Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  10  11  12  13  14    >  >>  >|
Forum dyskusyjne » Reprezentacje » FIFA WORLD CUP 2014
23 czerwca 2014, 01:35 [cytuj]
Trzeba przyznać, że Son był dziś naprawdę dobry. Za to w obronie chyba nie widziałem na tym mundialu gorszej gry. Jeszcze słowo na temat Dempseya, czemu on nie grał u nas tak jak w reprezentacji? On naprawdę wiele potrafi, nie poznaję go trochę na tym mundialu.

No i dupa, zremisowali 15 sekund przed końcem...:glupek: Nie zasłużyli, cholera...
Trzeba przyznać, że Son był dziś naprawdę dobry. Za to w obronie chyba nie widziałem na tym mundialu gorszej gry. Jeszcze słowo na temat Dempseya, czemu on nie grał u nas tak jak w reprezentacji? On naprawdę wiele potrafi, nie poznaję go trochę na tym mundialu. No i dupa, zremisowali 15 sekund przed końcem...:glupek: Nie zasłużyli, cholera
23 czerwca 2014, 11:02 [cytuj]
Eidur powiedział/a:
Trzeba przyznać, że Son był dziś naprawdę dobry. Za to w obronie chyba nie widziałem na tym mundialu gorszej gry. Jeszcze słowo na temat Dempseya, czemu on nie grał u nas tak jak w reprezentacji? On naprawdę wiele potrafi, nie poznaję go trochę na tym mundialu.

No i dupa, zremisowali 15 sekund przed końcem...:glupek: Nie zasłużyli, cholera


Clint jest jak GDS. Na mundialu zajebiście, a w klubie lipa. Clint przyszedł i został zjebany przez AVB. Clint się nie nadaje do defensywnego stylu gry i to było problemem.
Clint jest jak GDS. Na mundialu zajebiście, a w klubie lipa. Clint przyszedł i został zjebany przez AVB. Clint się nie nadaje do defensywnego stylu gry i to było problemem
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
23 czerwca 2014, 14:01 [cytuj]
https://www.youtube.com/watch?v=sYLsWy2NtwI

:D:D:D
https://www.youtube.com/watch?v=sYLsWy2NtwI :D:D:D
COYS!
23 czerwca 2014, 14:22 [cytuj]
LVG zaczął narzekać na terminarz. Zaczynam się cieszyć że nie został naszym trenerem, bo co jak co, ale płaczków nie lubię.
LVG zaczął narzekać na terminarz. Zaczynam się cieszyć że nie został naszym trenerem, bo co jak co, ale płaczków nie lubię
23 czerwca 2014, 19:23 [cytuj]
jin_tae powiedział/a:
A Korea poza Son'em dała d...py.
Algeria śmiga, bo gra w niej najlepszy pomocnik kogutów hahahaha Bentaleb. TS zna się na ludziach :rotfl:


moim zdaniem Nabil grał najsłabiej z piłkarzy Algierii, nic nie dał w ofensywie, podania do najniższego zawodnika, do tego 2 fatalne straty, zero odbioru ...
.
moim zdaniem Nabil grał najsłabiej z piłkarzy Algierii, nic nie dał w ofensywie, podania do najniższego zawodnika, do tego 2 fatalne straty, zero odbioru ...
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
23 czerwca 2014, 20:19 [cytuj]
Robert powiedział/a:
nie wszystkie, ale każdy co oglądałem to Lukaku wyróżniał sie, na tyle ze ja bym z niego robił 1 napadziora u nas;)

chyba;P
tylko ze na chwile obecną miedzy Lukaku a Bentem jest przepaść, na korzyść Belga


Chciałbym wierzyć, że Lukaku trafi do nas i będzie hitem. Niestety szanse na to są bardzo małe, bo chavski nie robi z nami interesów.

