Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

1  2  3  4  5    >  >>  >|
Forum dyskusyjne » Reprezentacje » FIFA WORLD CUP 2014
10 czerwca 2014, 16:43 [cytuj]
Otwieram wątek.

100.000 argentyńskich kibiców pojawić ma się w Brazyli w tym 650 prawdziwych bandziorów odpowiedzialnych za ciężkie pobicia, usiłowanie zabójstwa, handel dragami i wymuszenia. Może dojść do prawdziwej wojny z fawelami.
Otwieram wątek. 100.000 argentyńskich kibiców pojawić ma się w Brazyli w tym 650 prawdziwych bandziorów odpowiedzialnych za ciężkie pobicia, usiłowanie zabójstwa, handel dragami i wymuszenia. Może dojść do prawdziwej wojny z fawelami
You're the first thing, and the last thing on my mind Tottenham Hotspur
10 czerwca 2014, 19:41 [cytuj]
czyli liczba debili w Ameryce PŁD spadnie po mistrzostwach. Ot selekcja naturalna jako korzyść płynąca z piłki nożnej.
czyli liczba debili w Ameryce PŁD spadnie po mistrzostwach. Ot selekcja naturalna jako korzyść płynąca z piłki nożnej
10 czerwca 2014, 20:04 [cytuj]
Mam nadzieję że hiszpania tego nie wygra
Mam nadzieję że hiszpania tego nie wygra
10 czerwca 2014, 20:09 [cytuj]
A ja mam nadzieję, że Argentyna wygra.
A ja mam nadzieję, że Argentyna wygra
You're the first thing, and the last thing on my mind Tottenham Hotspur
10 czerwca 2014, 20:52 [cytuj]
Ja typuję porażkę i Brazylii i Argentyny. Chciałbym żeby to był nieprzewidywalny Mundial.
Ja typuję porażkę i Brazylii i Argentyny. Chciałbym żeby to był nieprzewidywalny Mundial
Offence win games, defence wins titles
10 czerwca 2014, 21:00 [cytuj]
PatricziwwersjiBeta powiedział/a:
Ja typuję porażkę i Brazylii i Argentyny. Chciałbym żeby to był nieprzewidywalny Mundial
dokładnie, osobiście będę trzymał kciuku za Belgów i Chorwatów
dokładnie, osobiście będę trzymał kciuku za Belgów i Chorwatów
10 czerwca 2014, 21:30 [cytuj]
Wszystko jedno byle nie Hiszpania, już za długo trwa dominacja
Wszystko jedno byle nie Hiszpania, już za długo trwa dominacja
10 czerwca 2014, 21:34 [cytuj]
Chorwacja i Belgia to już nie czarne konie , to faworyci .


Czytałem wczoraj w jakiejś gazecie , że w Brazylii może dojść do bojkotu MŚ i może dojść do wojny domowej , co sądzicie ? Niby Ci ludzie mają rację , bo Brazylii po prostu nie było stać na organizację tych mistrzostw , ale skoro mają się odbyć to nie będą chcieli ich zniszczyć .
Chorwacja i Belgia to już nie czarne konie , to faworyci . Czytałem wczoraj w jakiejś gazecie , że w Brazylii może dojść do bojkotu MŚ i może dojść do wojny domowej , co sądzicie ? Niby Ci ludzie mają rację , bo Brazylii po prostu nie było stać na organizację tych mistrzostw , ale skoro mają się odbyć to nie będą chcieli ich zniszczyć
10 czerwca 2014, 21:38 [cytuj]
Drugler powiedział/a:
Chorwacja i Belgia to już nie czarne konie , to faworyci .


Czytałem wczoraj w jakiejś gazecie , że w Brazylii może dojść do bojkotu MŚ i może dojść do wojny domowej , co sądzicie ? Niby Ci ludzie mają rację , bo Brazylii po prostu nie było stać na organizację tych mistrzostw , ale skoro mają się odbyć to nie będą chcieli ich zniszczyć


ale oni dowiedzieli sie o mistrzostwach jakoś miesiac temu czy wiedzą od kilku lat? coś robić to mogli przy zgłaszaniu kandydatury, a nie kilka dni przed otwarciem;)

ja tam licze na Belgie i ze pokażą sie ludzie od nas (ale ich nie sprzedamy, oczywiście)
ale oni dowiedzieli sie o mistrzostwach jakoś miesiac temu czy wiedzą od kilku lat? coś robić to mogli przy zgłaszaniu kandydatury, a nie kilka dni przed otwarciem;) ja tam licze na Belgie i ze pokażą sie ludzie od nas (ale ich nie sprzedamy, oczywiście)
10 czerwca 2014, 21:39 [cytuj]
[quote=Drugler]Chorwacja i Belgia to już nie czarne konie , to faworyci .


