Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Forum dyskusyjne

<  1  2  
Forum dyskusyjne » Piłka nożna » Piłki do nogi
27 czerwca 2009, 18:49 [cytuj]
Myślę, że trochę za bardzo kombinujesz. Różnice między tymi wszystkimi piłkami są pewnie niewielkie, nic specjalnie lepszego nie znajdziesz.
Myślę, że trochę za bardzo kombinujesz. Różnice między tymi wszystkimi piłkami są pewnie niewielkie, nic specjalnie lepszego nie znajdziesz
27 czerwca 2009, 19:37 [cytuj]
Marcin powiedział/a:
Myślę, że trochę za bardzo kombinujesz. Różnice między tymi wszystkimi piłkami są pewnie niewielkie, nic specjalnie lepszego nie znajdziesz

Wiem, uświadomiłem to sobie jak przeglądałem różne wątki na forach. Ale jak już mam okazję to się was pytam, bo wiem, że niektórzy mają sporą wiedzę popartą doświadczeniem ^^
Wiem, uświadomiłem to sobie jak przeglądałem różne wątki na forach. Ale jak już mam okazję to się was pytam, bo wiem, że niektórzy mają sporą wiedzę popartą doświadczeniem ^^
In a world full of Uniteds, Citys and Rovers, there is only One Hotspur!!!
30 czerwca 2009, 10:35 [cytuj]
Dzisiaj byłem w sportowym. Facet mi powiedział, że Wałbrzych już nie robi tych skórzanych piłek. Przyjrzałem się reszcie piłek i niestety w większości 'szroty'. Czeka mnie zakup przez neta więc. Tylko cholera męczy mnie ten Jupiter ;/
Dzisiaj byłem w sportowym. Facet mi powiedział, że Wałbrzych już nie robi tych skórzanych piłek. Przyjrzałem się reszcie piłek i niestety w większości 'szroty'. Czeka mnie zakup przez neta więc. Tylko cholera męczy mnie ten Jupiter ;/
In a world full of Uniteds, Citys and Rovers, there is only One Hotspur!!!
4 lipca 2009, 23:23 [cytuj]
"sprzet nie gra",jak to mowil moj pierwszy trener
"sprzet nie gra",jak to mowil moj pierwszy trener
5 lipca 2009, 15:12 [cytuj]
Kupiłem Sambę, wygląda solidnie. Zobaczymy ile wytrzyma. Twoja w tym zasługa Skaju ;)
Kupiłem Sambę, wygląda solidnie. Zobaczymy ile wytrzyma. Twoja w tym zasługa Skaju ;)
In a world full of Uniteds, Citys and Rovers, there is only One Hotspur!!!
8 lipca 2009, 17:16 [cytuj]
Ja też mam takie pytanie nie związane co prawda z zakupem piłki tylko gry komputerowej ale chyba się Sajmon nie obrazi jak napiszę tutaj zamiast nowy wątek otwierać. A sprawa jest taka, że chce sobie kupić taką jedną grę. I w jej wymaganiach sprzętowych pisze, że trzeba mieć 2,4 Hz w procesorze. Ja mam 1,8. Ale za to mam 2 GB ramu a w wymaganiach jest potrzebny 1 Gb. Czy w związku z tym ruszy mi ta gra?
Ja też mam takie pytanie nie związane co prawda z zakupem piłki tylko gry komputerowej ale chyba się Sajmon nie obrazi jak napiszę tutaj zamiast nowy wątek otwierać. A sprawa jest taka, że chce sobie kupić taką jedną grę. I w jej wymaganiach sprzętowych pisze, że trzeba mieć 2,4 Hz w procesorze. Ja mam 1,8. Ale za to mam 2 GB ramu a w wymaganiach jest potrzebny 1 Gb. Czy w związku z tym ruszy mi ta gra?
8 lipca 2009, 18:24 [cytuj]
To zależy jaki masz ten procesor. Taktowanie zegara nie świadczy o jego mocy :)

