Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

|<  <<  <  13  14  15  16  17  
Forum dyskusyjne » Reprezentacje » FIFA WORLD CUP 2014
14 lipca 2014, 20:28 [cytuj]
Sawik powiedział/a:
No właśnie dlatego, że widzicie swoje. Ja odnoszę się do faktów i statystyk :)

Pisząc przedstawiciele mediów, chodziło mi o dziennikarzy, bo to oni otrzymywali akredytacje na ten turniej :) Przypominam, że niektórzy z nich mieli okazję oglądać w przeszłości na własne oczy takich graczy jak Diego Maradona, Johan Cruijff, Lotthar Mathaus, czy nawet Pele. Podważanie ich kompetencji jest co najmniej komiczne :)

a Ty widzisz swoje;)

autorytety, a Tomaszewski powiedział ze skandal:P
a Ty widzisz swoje;) autorytety, a Tomaszewski powiedział ze skandal:P
15 lipca 2014, 00:37 [cytuj]
Sawik powiedział/a:
To mało jeszcze na oczy widziałeś i wiesz :) Nawet któryś z defensorów La Liga wypowiadał się swego czasu, że jak się ogląda telewizję, to wydaje się, że w grze Messiego nie ma nic nadzwyczajnego i łatwo go zatrzymać. Ale na boisku wygląda to już inaczej :)

Bycie kompletnym, nie jest równoznaczne z byciem najlepszym zawodnikiem :) Czasami bycie kompletnym przeszkadza na boisku, zamiast pomagać.

Z Messim jest inny problem, że nigdy nie wiadomo jak zachowa się na boisku, i jakie skutki może przynieść jego zagranie. Najdobitniej to pokazuje sytuacji z dogrywki, kiedy to wraz z nim do główki w środku pola wyskoczyło dwóch niemieckich zawodników, a ma przecież 170 cm :)



Defensorzy w La Liga? Istnieje coś takiego?


Może nie skakali do główki bo prowadzili 1:0 i wiedzieli ,że jak wpadną na Messiego to ten się przewróci a sędzia wskaże jedenasty metr. Z całym szacunkiem ,ale mając w bramce Neuera nie trzeba atakować kogoś kto ma 170 i uderza głową z 11 metra.


Lahm gorszy od Vlaara czy Mascherano???!!!

Dobra każdy może mieć swoje zdanie, nie neguje tego, ale z tym http://i.iplsc.com/-/0003DQB1DADXOJPW-C116.jpg to już trochę odleciałeś. "Took his team to finals / lost in extra time/ but because he is Messi/ He didn't deserve it." Brzmi to jak jakiś płaczliwy poemat. Moim zdaniem Messi nie zasłużył, a jeśli to prawda co pisał trzaskal wychodzi na to,że po prostu Messi wygrał bo był najlepszym piłkarzem, który korzystał ze sprzętu Adidasa.
Defensorzy w La Liga? Istnieje coś takiego? Może nie skakali do główki bo prowadzili 1:0 i wiedzieli ,że jak wpadną na Messiego to ten się przewróci a sędzia wskaże jedenasty metr. Z całym szacunkiem ,ale mając w bramce Neuera nie trzeba atakować kogoś kto ma 170 i uderza głową z 11 metra. Lahm gorszy od Vlaara czy Mascherano???!!! Dobra każdy może mieć swoje zdanie, nie neguje tego, ale z tym - http://i.iplsc.com/-/0003DQB1DADXOJPW-C116.jpg to już trochę odleciałeś. "Took his team to finals / lost in extra time/ but because he is Messi/ He didn't deserve it." Brzmi to jak jakiś płaczliwy poemat. Moim zdaniem Messi nie zasłużył, a jeśli to prawda co pisał trzaskal wychodzi na to,że po prostu Messi wygrał bo był najlepszym piłkarzem, który korzystał ze sprzętu Adidasa
Tottenham till I die, I'm Tottenham till I die, I know I am, I'm sure I am, I'm Tottenham till I die...
15 lipca 2014, 02:39 [cytuj]
varba powiedział/a:
Ty odnosisz się do faktów i statystyk, ale tylko tych które działają na korzyść Messi i twojej opinii. Te które są przeciwne bagatelizujesz lub udajesz, że ich nie ma. Najważniejsze są statystki w których Messi był dobry i taka jest z tobą dyskusja. Argentyna weszła do finału, bo grała dobrze w obronie a nie w ataku, praktycznie nie tracili bramek. Do meczu finałowego jak mnie pamięc nie myli to chyba tylko 3 bramki stracili. Mascherano był większym liderem tej drużyny niż Messi