Z tym Bentem to był tylko delikatny, lekko sarkastyczny żarcik. Naturalnie, że teraz przepaść między Bentem, a Lukaku jest ogromna. Miałem na myśli jego statystyki/procenty z lat wcześniejszych. Strzelał pięknie i na zawołanie, a potem... trafił do Spurs ;P
Chciałbym wierzyć, że Lukaku trafi do nas i będzie hitem. Niestety szanse na to są bardzo małe, bo chavski nie robi z nami interesów. Z tym Bentem to był tylko delikatny, lekko sarkastyczny żarcik. Naturalnie, że teraz przepaść między Bentem, a Lukaku jest ogromna. Miałem na myśli jego statystyki/procenty z lat wcześniejszych. Strzelał pięknie i na zawołanie, a potem... trafił do Spurs ;P
Can't Smile Without You!!!
24 czerwca 2014, 19:40 [cytuj]
Rekordzistami wśród leżących i płaczących na murawie w 100% są Włosi.. niech już jadą do domu, bo na to sie nie da patrzeć
Rekordzistami wśród leżących i płaczących na murawie w 100% są Włosi.. niech już jadą do domu, bo na to sie nie da patrzeć
24 czerwca 2014, 20:09 [cytuj]
LOT powinien wyczarterować dreamlinera dla europejskich reprezentacji wracających z mistrzostw. Mieliby duże obłożenie :P
LOT powinien wyczarterować dreamlinera dla europejskich reprezentacji wracających z mistrzostw. Mieliby duże obłożenie :P
24 czerwca 2014, 20:09 [cytuj]
I pojechali... Chielini dodadtkowo z tatuażem na ręku będącym odlewem szczęki Suareza. Ten to też jest zdrowo popierdolony, ojciec 2 czy trójki dzieci al takie coś odwala :D

Btw. https://scontent-b-lhr.xx.fbcdn.net/hphotos-xfp1/v/t1.0-9/10478148_1083389515034597_4823518576739839814_n.png?oh=95f0e197f624d2e1ff135b24fd841263&oe=542543FF
I pojechali... Chielini dodadtkowo z tatuażem na ręku będącym odlewem szczęki Suareza. Ten to też jest zdrowo popierdolony, ojciec 2 czy trójki dzieci al takie coś odwala :D Btw. https://scontent-b-lhr.xx.fbcdn.net/hphotos-xfp1/v/t1.0-9/10478148_1083389515034597_4823518576739839814_n.png?oh=95f0e197f624d2e1ff135b24fd841263&oe=542543FF
24 czerwca 2014, 20:52 [cytuj]
Walu powiedział/a:
LOT powinien wyczarterować dreamlinera dla europejskich reprezentacji wracających z mistrzostw. Mieliby duże obłożenie :P


:brawo:
.
:brawo:
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
24 czerwca 2014, 23:05 [cytuj]
konkretnie go dziabnął, zresztą nie bez powodu zabolała go górna szczena (dziwnie sie nią wbił;p )

w Holandii, w Anglii i teraz na MŚ ugryzł, ciekawe gdzie bedzie nastepny raz

Suareza powinni zawiesić na wiecej meczy jak Songa, co pewnie wywali urugwaj
konkretnie go dziabnął, zresztą nie bez powodu zabolała go górna szczena (dziwnie sie nią wbił;p ) w Holandii, w Anglii i teraz na MŚ ugryzł, ciekawe gdzie bedzie nastepny raz Suareza powinni zawiesić na wiecej meczy jak Songa, co pewnie wywali urugwaj
25 czerwca 2014, 00:26 [cytuj]
Nie zdziwię się jak Suarez już nie zagra na tych mistrzostwach.

A wtedy Kolumbia ogra Urugwaj w 1/8, później Brazylię, a później wygra w półfinale i finale i zostanie mistrzem swiata. Ależ mnie fantazja poniosła :rotfl: W każdym razie bardzo fajną piłkę grają i mecz z Urugwajem zapowiada się na znakomite widowisko. A co by to było gdyby jeszcze Falcao mógł grać w mistrzostwach.