btw. tak z ciekawości zapytam: którą wersję Samby wziąłeś Sajmonku? :)
To zależy jaki masz ten procesor. Taktowanie zegara nie świadczy o jego mocy :) btw. tak z ciekawości zapytam: którą wersję Samby wziąłeś Sajmonku? :)
www.facebook.com/OgienOdSkaja
8 lipca 2009, 18:51 [cytuj]
Pentium Model 10 Stepping 0
Taki. Tak przynajmniej Total Comander podaje.
Pentium Model 10 Stepping 0 Taki. Tak przynajmniej Total Comander podaje
8 lipca 2009, 19:06 [cytuj]
Niestety to nie jest model procka ;P Sprawdz Aida32
http://matw.neostrada.pl/~nocache/aida32pe_393(SS).exe
Niestety to nie jest model procka ;P Sprawdz Aida32 http://matw.neostrada.pl/~nocache/aida32pe_393(SS).exe
www.facebook.com/OgienOdSkaja
8 lipca 2009, 19:15 [cytuj]
No kurde jestem wiekszym informatycznym głąbem niż myślałem:mysli:
A to jest model procka:Właściwości procesora
Typ procesora AMD Athlon XP-A, 1852 MHz (5.5 x 337) 2500+
?
Jak tak to mam taki. A na gierze pisało, że tam 2,4 Hz w pentium a w Athlonie analogicznie.
No kurde jestem wiekszym informatycznym głąbem niż myślałem:mysli: A to jest model procka:Właściwości procesora Typ procesora AMD Athlon XP-A, 1852 MHz (5.5 x 337) 2500+ ? Jak tak to mam taki. A na gierze pisało, że tam 2,4 Hz w pentium a w Athlonie analogicznie
8 lipca 2009, 19:15 [cytuj]
Jak komuś się chce to można skasować tego posta. Coś źle nacisnąłem i mi się dwa wklepały.
Jak komuś się chce to można skasować tego posta. Coś źle nacisnąłem i mi się dwa wklepały
8 lipca 2009, 20:54 [cytuj]
Ciężko... Oprócz procka i ramu też grafika jest ważna. Powiem Ci, że najpierw ściągnąłbym demo tej gry ;] Kupować w ciemno się nie opłaca.
Ciężko... Oprócz procka i ramu też grafika jest ważna. Powiem Ci, że najpierw ściągnąłbym demo tej gry ;] Kupować w ciemno się nie opłaca
www.facebook.com/OgienOdSkaja
9 lipca 2009, 09:47 [cytuj]
Powiedz Marcinie jaka to gierka to być może Ci pomogę :)

Kupiłem Brilliant Skaju.
Powiedz Marcinie jaka to gierka to być może Ci pomogę :) Kupiłem Brilliant Skaju
In a world full of Uniteds, Citys and Rovers, there is only One Hotspur!!!
9 lipca 2009, 10:56 [cytuj]
Dzięki ale sprawa się już rypła bo faktycznie karta graficzna też jest za słaba. A gra to Empire Total War. Się nawet na edycję specjalną napaliłem:|
Dzięki ale sprawa się już rypła bo faktycznie karta graficzna też jest za słaba. A gra to Empire Total War. Się nawet na edycję specjalną napaliłem:|
9 lipca 2009, 13:14 [cytuj]
Ale którą wersję kolorystyczną ? Bo 3 wygląda najsolidniej, a 2 najładniej ;]
Ja miałem jakby połączenie 2 i 3 :P
Ale którą wersję kolorystyczną ? Bo 3 wygląda najsolidniej, a 2 najładniej ;] Ja miałem jakby połączenie 2 i 3 :P
www.facebook.com/OgienOdSkaja
9 lipca 2009, 14:10 [cytuj]
2 wziąłem

Jak dla mnie wszystkie są takie same pod względem solidności ;)
2 wziąłem Jak dla mnie wszystkie są takie same pod względem solidności ;)
In a world full of Uniteds, Citys and Rovers, there is only One Hotspur!!!
<  1  2  

tabela ligowa

Drużyna M Z R P PKT
1. Arsenal FC 0 0 0 0 0
2. Aston Villa F.C. 0 0 0 0 0
3. Brentford F.C. 0 0 0 0 0
4. Brighton & Hove Albion F.C. 0 0 0 0 0
5. Burnley FC 0 0 0 0 0
6. Chelsea FC 0 0 0 0 0
7. Crystal Palace 0 0 0 0 0
pokaż całą tabelę

ankieta

Na którym miejscu w tabeli Tottenham zakończy sezon Premier League 2023/2024?
1 12.5%
2-3 12.5%
4-6 25%
7-10 50%
11-20 0%
8 oddanych głosów
archiwum ankiet

kontuzje

Użytkownicy online: Gości online: 101 Zarejestrowanych użytkowników: 5225 Ostatnio zarejestrowany: Witek
• Sprawdź najnowszy bukmacher ranking na meczyki.pl

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się