 lipca 2012, 19:32 [cytuj]
Fornalik już zaczyna gadać jak Smuda. "Zrobię wszystko, żeby .... było jak najlepiej" czyli nic zobowiązującego. Ja myślałem że cel minimum to kwalifikacja, ależ skąd, on nic nie obiecuje to nic nie musi. Leśne dziadki zaoszczędziły na jego wypłacie to nic nie będą wymagać. Piechniczek twierdzi, że nie mieliśmy dobrych doświadczeń z zagranicznym trenerem, bo przecież zawsze kwalifikujemy się do Euro, to Leo nic wielkiego nie osiągnął. Ale po co brać trenera zza granicy, który za pieniądze związku będzie wytykał im błędy. Kogoś kto powie im żeby przestali żyć '74 bo to do niczego nie prowadzi. Znów wygrały układy, a przegrała polska piłka!
Fornalik już zaczyna gadać jak Smuda. "Zrobię wszystko, żeby .... było jak najlepiej" czyli nic zobowiązującego. Ja myślałem że cel minimum to kwalifikacja, ależ skąd, on nic nie obiecuje to nic nie musi. Leśne dziadki zaoszczędziły na jego wypłacie to nic nie będą wymagać. Piechniczek twierdzi, że nie mieliśmy dobrych doświadczeń z zagranicznym trenerem, bo przecież zawsze kwalifikujemy się do Euro, to Leo nic wielkiego nie osiągnął. Ale po co brać trenera zza granicy, który za pieniądze związku będzie wytykał im błędy. Kogoś kto powie im żeby przestali żyć '74 bo to do niczego nie prowadzi. Znów wygrały układy, a przegrała polska piłka!
"If you dont have to drag yourself of the field exhausted after 90 minutes, you cant claim to have done my best" Sir Bill Nicholson
10 lipca 2012, 22:00 [cytuj]
PZPN wybrał Fornalika bo to pupilek działaczy ze slaska na czele z Piechniczkiem. Bedzie siedział cicho i tylko przytakiwał na wrzystko co podsunie mu PZPN.
Liczyłem ze po Euro cos sie zmieni ale po tym wyborze straciłem nadzieje
PZPN wybrał Fornalika bo to pupilek działaczy ze slaska na czele z Piechniczkiem. Bedzie siedział cicho i tylko przytakiwał na wrzystko co podsunie mu PZPN. Liczyłem ze po Euro cos sie zmieni ale po tym wyborze straciłem nadzieje
10 lipca 2012, 22:24 [cytuj]
Testem dla Fornalika będzie dobranie sztabu szkoleniowego, bo to co dzisiaj wygadywał ten chuj Piechniczek to brak mi słów (chodzi mi o jego gadke w temacie włażenia Fornalikowi w paradę). Już pomijam tradycyjne rzężenie pradziadka Antosia o latach 70-80tych, równie dobrze mógł ćwok zacząć opowiadać o partyzantce w Górach Świętokrzyskich albo o zamachu na Kutschere (z całym szacunkiem do ludzi walczących w tamtych czasach, ale wam Antoś to może buty czyścić), tak to mnie kurwa obchodzi, że spać nie mogę od tych sukcesów Szarmacha i reszty, i podejrzewam, że 90% ludzi tak samo to DZISIAJ interesuje w kontekście kolejnych kompromitacji (tak Donaldzie i Bronisławie zaproście jeszcze ze 10 razy panów piłkarzy do Belwederu czy gdzieś tam bo jesteśmy z nich dumni). Jeśli Fornalikowi wsadzą wskazanych ludzi to wiadomo, że kadra nadal jest kadrą PZPN. To co jednak jest najważniejsze to absolutna stalinowska czystka w PZPN i zadne mydlenie oczu nowym selekcjonerem nie uczyni, że gówno zamieni się w czekoladę. Tylko czystka i mogą ją uczynić tylko sponsorzy. Kibice tego nie zrobią, zawsze się znajdzie grupa pajaców w tych posranych czapach i obsmarowanych farbkami mordkach (lemingi) którzy jak im się kiełbache pod nos podsunie to za Grzesiem zawsze pójdą. Tylko sponsorzy zakręcając kurek z forsą są w stanie to esbecko-pezetpeerowskie towarzycho pogonić w cholerę.
A Fornalikowi nie życze niczego, ani dobrze ani źle, niech chłop sobie radzi.
Testem dla Fornalika będzie dobranie sztabu szkoleniowego, bo to co dzisiaj wygadywał ten chuj Piechniczek to brak mi słów (chodzi mi o jego gadke w temacie włażenia Fornalikowi w paradę). Już pomijam tradycyjne rzężenie pradziadka Antosia o latach 70-80tych, równie dobrze mógł ćwok zacząć opowiadać o partyzantce w Górach Świętokrzyskich albo o zamachu na Kutschere (z całym szacunkiem do ludzi walczących w tamtych czasach, ale wam Antoś to może buty czyścić), tak to mnie kurwa obchodzi, że spać nie mogę od tych sukcesów Szarmacha i reszty, i podejrzewam, że 90% ludzi tak samo to DZISIAJ interesuje w kontekście kolejnych kompromitacji (tak Donaldzie i Bronisławie zaproście jeszcze ze 10 razy panów piłkarzy do Belwederu czy gdzieś tam bo jesteśmy z nich dumni). Jeśli Fornalikowi wsadzą wskazanych ludzi to wiadomo, że kadra nadal jest kadrą PZPN. To co jednak jest najważniejsze to absolutna stalinowska czystka w PZPN i zadne mydlenie oczu nowym selekcjonerem nie uczyni, że gówno zamieni się w czekoladę. Tylko czystka i mogą ją uczynić tylko sponsorzy. Kibice tego nie zrobią, zawsze się znajdzie grupa pajaców w tych posranych czapach i obsmarowanych farbkami mordkach (lemingi) którzy jak im się kiełbache pod nos podsunie to za Grzesiem zawsze pójdą. Tylko sponsorzy zakręcając kurek z forsą są w stanie to esbecko-pezetpeerowskie towarzycho pogonić w cholerę. A Fornalikowi nie życze niczego, ani dobrze ani źle, niech chłop sobie radzi
"Potrzebujemy dużego, brzydkiego obrońcy. Taki poradziłby sobie w akcji przy pierwszym golu. Usunąłby piłkę, napastnika i trzy pierwsze rzędy trybun" - Ian Holloway, menedżer Blackpool
10 lipca 2012, 22:32 [cytuj]
Układy i układziki. Polska piłka stacza się po równi pochyłej w dół. Fornalik - co to za trener? Smudzie nawet w połowie nie dorównuje... noo może mówi trochę lepiej po Polsku:tak:

był Frani
teraz Fornal
a później równie dobrze może być Fajbusiewicz ;|
Układy i układziki. Polska piłka stacza się po równi pochyłej w dół. Fornalik - co to za trener? Smudzie nawet w połowie nie dorównuje... noo może mówi trochę lepiej po Polsku:tak: był Frani teraz Fornal a później równie dobrze może być Fajbusiewicz ;|
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
10 lipca 2012, 22:33 [cytuj]
ale ten nie ze Śląska:nie:
ale ten nie ze Śląska:nie:
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
11 lipca 2012, 16:55 [cytuj]
Didier powiedział/a:
Testem dla Fornalika będzie dobranie sztabu szkoleniowego, bo to co dzisiaj wygadywał ten chuj Piechniczek to brak mi słów (chodzi mi o jego gadke w temacie włażenia Fornalikowi w paradę). Już pomijam tradycyjne rzężenie pradziadka Antosia o latach 70-80tych, równie dobrze mógł ćwok zacząć opowiadać o partyzantce w Górach Świętokrzyskich albo o zamachu na Kutschere (z całym szacunkiem do ludzi walczących w tamtych czasach, ale wam Antoś to może buty czyścić), tak to mnie kurwa obchodzi, że spać nie mogę od tych sukcesów Szarmacha i reszty, i podejrzewam, że 90% ludzi tak samo to DZISIAJ interesuje w kontekście kolejnych kompromitacji (tak Donaldzie i Bronisławie zaproście jeszcze ze 10 razy panów piłkarzy do Belwederu czy gdzieś tam bo jesteśmy z nich dumni). Jeśli Fornalikowi wsadzą wskazanych ludzi to wiadomo, że kadra nadal jest kadrą PZPN. To co jednak jest najważniejsze to absolutna stalinowska czystka w PZPN i zadne mydlenie oczu nowym selekcjonerem nie uczyni, że gówno zamieni się w czekoladę. Tylko czystka i mogą ją uczynić tylko sponsorzy. Kibice tego nie zrobią, zawsze się znajdzie grupa pajaców w tych posranych czapach i obsmarowanych farbkami mordkach (lemingi) którzy jak im się kiełbache pod nos podsunie to za Grzesiem zawsze pójdą. Tylko sponsorzy zakręcając kurek z forsą są w stanie to esbecko-pezetpeerowskie towarzycho pogonić w cholerę.
A Fornalikowi nie życze niczego, ani dobrze ani źle, niech chłop sobie radzi


Amen, ale z wyjątkiem. Ja tam tylko życzę awansu, bo znowu będzie okazja Gmocha z formaliny wyjąć.
Amen, ale z wyjątkiem. Ja tam tylko życzę awansu, bo znowu będzie okazja Gmocha z formaliny wyjąć
Kogucie życie!
11 lipca 2012, 17:18 [cytuj]
nie będę się już tu rozpisywał - tyle w temacie http://www2.polskieradio.pl/blogi/naspalonym/wpis/artykul200113.html
nie będę się już tu rozpisywał - tyle w temacie: http://www2.polskieradio.pl/blogi/naspalonym/wpis/artykul200113.html
<  1  2  3    >

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 63 Zarejestrowanych użytkowników: 5227 Ostatnio zarejestrowany: Normankeype

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się