Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

<  1  2  
12 czerwca 2016, 20:51 [cytuj]
piekny powiedział/a:
Jest gdzies na nc+ mecz Niemcy Ukraina?


Das Erste ale nie pamiętam teraz który to kanał, chyba 351
Das Erste ale nie pamiętam teraz który to kanał, chyba 351
13 czerwca 2016, 10:11 [cytuj]
Anglia mogłaby być rewelacją na Euro, ale niestety mają amatora na ławce. Wyznaczenie Kane'a do wykonywania rzutów rożnych albo nie wpuszczenie szybkiego Vardyego na stoperów, którzy mają łącznie ze sto lat to dziwne decyzje. W każdym razie miło zobaczyć połowę składu Tottenhamu w pierwszym składzie reprezentacji, choć końcówka meczu z Rosją też była bardzo kogucia :)
Anglia mogłaby być rewelacją na Euro, ale niestety mają amatora na ławce. Wyznaczenie Kane'a do wykonywania rzutów rożnych albo nie wpuszczenie szybkiego Vardyego na stoperów, którzy mają łącznie ze sto lat to dziwne decyzje. W każdym razie miło zobaczyć połowę składu Tottenhamu w pierwszym składzie reprezentacji, choć końcówka meczu z Rosją też była bardzo kogucia :)
13 czerwca 2016, 11:22 [cytuj]
Jak wrażenia po wczoraj? Kapusta najlepszy na boisku niepodwazalnie. Mam nadzieję, że Grosicki wskoczy do składu za Błaszczykowskiego a nie za Kapustke.

Niestety ale po obejrzeniu drugiego meczu w naszej grupie uważam że ugranie punktu w dwóch następnych meczach będzie sukcesem. Ukraińcy mają super skrzydła i Jędrzejczyk będzie miał ogromne problemy, a Niemcy to wiadomo - raczej sobie nie pozwola na taką wtope jak w eliminacjach.
Jak wrażenia po wczoraj? Kapusta najlepszy na boisku niepodwazalnie. Mam nadzieję, że Grosicki wskoczy do składu za Błaszczykowskiego a nie za Kapustke. Niestety ale po obejrzeniu drugiego meczu w naszej grupie uważam że ugranie punktu w dwóch następnych meczach będzie sukcesem. Ukraińcy mają super skrzydła i Jędrzejczyk będzie miał ogromne problemy, a Niemcy to wiadomo - raczej sobie nie pozwola na taką wtope jak w eliminacjach
18 czerwca 2016, 12:12 [cytuj]
Jakby ktoś nie miał okazji zbyt często oglądać naszych zawodników w akcji to po każdym spotkaniu oceniam ich grę i wrzucam raport z Francuskich stadionów :D Tutaj najświeższy: https://www.facebook.com/totwhl/photos/a.1544472642512610.1073741828.1543767602583114/1575715742721633/?type=3&theater
Jakby ktoś nie miał okazji zbyt często oglądać naszych zawodników w akcji to po każdym spotkaniu oceniam ich grę i wrzucam raport z Francuskich stadionów :D Tutaj najświeższy: https://www.facebook.com/totwhl/photos/a.1544472642512610.1073741828.1543767602583114/1575715742721633/?type=3&theater
18 czerwca 2016, 17:07 [cytuj]
Walu powiedział/a:
Jak wrażenia po wczoraj? Kapusta najlepszy na boisku niepodwazalnie. Mam nadzieję, że Grosicki wskoczy do składu za Błaszczykowskiego a nie za Kapustke.

Niestety ale po obejrzeniu drugiego meczu w naszej grupie uważam że ugranie punktu w dwóch następnych meczach będzie sukcesem. Ukraińcy mają super skrzydła i Jędrzejczyk będzie miał ogromne problemy, a Niemcy to wiadomo - raczej sobie nie pozwola na taką wtope jak w eliminacjach


SUKCES! Teraz mozemy przegrac z Ukraina.
SUKCES! Teraz mozemy przegrac z Ukraina
LMAO
21 czerwca 2016, 10:22 [cytuj]
Angole póki co straszny piach, ale gra Diera - SZACUNEK. Przechwyty, strzały z dystansu, podania, cudeńko. Okoński sugeruje nawet, że Poch może zrobić z niego cofniętego rozgrywającego i wtedy znalazłoby się również miejsce w pierwszym składzie dla Wanyamy. Niech ten sezon się już zacznie :-)
Angole póki co straszny piach, ale gra Diera - SZACUNEK. Przechwyty, strzały z dystansu, podania, cudeńko. Okoński sugeruje nawet, że Poch może zrobić z niego cofniętego rozgrywającego i wtedy znalazłoby się również miejsce w pierwszym składzie dla Wanyamy. Niech ten sezon się już zacznie :-)
"It is better to fail aiming high than to succeed aiming low" - Bill Nicholson.
21 czerwca 2016, 11:11 [cytuj]
Dier i Walker zdecydowanie najlepsi w reprezentacji ale za to po Kane widać, ze jest zwyczajnie zmęczony. Wygląda trochę jak na początku poprzedniego sezonu kiedy nie mógł nic ustrzelić i brakowało mu dynamiki a jego ruchy po boisku były takie "zamulone".

Mi bardzo imponują Walia i Węgry (zwłaszcza Madziarzy). Obie drużyny grają przyjemną dla oka, ułożoną piłkę.
Dier i Walker zdecydowanie najlepsi w reprezentacji ale za to po Kane widać, ze jest zwyczajnie zmęczony. Wygląda trochę jak na początku poprzedniego sezonu kiedy nie mógł nic ustrzelić i brakowało mu dynamiki a jego ruchy po boisku były takie "zamulone". Mi bardzo imponują Walia i Węgry (zwłaszcza Madziarzy). Obie drużyny grają przyjemną dla oka, ułożoną piłkę
28 czerwca 2016, 16:56 [cytuj]
Walu powiedział/a:
A królem strzelców zostanie Harry Kane

Walu najwidoczniej uczył się ode mnie umiejętności przewidywania :D
Walu najwidoczniej uczył się ode mnie umiejętności przewidywania :D
COYS!
3 lipca 2016, 00:27 [cytuj]
Coś tu cicho a przecież trwające mistrzostwa Europy dostarczają sporo emocji. Jak wasze wrażenia do tej pory? Podoba się turniej?
Coś tu cicho a przecież trwające mistrzostwa Europy dostarczają sporo emocji. Jak wasze wrażenia do tej pory? Podoba się turniej?
<  1  2  

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 98 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się