Po prostu przyrównuję je do zawodników, którzy potencjalnie mieliby sięgnąć po tę nagrodę. A które bagatelizuję? James strzelił więcej goli, miał więcej asyst, ale pytanie brzmi co one dały? Równie dobrze tę nagrodę w takim wypadku mógłby dostać Keylor Navas.

Nic dziwnego, że stracili cztery bramki na całym turnieju. Nigdy nie stwierdziłem, że mają słabą obronę, a tylko świetny atak. Niejednokrotnie śmiałem się z "ekspertów", którzy podważali siłę defensywną Argentyny. Siłę ataku mają tylko na papierze, co udowodnił ten mundial. Chyba właśnie dlatego Messi zasługuje na jeszcze większe słowa uznania, czyż nie?
Po prostu przyrównuję je do zawodników, którzy potencjalnie mieliby sięgnąć po tę nagrodę. A które bagatelizuję? James strzelił więcej goli, miał więcej asyst, ale pytanie brzmi co one dały? Równie dobrze tę nagrodę w takim wypadku mógłby dostać Keylor Navas. Nic dziwnego, że stracili cztery bramki na całym turnieju. Nigdy nie stwierdziłem, że mają słabą obronę, a tylko świetny atak. Niejednokrotnie śmiałem się z "ekspertów", którzy podważali siłę defensywną Argentyny. Siłę ataku mają tylko na papierze, co udowodnił ten mundial. Chyba właśnie dlatego Messi zasługuje na jeszcze większe słowa uznania, czyż nie?
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą...
15 lipca 2014, 02:45 [cytuj]
Arcz powiedział/a:
Nie wiem co tym masz z tym "bólem dupy" nikt nie może mieć swojego zdania.. Ja również oglądałem cały Mundial i byłem bardzo rozczarowany decyzją przyznania Messiemu złotej piłki, pomimo, że nic do niego nie mam. Jak dla mnie cała Argentyna po prostu prześlizgnęła się do finału, grając bardzoo przeciętnie i Messi w porównaniu z WIELOMA piłkarzami wypadł po prostu słabo


Nikomu nie bronię mieć swojego zdania, ale to nie oznacza, że jak ktoś ma jakieś zdanie na dany temat, to nie mogę go podważyć. Wypadł słabo na tle przebiegniętych kilometrów, ale to chyba nie o to chodzi w futbolu.

Lepiej grać przeciętnie i zagrać w finale niż grać świetnie (patrz Francja) i odpaść w ćwierćfinale. Kiedyś z tego co pamiętam, to wszyscy zachwycali się Hiszpanią, którą grała świetnie, a zawsze dosyć szybko odpadała w fazie pucharowej. W 2010 roku nie musiała wygrywać przekonująco, aby zdobyć MŚ. Grali pięknie, ale już nieskutecznie.
Nikomu nie bronię mieć swojego zdania, ale to nie oznacza, że jak ktoś ma jakieś zdanie na dany temat, to nie mogę go podważyć. Wypadł słabo na tle przebiegniętych kilometrów, ale to chyba nie o to chodzi w futbolu. Lepiej grać przeciętnie i zagrać w finale niż grać świetnie (patrz Francja) i odpaść w ćwierćfinale. Kiedyś z tego co pamiętam, to wszyscy zachwycali się Hiszpanią, którą grała świetnie, a zawsze dosyć szybko odpadała w fazie pucharowej. W 2010 roku nie musiała wygrywać przekonująco, aby zdobyć MŚ. Grali pięknie, ale już nieskutecznie
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą...
15 lipca 2014, 02:47 [cytuj]
Robert powiedział/a:
a Ty widzisz swoje;)

autorytety, a Tomaszewski powiedział ze skandal:P


Widzę to co widziało wielu dziennikarzy, kiedy wybierali Messiego :)