Czytałem wczoraj w jakiejś gazecie , że w Brazylii może dojść do bojkotu MŚ i może dojść do wojny domowej , co sądzicie ? Niby Ci ludzie mają rację , bo Brazylii po prostu nie było stać na organizację tych mistrzostw , ale skoro mają się odbyć to nie będą chcieli ich zniszczyć[/quote http://faulem.pl/2014/06/01/protestujace-graffiti-z-brazylijskich-ulic/ a po mistrzostwach pewnie będzie jeszcze gorzej, teraz już po wszystkim i mam nadzieje, że mistrzostwa będą przebiegały w normalnej atmosferze, trzeba było się zastanawiać wcześniej kogo się wybiera, a nie teraz martwić się co będzie
http://faulem.pl/2014/06/01/protestujace-graffiti-z-brazylijskich-ulic/ a po mistrzostwach pewnie będzie jeszcze gorzej, teraz już po wszystkim i mam nadzieje, że mistrzostwa będą przebiegały w normalnej atmosferze, trzeba było się zastanawiać wcześniej kogo się wybiera, a nie teraz martwić się co będzie
10 czerwca 2014, 21:58 [cytuj]
Arc powiedział/a:
http://faulem.pl/2014/06/01/protestujace-graffiti-z-brazylijskich-ulic/ a po mistrzostwach pewnie będzie jeszcze gorzej, teraz już po wszystkim i mam nadzieje, że mistrzostwa będą przebiegały w normalnej atmosferze, trzeba było się zastanawiać wcześniej kogo się wybiera, a nie teraz martwić się co będzie


Nic nie będzie. Moja znajoma nomen omen uczestniczka protestów mówi, że nie o same mistrzostwa im chodzi. Chodzi o kasę, którą można było wydać na bieżące potrzeby państwa. Generalnie u nich ciężko z pracą. W biedniejszych regionach młodzi ludzie nie mają pracy jakiejkolwiek, a ona straciła pracę w domu dziecka dla osób z zespołem downa, bo państwo ucięło pieniążki na domy dziecka i dom musiał zostać zamknięty.

Państwo brazylijskie brnie w kierunku dyktatu rządzących i uciszania obywateli. Ludzie są zwalniani z państwowych firm za przynależność partyjną, za orientacje seksualną itp.

Co do samych mistrzostw chciałbym, żeby wygrała Japonia. Marzenie ściętej głowy, ale w Afryce gładko wyszli z grupy i może tym razem też się uda.

Liczę na przebudzenie Kagawy, Hondy czy parady najlepszego bramkarza w Belgii Kawashimy.
Nic nie będzie. Moja znajoma nomen omen uczestniczka protestów mówi, że nie o same mistrzostwa im chodzi. Chodzi o kasę, którą można było wydać na bieżące potrzeby państwa. Generalnie u nich ciężko z pracą. W biedniejszych regionach młodzi ludzie nie mają pracy jakiejkolwiek, a ona straciła pracę w domu dziecka dla osób z zespołem downa, bo państwo ucięło pieniążki na domy dziecka i dom musiał zostać zamknięty. Państwo brazylijskie brnie w kierunku dyktatu rządzących i uciszania obywateli. Ludzie są zwalniani z państwowych firm za przynależność partyjną, za orientacje seksualną itp. Co do samych mistrzostw chciałbym, żeby wygrała Japonia. Marzenie ściętej głowy, ale w Afryce gładko wyszli z grupy i może tym razem też się uda. Liczę na przebudzenie Kagawy, Hondy czy parady najlepszego bramkarza w Belgii Kawashimy
Life is short, too short to have fun Life is long, too long to go wrong
10 czerwca 2014, 22:03 [cytuj]
jin_tae powiedział/a:
Nic nie będzie. Moja znajoma nomen omen uczestniczka protestów mówi, że nie o same mistrzostwa im chodzi. Chodzi o kasę, którą można było wydać na bieżące potrzeby państwa. Generalnie u nich ciężko z pracą. W biedniejszych regionach młodzi ludzie nie mają pracy jakiejkolwiek, a ona straciła pracę w domu dziecka dla osób z zespołem downa, bo państwo ucięło pieniążki na domy dziecka i dom musiał zostać zamknięty.