Wydaje mi się, ze jutro może być nieco nudniejszy dzień. Iran nie ogra Bośni, a w grupie E gładko wygrają Francja i Szwajcaria i Helweci awansują dzięki bramce zdobytej w 92. minucie w meczu z Ekwadorem. Z drugiej strony te mistrzostwa są tak nieprzewidywalne, że może jutro też mnie czymś zaskoczą.
Nie zdziwię się jak Suarez już nie zagra na tych mistrzostwach. A wtedy Kolumbia ogra Urugwaj w 1/8, później Brazylię, a później wygra w półfinale i finale i zostanie mistrzem swiata. Ależ mnie fantazja poniosła :rotfl: W każdym razie bardzo fajną piłkę grają i mecz z Urugwajem zapowiada się na znakomite widowisko. A co by to było gdyby jeszcze Falcao mógł grać w mistrzostwach. Wydaje mi się, ze jutro może być nieco nudniejszy dzień. Iran nie ogra Bośni, a w grupie E gładko wygrają Francja i Szwajcaria i Helweci awansują dzięki bramce zdobytej w 92. minucie w meczu z Ekwadorem. Z drugiej strony te mistrzostwa są tak nieprzewidywalne, że może jutro też mnie czymś zaskoczą
25 czerwca 2014, 21:51 [cytuj]
https://www.youtube.com/watch?v=WxU-cQvmi-k&feature=youtu.be

:rotfl:
https://www.youtube.com/watch?v=WxU-cQvmi-k&feature=youtu.be :rotfl:
26 czerwca 2014, 21:09 [cytuj]
Nabil - podstawa na Rosje
Dembele i Janek pomagier Św. Mikołaja - w podstawie na Koreee
Chadli -ława
Nabil - podstawa na Rosje Dembele i Janek pomagier Św. Mikołaja - w podstawie na Koreee Chadli -ława
be three times in London and not see Big Ben - I'm Yido!
26 czerwca 2014, 22:11 [cytuj]
RAFO THFC powiedział/a:
Nabil - podstawa na Rosje
Dembele i Janek pomagier Św. Mikołaja - w podstawie na Koreee
Chadli -ława



Tak jak pisałem po 1 meczu Chadlii już na tych MŚ nie zagra !
Tak jak pisałem po 1 meczu Chadlii już na tych MŚ nie zagra !
26 czerwca 2014, 22:52 [cytuj]
Oby Algieria coś wykombinowała w drugiej połowie. A jak nie, to niech teraz Korea jebnie 2 bramki osłabionej Belgii, to chociaż Ruskie nie przejdą.
Oby Algieria coś wykombinowała w drugiej połowie. A jak nie, to niech teraz Korea jebnie 2 bramki osłabionej Belgii, to chociaż Ruskie nie przejdą
LMAO
26 czerwca 2014, 23:17 [cytuj]
Brawo, kurwa. :cwaniak:
Brawo, kurwa. :cwaniak:
LMAO
26 czerwca 2014, 23:57 [cytuj]
Teraz tylko Niemcy, potem Francja i Algieria jest w półfinale.
Teraz tylko Niemcy, potem Francja i Algieria jest w półfinale
LMAO
27 czerwca 2014, 00:27 [cytuj]
Hades powiedział/a:
Teraz tylko Niemcy, potem Francja i Algieria jest w półfinale

:rotfl:

a w defourze włączył sie witsel, dobrze ze za takie granie od razu dają czerwoną, to samo wczoraj z tym ciulem valencią z MU
:rotfl: a w defourze włączył sie witsel, dobrze ze za takie granie od razu dają czerwoną, to samo wczoraj z tym ciulem valencią z MU
27 czerwca 2014, 01:52 [cytuj]
Akurat jeśli chodzi o Valencię to nie wyglądało to na celowy faul. Walczył o piłkę i na dużej szybkości wyłożył się o nią, nie miał wpływu na to, że jego noga wyląduje na Digne który akurat też wjechał w tą piłkę. Jak dla mnie Valencia powinien zostać na boisku. Za to Defour wyleciał zasłużenie.
Akurat jeśli chodzi o Valencię to nie wyglądało to na celowy faul. Walczył o piłkę i na dużej szybkości wyłożył się o nią, nie miał wpływu na to, że jego noga wyląduje na Digne który akurat też wjechał w tą piłkę. Jak dla mnie Valencia powinien zostać na boisku. Za to Defour wyleciał zasłużenie
|<  <<  <  10  11  12  13  14    >  >>  >|

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 53 Zarejestrowanych użytkowników: 5227 Ostatnio zarejestrowany: Normankeype

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się