Nie bez powodu pojawiają się opinie, że piłkarze to w wielu przypadkach idioci. Szkoda, że Tomaszewski dokłada do tego cegiełkę, ale co zrobisz :glupek:
Widzę to co widziało wielu dziennikarzy, kiedy wybierali Messiego :) Nie bez powodu pojawiają się opinie, że piłkarze to w wielu przypadkach idioci. Szkoda, że Tomaszewski dokłada do tego cegiełkę, ale co zrobisz :glupek:
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą...
15 lipca 2014, 02:58 [cytuj]
TrueYid powiedział/a:
Defensorzy w La Liga? Istnieje coś takiego?


Może nie skakali do główki bo prowadzili 1:0 i wiedzieli ,że jak wpadną na Messiego to ten się przewróci a sędzia wskaże jedenasty metr. Z całym szacunkiem ,ale mając w bramce Neuera nie trzeba atakować kogoś kto ma 170 i uderza głową z 11 metra.


Lahm gorszy od Vlaara czy Mascherano???!!!

Dobra każdy może mieć swoje zdanie, nie neguje tego, ale z tym http://i.iplsc.com/-/0003DQB1DADXOJPW-C116.jpg to już trochę odleciałeś. "Took his team to finals / lost in extra time/ but because he is Messi/ He didn't deserve it." Brzmi to jak jakiś płaczliwy poemat. Moim zdaniem Messi nie zasłużył, a jeśli to prawda co pisał trzaskal wychodzi na to,że po prostu Messi wygrał bo był najlepszym piłkarzem, który korzystał ze sprzętu Adidasa


Z tego co sobie przypominam, to w finale LM i LE grały trzy drużyny z La Liga. Ciekawego dlaczego? :mysli:

Może po prostu nie byli tacy dziurawi jak w Premier League :)

Nigdy nie słyszałem, aby po faulu w środkowej strefie boiska sędzia dyktował jedenastkę :wysmiewacz:

Utwierdziłeś mnie w stwierdzeniu, że ciężko z Tobą dyskutować jak nie potrafisz czytać ze zrozumieniem :wysmiewacz:

A ja starałem się wytłumaczyć Ci pewne rzeczy :pies:

Tak, Lahm prezentował się gorzej od Vlaara, czy Mascherano. Nie widzę tutaj nic nadzwyczajnego. Lepszy od Lahma był chociażby Kroos, czy Hummels.

To nie jest rozpaczliwy poemat, tylko pewien fakt. Gdyby jakiś inny zawodnik o podobnych statach (a taka sytuacja miała miejsce na poprzednich Mundialach) prezentował się jak Messi, to nikt nawet nie podważyłby tej decyzji.

Korzystał ze sprzętu Adidasa? Zapoznaj się z pewnymi faktami. Decyzję podejmowali dziennikarze akredytowani na Mundial, a nie jakaś firma. Czasami ciężko pogodzić się z pewnymi faktami, dlatego ludzie wietrzą spisek :)

Najpierw wietrzyli, że to tajemniczy plan FIFA, potem, że jeśli nagrody przyznaje ADIDAS, to chcieli, aby wygrał ich podopieczny. Jak się dowiedzą, że dziennikarze, to napiszą, że głosowali na niego, bo żadnemu nie odmówił wywiadu. :plotki:
Z tego co sobie przypominam, to w finale LM i LE grały trzy drużyny z La Liga. Ciekawego dlaczego? :mysli: Może po prostu nie byli tacy dziurawi jak w Premier League :) Nigdy nie słyszałem, aby po faulu w środkowej strefie boiska sędzia dyktował jedenastkę :wysmiewacz: Utwierdziłeś mnie w stwierdzeniu, że ciężko z Tobą dyskutować jak nie potrafisz czytać ze zrozumieniem :wysmiewacz: A ja starałem się wytłumaczyć Ci pewne rzeczy :pies: Tak, Lahm prezentował się gorzej od Vlaara, czy Mascherano. Nie widzę tutaj nic nadzwyczajnego. Lepszy od Lahma był chociażby Kroos, czy Hummels. To nie jest rozpaczliwy poemat, tylko pewien fakt. Gdyby jakiś inny zawodnik o podobnych statach (a taka sytuacja miała miejsce na poprzednich Mundialach) prezentował się jak Messi, to nikt nawet nie podważyłby tej decyzji. Korzystał ze sprzętu Adidasa? Zapoznaj się z pewnymi faktami. Decyzję podejmowali dziennikarze akredytowani na Mundial, a nie jakaś firma. Czasami ciężko pogodzić się z pewnymi faktami, dlatego ludzie wietrzą spisek :) Najpierw wietrzyli, że to tajemniczy plan FIFA, potem, że jeśli nagrody przyznaje ADIDAS, to chcieli, aby wygrał ich podopieczny. Jak się dowiedzą, że dziennikarze, to napiszą, że głosowali na niego, bo żadnemu nie odmówił wywiadu. :plotki:
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą...
15 lipca 2014, 09:09 [cytuj]
taka mała ciekawostka:

"W czasie siedmiu meczów mistrzostw świata w Brazylii Lionel Messi zaliczył mniej podań niż bramkarz reprezentacji Niemiec Manuel Neuer - tak wynika ze statystyk przygotowanych przez firmę Castrol."
"Messi podawał 242 razy, a Neuer 244."

coraz lepsze te staty, bramkarze biegają wiecej, wiecej podają
--
ciekawe w czym np taki maradona jest mądrzejszy od tomaszewskiego, ze mam słuchać ich opinii i traktować jako swietość;)
taka mała ciekawostka: "W czasie siedmiu meczów mistrzostw świata w Brazylii Lionel Messi zaliczył mniej podań niż bramkarz reprezentacji Niemiec Manuel Neuer - tak wynika ze statystyk przygotowanych przez firmę Castrol." "Messi podawał 242 razy, a Neuer 244." coraz lepsze te staty, bramkarze biegają wiecej, wiecej podają -- ciekawe w czym np taki maradona jest mądrzejszy od tomaszewskiego, ze mam słuchać ich opinii i traktować jako swietość;)
15 lipca 2014, 09:44 [cytuj]
Sawik powiedział/a:
Z tego co sobie przypominam, to w finale LM i LE grały trzy drużyny z La Liga. Ciekawego dlaczego? :mysli:

Może po prostu nie byli tacy dziurawi jak w Premier League :)

Nigdy nie słyszałem, aby po faulu w środkowej strefie boiska sędzia dyktował jedenastkę :wysmiewacz:

Utwierdziłeś mnie w stwierdzeniu, że ciężko z Tobą dyskutować jak nie potrafisz czytać ze zrozumieniem :wysmiewacz:

A ja starałem się wytłumaczyć Ci pewne rzeczy :pies:

Tak, Lahm prezentował się gorzej od Vlaara, czy Mascherano. Nie widzę tutaj nic nadzwyczajnego. Lepszy od Lahma był chociażby Kroos, czy Hummels.

To nie jest rozpaczliwy poemat, tylko pewien fakt. Gdyby jakiś inny zawodnik o podobnych statach (a taka sytuacja miała miejsce na poprzednich Mundialach) prezentował się jak Messi, to nikt nawet nie podważyłby tej decyzji.

Korzystał ze sprzętu Adidasa? Zapoznaj się z pewnymi faktami. Decyzję podejmowali dziennikarze akredytowani na Mundial, a nie jakaś firma. Czasami ciężko pogodzić się z pewnymi faktami, dlatego ludzie wietrzą spisek :)

Najpierw wietrzyli, że to tajemniczy plan FIFA, potem, że jeśli nagrody przyznaje ADIDAS, to chcieli, aby wygrał ich podopieczny. Jak się dowiedzą, że dziennikarze, to napiszą, że głosowali na niego, bo żadnemu nie odmówił wywiadu. :plotki:

"Blatter nie chciał odpowiedzieć na pytanie, dlaczego w głosowaniu na najlepszego piłkarza mistrzostw nie biorą udziału dziennikarze akredytowani na turnieju. Rzecznik FIFA Walter De Gregorio potwierdził tylko, że organizacja jest otwarta na wprowadzenie zmian w tym względzie. "
"Blatter nie chciał odpowiedzieć na pytanie, dlaczego w głosowaniu na najlepszego piłkarza mistrzostw nie biorą udziału dziennikarze akredytowani na turnieju. Rzecznik FIFA Walter De Gregorio potwierdził tylko, że organizacja jest otwarta na wprowadzenie zmian w tym względzie. "
15 lipca 2014, 11:09 [cytuj]
Brawo, Brawo Niemcy!!! :brawo: W końcu udało im się dopiąć swego. Podziwiam ich za tą całą maszynerię, którą tworzą. Pokapowali się po Euro 96 ,że w gruncie rzeczy mają potężną lukę pokoleniową , to heja do roboty. Parę lat potrwało i znowu są w czubie. Trochę pomijam 2002, bo tam mieli bardzo fajnie ułożoną drabinkę, coś jak Holandia w 2010. Potem to już moc i praktycznie zawsze granie o najważniejsze cele. Na przestrzeni lat to to jest zdecydowanie najwyższy poziom piłki. Patrzysz na sztab reprezentacji, patrzysz na kluby, patrzysz na związek, a tam same geby, które zjadły zęby na piłce. Nigdzie nie ma miejsca na przypadek. Ogólnie potwierdziło się moje przypuszczenie, że to był ich optymalny czas. Zgrani, doświadczenie, ale głodni. Chyba nawet odpadnięcie Bayernu z LM im się przysłużyło. Jeszcze raz brawo, bo zdecydowanie na tytuł zasłużyli.
Brawo, też dla Argentyny, bo wycisnęła maksa. Bardzo podobał mi się Sabella, świetny fachowiec. Orżnął Van Gala , niesamowicie dobrze ustawił drużynę na mecz finałowy i wielenie brakowało, żeby się udało zdobyć puchar. Zabrakło jakości i trochę doświadczenia, ale to nie wina trenera. Olał olanie Lavezziego (mniejsza o powód), bo dobrze wiedział ,że to turniej i nie ma co jątrzyć, a prowadzić karawnę dalej. A nagroda dla Messiego.... no cóż, on jak się zesra to nie smierdzi a pachnie, więc zdziwony nie jestem. Złotą piłkę zdobywał mimo, ze byli lepsi, to co nie może być najlepszy na MŚ?? W finale też jedna piłkę spartolił mimo, ze pewnie w formie to by 8-9 na 10 zapakował. Ci najwięksi w takich momentach robią to co trzeba. Robił to Maradona, robił to Zizu, a Lionel robi to czasami.
Duże brawa tez dla Holandii, super poustawiani, super zaplanowane to wszystko było, super podobierana do siebie ekipa. Więcej nie mogli i więcej to by było chyba jednak za duzo. Mimo to uważam, że to lepsza drużyna, niż 4 lata temu. Miejsce niższe, ale tak się po porstu drabinka ułożyła.
Ogólnie bardzo fajny turniej, oby częściej to miało miejsce.
Brawo, Brawo Niemcy!!! :brawo: W końcu udało im się dopiąć swego. Podziwiam ich za tą całą maszynerię, którą tworzą. Pokapowali się po Euro 96 ,że w gruncie rzeczy mają potężną lukę pokoleniową , to heja do roboty. Parę lat potrwało i znowu są w czubie. Trochę pomijam 2002, bo tam mieli bardzo fajnie ułożoną drabinkę, coś jak Holandia w 2010. Potem to już moc i praktycznie zawsze granie o najważniejsze cele. Na przestrzeni lat to to jest zdecydowanie najwyższy poziom piłki. Patrzysz na sztab reprezentacji, patrzysz na kluby, patrzysz na związek, a tam same geby, które zjadły zęby na piłce. Nigdzie nie ma miejsca na przypadek. Ogólnie potwierdziło się moje przypuszczenie, że to był ich optymalny czas. Zgrani, doświadczenie, ale głodni. Chyba nawet odpadnięcie Bayernu z LM im się przysłużyło. Jeszcze raz brawo, bo zdecydowanie na tytuł zasłużyli. Brawo, też dla Argentyny, bo wycisnęła maksa. Bardzo podobał mi się Sabella, świetny fachowiec. Orżnął Van Gala , niesamowicie dobrze ustawił drużynę na mecz finałowy i wielenie brakowało, żeby się udało zdobyć puchar. Zabrakło jakości i trochę doświadczenia, ale to nie wina trenera. Olał olanie Lavezziego (mniejsza o powód), bo dobrze wiedział ,że to turniej i nie ma co jątrzyć, a prowadzić karawnę dalej. A nagroda dla Messiego.... no cóż, on jak się zesra to nie smierdzi a pachnie, więc zdziwony nie jestem. Złotą piłkę zdobywał mimo, ze byli lepsi, to co nie może być najlepszy na MŚ?? W finale też jedna piłkę spartolił mimo, ze pewnie w formie to by 8-9 na 10 zapakował. Ci najwięksi w takich momentach robią to co trzeba. Robił to Maradona, robił to Zizu, a Lionel robi to czasami. Duże brawa tez dla Holandii, super poustawiani, super zaplanowane to wszystko było, super podobierana do siebie ekipa. Więcej nie mogli i więcej to by było chyba jednak za duzo. Mimo to uważam, że to lepsza drużyna, niż 4 lata temu. Miejsce niższe, ale tak się po porstu drabinka ułożyła. Ogólnie bardzo fajny turniej, oby częściej to miało miejsce
Kogucie życie!
15 lipca 2014, 22:14 [cytuj]
Sawik powiedział/a:
Z tego co sobie przypominam, to w finale LM i LE grały trzy drużyny z La Liga. Ciekawego dlaczego? :mysli:

Może po prostu nie byli tacy dziurawi jak w Premier League :)

Nigdy nie słyszałem, aby po faulu w środkowej strefie boiska sędzia dyktował jedenastkę :wysmiewacz:

Utwierdziłeś mnie w stwierdzeniu, że ciężko z Tobą dyskutować jak nie potrafisz czytać ze zrozumieniem :wysmiewacz:


A może po prostu to są płaczki i lubią nurkować?

Mówiłem o sytuacji ze 115+ minuty, fakt zakręciłem się bo natłok informacji w Twojej każdej odpowiedzi (co nie jest złe) nie pomaga w napisaniu czegoś mądrego i składnego.

Sawik powiedział/a:
Korzystał ze sprzętu Adidasa?


Nie piję tylko do Messiego, zobacz w czym grali piłkarze,którzy zgarniali nagrodę od 2002 roku.

Sawik powiedział/a:
Zapoznaj się z pewnymi faktami. Decyzję podejmowali dziennikarze akredytowani na Mundial, a nie jakaś firma. Czasami ciężko pogodzić się z pewnymi faktami, dlatego ludzie wietrzą spisek :)

Najpierw wietrzyli, że to tajemniczy plan FIFA, potem, że jeśli nagrody przyznaje ADIDAS, to chcieli, aby wygrał ich podopieczny. Jak się dowiedzą, że dziennikarze, to napiszą, że głosowali na niego, bo żadnemu nie odmówił wywiadu. :plotki:


Arcz powiedział/a:
"Blatter nie chciał odpowiedzieć na pytanie, dlaczego w głosowaniu na najlepszego piłkarza mistrzostw nie biorą udziału dziennikarze akredytowani na turnieju. Rzecznik FIFA Walter De Gregorio potwierdził tylko, że organizacja jest otwarta na wprowadzenie zmian w tym względzie. "


? :kwiatek:

Taki kwiatek Sawik :F
A może po prostu to są płaczki i lubią nurkować? Mówiłem o sytuacji ze 115+ minuty, fakt zakręciłem się bo natłok informacji w Twojej każdej odpowiedzi (co nie jest złe) nie pomaga w napisaniu czegoś mądrego i składnego. [quote=Sawik]Korzystał ze sprzętu Adidasa?
Tottenham till I die, I'm Tottenham till I die, I know I am, I'm sure I am, I'm Tottenham till I die...
17 lipca 2014, 23:02 [cytuj]
I jak tam zapoznawanie się z faktami Sawik?
I jak tam zapoznawanie się z faktami Sawik?
17 lipca 2014, 23:14 [cytuj]
:brawo:
:brawo:
|<  <<  <  13  14  15  16  17  

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 141 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się