Państwo brazylijskie brnie w kierunku dyktatu rządzących i uciszania obywateli. Ludzie są zwalniani z państwowych firm za przynależność partyjną, za orientacje seksualną itp.

Co do samych mistrzostw chciałbym, żeby wygrała Japonia. Marzenie ściętej głowy, ale w Afryce gładko wyszli z grupy i może tym razem też się uda.

Liczę na przebudzenie Kagawy, Hondy czy parady najlepszego bramkarza w Belgii Kawashimy


Japonia za styl gry. Fajnie by było gdyby drużyna inna niż wszystkie wygrała. Czemu inna? Bo tam nikt nie broni :P Zaccheroni słowa dotrzymuję i atakuję nie oglądając się za siebie, nie popieram ale lubię oglądać ;) Finał Chorwacja- Bośnia, marzenie.
Japonia za styl gry. Fajnie by było gdyby drużyna inna niż wszystkie wygrała. Czemu inna? Bo tam nikt nie broni :P Zaccheroni słowa dotrzymuję i atakuję nie oglądając się za siebie, nie popieram ale lubię oglądać ;) Finał Chorwacja- Bośnia, marzenie
Offence win games, defence wins titles
10 czerwca 2014, 22:26 [cytuj]
Wygrać może jedynie zespół z Ameryki Południowej. Niestety taka jest kolej rzeczy że jeśli mistrzostwa rozgrywane są tam, to drużyny z innych kontynentów szans nie mają. Oczywiście po cichu liczę na Belgów, bo na anglików już dawno temu przestałem. Ale nie ma co się łudzić na coś więcej niż 3 miejsce.
Wygrać może jedynie zespół z Ameryki Południowej. Niestety taka jest kolej rzeczy że jeśli mistrzostwa rozgrywane są tam, to drużyny z innych kontynentów szans nie mają. Oczywiście po cichu liczę na Belgów, bo na anglików już dawno temu przestałem. Ale nie ma co się łudzić na coś więcej niż 3 miejsce
10 czerwca 2014, 22:46 [cytuj]
Ja po cichu liczę, że Chile utrze nosa Holendrom i wyjdzie z grupy. Problemem Belgii może być to, że po grupie wpadną na Niemców albo Portugalczyków.
Ja po cichu liczę, że Chile utrze nosa Holendrom i wyjdzie z grupy. Problemem Belgii może być to, że po grupie wpadną na Niemców albo Portugalczyków
10 czerwca 2014, 23:04 [cytuj]
Ja za nikogo nie trzymam kciuków bo wiadomo nasi nie grają ;/ ale wydaje mi się że Belgowie mogą namieszać a Niemcy jak zawsze będą silni ale nie wygrają XDD hymm może po raz 6 Brazylia? Anglicy wiadomo ledwo z grupy wyjdą i na tym się skończy bo są ciency.
Ja za nikogo nie trzymam kciuków bo wiadomo nasi nie grają ;/ ale wydaje mi się że Belgowie mogą namieszać a Niemcy jak zawsze będą silni ale nie wygrają XDD hymm może po raz 6 Brazylia? Anglicy wiadomo ledwo z grupy wyjdą i na tym się skończy bo są ciency
10 czerwca 2014, 23:14 [cytuj]
anglia moze nie wyjśc z ggrupy :P

belgia jak dla mnie nie powinna miec problemu z przejściem portugali, a pewnie na nich trafią
anglia moze nie wyjśc z ggrupy :P belgia jak dla mnie nie powinna miec problemu z przejściem portugali, a pewnie na nich trafią
10 czerwca 2014, 23:21 [cytuj]
Arcz powiedział/a:
dokładnie, osobiście będę trzymał kciuku za Belgów i Chorwatów


Ja juz wspominalem o Belgii :) widze ze nie tylko ja trzymam kciuki za czerwone diably :) Mam nadzieje ze nasze Chlopaki sie pokaza.
Ja juz wspominalem o Belgii :) widze ze nie tylko ja trzymam kciuki za czerwone diably :) Mam nadzieje ze nasze Chlopaki sie pokaza
10 czerwca 2014, 23:35 [cytuj]
Tak jak napisał jin: Brazylia ma problemy z robotą. Mało tam miejsc pracy. Może i ludzie kochają tam piłkę ale co z tego skoro domu nie mają. Te wszystkie fawele w Rio, a obok nich zajebisty stadion, zamiast którego można by wydać pieniądze na nowe szkoły, opiekę społeczną czy zasiłki dla bezrobotnych.

I jestem za Hiszpanią. Bądź co bądź, wkurwia mnie ich gra, bo daleko odbiega od ideału z 2008 roku, ale kibicuję im od dosyć dawna więc sentyment jest.
Ale ten mundial, wydaje mi się, będzie wyjątkowy. Nie ma jakichś kilku wielkich faworytów jak to było w RPA. Hiszpania, Holandia, Brazylia i Argentyna dadzą dupy. Tak jak wspominałem, Hiszpania nie gra tak zajebiście jak kiedyś, Holandia to samo, Brazylia może i jest gospodarzem ale nie poradzą sobie z presją, a Argentyna ma za duży kontrast w składzie: z jednej strony gwiazdy w ataku, z drugiej słaba obrona.
Tak jak napisał jin: Brazylia ma problemy z robotą. Mało tam miejsc pracy. Może i ludzie kochają tam piłkę ale co z tego skoro domu nie mają. Te wszystkie fawele w Rio, a obok nich zajebisty stadion, zamiast którego można by wydać pieniądze na nowe szkoły, opiekę społeczną czy zasiłki dla bezrobotnych. I jestem za Hiszpanią. Bądź co bądź, wkurwia mnie ich gra, bo daleko odbiega od ideału z 2008 roku, ale kibicuję im od dosyć dawna więc sentyment jest. Ale ten mundial, wydaje mi się, będzie wyjątkowy. Nie ma jakichś kilku wielkich faworytów jak to było w RPA. Hiszpania, Holandia, Brazylia i Argentyna dadzą dupy. Tak jak wspominałem, Hiszpania nie gra tak zajebiście jak kiedyś, Holandia to samo, Brazylia może i jest gospodarzem ale nie poradzą sobie z presją, a Argentyna ma za duży kontrast w składzie: z jednej strony gwiazdy w ataku, z drugiej słaba obrona
10 czerwca 2014, 23:52 [cytuj]
Arcz powiedział/a:
dokładnie, osobiście będę trzymał kciuku za Belgów i Chorwatów


Identyczny zestaw :) plus może jeszcze Kolumbia
Identyczny zestaw :) plus może jeszcze Kolumbia
11 czerwca 2014, 06:07 [cytuj]
Obstawie niespodzianke ( chociaz z historycznego punktu widzenia nie do konca bo to ekipa ktora mistrzem juz byla a takich jest jak na lekarstwo ) czyli URUGWAJ
Anglia nie wyjdzie z grupy chociaz pokaze sie z dobraj strony a o porazce zadecyduje glupota W.Rooneya ;P ktorego nie wiedziec czemu kazdy kolejny selekcjoner na sile pcha do skladu a ten jak wiadomo w czerwcu gra zazwyczaj jak jakis Podstawek czy inny Dwalishwili:D
Obstawie niespodzianke ( chociaz z historycznego punktu widzenia nie do konca bo to ekipa ktora mistrzem juz byla a takich jest jak na lekarstwo ) czyli URUGWAJ Anglia nie wyjdzie z grupy chociaz pokaze sie z dobraj strony a o porazce zadecyduje glupota W.Rooneya ;P ktorego nie wiedziec czemu kazdy kolejny selekcjoner na sile pcha do skladu a ten jak wiadomo w czerwcu gra zazwyczaj jak jakis Podstawek czy inny Dwalishwili:D
1  2  3  4  5    >  >>  >|

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 155 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się